İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Körfez Hurdacı Telefonu

Körfez Hurdacı Telefonu

Körfez hurdacı firması olarak hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz. Her türlü hurda satmak amacıyla aramanız yeterlidir. Güncel Kocaeli Körfez hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz.

Hursan Metal adıyla hurda alımı yapıyoruz. Kocaeli, Körfez hurdacı şirketiyiz. Kocaeli hurdacısı firmalar arasındayız.

Kocaeli Körfez Hurdacısı

Körfez genelinde hurda alım satımı faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Körfez hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Kocaeli şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Körfez 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Körfez hurdacı firması olarak Kocaeli bölgesinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Sizlerde her nevi inşaat demiri hurdası satmak için telefonumuzu aramalısınız.

Ülkemizde 1 sene içerisinde 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı çöplere gidiyor. Çöp tenekelerine atılan malzemelerin yüzde dördünü metaller, yüzde 12’sini hurda camlar, yüzde 43’ünü hurda kağıtlar, %27’sini plastikler gibi hurdalardan oluşuyor. Malesef, bu malzemelerin %82’si dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan atıklar bir yılda Türkiye’yi 1.55 milyar TL zarara uğratmaktadır. Bizim gibi Kocaeli Körfez firmalar çöpe atılan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Körfez Hurdacı Numarası

Körfez hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Hemen arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Körfez hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu sebeple hurda satışı yapmak amacı ile iş yerimizi arayabilirsiniz.

Körfez Kurşun Hurda Alımı

Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar gönderimize bir bakınmak istemelisiniz. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Kurşun hurdası alan yerler yazısına bir göz atmak istersiniz. Körfez kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerden biridir.

Körfez Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı makalesine göz atmalısınız. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Kocaeli Körfez hurda krom fiyatlarını isteyenlere günlük yolluyoruz.

Oldukça sert bir maden yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Körfez Hurda Alanlar

Zamak hurdası, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Körfez yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Körfez geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit inşaat demiri hurdası alımı yapıyor. Hurda kablo alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Körfez hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız.

Körfez Sac Hurdası Alanlar

Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz. Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac var. Körfez bölgesinin her yerinde hurda sac levha, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz.

Körfez Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kocaeli, Körfez etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Körfez Alüminyum Hurdası Alanlar

Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapmaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Kocaeli Körfez alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda Körfez hurdacısıyız.

Körfez ilçesinin tamamında alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için telefonlaronızı diliyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkında yazılmış yazıya bir göz atın.

Körfez Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası, yer yüzünde en çok kullanılan madenler arasındadır. Körfez ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazımızı okuyabilirsiniz.

Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız. Hursan Metal Kocaeli Körfez ilçe genelinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı paylaşımına kesinlikle bir göz atmalısınız.

Körfez Bakır Hurdası Alan Yerler

Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Körfez içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Körfez hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Kocaeli Körfez bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Körfez hurda bakır fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antikron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alıyoruz.

Körfez Kablo Hurda Alan Hurdacı

Kocaeli Körfez genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alırken nakit ödeme yapıyoruz. Körfez hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz.

Bunun yanısıra tek damar kablo, çok damarlı kablo, enya kablo alım satımı yaparken en güzel fiyat listesini gönderiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Körfez hurdacı firmayız. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz.

Kablo hurdaları içindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem taşır. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyun. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan pahalı fiyat veriyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir.

Kocaeli Körfez ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Kullanılış yerlerine göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

Kandıra Sarı Hurda Alım Satımı

Körfez hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretinde piyasaya hakimdir.

Hurda sarı alan hurdacı konulu metine göz atabilirsiniz. Bu nedenle Körfez sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri kıymetli hurda malzemeler içinde sayılabilir. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Körfez bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

Bu işi yapanların öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır.

Körfez Kırık Cam Hurda Alımı

Körfez çevresinde cam hurda alan firmalar içindeyiz. Bu dönemde şeffaf süt şişesi, çıkma otomobil camı ve benzeri hurda cam bulunuyor. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir.

Körfez Plastik Hurdası Alanlar

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kocaeli ve Körfez ilçesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Körfez plastik hurda alan firmalar içinde lider konumdaki firmayız.

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Körfez Nikel Hurdası Alanlar

Özellikle %95 nikel şablon , %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Kocaeli Körfez hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alınırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket etmeliyiz.

Körfez Klima Hurda Alımı

Klima hurdası Körfez çevresinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Körfez bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir.

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan yerler arasındayız.

Körfez Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Körfez Belediyesi tarafından belirlenen moloz döküm alanlarına taşınıyor.

Körfez Hurda Kağıt Alımı

İlçede beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle size daha çok kazanma şansı veriyoruz. Avantajlı kağıt fiyatları ile bristol hurda, karton bardak hurdası, peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Körfez kağıt hurdası ticareti yaptığımız ilçeler içerisindedir. Körfez kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Körfez 2.El İnşaat Malzemeleri

Körfez bölgesinde yıkılmış ev binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından bir kaç inşaat yapımında kullanılmış boya makinesi, inşaat vinci, alçı makinesi, harç pompası az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapanan depolardan almış olduğumuz

Körfez Bina Yıkımı

Yıkım sırasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. her cinste hurdaları satın alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Körfez kentsel dönüşümü nedeni ile kısmen yıkılmış iş yerlerinin istendiği şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkılmasını sağlıyoruz.

En Yakın Körfez Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Körfez ilçesinin tamamında her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Körfez hurdacı olan firmamız ile adresten hurda malzeme alım ve satım hizmeti veriyoruz.

En yakın Körfez hurdacı firma hizmetlerimizle her türden hurda ticareti yapmak nedeniyle yolladığınız konuma geliyoruz. Bu hizmetlerle sizlere en yakın hurdacı firma Körfez ilçesinin çevresinde servisler ediyoruz.

Körfez 2.el Raf Satanlar

Genelde iflas eden elbiseciler tarafından satılan ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza rafları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir 2.el raf satan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda alan yerler raf hurda hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Raf hurdası Körfez almak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Körfez Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrika ve tesislerin sökümünü yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Uzun yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş değildir. Körfez fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak mülkün detaylı biçimde incelenmesi gerekmektedir.

7/24 Hizmet Veren Körfez Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Körfez hurdacı firması olan şirketimizle haftanın yedi günü çalışıyoruz. Tam tamına 28 senedir hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı güven vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Körfez 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanılan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Sahibinden personel koltukları, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satılır. Körfez ilçesinde yeni, 2.el kanepeler satabilirsiniz. Her türlü 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bizimle ulaşabilirsiniz.

Körfez Akü Hurdası Alan Firma

Kullanımdan sonra atık hale gelen bataryaya akü hurdası denilmektedir. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılıyor. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurda alan yerler makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Bu nedenle hurdacı firmamız ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm tesisi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir.

Körfez Hurdacı Sitesi

Körfez hurdacılar sitesi içindeki depomuz ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Sırf bu hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Hemşerilerimize iyi bir Kocaeli ve daha çok güzel Körfez yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Körfez Jeneratör Hurda Alımı

2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alırken yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz.

Körfez Araba Hurdası Alan Yerler

Körfez hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Çok sıkışık olmadığımızda Körfez yakınlarında hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Ancak araç hurdası trafikten çekme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgesine sahip hurda araç, hurda motor alıyoruz.

Güncel Anlık Körfez Hurda Fiyatları

Körfez hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları hurda borsasında anlık güncellenmektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla fiyatla hurda alımı uyguluyoruz. Anlık hurda fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz En doğru fiyat listesine ulaşabilmek için bizimle iletişim kurmanız zorunludur.

0 (535) 043 31 17