İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İnönü Hurdacı Hurda Alımı

İnönü Hurdacı Hurda Alımı

Hursan Metal olarak İstanbul Küçükçekmece mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Küçükçekmece İnönü mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Küçükçekmece hurda metal ve plastik dönüşümü yapan tesise sahibiz. İnönü mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız.

İstanbul hurdacısı olan firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Güncel İstanbul Küçükçekmece İnönü hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaktayız. Yüksek miktarlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası ticaretlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İnönü mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz

Hali hazırda Küçükçekmece depoları içindeyiz. Bununla birlikte Küçükçekmece İnönü mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası İnönü mahallesi çevresinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda kıymetinin üstünde alıyoruz İstanbul bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla İnönü mahallesine uzman ekip göndermekteyiz

İnönü Hurdacısı

Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakası genelinde hurdacılık yapıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı amacıyla telefon numaramızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. İnönü bölgesinde hurdacılık faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. İnönü hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Küçükçekmece İnönü etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul merkezinin eşsiz mahallesi İnönü sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İnönü etrafında değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizdedir! İnönü mahallesinde ve Küçükçekmece merkezinde hurda alan hurdacılar arasındayız.

İnönü Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Küçükçekmece İnönü Mh adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz mahalleler arasındadır. İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle firmamızı aramanız gereklidir.

İnönü Kablo Hurdası Alımı

Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder. İnönü mahallesi mahallesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İnönü hurdacı firmayız. . Hurda kablo alan yerler başlıklı yazıyı ziyaret edin.

İnönü mahallesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Lakin tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alımında piyasasının üstünde fiyatı veriyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo almaktayız. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki İnönü ttr kablo hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir.

İstanbul Küçükçekmece İnönü hurdacısı olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bundan başka hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. İnönü etrafında çoğunlukla edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

İnönü Krom Hurda Alımı

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alan yerler makalesine bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymayacaksınız. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Küçükçekmece Krom hurdası fiyatları bölümünü incelemek iyi gelecektir.

Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

İnönü Mahallesinde Kurşun Hurda Alan Firmalar

Kurşun cevheri mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurdası alımı linkine tıklayabilirsiniz.. İnönü hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sayfadaki İnönü hurda Cami kurşunu fiyat listesini arzu edenlere her gün gönderilmektedir. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

İnönü Mahallesi Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

İnönü yakınlarında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Hurda çinko kilo fiyatı makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Sayfamızda yayımlanmış olan İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesi nikel hurdası ton fiyatlarını talep edenlere her gün göndermekteyiz. Hurda çinko alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

İnönü Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

İnönü hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. İnönü mahallesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu yüzden İnönü Mahallesi hurda sarı alanlar içindeyiz. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur.

Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. Anlık sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır.

İnönü Sac Hurda Alanlar

Sac hurdası alanlar içindeyiz. İstanbul Avrupa İnönü Küçükçekmece mahallesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edip kârlı çıkabilirsiniz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Hali hazırda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır.

İnönü Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurda alanlar linkine tıklayın. İnönü mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. İnönü mahalle genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Anlık güncel demir hurda fiyatları öğrenmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası fiyatı sayfamızı güzel olacaktır. Unutmayın ki her türlü demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız. Demir, İnönü bölgesinde çokça çıkarılan metaller arasındadır. Buradaki İnönü demir fiyat listesi dün güncellendi.

İnönü Mahallesi Hurda Alan Hurdacı Firma

İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Hursan Metal her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, bakır, ekstra demir, kablo hurdası, çinko, kurşun hurda aldığımızda değerinden yüksek fiyat listeleri veriyoruz. İnönü hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz.

Hurda zamak, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda bakır almak için yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. İnönü yerinden hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın kıymetini düşürmektedir.

Fabrikalardan üretim artığı hurdası alımı yapmaktayız. Parça malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara hurda konteynerı bırakıyoruz.

İnönü Mahallesi Hurda Bakır Alım Satımı

İnönü genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Küçükçekmece Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. İnönü Mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bakır alan İnönü hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın. Sitemizdeki İnönü soyma bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. İstanbul Küçükçekmece İnönü bakır hurdası alan yerler arasındayız. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz.

İnönü Alüminyum Hurda Alım Satımı

Ayrıyeten alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası yapmaktayız. Sizin desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler. .

Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Küçükçekmece İnönü Mahallesi alüminyum hurda alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alım satımı yapıyoruz. İnönü mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alırken tartımı teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

İnönü Mahallesinde Fabrika Sökümü

İstanbul Avrupa Küçükçekmece İnönü mahallesi fabrika söküm işleri yapıyoruz. Bu sebeple fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar içerisinde nam saldık. Etrafta anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Sökümden önce yıkılacak üretim yerinin titizlikle dolaşılarak gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması gerekiyor. Uzun zamandır binlerce fabrika bozum ihalesi tamamladık. Profesyonelce fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz.

İnönü Mahallesi Cam Hurdası Alan Yerler

Genelde renkli ve şeffaf cam şişe, çıkma araba camları biçimlerinde hurda cam cinsleri bulunabilmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece İnönü çevresinde cam hurdası alan firmalar arasında yer almaktayız. Genelde renkli ve şeffaf cam şişe, çıkma araba camları biçimlerinde hurda cam cinsleri bulunabilmektedir.

İnönü Hurda Kağıt Alanlar

İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alırken uyguladığımız extra hassasiyet ile sizlere normalden daha yüksek oranda kazanma şansı sunuyoruz. Yüksek liste fiyatları ile hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak hurdası alan yerler arasındayız. Kağıt, karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Burada yayınlanan İnönü hurda kağıt ton fiyatı güncellenmiştir İnönü kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki işletmemiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

En Yakın İnönü Mahallesi Hurdacı Firma

Hursan Metal olarak İnönü mahallesinde hurda alırız. En yakın İnönü hurdacı olarak her türden hurda eşya tartmak nedeni ile deponuza çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu nedenle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar İnönü bölgesinde hizmet ediyoruz. İnönü hurdacısı firmamız ile konumuzdan hurda almaya başladık.

İnönü Mahallesinde Araç Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça İnönü çevresinde araba hurdası alıyoruz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette size hurda araç alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan römork, çekme belgeli araç hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

İnönü Jeneratör Hurda Alanlar

Her türde yüksek kw ikinci el jeneratör alınır, satılır. Bozuk hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatı biz sunuyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru işletmeyiz.

İnönü Hurda Nikel Alım Satımı

Bu mahallede %99 şablo nikel hurdası , %95 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot hurda nikel alıyoruz. Bu sebeple hurda nikel alındığında gayet hassas çalışmalıyız. İnönü nikel hurdaları alıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir.

7/24 Hizmet Veren İnönü Mahallesi Hurdacı

Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmalar süreciyle tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan beş senelerinden bugüne kadar geri dönüşüm faaliyetleri ile sizlere hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hizmet veren İnönü hurdacı olarak hafta sonu dahil geri dönüşümde hizmet ediyoruz.

İnönü Hurda Klima Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası İnönü çevresinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. İnönü mahallesi mahallesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

İnönü Moloz Dökümü

İnönü hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınma işleri güvenle firmamız tarafından yapılıyor.

İnönü Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu çeşit hurdaları almıyoruz. İnönü hurdacılar sitesi 8. blokta bulunan hurdacı dükkânımızla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza her haliyle temiz bir İstanbul Küçükçekmece İnönü oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz.

İnönü Akü Hurda Alanlar

Kullanımdan sonra kullanılmayacak haline düşen aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alan hurdacılar makalemizi okuyabilirsiniz. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile kullanılır. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Akü hurdası alan hurdacı firmalar sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple bizim ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır.

İnönü Hurda Plastik Alımı

İnönü plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan İnönü hurda deposuyuz. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece İnönü plastik hurdası kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz ulaştırıyoruz Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

İstanbul ile İnönü bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapmaktayız.

Anlık Güncel İnönü Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurda ticareti yaparken borsa fiyatlarından daha fazla fiyatlar sunuyoruz. İnönü hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listesi İnönü borsasında saatlik olarak değişiyor.

İnönü İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alıyoruz. Küçükçekmece Hurda raf ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Özellikle resterasyon yapan pastahaneler tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raf, teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satıyoruz. Sitemizde bulunan İnönü Mahallesinde çıkma raf fiyat listesini grubumuzdakilere günlük yollanmaktadır. Raf hurda alımı makalemize bir bakmak isteyebilirsiniz. Hurda raf İnönü fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

İnönü 2.El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan fabrikalardan aldığımız Yıkılan lokanta ve benzeri binalardan satın alınan sıfır gibi 2. el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

İnönü Hurda Kumaş Alanlar

Spot hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik satmak için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Spota düşmüş dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş için anında ödeme yapıyoruz. İnönü çevresinde hurda kumaş firesi almaktayız. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece İnönü kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimize her gün gönderiyoruz. İnönü kiloyla hurda kumaş alanlar arasında en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. İnönü mahallesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda jesica, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz.

İnönü Mahallesi İkinci El Cafe Ekipmanları Alımı

Sanayi tipi 2.el lokanta malzemeleri alıyoruz. Titiz kullanılan buz makineleri, tezgah altı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alımı yapıyoruz. İkinci el çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, restoran tipi set üstü meykap, aspiratör, krom küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici vs endüstriyel mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

İnönü Hurda Beyaz Eşya

Titiz 2el olarak satılabilecek temizliğe sahip yemek takımlarını evinize gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için buzdolabı hurdası alımı başlıklı sayfamıza bakabilirsiniz Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları alma işlerinde yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Her çeşit 2. El bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek amacı ile bize ait cep telefon numaralarıyla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. İnönü bölgesinde kullanılmış ve 2.el salon tk. satabilirsiniz.

İnönü Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkım esnasında belirtilen tedbir önlemleri Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. her türlü hurdaları almaktayız. İnönü kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek evlerin yenilenerek imar edilmesi için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Üstteki fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17