İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kemalpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Kemalpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Hursan Metal adıyla Küçükçekmece ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacı firması olarak her çeşit hurda alıyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacıları içerisindeyiz. Kemalpaşa mahallesi hurdacı şirketleri arasında öncüyüz.

İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Güncel Küçükçekmece Kemalpaşa hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapıyoruz. Kemalpaşa mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz

Normalde Küçükçekmece şirketleri arasındayız. Elbette ki Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi bölgesinde 2.el eşyalar ve hurda eşyalar alımı için hurdanızın tutarını piyasasından daha iyi fiyat ile ödemekteyiz İstanbul etrafında yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekiplerimizi göndermekteyiz

Küçükçekmece Kemalpaşa Mahallesi Hurdacıları

Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmette sınırları kaldırdı! Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacıyla numaralarımızı çaldırabilirsiniz. İstanbul merkezinin gözde ilçesi Küçükçekmece merkezindeki, Kemalpaşa mahallesi ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Avrupa Yakası Kemalpaşa mahallesinde bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Küçükçekmece mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Küçükçekmece hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

İstanbul Küçükçekmece Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olur. Madenlerin geri dönüşümünde kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime zararının önüne geçiyor.

Bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının miktarları bellidir. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfusla birlikte insanların doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri korumamıza katkı sağlar. Böylelikle yeraltındaki kaynakları geleceğe aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Bir metalin ocaklardan kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmetli bir işlemdir. En baştan hammadde üretmek için yüksek enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

Türkiye’de her sene 24 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöpe gidiyor. Çöpe atılan atıkların yüzde dört kadarını maden hurdası, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde 43’ünü karton hurdası, %12’sini cam türevleri oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların %75’i çöpe gitmektedir. Bu atıklar ülkemize 1 milyar 5 yüz elli milyon Türk Lirası zarar vermektedir. Hursan Metal ülkemizi zarara uğratan bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktayız.

Kemalpaşa Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Avrupa yakasındaki Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi hurdacı telefonlarını not edin Hemen arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak üzere firmamızı aramanız gereklidir.

Kemalpaşa Sarı Pirinç Hurda Alımı

Aslında hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Kemalpaşa mahallesinin tümünde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Bu sebep ile Küçükçekmece Kemalpaşa sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

İstanbul Pirinç sarı alan hurdacı içeriğiyle yazılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz. Hursan Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurdası alım satımında liderdir. Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır.

Kemalpaşa Hurda Alan Yerler

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkmaktayız.

İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi çevresindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar geliyoruz. Antimon zamak hurdası, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Hep birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Kemalpaşa mahallesinde kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir.

Kemalpaşa Mahallesinde Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Kemalpaşa mahallesi hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında öncüyüz. Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo satmak isteyenler bize ulaşın. Kablo hurdası alanlar hakkındaki makaleyi ziyaret edin. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacı firma arayanlara hizmet avantaj dolu fiyatlar gönderiyoruz. . Kemalpaşa mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antikron kablolar ticareti yapıyoruz.

Çünkü Hursan Metal şirketimizle sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Üstelik çok damarlı kablo hurdaları alımı için arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Kablo hurdası telindeki bakır nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem arz eder.

Bunun yanı sıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı için anlık fiyat teklifini teklif ediyoruz. Piyasada kolayca toplanan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden yüksek fiyat sunuyoruz.

Kemalpaşa kablo hurdası alan firmayız. Yerinden antikron kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

Kemalpaşa Hurda Çinko Alanlar

Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyatları için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul, Küçükçekmece Kemalpaşa çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı linkine tıklayınız.

Kemalpaşa Sac Hurda Alan Firmalar

Firmamızda sıfırdan farksız 2.el trapez sac mevcuttur. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, oluklu sac hurdası hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, satışı amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alımı yapan yerler içindeyiz.

Kemalpaşa Kurşun Hurdası Alanlar

Minare kurşunu
, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renkli şekliyle göze çarpıyor. Küçükçekmece Hurda kurşun alan yerler yazımızı ziyaret ediniz.. İstanbul, Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerden biridir. Kurşun metali en eski madenlerden biridir.

Kemalpaşa Hurda Krom Alım Satımı

Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Küçükçekmece Hurda krom alımı linkine tıklamalısınız. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Kemalpaşa mahallesinde hurda krom alan hurdacı firma arıyor iseniz arayın

Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Kemalpaşa Hurda Bakır Alım Satımı

İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesinde hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Küçükçekmece Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kemalpaşa mahallesinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Soyma bakır hurdası, Hurda antikron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alıyoruz. Kemalpaşa bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Kemalpaşa Alüminyum Hurda Alımı

Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası almaktayız. İş yerimize verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Daha geniş sayfamızdaki alüminyum hurda alanlar yazıyı inceleyin. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa hurda alüminyum alanlar arasında lideriz. Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Küçükçekmece bölgesinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında tartımları güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum jant, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alan firmayız.

Kemalpaşa Demir Hurdası Alım Satımı

Kemalpaşa mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi öğrenmek sebebi ile fazla gecikmeden arayın.

Hursan Metal İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesinde demir hurdası ticareti yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurda alımı sayfamızı gezmek iyi gelir. Hatırlamanızı isteriz ki her tür pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan madenler içerisindedir.

Kemalpaşa Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenilen iş güvenliği önlemleri Bir üstteki fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Küçükçekmece Kemalpaşa kentsel dönüşüm sebebiyle kısmen yıkılmış dairelerin en baştan inşa edilmesi sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, sökülen hurda çelik kapı, hurda pimapen benzeri tüm hurda eşyayı ücretle almaktayız.

Kemalpaşa 2.el jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru işletmeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satılır. Çalışmayan hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında en yüksek fiyatları biz veriyoruz.

Kemalpaşa Hurda Otomobil Alan Yerler

Elbette sizlere araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Zaman zaman Kemalpaşa çevresinde araba hurdası alıyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ancak hurda araç trafikten düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Kemalpaşa 2.el Ev Eşyası

Çok ucuz fiyatlara yeni gibi ve ikinci el koltuklar alabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu alınır. Kısa süreliğine 2el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuklarınız dilediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Her türlü ikinci el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle telefonumuzla ulaşabilirsiniz.

Kemalpaşa Hurdacılar Sitesi

Kemalpaşa mahallesi hurdacılar sitesi 5. blok içinde bulunan depomuz aracılığı ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu türde malzemelerinizin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Hepsi için bize ulaşın. Geleceğe daha temiz bir İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz.

Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. En avantajlı fiyata hurda beyaz naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen hurdası almaktayız. İstanbul Kemalpaşa mahallesinde abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Kemalpaşa mahallesinde hurda plastik alımı yapan firmalar arasında lider konumdaki Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi hurdacısıyız.

Kemalpaşa Akü Hurdası Alan Yerler

Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Dolayısı ile hurdacı firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. Hurda akü alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir.

Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Cam Alımı

Kemalpaşa Klima Hurdası Alım Satımı

Klima hurdası Kemalpaşa çevresinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi yakınlarında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız.

Kemalpaşa Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozunun nakliye işi titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozu Küçükçekmece Belediyesi Fen işleri tarafından bildirilen moloz bırakma alanlarına taşınıyor. Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

Kemalpaşa Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla hurda nikel taşınırken oldukça dikkatle çalışılmalıdır. Bu mahallede turbo nikel, anot nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon alımında piyasanın üstünde ton fiyatı sunuyoruz. Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir.

Kemalpaşa Kağıt Hurdası Alım Satımı

Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alan yerler içindeyiz. Küçükçekmece Kemalpaşa kağıt hurdası alıp satanlar içindeki iş yerimiz ile ticaret yaparak hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Kağıt hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra özen ile satıcıya çok daha yüksek kâr elde etme imkanı iletiyoruz.

7/24 Açık Kemalpaşa Mahallesi Hurdacı

Sektörün kazandırdığı tecrübeyle araç parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 2001 yılından bu zamana hurdacılığa hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Kemalpaşa mahallesi hurdacı firması dükkânımız vasıtasıyla 7/24 atık hurda alıyoruz.

Kemalpaşa Mahallesi İkinci El Raf Fiyatları

Kemalpaşa mahallesinde 2.el raf hurdası alımı sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız. Küçükçekmece Raf hurda alan yerler bölümümüzü dolaşmak iyi gelecektir. Çoğunlukla kapatılan dükkanlardan aldığımız teşhir reyonları, mağaza rafları, çelik raflar, hurda market rafı, hurda demir raflar arasından seçilen yeniden farksız 2.el market rafları satıyoruz.

Kemalpaşa Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

Hursan Metal hurdacılık olarak Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesinin etrafında hurda malzeme alırız. Küçükçekmece Kemalpaşa en yakın hurdacı firması servisiyle her nevi hurda malzeme alımında ayağınıza araçlarımızı yolluyoruz. Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacısı içindeki ekiplerimiz ile konumdan her çeşit hurda eşya alımına devam ediyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alanlar Kemalpaşa mahallesi mahallesinde servis ediyoruz.

Anlık Güncel Kemalpaşa Hurda Fiyatları

Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi piyasada günlük değişkenlik gösteriyor. Tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsadan yüksek fiyatlar ödüyoruz. En doğru bilgiye ulaşmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hurda fiyatları içerikli metne bir göz atabilirsiniz

Kemalpaşa Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında yük asansörü, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç pompası ikinci el iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılan ev benzeri binalardan kenara ayrılan sıfır gibi 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pecere alıyoruz.

Kemalpaşa Mahallesi Fabrika Sökümü

Fabrika sökümünde önce sökülecek fabrikanın etraflıca gezilmesi gerekir. Sektöre başladığımızdan beri binlerce fabrika sökümü ihalesi yerine getirdik. Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesinde fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz.

Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde başarılı olduk. Genellikle söylendiği gibi kolay olmamıştır. Güvenilir şekilde fabrikaların söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 (535) 043 31 17