İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Firma

Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Firma

Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde hurda dönüşümü yapan tesisimiz mevcuttur. Avrupa yakası etrafında yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araç göndermekteyiz Hursan Metal olarak İstanbul Avrupa Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinin yakınlarında hizmet veriyoruz.

Normalde Küçükçekmece firmasıyız. Lakin Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinin çevresinde hurda malzemeler ve kullanılmış eşyalar için nakit ödeme yapıyoruz Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı firması olarak Yarımburgaz mahallesi genelinde hurdacılık yapıyoruz. Güncel Küçükçekmece Yarımburgaz hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

Yarımburgaz mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız İstanbul hurdacı olan Hursan Metal avantajlı devam ediyor. Her nevi hurda alıyoruz. Yarımburgaz mahallesi hurdacı firmaları arasında lider işletmesiyiz.

Küçükçekmece Yarımburgaz Hurdacıları

Küçükçekmece mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Sizde her çeşit hurda inşaat demiri satışı yapmak için çağrı merkezimizi aramalısınız. Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık yapıyoruz. Yarımburgaz hurdacı sitesi mi arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizdedir! İstanbul şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Küçükçekmece merkeze bağlı, Yarımburgaz mahallesi ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Avrupa Yakası Yarımburgaz mahalle genelinde büyük bir firma olarak hurda alım hizmeti veriyoruz.

Türkiye’de 1 senede 100 bin ton tıbbi atık, 25 milyon ton ev tipi atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 27’sini plastikler, yüzde on ikisini hurda camlar, yüzde dört kadarını metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kartonlar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu atıkların %82’si çöpe gitmektedir. Boşa giden atıklar yurdumuzun bir yılda 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası zararına neden oluyor. Hursan Metal çöpe atılan bu harcamanın elimizden gelen kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Küçükçekmece Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlar. Metal cevherlerinin yeraltından çıkarılarak işlenmesi uzun sürmektedir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Hurda metalin dönüştürülmesi yüzde doksan çok az az olacaktır.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin ana sebebidir. Geri dönüşümdeki kullanılan düşük enerji emisyonun çevreye zararının önüne geçmektedir.

Doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfus ile birlikte dünyanın doğal kaynaklara olan ihtiyacıda artmaktadır. Atık madenlerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri korumamızı sağlıyoruz. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek zamana saklıyoruz.

Yarımburgaz Hurdacı Numarası

İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz yerinden hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alır. Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı telefon numaralarını unutmayınız İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Yarımburgaz Kablo Hurda Alımı

İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Yarımburgaz mahallesi hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alım satımı yapıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bize ulaşın. İstanbul Hurda kablo başlıklı metne göz gezdirebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alıyoruz.

Çünkü sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır.

Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında değerinin üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde hızlıca toplanan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Yarımburgaz ilçesinde kablo hurdası alıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda antikron kablo, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

Yarımburgaz Hurda Krom Alım Satımı

310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Yarımburgaz mahallesinde krom hurdası alan firma arıyor iseniz arayın Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Küçükçekmece Krom hurdası alan hurdacı paylaşımımıza göz atmalısınız.

Yarımburgaz Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenler arasında olduğu biliniyor. Doğada cevher halinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. İstanbul ile Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.

Yarımburgaz Mahallesinde Çinko Hurda Alan Firmalar

Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Yarımburgaz mahellesinin her ara sokağında hurda çinko alıyoruz. Küçükçekmece Hurda çinko alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız.

Yarımburgaz Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinir. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Yarımburgaz mahallesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

Gerçekte sarı hurda adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Bu nedenle Küçükçekmece Yarımburgaz sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda sarı pirinç alanlar metni ziyaret edin. Yarımburgaz mahallesi hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabilir.

Yarımburgaz Mahallesinde Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Yarımburgaz mahallesi bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, oluklu sac hurdası hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı istemek amacıyla. Hurda sac alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Elimizde sıfırdan farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunuyor.

Yarımburgaz Demir Hurdası Alan Hurdacılar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alan yerler makalemize bakmak istemelisiniz. Demir hurdası, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Anlık hurda demir kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Hursan Metal Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinin her sokağında hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız.

Yarımburgaz Hurda Alan Firmalar

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Yarımburgaz mahallesinde kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir.

Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Hurda kumaş çaput alan firmalar arasındayız. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Zamak hurda, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda paslanmaz alımı için yerinize kadar geliyoruz.

Yarımburgaz Hurda Bakır Alım Satımı

Yarımburgaz bölgesinde bakır hurda almaktayız. Bakır alan Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacı numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Antikron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Yarımburgaz mahallesi hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Yarımburgaz Hurda Alüminyum Alım Satımı

Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Hurda satanların yardımıyla daha hızlı büyüyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacısıyız. Küçükçekmece Alüminyum hurdası alanlar konulu metni okuyabilirsiniz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Küçükçekmece bölgesinde alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız.

Yarımburgaz Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde fabrika sökümü yapıyoruz. İnsanların dile getirdiği biçimde kolay sayılmaz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı konumdayız. Fabrika sökülürken önce yıkılması istenen imalathanenin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde projenin hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Sektörde on binlerce fabrika bozumu ihalesini aldık.

Yarımburgaz Mahallesi Hurda Cam Alımı

Genelde renkli kola şişesi, kırılmış otomobil camı biçimlerinde hurda camlar bulunabilmektedir. Yarımburgaz mahallesinde cam hurda alanlar arasında bulunmaktayız. Genelde renkli kola şişesi, kırılmış otomobil camı biçimlerinde hurda camlar bulunabilmektedir.

Yarımburgaz Mahallesi Hurda Karton Alan Hurdacı Firma

Hurda kağıt, karton alıyoruz. Küçükçekmece Yarımburgaz kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alım satımı yapmaktayız. Bölgenin tümünde hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde size normalden daha yüksek kazanma imkanı iletiyoruz.

Yarımburgaz Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

Yarımburgaz hurdacı firma içinde çalışan ekiplerimizle adresten hurda malzeme alım ve satım hizmeti veriyoruz. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi mahallesinin tüm sokaklarında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Hursan Metal olarak Küçükçekmece Yarımburgaz çevresinde hurda malzeme alırız. Küçükçekmece Yarımburgaz en yakın hurdacı hizmetiyle her cinsten hurda tartmak için istediğiniz yere gelmekteyiz.

Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi Araç Hurdası Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ancak araç hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda vagon, çekme belgeli araç hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. İşten fırsat oldukça Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi çevresindebölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz.

Yarımburgaz Jeneratör Hurda Alanlar

Çalışmayan jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın firmayız. Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör satıyoruz.

Yarımburgaz Nikel Hurda Alımı

Bu nedenle hurda nikel alınırken elden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Küçükçekmece Yarımburgaz nikel hurda alıyoruz. Özellikle hurda turbo nikel, %95 şablon nikel hurda – %99 şablo nikel hurdası, anot hurda nikel alımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir.

7/24 Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı

Yılların sağladığı profesyonelliklerle makine sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Yarımburgaz mahallesinde hurdacı olarak yirmi dört saat hurda metal alımı yapıyoruz. Nerdeyse 17 senedir hurda alım yapan işletmeye sahibiz.

Yarımburgaz Mahallesinde Klima Hurda Alanlar

Hurda klima Yarımburgaz çevresinde en çok alınan elektronik hurdaları içindedir. Küçükçekmece Yarımburgaz etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan firmalar içindeyiz.

Yarımburgaz Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yarımburgaz mahallesi hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan her nevi hurda eşyanın iş yerimize taşıma işleri ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında anlaşmaya göre bina molozunun nakliye işi itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Küçükçekmece Belediyesi tarafından daha önce belirlenen araziye nakliyesi yapılıyor.

Yarımburgaz Hurdacılar Sitesi

Küçükçekmece Yarımburgaz hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda dükkanımızın yardımıyla hurda malzeme alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Sadece bu malzemelerin alımını yapıyor değiliz. Hepsi için bize ulaşın. Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Vatandaşlarımıza güzel bir İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

Yarımburgaz Hurda Akü Alanlar

Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suyu nedeniyle geri dönüşüm tesileri için oldukça değerlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı için bulunabiliyor. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan depolardır. Biraz zaman sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. İstanbul Akü hurdası kilo fiyatı bölümümüzü incelemelisiniz.

Yarımburgaz Plastik Hurdası Alanlar

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyata hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alımı yapıyoruz.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır. İstanbul ve Avrupa Yakası Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin satışı yapmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Yarımburgaz plastik hurdası alanlar içinden öne çıkan Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi hurda deposuyuz.

Güncel Küçükçekmece Yarımburgaz Hurda Fiyatları

Anlık kilo fiyatlarına ulaşabilmek için irtibat kurabilirsiniz. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları hızlı bir biçimde güncelleniyor. Şundan fayda görüyoruz yüksek tonajda hurda ticaretinde ton fiyatından daha fazla ton fiyatı veriyoruz.

Yarımburgaz Mahallesi 2.el Raf Hurdası

Yarımburgaz mahallesi hurda raf satışı yapmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Küçükçekmece Raf hurdası kilo fiyatı makalemize göz atmak istersiniz. Genellikle kapatılan elbiseciler tarafından satılan teşhir rafları, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raflar, market rafı hurdası içlerinden personelimizce seçilen sıfır gibi 2.el market rafları satışı yapıyoruz.

Yarımburgaz 2.El İnşaat Malzemesi

Birde kapanan nalburlardan satın aldığımız Yıkılmış depo binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler satıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinci, alçı makinesi, boya makinesi, harç mikseri ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

Yarımburgaz 2.el Ev Eşyası

2.el ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları bulunur. Makul fiyata yeni ve 2. el oturma grubu satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki yemek takımlarını kapınızdan satın alıyoruz. Yeni gibi ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz.

Yarımburgaz Bina Yıkımı

Yarımburgaz kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış dükkanların yenilenerek imar edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika söküm işlerinde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkımı başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, sökülen hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdayı değerinde alıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri

0 (535) 043 31 17