İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Söğütlü Çeşme Mahallesi Hurdacı Firma

Söğütlü Çeşme Mahallesi Hurdacı Firma

Söğütlü Çeşme mahallesinde hurdacı olarak hurda eşyaları alıyoruz Söğütlü Çeşme mahallesi hurdacı firmasıyız. Güncel Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. İstanbul Küçükçekmece merkezindeki Söğütlü Çeşme hurdacı firması olarak hurda alıyoruz.

İçerik Göster

Hali hazırda Küçükçekmece firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Söğütlü Çeşme mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hursan Metal olarak Küçükçekmece ilçesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Avrupa yakası Söğütlü Çeşme mahallesinin tümünde hurda eşyalar ve kullanılmış ofis mobilyası alımında hurdanızın bedelini piyasasından yüksek fiyatla ödüyoruz Hursan Metal olarak Küçükçekmece ilçesinde hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul çevresinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle konumunuza uzman ekiplerimizi göndermekteyiz

Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Söğütlü Çeşme mahallesi hurdacı firmalar arasında öncü işletmesiyiz.

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme Mahallesi Hurdacı Firma

Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasının her yerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Küçükçekmece mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Sizlerde her nevi alüminyum hurdası satışı yapmak amacı ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi hurdacısı mı arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak daima gelişmekteyiz. İstanbul merkezinin sempatik ilçesi Küçükçekmece merkezinin, Söğütlü Çeşme mahallesi ilk hizmet bölgelerimizdendir. İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi etrafında firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaktan çıkartılarak işlenmesi çok pahalıya malolur. Üretimde kullanılacak ham maddeleri en baştan üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Hurdanın dönüştürülmesi üretimde tüketilen enerji miktarından 90/100 daha azdır.

İstanbul Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun çevreye ve iklime vereceği zararın önüne geçmektedir.

Doğal kaynakları korumaktadır. Yer altı kaynakları sınırlı miktardadır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla tüketimde her gün artmaktadır. Hurdaları geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere saklıyoruz.

Yurdumuzda bir sene içinde 24 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Çöpe atılmış olan atıl malzemelerin %27’sini plastikler, %12’sini cam hurdası türleri, %4 civarını metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kartonlar gibi malzemelerden oluşuyor. Ne yazıkki, bu değerli malzemelerin yüzde yetmiş beşi yok olmakta. Çöpe atılan malzemeler yurdumuza zararı 1 milyar 6 yüz altmış milyon ₺ tutmaktadır. Firmamız gibi Küçükçekmece hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını ülkemize kazandırmak amacıyla çalışıyoruz.

Söğütlü Çeşme Hurdacı Telefonu

İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz mahalleler içindedir. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurdacı Hursan Metal telefonlarını not ediniz İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeni ile telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Hemen numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Söğütlü Çeşme Sac Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme bölgesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda oluklu sac hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, ticareti nedeni ile arayın. Depomuzda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac vardır. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Söğütlü Çeşme Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı alıyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda alıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurda alüminyum alanlar içindeyiz. İş yerimize güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Hurda alüminyum alan yerler konulu metini inceleyin. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan firmayız. Küçükçekmece ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda alımında tartımları profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Söğütlü Çeşme Mahallesi Hurda Krom Alımı

Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Hurda krom kilo fiyatı linkine tıklayınız. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Söğütlü Çeşme mahallesinde krom hurda satışı için arayın Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

Söğütlü Çeşme Hurda Alan Firma

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Söğütlü Çeşme mahallesinde adresten hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır.

Hurda kablo alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda zamak antimon, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi yakınlarındaki hurdacılar arasında olan aynı zamanda İstanbul’da hurda hurda alan yerler arasındaki Hursan Metal her çeşit kağıt hurdası alım hizmeti veriyor. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz.

Söğütlü Çeşme Mahallesi Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Söğütlü Çeşme etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko ton fiyatı bağlantısına tıklayın.

Söğütlü Çeşme Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevherleri olan metal kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Söğütlü Çeşme mahallesinde kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerdendir. Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu biliniyor. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak amacı ile telefon numaramızı tuşlamanız yeterlidir.

Söğütlü Çeşme Hurda Kablo Alım Satımı

Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurdacı firma arayanlara hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. . Bunların yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdası alım satımı için en yüksek fiyatı sunuyoruz.

Hurda kablolar telindeki bakır nedeni ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme genelinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası elinde olanlar hemen arayın. Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir.

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi hurdacı firma olarak genellikle antikron kablo, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Kablo hurdası alanlar konulu makaleyi ziyaret edin. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Müşterilerde çoğunlukla satılan %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, antikron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız.

Söğütlü Çeşme Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içinde bulunmaktadır. Firmamız Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesinin çevresinde hurda demir ticareti yapıyor.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı edinmek için fazla aman geçmeden arayın. Bildiğiniz gibi her çeşit demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar makalesini gezmek iyi gelecektir.

Söğütlü Çeşme mahallesi Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Söğütlü Çeşme mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Dolayısıyla Küçükçekmece Söğütlü Çeşme sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Pirinç metaline bazı yörelerde renginden dolayı hurda sarı denilmektedir.

Sizinde bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Sayfamızdaki sarı alan hurdacılar metni ziyaret edin. Hursan Metal tüm bu hurdaların yanında hurda sarı radyatör, hurda sarı hurda fosfor, hurda bronz almaktadır.

Söğütlü Çeşme Mahallesinde Bakır Hurda Alım Satımı

İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesinde hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Söğütlü Çeşme hurda bakır fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurdası, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Söğütlü Çeşme genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan yerler konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Söğütlü Çeşme Mahallesi Hurdacı

7/24 hurda alan Söğütlü Çeşme mahallesinde hurdacı olarak yirmi dört saat yerinize gelmekteyiz. Yaklaşık 13 seneden beri hurdacılık yapan firmayız. Akıp giden senelerin bahşettiği deneyim süreci ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Söğütlü Çeşme Hurdacı Sitesi

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım tesisimizin aracığıyla hurda eşya ticareti gerçekleştiriyoruz. Şimdiki halinden güzel bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her tür hurda malzemeleri alıyoruz.

Söğütlü Çeşme Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Sitemizde önceden yazılan güncel hurda fiyatları içeriği ziyaret edin Küçükçekmece Söğütlü Çeşme hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi İstanbul hurda piyasasında her saat değişiklik göstermektedir. Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz.

Söğütlü Çeşme Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız. Her türde yüksek kw 2.el jeneratör alınır, satılır.

Söğütlü Çeşme 2.el Raf Satanlar

Hurda raf Küçükçekmece Söğütlü Çeşme fiyatları istemek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. Raf hurda alan hurdacılar bölümümüze göz atmalısınız. Çoğunlukla yenilen mağazalardan elde ettiğimiz çelik raflar, teşhir reyonları, hurda market rafı, teşhir rafları, demir raflar içinden seçilen sıfır gibi ikinci el raf satan hurdacı firmalar arasındayız.

Söğütlü Çeşme Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme en yakın hurdacı olarak her çeşit hurda eşya nakliyesi yapmak nedeniyle adresinize gelmekteyiz. Hursan Metal firmamızla Söğütlü Çeşme mahallesinde her çeşit hurda eşya alırız. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Küçükçekmece Söğütlü Çeşme bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi hurdacısı firmamızla adresten hurda malzeme almaya başladık.

Söğütlü Çeşme Klima Hurda Alan Yerler

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi çevresinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Söğütlü Çeşme Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların taşıma işleri itinayla firmamızca yapılıyor.

Söğütlü Çeşme Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Daha önce sayısız fabrika bozum ihalesini aldık. Evvela yıkılması teklif edilen fabrikanın incelikle dolaşılması gerekmektedir. Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesi fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider bir yerdeyiz. Profesyonelce fabrika ve tesislerin sökümünü yapıyoruz.

Küçükçekmece Söğütlü Çeşme Hurda Araba Alan Yerler

Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazen Küçükçekmece Söğütlü Çeşme yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz. Tabiki de size araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş otomobil hurdası, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz.

Söğütlü Çeşme Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyet ile hareket edilmelidir. İlçe genelinde %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Söğütlü Çeşme Mahallesinde Hurda Cam Alımı

Söğütlü Çeşme Akü Hurda Alan En Yakın Firma

Akü barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile değerlidir. Akü başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarında kullanılır. Uzun müddet sonra atık duruma gelen bataryalara hurda akü denilmektedir. İstanbul Akü hurda alan hurdacı içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile firmamız vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır.

Söğütlü Çeşme Mahallesi Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri ücretsiz yapıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işleri yapıyoruz. Söğütlü Çeşme kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak iş yerlerinin istendiği bir biçimde yapılması için yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdayı almaktayız. Bina yıkımı yapılırken istenilen tüm önlemler

Söğütlü Çeşme Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan elbiseci vb. binalardan çıkma kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Dolayısı ile batan nalburlardan satın aldığımız Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç mikseri 2.el iskele, hurda plywood alıyoruz.

Söğütlü Çeşme Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Avrupa Yakası Söğütlü Çeşme mahallesinde abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, hurda polistren kristal fiyatı öğrenmek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Söğütlü Çeşme plastik hurdası alanlar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız.

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. İyi fiyatla hurda beyaz naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alım satım işleri için yerinize geliyoruz.

Söğütlü Çeşme Hurda Kağıt Alımı

derinden çok fiyata hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal ile irtibat kurarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satabilirsiniz. Söğütlü Çeşme mahallesi karton hurda alımı yaptığımız ilçeler arasında yer almaktadır. İlçede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra özen sayesinde sizlere ederinden yüksek oranda kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Söğütlü Çeşme 2.el Ev Eşyası

Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki mobilyaları adresinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Az kullanılmış büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası adetli olarak bulunur. İyi durumda 2. el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak sebebiyle numaralarımız ile etkileşime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla yeni gibi, ikinci el yatak odası takımları satın alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17