İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kiraz Hurdacı Telefonu

Kiraz Hurdacı Telefonu

Kiraz merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Kiraz merkezinin çevresinde az kullanılmış ofis mobilyası ve hurda alımlarında peşin ödeme yapmaktayız. Kiraz ilçesinin her yerinde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle profesyonel ekip göndermekteyiz.

İzmir Kiraz bölgesi yakınlarında hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Günlük İzmir Kiraz hurda fiyatlandırmasıyla alım yapmaktayız. İzmir geri dönüşüm firmaları içerisindeki Hursan Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. Hursan Metal firmamız ile Kiraz merkezine yakın konumlarda hizmetimize devam ediyoruz.

Kiraz hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Her nevi hurda alıyoruz. Hurdacı firması olarak hurda eşyaları almaktayız. Tonajlı hurda malzeme alışverişinde yüksek fiyat teklifler ediyoruz. İzmir hurdacı olarak Kiraz bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Hali hazırda Kiraz hurdacı firmasıyız. Lakin İzmir Kiraz merkezinde de hizmet vermekteyiz.

İzmir Kiraz Hurdacı Firmalar

Kiraz hurdacı firması olarak İzmir genelinde her tür hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alımı için size en yakın konumda bulunan hurda nakliye ekiplerimizi gönderiyoruz. Kiraz merkez ve mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. İşi bitmiş plastikleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizlerde her çeşit atık hurdası satmak amacı ile telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Kiraz hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. İzmir Kiraz içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İzmir merkezinin eşsiz ilçesi Kiraz öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kiraz çevresinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde yılda 100.000 ton tıbbi atık, 25 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Bu atık malzemelerin yüzde dördünü metaller, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde on ikisini cam hurdası türevleri oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli atıkların dörtte beşi boşa gitmektedir. Çöpe atılan atıklar yılda ülkemizi 1 milyar 5 yüz altmış milyon ₺ zarara uğratmaktadır. mahallesi geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu harcamanın elimizden gelen kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Kiraz Hurdacı Telefonu

İzmir Kiraz hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın. İzmir Kiraz hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

Krom Hurdası Alım Satımı

201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma makalesini incelemek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Oldukça sert bir metal yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Kiraz krom kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Kiraz Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Kiraz adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece hurdanın kıymetini düşürmektedir.

İzmir Kiraz hurdacı firması olan Hursan Metal her türlü alüminyum hurdası alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı toplama demir, bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurdası, hurda çinko, sarı ve alüminyum alımında yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Kiraz hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Kiraz Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Buradaki Kiraz alüminyum hurdası fiyat listesini abonelerimize saat başı göndermekteyiz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Bize hurda satanların destekleriyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Kiraz bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın.

Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum jant alımı yapan hurdacı firmasıyız. İzmir Kiraz hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz.

Kiraz Sarı Hurdası Alım Satımı

Hursan Metal şirketimiz tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda ticareti yapıyor. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Bu nedenle Kiraz hurda sarı ticareti yapan firmayız. Kiraz ilçesinin her yerinde sarı hurda almaktayız. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan hurda sarı deniliyor. Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda türü bulunmamaktadır. Sayfamızda paylaşılan İzmir Kiraz pirinç sarı fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacı metni inceleyebilirsiniz. İzmir Kiraz hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor.

Kiraz Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Etrafta sıklıkla satılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca fare yemez kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Her türde kablo alan alan Kiraz hurdacı arayanlar için buradayız. İzmir Kiraz ilçesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Sayfamızdaki kablo hurda alanlar metni okuyun. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satanlar bize ulaşın. Hurda kablolar içerdiği bakır teller nedeni ile kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır.

İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Kiraz ttr kablo hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara günlük gönderiyoruz. İzmir Kiraz hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik yapıyoruz. Kiraz hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alım satımı için buradayız. Kapıdan hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası piyasası fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken en güzel fiyatları öneriyoruz. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz.

Hurda Çinko Alım Satımı

Kiraz bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki İzmir Kiraz nikel hurdası ton fiyatları günceldir. Çinko hurda alanlar bölümünü gezmelisiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Kiraz Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır boru hurda, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Kiraz bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayınız. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

Kiraz genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kiraz bakır ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. İzmir Kiraz hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Kiraz hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Demir Hurdası Alanlar

Demir hurdası, yer kabuğunda en çok kullanılan madenler içerisindedir. Sayfamızda paylaşılmış olan İzmir Kiraz hurda demir ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Güncel demir hurda kilo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazımıza bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız.

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı linkine tıklayın. Hurdacı firmamız Kiraz ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz üzere her cins demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alırız. Kiraz ve çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

Kiraz Kurşun Hurdası Alımı

Kiraz İzmir kurşun hurdası alıp satmak için en iyi fiyatı verdiğimiz bölgelerden biridir. Buradaki İzmir Kiraz hurda Cami kurşunu fiyat listesini isteyene ücretsiz gönderiyoruz. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli haliyle bilinir. Kurşun hurda alan yerler makalesini gezmek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk alımı yaparız. Metal kurşunun kullanılan eski madenler içerisinde olduğu biliniyor.

Kiraz Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda tek bir deliği olmayan 2.el trapez sac bulunuyor. Kiraz ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları talep etmek sebebi ile. Hurda sac alımı yapanlar içindeyiz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatla ödeme yapıyoruz. Her türde az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz.

En Yakın Kiraz Hurdacı Firma

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Kiraz ilçesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Kiraz genelinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Kiraz hurdacı firması firmamızla istediğiniz sokaktan her tür hurda eşya almaya başladık. En yakın Kiraz hurdacı firması ismi ile her çeşit hurda malzeme ticareti amacı ile adresinize gelmekteyiz.

Kiraz Karton Hurdası Alımı

Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanma imkanı sunuyoruz. Kiraz kağıt hurdası alan yerler içerisindeki iş yerimiz ile hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı yapabilirsiniz. Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan İzmir Kiraz hurda kağıt ve karton ton fiyatları az önce güncellendi Piyasadan fazla fiyata hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda peçete alıyoruz.

İkinci El Raf Fiyatları

Bu yazıda bulunan İzmir Kiraz 2.el raf kg fiyatını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatları bağlantısına tıklayın. Hurda raf Kiraz satışı yapmak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen depolar tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, market rafları, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Kiraz Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam tam veya yarısaydam genelde sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı geçirmeyen inorganik katı bir maddedir. Bu dönemde şeffaf soda şişesi, araba camı benzeri cam hurda türleri tonajlı satılıyor. Kiraz ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içinde bulunuyoruz.

Plastik Hurda Alımı

Kiraz plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Kiraz hurdacısıyız. Sitemizdeki Kiraz plastik ton fiyatları güncellenmiştir. En iyi fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İzmir ile Kiraz bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kiraz Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda ticaretinde öteki Kiraz hurdacılardan daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Kiraz hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında her saat güncelleniyor. Geniş sayfamızdaki hurda krom fiyatları yazıyı okuyun Anlık hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Otomobil Alanlar

Pek tabi sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Kiraz hurda alımında hizmet ediyoruz. Ama hurda araba trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan yük vagonu, kazalı hurda otomobil, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Kiraz bölgesinde araba hurdası alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Kiraz Hurdacı Firması

Bin dokuz yüz doksan beş yıllarından bugüne hurdacılık sektöründe sizlere hizmetimizi sunuyoruz. Sektörde uzun süredir hizmet vermenin sağladığı kurumsallaşmalar süreci ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kiraz hurdacı olarak haftasonu bile hurda metal alıyoruz.

2. El Endüstriyel Ekipmanları Alan Yerler

Temiz tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alımı yapıyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, paslanmaz dinlendirici, restorant tipi set üstü meykap vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız.

Kiraz Kumaş Alanlar

İzmir Kiraz bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. İzmir Kiraz bölgesinin tümünde viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş alım satımında adresinize geliyoruz. Yüksek tonajlı dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş için yerinizde ödeme yapılır.

Defolu pantolon kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, hurda eteklik satışı yapmak amacı ile bu sayfadaki numaraları şimdi arayınız. İzmir Kiraz kiloyla kumaş hurda alan firmalar içinde en yüksek fiyatı öneriyoruz. Bu yazıda paylaşılan Kiraz hurda kumaş ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Kiraz Bina Yıkımı

Yıkım sırasında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen benzeri tüm hurdaları alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılması gereken apartmanların yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Hurda Akü Alımı

Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran suları sebebiyle geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alım satımı bağlantısının linkine tıklayın. Bu sebep ile İzmir Kiraz hurdacısı depomuz gibi işletme içinde geri dönüştürme imalathanesi olan firmalar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Kullanımdan sonra kullanılamayacak haline gelen bataryaya hurda akü deniliyor. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır.

Kiraz Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan binanın detaylı şekilde gezilerek ihtiyaç duyulan projenin seçilmesi çok daha doğrudur.

Kiraz fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Yıllardır sayısız fabrika bozumu ihalesini başarıyla tamamladık.

İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda boya makinesi, yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan market ve benzeri binalardan sökülen yeni gibi 2. el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satıyoruz. Dolayısıyla batan iş yerlerinden aldığımız

Kiraz Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda zehirlidir. Özellikle turbo nikel hurda, %95 ve 99 nikel şablon, anot nikel hurdası alımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken elden geldiğince dikkatle davranmalıyız. Kiraz nikel hurda alıyoruz.

Kiraz 2.el Ev Eşyası

Titiz kullanılan ikinci el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar hakkında detaylı bilgi yazılmış sitemize göz atınız Kiraz çevresinde sıfır gibi ve ikinci el kanepe satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek sebebi ile numaralarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Az kullanılmış sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları satmak isteyenlere nakit para ödemeler yapmaktayız.

Kiraz Klima Hurdası Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kiraz ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. 2. El Kombi alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el klima Kiraz bölgesinde en fazla alınan hurda eşyalar içindedir.

Kiraz Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımında sözleşmemize göre molozların nakliyesi itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurda malzemenin tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Kiraz Belediyesi’nce belirlenen alana taşınır.

Kiraz Hurdacılar Sitesi

Kiraz yeni sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Kiraz halkına şimdiden daha yaşanabilir bir İzmir ve çok daha temiz Kiraz yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Kiraz hurdacılar sitesi 4. bloktaki iş yerimiz iş birliği ile hurdacılık işi yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17