İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yeşilova Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Yeşilova Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Avrupa yakası Küçükçekmece Yeşilova mahallesinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları almaktayız İstanbul Küçükçekmece merkezde bulunan Yeşilova hurdacı firması olarak Yeşilova mahallesinde hurda alıyoruz. Anlık İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurda fiyatlandırma ile alım satım yapıyoruz. Avrupa yakası Küçükçekmece genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle yerinize araç göndermekteyiz Normalde Küçükçekmece firmalar içindeyiz. Lakin Yeşilova mahallesinde de hizmet veriyoruz. Her türlü hurda satışı sebebiyle arayabilirsiniz.

İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Yeşilova mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lider şirketiyiz.

Yeşilova mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemenizi adresinizden almaktayız Hursan Metal ismiyle İstanbul Avrupa Küçükçekmece Yeşilova mahallesine yakın noktalarda hizmetimize devam ediyoruz. Küçükçekmece Yeşilova mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz.

Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi Hurdacı Firma

Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda alımı yapmaktayız. Sizde her tür hurda alüminyum satışı yapmak amacı ile telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Yeşilova mahallelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. Yeşilova hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Yeşilova merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Yeşilova daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Küçükçekmece Yeşilova bölgesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Yeşilova mahallesinde her cins hurda alan hurdacılar içinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Geri dönüşüm firması enerji tasarrufunu sağlıyor. Cevherlerin yeraltından kazılıp işlenmesi zordur. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Bir hurdanın geri dönüşümü 90/100 daha azdır.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfusla birlikte insanların tüketimide artmaktadır. Hurdaları geri dönüşümü doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylelikle doğal kaynakları gelecek nesillerede saklayabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açar. Hurda geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklime ve doğaya verdiği zararın önüne geçmektedir.

Yeşilova Hurdacı Numarası

Yeşilova hurda malzeme alım hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak sebebi ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Yeşilova mahallesi hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Yeşilova Demir Hurda Alan Yerler

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazısına göz atmalısınız. Demir hurdası, dünyada en çok alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki Yeşilova inşaat demiri fiyatlarını abonelerimize güncel olarak yolluyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatı istemek sebebi ile fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alanlar paylaşımımıza bir göz atın. Yeşilova mahalle genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Yeşilova etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Bildiğiniz gibi her türde demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri için peşin ödeme yapmaktayız.

Yeşilova Mahallesinde Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurda çinko levha kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda kilo fiyatı makalemize bakmak istemelisiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için arayın. Yeşilova etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız.

Yeşilova Mahallesinde Alüminyum Hurda Alım Satımı

Daha detaylı sayfamızda bulunan hurda alüminyum metni okuyabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda almaktayız. Yeşilova mahallesinin tümünde alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler. Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan büyüyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant alan firmayız. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Yeşilova Hurda Kurşun Alan Yerler

İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Yeşilova kurşun hurda ton fiyatını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırıyoruz. Minare kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alımı yapıyoruz. Yer yüzünde cevher olarak bulunan kurşun mavimsi gümüş renktedir. Küçükçekmece Kurşun hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız.. Metal kurşun eski madenlerdendir.

Yeşilova Krom Hurda Alan Firmalar

Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Hurda krom alımı krom hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan yerler sayfamıza mutlaka bir göz atabilirsiniz.

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Yeşilova Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı ilke edindik. Yeşilova kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmemek için hurda malzemeleri şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın kıymetleri düşebilir.

Hurda atık alımı için evinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Yeşilova mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası ve bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, çinko hurda, hurda demir, kurşun hurdası alırken yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Yeşilova hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz.

Yeşilova Kablo Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat listesi sunuyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Yeşilova hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Yeşilova mahallesinin her yerinde kablo hurdası almaktayız.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Yeşilova hurdacı firmayız. . Her yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Çünkü Hursan Metal firmamızla sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Daha geniş bilgi almak için bilgiye sahip olmak için hurda kablo yazıyı ziyaret edin. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Müşterilerde sıklıkla ele geçen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımında değerinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında liderlik ediyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Yeşilova ttr kablo hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız.

Yeşilova Mahallesi Hurda Bakır Alımı

Yeşilova mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Küçükçekmece Bakır alan hurdacılar sitemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bu sayfadaki Yeşilova yanık bakır hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yeşilova bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır alan Yeşilova Mahallesindeki hurdacı şirketimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Yeşilova Hurda Sac Alımı

Firmamızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurdası alıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Yeşilova Hurda Sarı Alan Hurdacılar

Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar konuya göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Bu yüzden Yeşilova sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Yeşilova mahallesinin her yerinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır.

Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Yeşilova Hurdacılar Sitesi

Olduğundan yaşanabilir bir İstanbul Küçükçekmece Yeşilova mahallesi için yirmi dört saat çalışıyoruz. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Yeşilova hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımızın aracığıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sadece bu türdeki hurda eşyaların alım satımını yapmıyoruz.

Yeşilova Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

Yeşilova hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Yeşilova yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz.

Yeşilova Jeneratör Hurdası Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içinde en yakın hurdacı firmasıyız. Çalışmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz.

Yeşilova Fabrika Söküm İşleri

Profesyonel bir şekilde fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Evvela yıkımı teklif edilen fabrika binasının etraflıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması uygun olacaktır. Bu sebeple fabrika yıkımı yapan hurdacı firmalar arasında ünlü olduk. Daha önce yüzlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Yeşilova fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay sayılmaz.

Yeşilova Klima Hurda Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yeşilova bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Yeşilova çevresinde en fazla alınan hurda eşyalar arasındadır.

Yeşilova Moloz Dökümü

Yıkım molozları Küçükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından daha önceden bildirilen alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi titizlikle yapılır.

Güncel Anlık Yeşilova Hurda Fiyatları

Yeşilova mahallesi hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları anlık değişiklik göstermektedir. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alımı yaparken borsa fiyatından fazla fiyatlar öneriyoruz. Güncel fiyatlara ulaşmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları metni inceleyin

Yeşilova İkinci El Eşya

Sıfırdan farkı bulunmayan 2. el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak nedeniyle bize ait telefon numaralarını arayarak iletişim kurarak sorular sorabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek durumdaki kanepelerinizi belirttiğiniz yerden almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alımı yapanlar hakkında bilgi paylaşılan gönderimize ulaşın Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, çalışma masaları bulunmaktadır. Piyasadan fiyatlara kullanılmış, 2.el kanepeler alabilirsiniz.

Yeşilova Akü Hurda Alım Satımı

Kullanımdan sonra kullanılamayacak hale düşen bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurda alanlar yazısına bir göz atın. Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu suları sebebiyle oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan yerler yazısını dolaşmak iyi gelecektir. Dolayısı ile bizim gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacında bulunabiliyor.

Yeşilova Mahallesinde Plastik Hurda Alan Firmalar

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurdası alımı için gönderdiğiniz konuma geliyoruz. İstanbul il Yeşilova bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Yeşilova hurda plastik alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Yeşilova hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Yeşilova hurda naylon ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz

Yeşilova Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alımı

Özellikle şeffaf kırık otomobil camı, süt şişesi türde cam hurda türleri bulunuyor. Küçükçekmece Yeşilova etrafında cam hurdası alanlar içindeyiz. Özellikle şeffaf kırık otomobil camı, süt şişesi türde cam hurda türleri bulunuyor.

Yeşilova Mahallesinde 2.el Raf Hurdası

Genellikle iflas eden elbiseciler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, market rafı hurdası içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2. el market rafı satıcıları arasındayız. Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurda alımı paylaşımımıza göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Yeşilova çıkma raf kg fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurdası alanlarbölümümüze göz atın. Raf hurdası Yeşilova alım satımı nedeniyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Yeşilova Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp, satılırken oldukça özen ile hareket etmeliyiz. Yeşilova nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Özellikle nikel turbo, anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurda ve %95 şablon nikel hurda alıyoruz.

Yeşilova Karton Hurdası Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Yeşilova Mahallesinde hurda kağıt alan firmalar içindeki firmamız ile irtibata geçerek hurda kağıt kırpıntı, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Kağıt, karton hurda almaktayız. Buradaki Yeşilova Mahallesi kağıt hurdası fiyatlarını kayıt olanlara günlük göndermekteyiz Avantajlı hurda kağıt fiyatlarıyla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz. Bölgenin her yerinde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla sizlere daha çok oranda kâr elde etme imkanı iletiyoruz.

7/24 Açık Yeşilova Hurdacı Firma

7/24 Yeşilova mahallesi hurdacı firması olarak gece gündüz sektöre çalışmaktayız. Nerdeyse 25 yıldan bu yana hurdacılık yapan firmayız. Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği tecrübelerle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz.

En Yakın Yeşilova Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Yeşilova hurdacı adı ile hurda eşya ticareti amacı ile arzu ettiğiniz yere tecrübeli personel yolluyoruz. Bu hizmet ile size en yakın hurda alan yer Yeşilova bölgesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Yeşilova hurdacı firma firmamız ile konumdan her cins hurda eşya satım hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Yeşilova mahallesinin tümünde her nevi hurda eşya almaktayız.

Yeşilova Mahallesi Parça Kumaş Alımı

Kumaş hurdası almaktayız. Kiloyla hurda parça kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alımı yapmaktayız. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova bölgesinde viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş alım satımında adresinize gelecek araçlarımız var. Parti malı parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme alımı için telefonlarımızı hemen arayınız. Buradaki Yeşilova mahallesinde hurda kumaş fiyatlarını arzu edenlere günlük ulaştırıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz.

Yeşilova 2. El Lokanta Ekipmanları Alanlar

Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel set üstü mekap, yemek dilendiricileri, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak malzemesini görmek amacıyla almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolap alınır. 2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. Sanayi tipi lokanta aletleri almaktayız.

Yeşilova 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte iflas eden nalburlardan almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya tabancası, harç karıştırma mikseri ikinci el portatif, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılan ardiye vs. binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2.el pimapenler, mutfak dolapları, kapı alım satımı yapıyoruz.

Yeşilova Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen tüm önlemler Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış binaların tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma pimapen vebenzeri her türlü hurda malzemeyi almaktayız. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkımında yaptığımız üzere hurda karşılığında binaların yıkımını bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17