İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Beşyol Mahallesi Hurdacı

Beşyol Mahallesi Hurdacı

Aslında İstanbul Küçükçekmece firmasıyız. Bununla birlikte Küçükçekmece Beşyol mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurdacı depoları içerisinde lideriz. Beşyol hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir. Güncel Küçükçekmece Beşyol hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaktayız.

Küçükçekmece Beşyol hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Avrupa yakası Küçükçekmece Beşyol mahallesinde hurda ve kullanılmış ev eşyası almaktayız Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Küçükçekmece ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. Avrupa yakası Küçükçekmece Beşyol etrafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle konumunuza kadar gelmekteyiz Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurdacısıyız.

Küçükçekmece Beşyol Hurdacı Firmalar

Küçükçekmece Beşyol hurdacı telefonu mu arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizlerde her tür hurda malzeme satışı amacı ile şirketimizi çaldırabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Küçükçekmece merkezine bağlı, Beşyol mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesi çevresinde deneyimli bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Küçükçekmece genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İstanbul Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda alımı yapıyoruz.

Ülkemizde senelik 100.000 ton tıpsal atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Boşa giden atıkların yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde on ikisini hurda camlar, yüzde dört civarını maden hurdası, yüzde kırk üçünü karton hurdası oluşturuyor. Malesef, bu paha biçilemeyen atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu malzemeler yurdumuza zararı 1.57 milyar ₺ tutmaktadır. Hursan Metal gibi Küçükçekmece hurdacıları çöpe atılan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak amacıyla emek sarf ediyoruz.

İstanbul Küçükçekmece Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Cevherlerin yeraltından çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi uzun ve meşakatlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

Küçükçekmece Geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yeryüzünde bulunan doğal kaynakların miktarı azdır. Bazı metaller yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla insanların doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda artmaktadır. Atık madenleri geri dönüşümü ihtiyacımız olan madenlerin korumayı başarabiliriz. Böylelikle yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere aktarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Madenlerin geri dönüşümü yapılırken tüketilen düşük enerji miktarı emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesini önlüyor.

Beşyol Mahallesi Hurdacı Numarası

Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. İstanbul Avrupa yakasında yer alan Küçükçekmece ilçesinin Beşyol hurdacı Hursan Metal telefon numaralarını unutmayınız Bu nedenle hurda atık fiyatları talep etmek nedeniyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Hemen arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Beşyol Mahallesi Demir Hurda Alan Hurdacı

Anlık demir hurda fiyat listesi talep etmek sebebi ile Beşyol mahallesi hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz.

Hursan Metal İstanbul Küçükçekmece Beşyol genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı bölümüne göz gezdirmek istemelisiniz. Beşyol mahallesi çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

Beşyol Pirinç Sarı Hurda Alan Yerler

Beşyol mahallesi genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabiliyor.

İstanbul Küçükçekmece Beşyol hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Hursan Metal bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Aslına bakarsanız hurda sarı isminde hurda cinsi varolmamıştır.

Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı hurda türleri vardır. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Bu sebep ile Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Beşyol Kurşun Hurdası Alanlar

Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan metal kurşun mavimsi renkli biçimiyle öne çıkıyor. İstanbul Kurşun hurda fiyatı yazımızı incelerseniz güzel olur.. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami sökümü hurda kurşun satışı amacı ile aşağıda yer alan sitemizde yer alan telefon numarasını şimdi tuşlayın. Kurşun metali kullanılan eski madendir. Beşyol mahallesinde kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir.

Beşyol Mahallesinde Sac Hurda Alan Yerler

Beşyol çevresinde sac levha hurdası, sac hurda varil, oluklu sac hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, ton fiyatı öğrenmek sebebi ile. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda her çeşit ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

Beşyol Hurda Krom Alanlar

Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Beşyol mahallesinde hurda krom satışı yapmak için arayın Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Krom hurdası alan yerler yazımıza göz bakınırsanız pişmanlık duymazsanız. 201 krom, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Beşyol Hurda Çinko Alım Satımı

Beşyol çevresinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası kilo fiyatı bölümümüzü inceleyiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz.

Beşyol Alüminyum Hurda Alım Satımı

İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. . Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız.

Ayrıca alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Küçükçekmece ilçesinin tümünde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımı sizinle gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda alüminyum alıyoruz.

İş yerimize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda Küçükçekmece Beşyol hurdacılık firmaları içindeyiz. Sizlerin sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için telefonlaronızı istiyoruz.

Beşyol Mahallesinde Hurda Alımı

İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurdacı firması olan aynı zamanda İstanbul hurdacıları arasındaki Hursan Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda antimon zamak, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Beşyol mahallesinde yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler arasındadır.

Hurda demir almak için yerinize geliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Beşyol Hurda Kablo Alanlar

Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Küçükçekmece Beşyol hurdacı firmayız. Bunun yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı için piyasasının üstünde fiyatları veriyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Beşyol hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden fazla fiyat veriyoruz. Çünkü Hursan Metal adıyla yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Beşyol mahallesi hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablosu, antikron kablo, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. İstanbul kablo hurda alanlar başlıklı metne bir göz atabilirsiniz. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Müşterilerde hızlıca ele geçen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları alımında değerini oracıkta ödüyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda antikron kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Küçükçekmece Beşyol mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmalar arasında yüksek kilo fiyatını biz veriyoruz.

Beşyol Hurda Bakır Alımı

Bakır hurdası alan Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Beşyol bakır hurda fiyatları için arayın. Küçükçekmece Bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesi bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Beşyol içerisinde bakır hurda almaktayız.

Beşyol Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Vatandaşlarımıza her hali ile yaşanılır bir şehir bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Sırf bu cins hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Hepsini öğrenmek için bizi arayın. Beşyol mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle atık hurda ticareti işine başladık.

Beşyol Bina Yıkımı

Yıkım sırasında lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Bir üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek dükkanların tekrar inşa edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Beşyol Cam Hurdası Alan Hurdacılar

Beşyol mahallesinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Cam tam veya yarısaydam oldukça sert yapıya sahibi sıvı madde tutan amorf katı maddedir. Bu dönemde şeffaf çıkma oto camları, gazoz ve soda şişesi cinslerde cam hurda cinsleri çok fazla satılıyor.

Beşyol 2.El Eşya

2. El ofis mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası alımlarında ücreti yüksek fiyatla ödemekteyiz. Küçükçekmece Beşyol mahallesi etrafında çok temiz kullanılmış olan ve 2. el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki mobilyaları evinizden almaktayız. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak nedeniyle bizlere ait çağrı merkezi telefonları ile iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Beşyol 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan lokanta ve benzeri binalardan satın alınan hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı alıyoruz. Ayrıca batan satıcılardan satın aldığımız Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı makinesi 2.el iskele, hurda plywood satılıktır.

Beşyol Kağıt Hurda Alımı

Beşyol mahallesi kağıt hurda alan firmalar arasındaki Hursan Metal sayesinde toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlik sayesinde hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Piyasanın üstünde fiyata kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda gazete alıyoruz. Kağıt, karton hurdası almaktayız.

Beşyol Akü Hurda Alımı

Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurda fiyatı akü hurda konusunda bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Atıl aküler içindeki kurşun içeren sıvı sebebi ile değerlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji kaynağı bulunuyor. Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Bu yüzden firmamız vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm atölyesi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır.

En Yakın Beşyol Mahallesi Hurdacı

Küçükçekmece Beşyol en yakın hurdacı firma olarak hurda metal alıp satarken deponuza geliyoruz. Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurdacı sitesi olan firmamız ile adresten hurda satım hizmetleri vermeye başladık. Hursan Metal olarak Küçükçekmece Beşyol çevresinde hurda malzeme almaktayız. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Beşyol bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Beşyol Mahallesi Klima Hurda Alan Yerler

Küçükçekmece Beşyol çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Beşyol mahallesi çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Beşyol Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Küçükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önce bildirilen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya göre molozun taşınması güvenlikle yapılmaktadır.

Beşyol Plastik Hurda Alanlar

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesinde plastik abs, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Beşyol mahallesi plastik hurda alım satımı yapanlar arasında öncü Beşyol mahallesi hurdacısıyız. En avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Beşyol Mahallesinde Hurda Nikel Alan Yerler

Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken gayet özenli davranmalıyız. Özellikle anot nikel hurdası, turbo nikel hurda, %95 ve %99 hurda nikel şablon alıyoruz. Beşyol mahallesi etrafında hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Beşyol 2.el Raf Fiyatları

Beşyol mahallesi 2. el raf hurdası satmak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Raf hurda alanlar raf hurdası konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Özellikle batan dükkanlardan temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafı satıyoruz.

Beşyol Mahallesinde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Beşyol fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan binanın detaylı biçimde dolaşılarak uygun ekipman ve projenin hazırlanması çok daha doğrudur. Genellikle anlatıldığı gibi kolay sayılmaz.

Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde öncü olduk. Profesyonelce fabrika ve tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika bozum ihalelerini yerine getirdik.

Beşyol Mahallesi Hurda Araç Alanlar

Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araba, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, römork, motor hurdası alımı için arayabilirsiniz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Küçükçekmece Beşyol yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz.

Beşyol Jeneratör Hurdası Alımı

Her türlü az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacıyız için yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

7/24 Hurda Alan Beşyol Hurdacı

Sizlerin verdiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Beşyol mahallesinde hurdacı firması olan şirketimizle günün her saatinde hurda metal alıyoruz. Yaklaşık iki bin on altıdan bugüne hurdacılık işlerinde hizmet etmeye devam ediyoruz.

Küçükçekmece Beşyol Mahallesi Hurda Fiyatları

Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Beşyol hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında hızlı bir şekilde değişmekte. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alırken diğer Beşyol mahallesi firmalarından yüksek kilo fiyatı teklif ediyoruz.

0 (535) 043 31 17