İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Köprübaşı Hurdacı Hurda Alımı

Köprübaşı Hurdacı Hurda Alımı

Hali hazırda Trabzon Köprübaşı hurdacı firmaları içerisindeyiz. Ancak Köprübaşı merkezinde de hizmet veriyoruz. Köprübaşı çevresinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla uzman ekip göndermekteyiz. Trabzon geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Hurdacı olarak her nevi hurda eşyayı adresten alıyoruz. Köprübaşı hurdacı firmaları içinde lideriz. Hursan Metal olarak Trabzon Köprübaşı ilçe merkezine yakın yerlerde hurda alımı için yerinize geliyoruz. Trabzon Köprübaşı merkezinde ikinci el eşyalar ve hurda eşyalar ticareti yapmaktayız. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Trabzon Köprübaşı hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Trabzon hurdacısı firmalar içindeyiz. Trabzon Köprübaşı meydanında etrafında hurdacısıyız. Güncel Köprübaşı hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı yapıyoruz.

Trabzon Köprübaşı Hurdacısı

Köprübaşı merkez ve mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atık plastikleri eriterek insanlığın yararına çalışıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit kağıt hurdası satışı amacı ile hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Köprübaşı hurdacısı olarak Trabzon ilinin her yerinde hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemenin transferi için yakın çevredeki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Köprübaşı hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Köprübaşı içerisinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Trabzon şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Köprübaşı daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Trabzon Köprübaşı çevresinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Yurdumuzda her sene 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton evsel atık çöplere gidiyor. Çöplere atılan atık malzemenin %4’ünü maden hurdası, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde oniki’sini cam hurdası, yüzde 43’ünü kartonlar oluşturuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin %80’i boşa gidiyor. Bu malzemeler geçtiğimiz her yıl ülkemizi 1 milyar 5 yüz yetmiş milyon ₺ zarara uğratıyor. Hurdacı firmalar çöpe atılan bu paranın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek amacıyla çaba sarf etmekteyiz.

Köprübaşı Hurdacı Telefon Numarası

Trabzon Köprübaşı hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Trabzon Köprübaşı yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer alır. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları sormak sebebiyle iş yerimizi aramanız yeterlidir. Hemen telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Köprübaşı Krom Hurda Alanlar

201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alanlar makalesine bir göz atmak istersiniz.

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Köprübaşı krom hurdası kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır.

Köprübaşı Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Aslında sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi yoktur. Bu sayfadaki Trabzon Köprübaşı pirinç sarı kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Sarı hurda alanlar hakkındaki içeriği ziyaret edin. Bu nedenle Köprübaşı sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Sizinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Köprübaşı ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde öncü firmadır.

Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri vardır. Trabzon Köprübaşı hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Köprübaşı Kurşun Hurdası Alanlar

Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu satışı yapmak için hurdacı firmamızı arayıp iletişime geçmeniz gerekiyor. Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Köprübaşı kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Burada bulunan Köprübaşı kurşun hurdası ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun kilo fiyatı yazısını gezmelisiniz.

Köprübaşı Hurda Kablo Alımı

Çünkü yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alan yerler için çok önemlidir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Köprübaşı ilçesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Piyasada çoğunlukla ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Köprübaşı elektrik kablosu ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo alıyoruz. Köprübaşı bölgesinin her yerinden %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında deneyime sahibiz.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı makaleye bir göz atın.

Ayrıca enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyatı biz veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Köprübaşı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Köprübaşı hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar alımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir.

Hurda Çinko Alan Firma

Köprübaşı, Trabzon bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Köprübaşı nikel hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda çinko alımı paylaşımını incelerseniz iyi olur. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için arayın.

Köprübaşı Bakır Hurda Alımı

Köprübaşı genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Köprübaşı hurdacı şirketimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Köprübaşı hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır hurda alanlar sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Buradaki Köprübaşı yanık bakır hurdası fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız. Trabzon Köprübaşı hurda bakır alan yerler arasındayız.

Köprübaşı Demir Hurda Alanlar

Sizlerinde bildiği üzere her cins demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız. Hursan Metal Trabzon Köprübaşı ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı öğrenmek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alanlar gönderimize mutlaka göz atın. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımıza bir göz atmalısınız.

Köprübaşı çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan madenler içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Trabzon Köprübaşı 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

Sac Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac var. Köprübaşı bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, satmak nedeniyle arayabilirsiniz.

Köprübaşı Hurda Alım Satımı

Köprübaşı yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurdalarınızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın kıymeti düşüyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Köprübaşı ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her tür hurda atık alım satımı yapıyor.

Tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurda, hurda bakır, demir hurda, hurda kablo, çinko, kurşun hurda alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. Köprübaşı hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alan Köprübaşı hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda bakır almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Köprübaşı Alüminyum Hurda Alımı

İş yerimize destek olanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Trabzon Köprübaşı alüminyum hurdası fiyatlarını arzu edene güncel olarak yollamaktayız. alüminyum hurda alanlar başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz

Trabzon Köprübaşı alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı diliyoruz. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın.

Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan hurdacıyız. Her nevi alüminyum hurda alınır. Köprübaşı ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız.

2.el Raf Fiyatları

Bu sayfada bulunan Trabzon Köprübaşı hurda raf ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Hurda raf alan yerler bölümümüzü gezmek iyi gelir. Raf hurdası Köprübaşı satışı yapmak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen toptancılardan temin ettiğimiz ürün reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, teşhir rafları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el market rafları satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir.

7/24 Hurda Alan Köprübaşı Hurdacı Firma

Nerdeyse 11 yıldan beri hurdacılık yapmaktayız. 7/24 Köprübaşı hurdacı firması firmamız sayesinde haftanın yedi günü sektörde çalışıyoruz. Yılların bahşettiği profesyonelliklerle sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Köprübaşı Akü Hurda Alanlar

Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Araçlarda elektrik ihtiyaçları sebebi ile bulunuyor.

Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Zamanla şarj olmaz aküye hurda akü denmektedir. Akü hurdası fiyatları paylaşımına göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar arasındadır.

Köprübaşı Kağıt Hurdası Alımı

Yüksek liste fiyatı ile hurda kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Köprübaşı kağıt hurdası alan firmalar içindeki firmamız Hursan Metal sayesinde karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satımı yapabilirsiniz. Karton hurdası alıyoruz. Buradaki Trabzon Köprübaşı hurda kağıt, karton ton fiyatlarını isteyene ücretsiz ulaştırıyoruz Bölgenin her yerinde değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcıya daha çok kazanma imkanı sunuyoruz.

Köprübaşı Fabrika Bozumu

Köprübaşı fabrika söküm işleri yapıyoruz. Fabrika sökenlerin söylediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Fabrika sökülürken önce yıkılması arzu edilen taşınmazın detaylı şekilde gezilmesi gerekiyor.

Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler arasında lider olduk. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Yıllardır onlarca fabrika sökümü ihaleleri güvenle yerine getirdik.

Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Köprübaşı çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima Köprübaşı ilçesinde en çok alınan hurda malzemeler arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Köprübaşı Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Köprübaşı Belediyesi Fen işleri tarafından planlanan alana boşaltılıyor. Yıkımdan sonra anlaşmamıza göre bina molozlarının nakliyesi titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor.

Köprübaşı Hurdacılar Sitesi

Köprübaşı sanayi sitesi hurdacıları arasındayız. Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Geleceğe yaşanabilir bir Trabzon Köprübaşı bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Köprübaşı hurdacılar sitesindeki dükkanımızın vasıtasıyla hurda eşya alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Sırf bu cins malzemelerin alımını yapmıyoruz.

Köprübaşı İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi ikinci el portatif, plywood hurda alıyoruz. Bununla birlikte batmış esnaflardan edindiğimiz Yıkılan yurt benzeri binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alanlar içerisindeyiz.

Köprübaşı Hurda Plastik Alımı

Trabzon il Köprübaşı ilçesinin tümünden jelatin, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren alım satımı yapıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Köprübaşı plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan Köprübaşı hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Köprübaşı hurda plastik ton fiyatını arzu edene her gün ulaştırıyoruz.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyatla pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

Güncel Anlık Köprübaşı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış konuyu inceleyebilirsiniz Köprübaşı hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda piyasasında an be an güncelleniyor. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından yüksek ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Güncel kilo fiyatına ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bu sebep ile hurda nikel alındığında oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz.

Trabzon ile Köprübaşı nikel hurdası alımı yapıyoruz. Trabzon Köprübaşı ilçesinde turbo nikel, %99 şablon nikel – %95 nikel şablon, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

Köprübaşı Hurda Beyaz Eşya

Az kullanılmış 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile firmamıza ait çağrı merkezi telefonları ile iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, sekreter masaları satılır. Kısa bir süre kullanılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki salon takımlarınızı evinize gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alımı yapan firma başlıklı makalemizi ziyaret ediniz En ucuz fiyatlarla titiz bir şekilde kullanılmış olan ve 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz.

Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Elbette size otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Köprübaşı etrafında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, trafikten çekme belgeli hurda araba, motor hurdası alımı yapıyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

En Yakın Köprübaşı Hurdacı Telefonu

En yakın Köprübaşı hurdacı firması hizmeti ile hurda metal alıp satmak sebebi ile adresinize araçlarımızı yolluyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Köprübaşı bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Bu hizmetler ile size en yakın hurda alan yer Köprübaşı genelinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Köprübaşı hurdacı firması firmamızla kapıdan hurda alımına devam ediyoruz.

Köprübaşı Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika sökümünde olduğu gibi hurdalar karşılığında bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında bilinen tedbir önlemleri Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vb. her türde hurda malzemeleri satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Köprübaşı kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek dükkanların istendiği şekilde imar edilmesi amacıyla yıkımlarını yapıyoruz.

2.el jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız için yüksek fiyatı sunmaktayız. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz.

Cam Hurda Alım Satımı

Köprübaşı ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz. Cam tam yada yarısaydam genellikle sert bir yapıya sahip sıvı tutan amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Genelde şeffaf araç camı, içecek şişesi biçimlerinde cam hurdalar bulunmaktadır.

0 (535) 043 31 17