İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kumluca Hurdacı

Kumluca Hurdacı

Kumluca ilçesinin çevresinde hurda satmak amacıyla gece gündüz firmamıza ulaşabilirsiniz. En iyi Kumluca hurda fiyatları ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Daha önce görmediğiniz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Kumluca hurdacı firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hursan Maden adıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Türkiyemiz’in dört bir tarafında, hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Antalya hurdacısı olarak Kumluca ilçesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Kumluca Hurdacıları

Kumluca genelinde faaliyet veriyoruz. Atık metalleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğini korumaktayız. Kumluca hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Antalya Kumluca çevresinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Antalya merkezinin gözde ilçesi Kumluca 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Antalya Kumluca bölgesinde değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz. Kumluca hurdacı firması olarak Antalya ilinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak için telefonlarımızı tuşlamalısınız.

Türkiye’de senede 26 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Boşa giden malzemelerin %12’sini cam hurdaları, %4 civarını metaller, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu değerli atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu atıkların piyasadaki değeri 1.55 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Hurdacı firmalar boşa atılan bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurdalar geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun yeryüzü iklimine zararının önüne geçiyor.

Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Bir madenin ocaklardan kazılarak işlenmesi zahmetlidir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın geri dönüşümü %90 çok daha az olacaktır.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı bol gibi gözükse de artan nüfusla insanların doğal kaynaklara ihtiyacıda her geçen gün artmaktadır. Hurda metalleri geri dönüşümü ihtiyacımız olan metallerin korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltı madenlerini gelecek nesillerede aktarmaktayız.

Kumluca Hurdacı Telefonu

Kumluca her tür hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebiyle iş yerimizi aramalısınız. Kumluca hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Kumluca Hurda Sac Alan Yerler

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Kumluca ilçesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih etmelisiniz. Şu anda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda vardır. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Kumluca Hurda Krom Alımı

Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı bölümünü gezmek iyi gelecektir. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Antalya Kumluca krom tank hurdası kg fiyatı bugün güncellenmiştir.

Kumluca Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Antalya, Kumluca ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Antalya Kumluca nikel hurdası fiyat listesini bip grubumuza üye olanlar ile her saat paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Kumluca Hurda Alımı

Antalya Kumluca ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Maden her nevi ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tonajlı hurda kablo, bakır hurda, hurda alüminyum, çinko hurdası, demir hurda, hurda kurşun ve hurda sarı alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Kumluca hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

Hurda zamak, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda bakır almak amacıyla kapınıza kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler arasındayız. Kumluca yerinden hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Zararı önlemek için hurdanızı gecikmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurdaların kıymetini düşürüyor.

Kumluca Alüminyum Hurdası Alımı

Kumluca bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası alımı için hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Kumluca alüminyum hurda fiyat listesini her gün yollamaktayız. Sizin sayesinde her geçen gün büyüyoruz.

Antalya Kumluca alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde öncüyüz. Her nevi alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek için saygılar sunarız.

Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum jant için peşin ödeme veriyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alabilmek için aramanızı istiyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Kumluca Bakır Hurdası Alanlar

Kumluca içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Kumluca hurda bakır fiyatları için arayın. Bu sayfadaki Antalya Kumluca hurda bakır ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Antalya Kumluca bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. Hurda bakır alanlar makalemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır alan Kumluca hurdacı telefon numarasını acilen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz.

Kumluca Hurda Kablo Alımı

Kumluca ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Ancak tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımında anlık fiyat teklifini vermekteyiz. Sitemizdeki hurda kablo makaleyi inceleyin. Antalya Kumluca bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Kumluca hurda bakır kablo fiyatları daima güncelleniyor. Piyasada sıklıkla edinilebilen %30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı hurda kablolar alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içindeki telin madeni sebebi ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler bize ulaşın. Genel olarak hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kumluca hurdacısı olarak her nevi antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

Çünkü sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kumluca hurdacı firmayız.

Kumluca Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Hursan Maden firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, hurda sarı pirinç bronz ticaretinde piyasaya hakimdir. Burada yayımlanan Kumluca sarı pirinç hurdası kg fiyatı anlık güncellenmektedir. Daha geniş bilgi için hurda sarı alanlar metini okuyun. Doğruyu söylemek gerekirse sarı hurda olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Kumluca ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Kumluca ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak renginden dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Bu sebeple Kumluca hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Hurda satanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Kumluca hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yapmaktadır.

Kumluca Kurşun Hurdası Alım Satımı

Metal kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu düşünülüyor. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler sayfamızı okusanız harika bir şey yaparsınız.

Kumluca kurşun hurdası alım satımı için en iyi fiyat listesini verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfada bulunan Kumluca hurda Cami kurşunu kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası, Cami kurşun hurdası alım satımı yaparız.

Kumluca Hurda Demir Alımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza mutlaka göz atın. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla bulunan madenler içerisinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Kumluca extra demir hurda ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Kumluca çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Anlık demir hurda kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız. Hursan Maden Antalya Kumluca ilçesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Kumluca Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan cihazdır. Akü hurda alımı bölümünü okusanız iyi olacaktır. Dolayısı ile şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında kullanılabiliyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için değerlidir.

Kumluca Fabrika Bozumu

Kumluca fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika bozumu ihalesini aldık. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş değildir. Fabrika sökülmeden önce sökümü teklif edilen mülkün titizlikle incelenmesi gerekiyor.

Kumluca Klima Hurda Alan En Yakın Yerler

Kumluca bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Kumluca ilçesinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

Kumluca Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan her çeşit hurdaların işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Kumluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce önceden belirlenen yere taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınması itinayla yapılır.

Kumluca Jeneratör Hurda Alım Satımı

Her türlü sıfır gibi 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Kumluca Kumaş Alımı

Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile firmamızı hemen arayabilirsiniz. Antalya Kumluca kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Buradaki Antalya Kumluca kumaş hurdası ton fiyatları güncellendi. Antalya Kumluca çevresinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize araç gönderiyoruz.

Parti malı nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurda için nakit parayla ödeme yapılır. Parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Kumluca 2. El Cafe Malzemesi Alan Firmalar

Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacı ile alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi lokanta aletleri almaktayız. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bu sitedeki numaraları arayabilirsiniz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alıp satıyoruz.

Kumluca Araba Hurdası Alan Yerler

İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Kumluca çevresinde araba hurdası alıyoruz. Kumluca hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, hasarlı hurda araba, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Kumluca 2.El İnşaat Malzemeleri

Kumluca çevresinde yıkılan ev ve benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alıyoruz. Şantiyelerde yük asansörleri, harç makinesi, alçı sıva mikseri, boya makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Bununla birlikte batan esnaflardan satın almış olduğumuz

Kumluca Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Kumluca hurdacılar sitesi ikinci blok içindeki dükkanımız aracılığı ile sektörde hizmet veriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Yarınlara güzel bir şehir yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

Kumluca Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası alımlarında değerini yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Ederinden fiyata yeni gibi, ikinci el kanepe alabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı belirttiğiniz yere gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinası alanlar konulu makalemizi gezebilirsiniz Sıfırdan farkı olmayan 2. el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeniyle cep telefonumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Kumluca Plastik Hurdası Alım Satımı

İyi fiyatlarla mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik almaktayız. Kumluca plastik hurda alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Burada yayınlanmış olan Antalya Kumluca naylon hurdası ton fiyatlarını arzu edene günlük yollanmaktadır Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Antalya il Kumluca bölgesinin her yerinden jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz.

Kumluca Nikel Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Bu bölgede nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar ile %95 hurda nikel şablon, anot nikel alımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası depolanırken elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Nikel hurdası zehirli olabilir. Antalya Kumluca hurda nikel alıyoruz.

En Yakın Kumluca Hurdacı Numarası

Kumluca hurdacısı bünyesindeki ekiplerimizle kapınızdan hurda alımı yapıyoruz. Hursan Maden hurdacılık olarak Kumluca bölgesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Kumluca en yakın hurdacı deposu servisi ile her cins hurda malzeme almak amacı ile deponuza gelmekteyiz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurda alan yerler Kumluca ilçesinin tamamında hizmetler ediyoruz.

7/24 Hurda Alan Kumluca Hurdacı Firma

Yılların kazandırdığı deneyimlerler araç sayımızı geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. Nerdeyse 37 yıldır hurda alımı hizmetleri vermekteyiz. 7/24 hurda alan Kumluca hurdacı firması depomuz yardımıyla zaman farketmeden sektöre hizmet etmekteyiz.

Kumluca Bina Yıkımı

Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurda malzemeleri değerinde almaktayız. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurda malzemeleri değerinde almaktayız. Kumluca kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak ev ve işyerlerinin uygun bir biçimde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken önem verilen tedbir önlemleri

Kumluca Karton Hurda Alımı

Piyasadan fazla kağıt fiyatı ile kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak hurdası alanlar içindeyiz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlik ile size daha çok oranda kazanç etme şansı veriyoruz. Kumluca hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki iş yerimiz ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli fiyatları isteyebilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Kumluca hurda kağıt fiyat listesini saat başı yollamaktayız

Kumluca 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen elbiseciler tarafından satılan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Buradaki Antalya Kumluca hurda çelik raf ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlar bölümünü okuyunuz. Kumluca ikinci el raf hurdası satın almak nedeniyle bize ait numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Kumluca Hurda Fiyatları

Kumluca hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları her an güncellenmektedir. Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurda ticaretinde borsa fiyatlarından daha fazla fiyatlar öneriyoruz. Doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz.

Kumluca Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri muhafaza eden amorf katı bir malzemedir. Son zamanlarda renkli ve şeffaf kola meşrubat şişesi, otomobil camları türde hurda cam bulunabilmekte. Kumluca çevresinde cam hurda alanlar içindeyiz.

0 (535) 043 31 17