İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kumru Hurdacı Telefon Numarası

Kumru Hurdacı Telefon Numarası

Aslında Ordu Kumru hurdacı firmaları içerisindeyiz. Ancak Ordu Kumru merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Kumru hurdacı firmalar arasında lideriz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Kumru çevresinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Ordu geri dönüşüm firmaları arasındaki Hursan Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Güncel Ordu Kumru hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Hursan Geri Dönüşüm adıyla Ordu merkezin tüm caddelerinde hurda çeşitleri alıyoruz. Kumru hurdacı firması olarak hurda eşya adresten alıyoruz. Kumru genelinde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle profesyonel ekip göndermekteyiz. Yüksek tonajlı miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ordu hurdacısı firmalar arasındayız. Ordu Kumru merkezde Kumru merkez hurdacı firma olarak Kumru ilçesinin her nevi hurda alımı yaparız. Kumru merkezinin tamamında kullanılmış ofis mobilyası ve hurda almaktayız.

Ordu Kumru Hurdacı Firmalar

Kumru hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Kumru merkezinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her tür hurda kurşun satmak amacı ile hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Ordu şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Kumru gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Kumru etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kumru hurdacı olarak Ordu bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki atık malzeme için en yakın hurda nakil elemanlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Kumru merkezde hizmet veriyoruz. Atık metal ve plastikleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz.

Kumru Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlıyor. Cevherlerin yeraltından kazılıp hammaddeye dönüştürülmesi zordur. Hammaddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok az azdır.

Kumru Geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da artan nüfus ile beraber dünyanın doğal kaynaklara olan ihtiyacıda artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamıza katkı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları çocuklarımıza saklıyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Geri dönüşümdeki harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklime zarar vermesini önlüyor.

Kumru Hurdacı Telefonu

Ordu Kumru adresten her türde hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetleri sunduğumuz alanlar arasındadır. Ordu Kumru hurdacı numarası sitemizin altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu sebeple hurda atık satmak amacı ile iş yerimizi aramanız gereklidir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Kumru Krom Hurdası Alanlar

Oldukça sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Kumru hurda krom kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatları hakkında bilgi almak için linkine tıklayınız.

Kumru Hurda Alan Firma

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kumru adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurda eşyalarınızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Bu neden ile hurdanızın değerini düşürmektedir.

Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda atık almak için kapınıza geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Ordu Kumru hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı kurşun hurda, demir hurdası, hurda çinko, hurda alüminyum, bakır hurda, kablo hurdası ve sarı hurda alımına özel fiyat listesi sunmaktayız. Kumru hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle öne çıkıyoruz.

Kumru Alüminyum Hurdası Alanlar

Her tür hurda alüminyum peşin alınır. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Siz değerli müşterilerin sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz.

Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Kumru ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını müşteriyle birlikte yapıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız.

Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Sayfamızda paylaşılan Ordu Kumru alüminyum fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Ordu Kumru alüminyum hurdası alanlar içinde fark yaratıyoruz.

Kumru Hurda Sarı Alım Satımı

Bu yüzden Kumru sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Kumru hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor. Hurda satanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı türleri vardır.

Kumru genelinde sarı hurda alıyoruz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Gerçeği demek lazımsa sarı hurda isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Sitemizdeki Ordu Kumru hurda sarı ton fiyatlarını isteyene saat başı ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriğe göz atın. Ordu Kumru hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımıyla iştigal ediyor.

Kumru Kablo Hurdası Alım Satımı

Kesin sayfamızdaki kablo hurda alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kumru hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Adresten hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

Satıcılarda kolayca toplanan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Ordu Kumru hurda bakır kablo kilo fiyatı daima güncelleniyor. Ordu Kumru hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar için ederinin üstünde fiyatı sunuyoruz.

Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları alımı için arayabilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Ordu Kumru ilçesinin her yerinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Çünkü sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kumru hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm firmamız genellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

Kumru Çinko Hurda Alanlar

Kumru ilçesinin tamamında çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Ordu Kumru nikel hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kumru Hurda Bakır Alanlar

Kumru bakır hurdası fiyatları için bizi arayınız. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Kumru hurdacı numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Kumru genelinde bakır hurda alıyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alan firmayız. Bu sitede yayınlanan Kumru soyma bakır hurdası ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Ordu Kumru hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Hurda Demir Alan Firma

Kumru şehrinin tümünde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alırız. Kumru ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatı öğrenmek nedeniyle gecikmeden arayın. Demir hurdası fiyatları demir hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, dünyada en çok alınıp satılan madenler içerisindedir. Buradaki Kumru demir hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurdası alıyoruz. Kumru Ordu kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Kumru kurşun hurda ton fiyatlarını dileyene güncel olarak gönderilmektedir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda fiyatı bölümümüzü okusanız muhteşem olacaktır. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir.

Hurda Sac Alımı

Bağ gumelesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Kumru etrafında sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Depolarımızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac var. Sac hurda alımı yapanlar arasındayız.

Hurda Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan Kumru hurdacıyız alımında nakit para ödemeler yapmaktayız. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Kumru Hurdacı Firma

Kumru en yakın hurdacı firması hizmetiyle her cinsten hurda tartmak sebebi ile yerinize profesyonel personel yolluyoruz. Kumru hurdacısı firmamızla adresinizden her çeşit hurda atık alım hizmeti veriyoruz. Hursan Geri Dönüşüm olarak Kumru ilçesinin her yerinde hurda malzeme alıyoruz. Bu sebeple sizlere en yakın hurdacı Kumru ilçesinin her sokağında servis ediyoruz.

Karton Hurda Alan Hurdacı

İlçenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt, beyaz kağıt alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle satıcıya çok daha fazla miktarda kâr etme olanağı takdim ediyoruz. Kumru kağıt hurda alan yerler arasındaki Hursan Geri Dönüşüm ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satımı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Kağıt hurda alıyoruz. Buradaki Kumru kağıt hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır Avantajlı fiyata bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz.

Hurda Raf Alan Yerler

Buradaki Ordu Kumru çıkma raf fiyat listesi günceldir. Hurda raf alımı yazımıza göz atmalısınız. Kumru hurda raf satın almak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Özellikle iflas eden dükkanlar tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, çelik raflar, orta reyonlar, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el raf hurdası satıyoruz.

Cam Hurdası Alımı

Bu dönemde rengarenk kola meşrubat şişesi, kırık araç camı şeklinde cam hurdaları çok fazla alınıyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Kumru genelinde hurda cam alanlar içinde faaliyet veriyoruz.

Kumru Hurda Plastik Alanlar

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ordu ve Kumru ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Kumru plastik hurda alımı yapan firmalar arasında lider konumdaki Kumru hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Ordu Kumru naylon hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. En iyi fiyatlarla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Kumru Hurda Fiyatları

Kumru hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı an be an değişiklik göstermektedir. En güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Bloğumuzda bulunan anlık hurda fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alırken piyasadan yüksek teklifler ödüyoruz.

Hurda Otomobil Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Kumru bölgesinde hurda otomobil alıyoruz.

Lakin hurda araba trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Tabiki de size araba hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan ağır hasarlı araba hurdası, çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, römork, hurda motor .

7/24 Açık Kumru Hurdacı

Okuduğunuz üzere 37 yıldan bu yana hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Sizlerin sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Kumru hurdacı firması iş yerimiz yardımı ile 7/24 hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Kullanılmış Cafe Malzemeleri Alanlar

Titizlikle kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolabı alıyoruz. 2.el sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restorant tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, dinlendirici vb. lokanta ve restaurant tipi mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Sitemizdeki Ordu Kumru kumaş hurdası ton fiyatını bip grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Kilosuyla hurda ceketlik, hurda gabardin, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile bizi çok geçmeden arayınız. Ordu Kumru çevresinin tümünde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında yolladığınız konuma geliriz. Ordu Kumru kilo ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

Hurda parça kumaş alım satımı yapılmaktadır. Spot dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim hurdası, mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, spot kumaş alımında peşin parayla ödeme yapmaktayız.

Kumru Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken dükkanların yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler benzeri her cinsten hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Akü Hurdası Alımı

Akü başka deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle hurdacı firmalar için kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle bulunur. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Akü hurdası fiyatı yazımıza göz bakınırsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Dolayısı ile Ordu Kumru hurdacı gibi kendi içinde geri dönüşüm tesisi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor.

Kumru Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökülürken önce sökülecek taşınmazın etraflıca gezilmesi gerekiyor. Güvenlice fabrika söküm işi yapıyoruz. Hurdacıların söylediği şekilde kolay olmamıştır.

Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık. Uzun zamandır sayısız fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. Kumru Ordu fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Kumru 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde ne yazık ki işi bırakan nalburlardan almış olduğumuz Yıkılan apartman binalarından bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. İnşatlarda alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç pompası ikinci el demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Kumru Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir. Kumru nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde %99 şablon nikel ile %95 şablo nikel hurdası, anot hurda nikel, nikel turbo alıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel alım satımında mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır.

İkinci El Eşya

Titiz kullanılan 2.el olarak satılabilecek temizlikteki mobilyalarınızı kapınıza gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası alan firma hakkında detaylı bilgi veren içeriğimize erişebilirsiniz Az kullanılmış ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadıyla cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Kullanılmış patron masaları, ofis büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. Kumru içerisinde kullanılmış ve ikinci el ev mobilyaları satıyoruz.

Kumru Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Kumru ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Kumru bölgesinde çok alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Kumru Moloz Nakliyesi

Kumru hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanızın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımdan sonra sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınma işleri güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Kumru Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden bildirilen moloz döküm yerlerine dökülüyor.

Kumru Hurdacılar Sitesi

Kumru organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu tür malzemeleri alıyor değiliz. Olduğundan temiz bir Kumru yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Kumru hurdacılar sitesi E bloktaki hurdacı tesisimiz sayesinde hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17