İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kocaali Hurdacı

Kocaali Hurdacı

Yurdumuzun bütün ilçelerinde, her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Sakarya Kocaali merkezinde hurda malzemenizin fotoğraflarını göndermek amacı ile 24 saat şirket numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Sakarya Kocaali hurdacı firmasıyız. En doğru Kocaali hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Benzersiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Tüm faaliyetlerimizi okuduğunuz siteden takip edebilirsiniz.

Hursan Geri Dönüşüm adıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Sakarya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Kocaali Hurdacı Firma

Kocaali hurdacı olarak Sakarya ilçelerinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alımı için müsait hurda taşıma personellerimizi gönderiyoruz. Kocaali bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek sizlerin yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı amacı ile bizi aramalısınız. Kocaali hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Sakarya Kocaali etrafında yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sakarya ilinin sempatik ilçesi Kocaali öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Kocaali çevresinde değil, bütün şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Birkaçı yeterli olsada artan nüfusla beraber dünyanın tüketimi de her geçen gün artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede saklayabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olmaktadır. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime zarar vermesinin önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Metal cevherlerinin madenden çıkartılıp işlenmesi oldukça pahalıya mâl olur. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdaların geri dönüştürülmesi üretilmesinde harcanan enerjiden yüzde 90 daha az olacaktır.

Kocaali Hurdacı Telefon Numarası

Sakarya Kocaali hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Kocaali hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu neden ile hurda fiyatları sormak nedeniyle telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Kocaali Krom Hurdası Alanlar

310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler gönderimize göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız.

Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Kocaali hurda krom tank ton fiyatını whatsapp grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Oldukça sert bir metal yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor.

Kocaali Alüminyum Hurdası Alımı

Sitemizdeki Kocaali alüminyum fiyatlarını grubumuzdakilere günlük gönderilmektedir. Sizin destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz.

Kocaali ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Sakarya Kocaali alüminyum hurda alanlar içindeyiz.

Her türlü hurda alüminyum alıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda alıyoruz.

Kocaali Sarı Pirinç Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Buradaki Kocaali hurda sarı ton fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır. Pirinç sarı hurdası alanlar başlıklı içeriğe bir göz atın. Bu yüzden Kocaali hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Kocaali genelinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi yoktur.

Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Sakarya Kocaali hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Hursan Geri Dönüşüm hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor, sarı hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri vardır.

Kocaali Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Etrafta bolca toplanlanan 40% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. Sakarya Kocaali hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alımına öncülük ediyoruz. Genelde hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Kapıdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden pahalı teklifler veriyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler şimdi arayın. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en iyi fiyat listesini öneriyoruz.

İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızda yayınlanan Kocaali bakır kablo kg fiyatını arzu edenlere saat başı gönderiyoruz. Kocaali ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Kocaali hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Daha kesin bilgi edinmek amacıyla hurda kablo alan hurdacı metni inceleyin. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Kocaali hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm her çeşit antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı için adresinize geliyoruz.

Kocaali Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Sayfamızdaki Kocaali hurda nikel ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Hurda çinko alım satımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Kocaali etrafında hurda çinko alıyoruz.

Kocaali Hurda Sac Alan En Yakın Hurdacılar

Sac hurda alımı yapanlar arasındayız. Kocaali etrafında sac levha hurdası, sac varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depolarımızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac var. Ek bina tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz.

Kocaali Demir Hurda Alım Satımı

Hursan Geri Dönüşüm Sakarya Kocaali genelinde hurda demir alımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapıyoruz.

Güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek nedeni ile fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alımı bağlantısının linkine tıklayın. Kocaali ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Sakarya Kocaali demir fiyatlarını her gün göndermekteyiz.

Kocaali Hurda Alımı

Tonajlı hurda çinko, hurda kurşun, bakır, kablo hurdası, alüminyum,inşaat demiri ve sarı hurdası satanlara özel Kocaali hurda listesinden daha yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Kocaali hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Kocaali hurdacı firma olan Hursan Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor.

Hurda alüminyum almak için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Kocaali adresten hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğrar. Bu neden ile hurda metalin fiyatı düşüyor.

Kocaali Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar yazımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Kocaali hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Sayfamızda yayınlanan Kocaali kurşun hurda ton fiyatlarını telegram grubuna ücretsiz gönderiyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içerisinde olduğu bilinmektedir. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız.

Kocaali Bakır Hurdası Alımı

Kocaali içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kocaali bakır hurdası fiyat listesi için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır alan Kocaali hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Sitemizdeki Kocaali bakır fiyatlarını isteyene günlük gönderilmektedir. Sakarya Kocaali bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alıyoruz.

Kocaali Hurda Cam Alımı

Özellikle şeffaf meyve suyu şişesi, araç camları çeşitlerinde cam hurdaları baya fazla yeniden işleniyor. Kocaali ilçesi çevresinde hurda cam alanlar içerisindeyiz. Özellikle şeffaf meyve suyu şişesi, araç camları çeşitlerinde cam hurdaları baya fazla yeniden işleniyor.

Kocaali Hurda Akü Alanlar

Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Hurda akü alım satımı paylaşımına bir göz atın. Bu nedenle firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alanlar içerisindedir. Aküler başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları sebebiyle kullanılmaktadır.

Kocaali İkinci El Ev Eşyası

Titizlikle 2.el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyaları adresinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi sunuyoruz. Geniş bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı konulu makaleyi okuyabilirsiniz Kocaali ilçesinde yeni ve ikinci el oturma grubu alabilirsiniz. Sahibinden öğrenci koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alınır satılır. Yeniden farksız ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle cep telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Kocaali Hurda Klima Alım Satımı

Klima hurdası Kocaali ilçesinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Kocaali bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Kombi hurdası alanlar arasındayız.

Kocaali Moloz Dökümü

Firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyanızın depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle antlaşmaya göre bina molozunun nakliyesi itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozları Kocaali Belediyesi tarafından önceden planlanan arazilere dökülür.

Kocaali Nikel Hurda Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Özellikle nikel turbo hurda, %95 , 99 nikel şablon, anot nikel alıyoruz. Kocaali nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satılırken oldukça özen ile davranılmalıdır.

Kocaali Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alımı yapmaktayız. Çoğunlukla kapanan baharatçılardan aldığımız mağaza rafları, reyonlar, market rafları, çelik raflar, demir raflar içlerinden seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Bu sayfadaki Kocaali 2.el raf kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Raf hurdası alımı linkine tıklayın. Raf hurdası Kocaali fiyatı öğrenmek nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kocaali Kumaş Hurdası Alım Satımı

Spot pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda örme, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş satmak amacı ile telefon numaramızı zaman kaybetmeden arayın. Kocaali kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en yüksek fiyatı teklif ediyoruz.

Bu sayfadaki Kocaali kumaş hurdası kg fiyatını her gün yollamaktayız. Sakarya Kocaali ilçesinin tümünde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alımlarında çağırdığınız adrese gelmekteyiz.

Spota düşmüş poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alıp satmaktayız. Kocaali bölgesinin tümünde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Kocaali 2. El Mutfak Ekipmanı Alım Satımı

İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alımı yapmaktayız. 2. El tabak kurulama tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizi arayabilir. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel ocak, krom yemek dilendiricileri, krom küvet, evye, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz.

Kocaali 2.el jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içinde en doğru firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Kocaali Hurda Araç Alan Hurdacı

Kocaali hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Kocaali çevresinde hurda araç alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, römork, hasarlı hurda araç, hurda motor .

En Yakın Kocaali Hurdacı Numarası

En yakın Kocaali hurdacı olarak her cinsten hurda eşya alım satımında yolladığınız konuma geliyoruz. Kocaali hurdacı içindeki personelimizle adresinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Dolayısı ile size en yakın hurda alanlar Kocaali genelinde servis ediyoruz. Hursan Geri Dönüşüm şirketimizle Kocaali bölgesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz.

Kocaali Fabrika Bozumu

Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. İlk önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olur. Sakarya Kocaali fabrika söküm işi yapıyoruz.

Sektörde çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. Güvenli şekilde fabrika söküyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde ünlü olduk.

Kocaali Plastik Hurda Alanlar

Sakarya şehri Kocaali bölgesinin tümünden plastik abs, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren satışı yapmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Kocaali plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Kocaali hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Sakarya Kocaali hurda naylon ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz

Kocaali Hurda Kağıt Alımı

İlçede A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası alımında uyguladığımız extra duyarlılık ile müşterilerimize daha çok miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Kocaali karton hurda ticareti yaptığımız ilçeler arasındadır. Buradaki Kocaali hurda kağıt, karton fiyatları günceldir

Kocaali hurda kağıt alıp satanlar arasındaki iş yerimiz ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatı edinebilirsiniz. Daha fazla kilo fiyatları ile kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, karton bardak alıyoruz.

Kocaali 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörleri, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Dolayısı ile işi bırakmak mecburiyetinde kalmış iş yerlerinden satın almış olduğumuz Yıkılan lokanta binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alan firmalar içerisindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Kocaali Hurdacı Firması

Sektörün kazandırdığı deneyimler ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan altıdan beri hurdacılık sektöründe hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Kocaali hurdacı olan şirketimiz ile cumartesi-pazar dahil çalışıyoruz.

Kocaali Bina Yıkımı

Aynı fabrika söküm işinde yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Kocaali kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış iş yerlerinin gerektiği bir şekilde inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurdayı piyasa fiyatına almaktayız.

Güncel Anlık Kocaali Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda ticareti yaparken öteki hurdacılardan yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. En doğru hurda fiyatlarına erişmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Kocaali hurdacı hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi Kocaali piyasasında an be an güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları konulu yazıyı okuyabilirsiniz

Kocaali Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Siz kıymetli dostlara olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Sakarya Kocaali oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Kocaali hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzun iş birliği ile geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17