İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kocaeli Hurdacı

Kocaeli Hurdacı

Kocaeli hurdacı olarak buradayız. Güncel Kocaeli hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Her türlü hurda alıyoruz. Hursan Metal ismiyle hizmet veriyoruz. Kocaeli hurdacı firmaları içerisinde öncü firmayız. Kocaeli hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Kocaeli Hurdacıları

Kocaeli mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Kocaeli hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Kocaeli şehir merkezine tüm ilçe mahalleler hizmet bölgelerimizdendir. Kocaeli hurdacı olarak Kocaeli genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sizlerde her nevi hurda atık satışı için iş yerimizi arayabilirsiniz.

Türkiye’de 1 sene içerisinde 100 bin ton hastane atığı, 26 milyon ton evsel atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin %12’sini hurda camlar, yüzde dört civarını metal hurdası, yüzde kırk üçünü kağıt türevleri, yüzde 27’sini plastik hurdası benzeri malzemelerden oluşuyor.

Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli malzemelerin %82’si dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu atıkların değeri 1.55 milyar TL tutmaktadır. Hurdacı firmalar çöpe giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını ülkemize kazandırmak amacı ile çalışmaktadır.

  • Darıca
  • Derince
  • Dilovası
  • Gebze
  • Gölcük
  • İzmit
  • Kandıra
  • Karamürsel
  • Kartepe
  • Körfez

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun çevreye zarar vermesini önlüyor.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla tüketimde her geçen gün artıyor. Hurdaları geri dönüşümü doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere aktarıyoruz.

Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaktan çıkartılıp işlenmesi meşakatli bir iştir. Hammaddeyi en baştan üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Hurdanın geri dönüştürülmesi %90 daha azdır.

Kocaeli Hurdacı Telefon Numarası

Kocaeli hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Şimdi numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Kocaeli hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz sanayi şehirleri içindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

Kocaeli Kablo Hurdası Alım Satımı

Kocaeli’nin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir. Bulunduğu yerden tek damar kablo hurdaları almaktayız. Etrafta çoğunlukla toplanan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içerisindeki bakır teller yüzünden hurdacılık yapanlar için önem arz eder. Kocaeli hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar alım satımı için adresinize geliyoruz. Daha geniş bloğumuzda bir süre önceden yazılmış kablo alan hurdacı konuya bir göz atın. Kocaeli hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu çeşitleri bulunur.

Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kocaeli hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar için piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır.

Kocaeli Çinko Hurdası Alan Yerler

Çinko hurda alımı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Kocaeli, Kocaeli ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Kocaeli Hurda Sarı Alımı

Dolayısıyla Kocaeli sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Kocaeli hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor.

Anlık bloğumuzda bulunan sarı pirinç hurda alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunabilir. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir.

Hursan Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Kocaeli bölgesinde hurda sarı almaktayız. Doğruyu demek gerekir ise sarı hurda isminde hurda çeşidi varolmamıştır.

Kocaeli Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımıyla ilgileniyoruz. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Kocaeli hurda krom kilo fiyatını isteyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız.

Kocaeli Sac Hurda Alımı

Kocaeli bölgesinin her yerinden sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek nedeniyle. Elimizde bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac bulunuyor. Kiler çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Kocaeli Hurda Alım Satımı

Kocaeli yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Kocaeli hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda sarı alımı için yerinize kadar geliyoruz. Zamak hurda, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Kocaeli’de hurdacılık yapan Hursan Metal hurdacılık her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor.

Kocaeli Bakır Hurdası Alanlar

Kocaeli içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda geniş bilgilendirme mevcut.

Kocaeli hurda bakır fiyat listesi için arayın. Kocaeli bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Kocaeli hurdacı numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Kocaeli Kurşun Hurda Alanlar

Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Kocaeli kurşun hurdası alım satımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu bilinmektedir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımına bir bakmak istersiniz. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda fiyatı paylaşımına göz bakınırsanız harika bir şey yaparsınız.

Kocaeli Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

İş yerimize güven duyanların sayesinde her gün profesyonelleşiyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Kocaeli’de hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz.

Bizlere verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Kocaeli hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz.

Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör yapıyoruz.

Kocaeli Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık hurda demir kilo fiyatı talep etmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz. Kocaeli çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. Demir, dünyada en fazla satılan metaller arasındadır.

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Hurdacı firmamız Kocaeli’de hurda demir alımı ile iştigal ediyor.

7/24 Açık Kocaeli Hurdacı

Sektörde uzun süredir Kocaeli hurdacısı olmanın sağladığı kurumsallaşmalarla güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse 32 yıldan beri hurdacılık yapan firmayız. 7/24 hurda alan Kocaeli hurdacı firması dükkanımız vasıtası ile gece gündüz hurda malzeme alıyoruz.

Kocaeli Nikel Hurda Alanlar

Özellikle %95 – %99 şablon nikel hurdası, anot nikel hurda, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikel alındığında gayet dikkatle çalışılmalıdır. Kocaeli nikel hurda alımı yapıyoruz.

En Yakın Kocaeli Hurdacı Numarası

Hursan Metal olarak Kocaeli çevresinde hurda alıyoruz. Kocaeli hurdacı arasındaki personelimizle adresinizden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmet ile size en yakın hurda alanlar Kocaeli çevresinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. En yakın Kocaeli hurdacı deposu adı ile her cins hurda eşya alım satımı sebebiyle yerinize gelmekteyiz.

Kocaeli İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan lokanta binalarından temin edilen yeni gibi 2. el pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Dolayısıyla kapatılan esnaflardan almış olduğumuz İnşatlarda boya tabancası, inşaat vinci, alçı sıva makinesi, harç mikseri ikinci el iskele, plywoon hurda satılıktır.

Güncel Anlık Kocaeli Hurda Fiyatları

En güncel fiyatlara ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurda ticaretinde piyasa fiyatlarından daha fazla fiyata hurda alımı uyguluyoruz. Kocaeli hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı hızlıca değişiklik göstermektedir.

Kocaeli Hurda Araba Alan Hurdacı

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araba, vagon hurdası, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. Bazen Kocaeli etrafında hurda otomobil alıyoruz.

Kocaeli Bina Yıkımı

Yıkım sırasında gerekli iş güvenliği önlemleri Yukarıda fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurdayı almaktayız. Kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış evlerin istendiği bir şekilde yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz.

Kocaeli Plastik Hurdası Alanlar

En idel fiyata pet şişe hurdası, market poşeti, mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Kocaeli hurda plastik alan firmalar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Kocaeli şehri Kocaeli bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin satışı yapmak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Klima Hurda Alım Satımı

Kocaeli’de hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Kocaeli çevresinde oldukça fazla satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Bozuk kombi hurdası alan yerler içindeyiz.

Kocaeli Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Kocaeli Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden belirlenen arazilere boşaltılır. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize göre molozların taşınması titizlikle yapılır.

Kocaeli 2.el Hurda Raf

Raf hurdası alan yerler bölümümüze bir göz bakarsanız şahane olur. Kocaeli raf hurdası satmak nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Özellikle resterasyon yapan dükkânlar tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, demir raflar, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satışı yaıpyoruz.

Kocaeli Hurda Akü Alan Hurdacılar

Yoğun kullanımla atık haline gelen akülere hurda akü denilmektedir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı sebebiyle kullanılabiliyor. Hurda akü fiyatları bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla iş yerimiz gibi fabrika bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan işletmeler kuru ve sulu akü alım satımı yapıyor. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden kıymetlidir.

Kocaeli Hurdacılar Sitesi

Kocaeli hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızın vasıtasıyla hurda malzeme alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Kocaeli Hurda Cam Alımı

Günümüzde renkli oto camları, içecek şişesi şeklinde hurda cam yüklü miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki su muhafaza eden amorf sert bir maddedir. Kocaeli genelinde cam hurda alan firmalar içindeyiz.

Kocaeli Karton Hurdası Alanlar

Kocaeli kağıt hurdası alanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla karton koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Kocaeli hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Ederinden fazla kilo fiyatlarıyla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, karton bardak alıyoruz. Renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle hurda satmak isteyenlere daha fazla oranda kâr elde etme şansı sunuyoruz.

Kocaeli Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca incelenmesi gerekir. Kocaeli fabrika söküm işi yapıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Uzun zamandır onlarca fabrika bozumu ihalesini aldık. Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık.

Kocaeli İkinci El Jeneratör Alımı

Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alımında en iyi fiyatı vermekteyiz. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Kocaeli 2.El Eşya

Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, bozdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bize ait mobil numaralarla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Makul fiyata yeni gibi, ikinci el mobilyalar satıyoruz. 2. El patron koltuğu, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece devamlı bulunur. Az kullandığınız 2el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi adresinizden almaktayız.

0 (535) 043 31 17