İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kocasinan Hurdacı Hurda Fiyatları

Kocasinan Hurdacı Hurda Fiyatları

Bahçelievler Kocasinan hurdacı firması olarak Kocasinan mahallesinde hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler Kocasinan mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları ticareti yapıyoruz Kocasinan hurdacı olarak hurdalarınızı adresinizden almaktayız Aslında Bahçelievler firmasıyız. Fakat Kocasinan mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Kocasinan mahallesi hurda metal dönüşümü yapan fabrikayız. Her çeşit hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Günlük Bahçelievler Kocasinan hurda fiyat listesi ile alım satım yapıyoruz. Avrupa yakası bölgesinin her tarafında olduğu gibi hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma kadar uzman ekip gönderiyoruz

Hursan Metal firmamızla Avrupa yakasına yakın konumlarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Kocasinan mahallesinde hurdacılık yapmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Kocasinan mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncüyüz.

Bahçelievler Kocasinan Mahallesi Hurdacıları

Geri dönüşüm yöntemleri doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla tüketimde her gün artmaktadır. Atık madenleri geri dönüştürmek ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede madenleri gelecek nesillerede aktarabiliriz.

Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Cevherlerin ocaklardan kazılarak işlenmesi külfetli bir iştir. Ham maddeyi en baştan üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın geri dönüşümü 90/100 çok daha az olacaktır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda metallerin geri dönüşümünde kullanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun iklime vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

Kocasinan mahallelerinde hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğrayan metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin faydalanması için çalışıyoruz. Bahçelievler mahallesinde ve Kocasinan mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el ev eşyası alanlar arasındayız. Sizlerde her türlü hurda satmak amacı ile mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul Bahçelievler hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Kocasinan hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kocasinan içerisinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul merkezinin hızla değişen mahallesi Kocasinan sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kocasinan mahalle merkezinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Kocasinan Hurdacı Telefonu

İstanbul Bahçelievler Kocasinan hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Kocasinan Mahallesi hurda malzeme alım satımı hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Bu sebeple hurda satmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Kocasinan Mahallesinde Hurda Kablo Alım Satımı

İstanbul Bahçelievler Kocasinan genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Etrafta hızlıca edinilebilen 40% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Kocasinan hurda kablo fiyat listesini isteyene günlük göndermekteyiz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaya devam ediyor. Adresten antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Kocasinan mahallesi hurda kablo alan firmalar arasında piyasanın üstünde ton fiyatını vermekteyiz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alanlar için kıymetlidir.

Kablo hurda alanlar hakkında paylaşılmış konuyu ziyaret edin. İstanbul Bahçelievler Kocasinan hurdacısı olarak her nevi antigron kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Fakat tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı için en güncel fiyat listesini teklif ediyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kocasinan Mahallesi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Çünkü Hursan Metal firmamız ile yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri bulunur.

Kocasinan Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı linkine tıklayabilirsiniz. Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Hurda krom alan hurdacı firmalar gönderimizi incelemek iyi gelir. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Kocasinan Hurda Kurşun Alanlar

Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu alıyoruz. Metal kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir. İstanbul Bahçelievler Kocasinan kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Bahçelievler Kocasinan hurda Cami kurşunu kg fiyatını dileyene ücretsiz ulaştırmaktayız. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor.

Kocasinan Mahallesinde Hurda Çinko Alan Hurdacı

Kocasinan çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alanlar paylaşımımıza bir göz atın. Sayfamızdaki Kocasinan çinko levha ton fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alımı gönderimize göz atarsanız harika olacaktır. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin.

Kocasinan Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alımı

Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Kocasinan mahallesinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Dolayısıyla Kocasinan sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabiliyor. Bahçelievler Hurda sarı pirinç alan yerler içerikli konuya göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Bahçelievler Kocasinan hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti yerinize geliyor.

Kocasinan Sac Hurda Alımı

Depolarımızda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. İstanbul Avrupa Kocasinan Bahçelievler mahallesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, alımı amacıyla arayınız. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Kocasinan Demir Hurdası Alım Satımı

Unutmayın ki her türden demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapılır. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alan hurdacı firma gönderimize göz atarsanız pişman olmazsınız. Hurdacı firmamız Kocasinan bölgesinde hurda demir alımı yapıyor. Kocasinan ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz.

Anlık hurda demir fiyatları edinmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz. Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen metaller içerisinde bulunur. Sayfamızdaki Kocasinan 1.sınıf hurda demir fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile saat başı paylaşıyoruz.

Kocasinan Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, toplama demir, hurda kablo, çinko hurdası,hurda sarı, ve kurşun hurdası alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. Kocasinan hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Kocasinan Mahallesi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdanızı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın değerini düşürmektedir. Kocasinan geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü kağıt hurdası alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda kağıt almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası alan Kocasinan mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik.

Fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Küçük parçalardan oluşan hurda malzemeleri biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner bırakmaktayız.

Kocasinan Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alan Kocasinan hurdacı numarasını kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Bu sitede yayınlanan İstanbul Bahçelievler Kocasinan soyma bakır hurdası fiyat listesini arzu edene güncel olarak ulaştırıyoruz. İstanbul Bahçelievler Kocasinan bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır. Kocasinan genelinde bakır hurdası alıyoruz. Kocasinan bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kocasinan Hurda Alüminyum Alımı

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapılır. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Bahçelievler Kocasinan hurda alüminyum alanlar arasındayız. .

Her türlü alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant alan hurdacıyız. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Kocasinan mahallesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız. Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz.

Kocasinan Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kocasinan fabrika söküm işleri yapıyoruz. Evvela yıkımı yapılacak mülkün titizlikle incelenmesi gerekiyor. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Bu sayede İstanbul Bahçelievler fabrika söküm işleri gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde lider yerdeyiz. Profesyonelce fabrika ve tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana onlarca fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik.

Kocasinan Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert yapıdaki suları muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Kocasinan mahallesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Özellikle şeffaf kırık araba camı, süt şişesi vs. hurda cam bulunuyor.

Kocasinan Mahallesi Karton Hurdası Alım Satımı

Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Kocasinan hurda karton kağıt kilo fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, karton bardak hurdası alıyoruz. İlçede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent ile sizlere çok daha yüksek oranda kâr elde etme şansı sunuyoruz. Kocasinan mahallesi hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Hursan Metal hizmetleriyle matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

En Yakın Kocasinan Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurda alım firması olarak Kocasinan genelinde hurda malzeme alırız. Dolayısıyla hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Kocasinan mahallesinin her yerinde servis vermekten gurur duyuyoruz. Kocasinan mahallesi en yakın hurdacı firması hizmetiyle her tür hurda metal alırken ayağınıza ekiplerimizi yolluyoruz. Kocasinan hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla kapıdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Kocasinan Mahallesi Hurda Otomobil Alan Firmalar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Kocasinan yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek yük vagonu, parçalanmış hurda araba, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası .

Kocasinan 2.el jeneratör Satanlar

Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Her voltajda yeni gibi 2. el jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Kocasinan Hurda Nikel Alanlar

Özellikle %99 şablon nikel hurdalar ile %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot hurda nikel alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. İstanbul Bahçelievler ile Kocasinan hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdalar alımında oldukça dikkatli çalışmalıyız.

7/24 Açık Kocasinan Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Kocasinan mahallesinde hurdacı olan firmamız ile günün her saatinde kapınıza kadar gelmekteyiz. Sizlerin sağladığı tecrübelerle alet parkurumuzu geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 16 seneden bu yana hurda alım satım faaliyetleri veriyoruz.

Kocasinan Mahallesi Klima Hurdası Alan Firma

2.el Klima Kocasinan mahallesi bölgesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kocasinan çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Kocasinan Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Bahçelievler Belediyesi’nce önceden bildirilen yerlere nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozlarının taşınması itina ile yapılır. Kocasinan hurdacı tarafından satın alınacak her nevi hurdanın depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Kocasinan Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Kocasinan hurdacılar sitesindeki iş yerimizle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Vatandaşlarımıza iyi bir Kocasinan mahallesi yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz.

Kocasinan Hurda Akü Alım Satımı

Akümülatör başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Hurda akü içindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Otomobillerde enerji deposu bulunabiliyor. Akü hurda fiyatları paylaşımımıza göz atın. Bu yüzden Kocasinan hurdacı Hursan Metal vb. kendi bünyesinde geri dönüşüm tesisi bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denmektedir. İstanbul Akü hurdası fiyatı bağlantısına tıklayınız.

Kocasinan Plastik Hurda Alanlar

Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Kocasinan plastik hurda alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki İstanbul Bahçelievler Kocasinan plastik fiyat listesini grubumuzdakilere günlük gönderilmektedir Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İstanbul ile Kocasinan mahallesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren, hurda jelatin satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatla mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alımı için dilediğiniz yere geliriz.

Güncel Kocasinan Hurda Fiyatları

Anlık hurda kilo fiyatına erişmek sebebi ile bizi arayın. Kocasinan Mahallesinde hurdacı firmalar arasında hurdacılık işlerinde kullanılan kilo fiyatları hurda borsasında günlük güncelleniyor. Unutmayın ki tonajlı hurda alımı yaparken oldukça daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Güncel alüminyum hurdası fiyatları başlıklı konuyu okuyabilirsiniz

Kocasinan 2.el Raf Fiyatları

Genellikle yenilen elbiseciler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdaları, orta reyonlar, demir raf hurdaları, market rafları, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Bahçelievler Hurda raf alım satımı makalemizi inceleyiniz. Sayfamızdaki Kocasinan 2.el market rafı kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Raf hurdası fiyatları makalesini okusanız güzel bir şey yapacaksınız. Kocasinan raf hurdası satmak için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kocasinan 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile kapatılan satıcılardan satın aldığımız Yıkılan lokanta ve benzeri binalardan satın alınan sıfır ayarında 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, harç makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Kocasinan Mahallesinde Kumaş Alanlar

Tonajlı hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, top kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş alımı yapıyoruz. Kocasinan çevresinde hurda kumaş alımı yapılmaktadır. Parti malı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı hemen aramalısınız. Kocasinan etrafında süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımı için yolladığınız adrese gelmekteyiz. Kocasinan kiloyla tartıp kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Buradaki Kocasinan hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Kocasinan Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el tabak kurutma makinesi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel lokanta aletleri alıyoruz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz. Titizlikle kullanılmış olan bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Kocasinan Beyaz Eşya Hurdası

Temiz patron masaları, ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunur. En ekonomik fiyatlara yeni, 2.el koltuklar satabilirsiniz. Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak amacıyla firmamızıarayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinası fiyatı konulu içeriğimizi okuyunuz

Kocasinan Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Aynen fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı hurdaları bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım sırasında belirtilen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vb. tüm hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Bahçelievler Kocasinan kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek apartmanların tekrar yapılması için yıkılmasını yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17