İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Korgan Hurdacı Telefonu

Korgan Hurdacı Telefonu

Korgan merkezinin etrafında hurda eşyalarınızın görüntülerini ulaştırmak sebebi ile çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuzun iletişime geçtiğiniz her ilçesinden, her türlü hurda alıyoruz. En büyük Korgan hurdacı firmasıyız.

Hursan Geri Dönüşüm şirketimiz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Ordu hurdacı firmalar içerisindeyiz. Güncel Korgan hurda fiyatları ile malzeme alıyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetler yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz.

Korgan Hurdacı Firmalar

Korgan mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin yararı için çalışıyoruz. Korgan hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Korgan merkezinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ordu merkezinin gözde ilçesi Korgan gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Korgan çevresinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz. Korgan hurdacı olarak Ordu bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanın taşınması için çevrenizdeki hurda taşıma çalışanlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür atık hurdası satışı için hizmet telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Korgan Hurdacı Numarası

Ordu Korgan hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. Korgan her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda fiyat listesi öğrenmek sebebiyle bizi aramanız yeterlidir.

Korgan Hurda Krom Alanlar

Sert yapısından dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Ordu Korgan krom hurdası fiyatlarını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma paylaşımımızı dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Korgan Hurda Alanlar

Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Korgan yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zararı önlemek amacıyla hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece metalin piyasasının inmesine neden olur. Ordu Korgan hurdacı firma olan Hursan Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı sarı hurdası ve demir hurda, hurda bakır, çatı minare kurşunu, kablo, çinko, alüminyum hurdası alırken yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Korgan hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Hurda kağıt alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

Korgan Alüminyum Hurdası Alanlar

Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda yapıyoruz. Ordu Korgan alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her türden alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz. Sitemizde paylaşılan Korgan alüminyum ton fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki metne göz atın Korgan ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımında hurda tartımını güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdasını satanların sayesinde her geçen gün tecrübe kazanıyoruz.

Korgan Hurda Sarı Alımı

Hursan Geri Dönüşüm firmamız bu hurdaların yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası alımında öncü firmadır. Korgan ilçesinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile Korgan hurda sarı alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Ordu Korgan hurda sarı fiyat listesi güncellenmiştir. Anlık bilgi için sarı pirinç hurdası alanlar konuyu okuyun. Sizinde öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Doğruyu söylemek lazımsa sarı hurdası adında bir hurda yoktur.

Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Ordu Korgan hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Korgan Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık hurda kablo elinde olanlar bizimle iletişime geçin. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Ordu Korgan hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm firmamız her nevi antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız.

Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Üstelik alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türde kablo hurdası alan alan Korgan hurdacı arayanlar için buradayız. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Korgan elektrik kablosu kilo fiyatı anlık güncellenmektedir. Korgan ilçesinin tüm sokaklarından %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alımında öncüyüz.

Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. kablo hurda alanlar konulu yazıyı inceleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Etrafta sıklıkla bulunan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır madeni nedeniyle hurdacılar için kıymetlidir.

Ordu Korgan ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz.

Korgan Çinko Hurdası Alımı

Ordu, Korgan ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Korgan hurda çinko ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurda fiyatları konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı için arayabilirsiniz.

Korgan Hurda Bakır Alımı

Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır alan Korgan hurdacı iş yerimizi acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Korgan içinde hurda bakır almaktayız. Korgan bakır hurdası fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki Korgan bakır ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Ordu Korgan bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Korgan Demir Hurda Alım Satımı

Korgan etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her tür demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Korgan bölgesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler sayfamızı muhteşem olur. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan madenler içerisinde yer alır. Bu sayfadaki Korgan demir hurda fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak yollamaktayız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bölümüne bakmak istersiniz.

Korgan Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Korgan kurşun hurda alım satımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Sitemizde bulunan Korgan kurşun hurdası fiyatları güncellendi. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı paylaşımını incelemek iyi gelecektir. Kurşun hala kullanılan madendir. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü kurşun hurdası alım satımı yaparız.

Korgan Sac Hurda Alanlar

Ordu Korgan etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depolarımızda yeni gibi 2. el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Kiler tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Korgan 2. El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan hurdacıyız için nakit ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı bulunmayan ikinci el jeneratör satışı için arayabilirsiniz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmayız.

En Yakın Korgan Hurdacı

Hursan Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Korgan bölgesinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu biçimde size en yakın hurdacı firma Korgan çevresinde hizmetler vermekten gurur duyarız. Korgan en yakın hurdacı firması ismiyle hurda metal alıp satarken deponuza gelmekteyiz. Korgan hurdacıları arasında bünyesinde çalışan ekiplerimizle yerinizden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

Korgan Hurda Kağıt Alanlar

Avantajlı fiyata bristol kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapan hurdacılar arasındayız. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Buradaki Korgan hurda kağıt ton fiyatları güncellendi İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alırken uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde satıcıya daha çok kâr etme olanağı iletiyoruz. Korgan kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız hizmetleri ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Korgan İkinci El Hurda Raf

Genellikle batan baharatçılardan temin ettiğimiz teşhir reyonları, mağaza rafları, market rafları, demir raflar, çelik raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeniden farksız ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Korgan ikindi el raf hurdası fiyatları bugün güncellendi. Raf hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Korgan alımı nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Korgan Cam Hurdası Alımı

Korgan etrafında hurda cam alan hurdacılar içinde faaliyet gösteriyoruz. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik katı maddelerdir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli cam şişe, kırık otomobil camı biçimlerinde cam hurda oldukça fazla satılıyor.

Korgan Plastik Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Avantajlı fiyata hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alımı ile ilgileniyoruz. Korgan plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Ordu Korgan plastik hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Ordu şehri Korgan bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Korgan Güncel Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatına erişmek için bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Korgan hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları hurda piyasasında her an değişiyor. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretlerinde piyasa fiyatından fazla fiyata hurda alımı yapıyoruz. Yeni hurda fiyatları konulu metni inceleyin

Korgan Araba Hurdası Alanlar

Korgan hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Korgan yakınlarında araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Ama araç hurdası trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, vagon hurdası, parçalanmış araba hurdası, hurda motor .

7/24 Açık Korgan Hurdacı Firma

Yılların verdiği özgüven vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere bin dokuz yüz doksan dokuzdan bugüne değin hurdacılık sektöründe size hizmet veriyoruz. 7/24 açık Korgan hurdacı firması dükkânımız aracılığı ile cumartesi pazar dahil iş yerimizdeyiz.

Korgan Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alanlar

Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, meze reyonları vs endüstriyel mutfak aletlerini yakından incelemek amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz. Profesyonel lokanta ekipmanları almaktayız. 2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız.

Korgan Parça Kumaş Alımı

Tonajlı hurda gabardin, hurda örme, parça pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Yüksek tonajlı hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, parça mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alımlarında peşin parayla ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Buradaki Korgan kumaş hurdası kg fiyatını her gün yollamaktayız. Ordu Korgan kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Korgan etrafında süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımında istediğiniz adrese geliriz.

Korgan Bina Yıkımı

Korgan kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken iş yerlerinin yeniden yapılması sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vs. tüm hurdaları alıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken istenilen tedbir önlemleri

Korgan Akü Hurda Alımı

Arabalarda elektrik enerjisi deposu kullanılabiliyor. Akü hurdası alım satımı gönderimizi okumak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan enerji deposudur. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren sıvı ayrıştırıldığından kıymetlidir. Bir müddet sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denmektedir.

Korgan Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Hurdacıların söylediği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Güvenli şekilde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik.

Fabrika sökerken yıkılacak üretim yerinin incelikle dolaşılması gerekmektedir. Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar içinde başarılı olduk. Korgan fabrika sökümü yapıyoruz.

Korgan İkinci El İnşaat Malzemesi

Korgan yakınlarında yıkılmış apartman binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2. el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç makinesi ikinci el seyyar iskele, plywood hurda alıyoruz.

Korgan Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında gayet dikkat ile çalışılmalıdır. Korgan nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu ilçede turbo nikel, anot nikel hurda, %95 şablon nikel – %99 nikel şablon alımı yapıyoruz.

Korgan Hurda Beyaz Eşya

Her türlü 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile bizleriarayabilirsiniz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası için firma numaralarımızı arayabilirsiniz. Temiz kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat uygulanmaktadır. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı fiyatı hakkında detaylı bilgi veren gönderimizi incelemelisiniz En makul fiyatlara sıfır ve ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz.

Korgan Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Korgan çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. 2.el Kombi alanlar içindeyiz. Klima hurdası Korgan çevresinde en çok alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Korgan Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Korgan Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden belirlenen arazilere naklediliyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmamıza göre molozların taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

Korgan Hurdacılar Sitesi

Korgan hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım dükkanımızın iş birliğiyle geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Hemşerilerimize temiz bir Korgan yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

0 (535) 043 31 17