İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kemer Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Kemer Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Kemer merkezi yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı firmaları arasındayız. Hali hazırda Kemer hurdacı firmalar arasındayız. Lakin Antalya Kemer merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Antalya Kemer merkez hurdacı firma olarak hurda alıyoruz.

Kemer merkezinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile profesyonel ekip göndermekteyiz. Kemer hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

Hurdacı firması olarak her türden hurda eşyanızı almaktayız. Antalya Kemer merkezinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımında eşyanızın değerini nakit ödemekteyiz. Hursan Maden adıyla Antalya Kemer hizmetimizi sürdürüyoruz.

Her türlü hurda alımında tecrübeliyiz. Günlük Antalya Kemer hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaktayız.

Antalya geri dönüşüm tesisleri içerisindeki Hursan Maden hizmetinizdedir. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Antalya hurdacı olarak Kemer meydanında hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Antalya Kemer Hurdacısı

Kemer hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Kemer merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Sizde her türlü hurda satışı için destek telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Antalya merkezinin sempatik ilçesi Kemer ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kemer ilçe merkezinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kemer merkezinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Kemer hurdacı olarak Antalya ilinin tamamında hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyalarınızın taşınması için size en yakın konumda bulunan hurda nakliye elemanlarımızı yönlendiriyoruz.

Ülkemizde yılda 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton hastane atığı atılıyor. Çöplere giden atıkların %4’ünü maden hurdası, %27’sini plastikler, yüzde 43’ünü kağıt hurdası, yüzde onikisini hurda camlar oluşturuyor. Ne yazık ki, bu kıymetli malzemelerin %75’i boşa gidiyor. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye 1.55 milyar TL zarar veriyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak amacıyla çalışmaktayız.

Kemer Hurdacı Numarası

Kemer yerinden hurda alımı hurdacılık faaliyetleri sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Dolayısıyla hurda atık satmak amacı ile cep telefonumuzu aramanız gereklidir.

Antalya Kemer hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Kemer Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alım satımı sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Burada yayınlanan Kemer krom ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Kemer Alüminyum Hurdası Alımı

Burada yayımlanan Kemer alüminyum hurdası ton fiyatları güncellendi. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Antalya Kemer alüminyum hurdası alan yerler içinde öncüyüz. Hurdasını satanların destekleriyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Kemer ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımında tartımı güvenle yapıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız.

Kemer Pirinç Sarı Hurda Alan Yerler

Pirinç hurdaya yöresel olarak renginden dolayı hurda sarı deniliyor. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Hursan Maden şirketimiz bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası alım satımında lider konumdadır. Gerçeği demek lazımsa hurda sarı isminde hurda cinsi yoktur.

Sitemizde yayınlanan Kemer sarı pirinç hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara saat başı göndermekteyiz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç metni ziyaret edin. Kemer hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Kemer ilçesinin tamamında hurda sarı ticareti yapıyoruz.

Bu yüzden Kemer sarı hurdası alanlar içindeyiz. Hurda satanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Kemer Hurda Kablo Alanlar

Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her nevi hurda kablo alan alan Kemer hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Kemer ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satmak isteyenler şimdi arayın. Kemer hurdacı firma olarak her nevi antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

Antalya Kemer hurdacı firması olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında tecrübeliyiz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Piyasada çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaktadır. Kablo hurdaları içerdiği bakır tel yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir. Kapıdan hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz.

Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Sitemizde bir süre önce yazılmış kablo hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Bunlarla birlikte enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat listesini veriyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Kemer bakır kablo fiyat listesi günceldir. Tonajlı hurda kablo alırken değerinden yüksek fiyat veriyoruz.

Hurda Çinko Alan En Yakın Yerler

Kemer ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Burada yayınlanan Kemer çinko levha ton fiyatlarını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar bölümüne bakmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kemer Sac Hurdası Alanlar

Depolarımızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası var. Hurda sac alımı yapanlar içerisindeyiz. Depo çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Kemer bölgesinin tümünde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edebilirsiniz.

Demir Hurda Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar yazımızı ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Hatırlatmak isteriz her türde pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan alırız. Kemer etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Kemer bölgesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Güncel hurda demir ton fiyatı istemek için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı demir hurdası hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Hurda demir, yeryüzünde en fazla bulunabilen madenler arasında yer alır. Bu sayfadaki Kemer demir hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız.

Kemer Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı sarı hurda, ve hurda çinko, kurşun hurda, bakır, kablo hurda, alüminyum hurda,demir hurda alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Kemer hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkıyoruz. Kemer kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu neden ile hurda metalin kıymetleri düşmektedir. Kemer geri dönüşüm firması Hursan Maden hurdacılık her tür hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan firmalar içerisindeyiz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Minare söküm kurşunu, Cami sökümü hurda kurşun için özel fiyatlar veriyoruz. Kemer kurşun hurda alımı için en iyi fiyatları uyguladığımız ilçelerdendir. Burada yayımlanan Kemer kurşun hurda fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Doğada cevher şeklinde elde edilen metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alanlar sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Kemer Bakır Hurda Alanlar

Buradaki Kemer yanık bakır hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Antalya Kemer bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Kemer bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Kemer genelinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Kemer hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Hurda Cam Alımı

Kemer çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan yapıda bulunan suları tutan organik olmayan sert bir maddedir. Genelde renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, sökülmüş araba camı şekillerinde hurda camlar bulunmaktadır.

Kemer Hurda Akü Alan Yerler

Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı sebebi ile kullanılabiliyor. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Hurda akü alan yerler makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısıyla Hursan Maden ve benzeri fabrika içinde geri dönüştürme kazanları bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur.

Kemer İkinci El Eşya

Temiz büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları stok öğrenmek amacıyla telefonlarımızı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi adresinize gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alanlar başlıklı paylaşımımızı ziyaret edin Kemer bölgesinde sıfır gibi, ikinci el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Her çeşit 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz.

Klima Hurdası Alanlar

İkinci el klima Kemer ilçesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Kemer etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Kemer Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Kemer Belediyesi’nce belirlenen alana nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozunun taşıma işleri itinayla ekiplerimizle yapılıyor.

Nikel Hurdası Alan Firma

Bu yüzden hurda nikel taşınırken çok özenli hareket edilmelidir. Bu bölgede %99 şablon nikel hurda – %95 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Antalya Kemer nikel hurda alıyoruz.

Kemer 2.el Raf Satanlar

Genellikle raflarını yenileyen şarküteriler tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, çelik raflar, market rafı hurdası, ürün reyonları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el raf hurdası satıyoruz. Bu sayfadaki Kemer 2.el raf kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Kemer 2. el hurda raf alımı amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı öncülük ettiğimiz işlerdendir.

Kumaş Hurdası Alanlar

Parti malı hurda atlet kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Antalya Kemer hurda kumaş kilo fiyatını kayıt olanlara günlük ulaştırılmaktadır.

Antalya Kemer kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Antalya Kemer ilçesinin her bölgesinde kumaş hurdası alımı yapılmaktadır.

Antalya Kemer çevresinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında yerinize gelecek personeli oluşturduk. Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı hemen aramalısınız.

Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi set üstü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görmek amacı ile alıcıları depomuza davet etmekteyiz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. İkinci el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi restaurant aletleri alıyoruz.

Kemer Jeneratör Hurdası Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz. Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo alan hurdacılar içerisindeyiz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Kemer geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Kemer bölgesinde hurda araç alıyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, hurda vagon, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. Ama araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

En Yakın Kemer Hurdacı

Hursan Maden olarak Kemer çevresinde her türlü hurda eşya almaktayız. Kemer hurdacı istihdamındaki çalışanlarımızla konumdan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

En yakın Kemer hurdacı hizmetlerimizle hurda malzeme tartmak için gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Bu sebeple size en yakın hurdacı firma Kemer etrafında hizmet veriyoruz.

Kemer Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde öncü olduk. Antalya Kemer fabrika sökümü işi senelerin tecrübesine sahibiz. Başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin incelikle gezilmesi gerekiyor. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika bozum ihalesini tamamladık.

Hurda Plastik Alımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Antalya ile Kemer bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kemer hurda plastik alan yerler içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Kemer hurda plastik kg fiyatı 3 günde bir güncelleniyor. En avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satımı yapıyoruz.

Kemer Kağıt Hurda Alan En Yakın Firmalar

Kemer Antalya hurda kağıt alan firmalar arasındaki iş yerimiz hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kemer karton hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır Değerinden yüksek fiyata kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz. Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alırken göstermiş olduğumuz extra titizlikle müşterilerimize daha çok miktarda kazanma şansı yöneltiyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte iflas eden satıcılardan aldığımız Bazı projelerde boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, harç karıştırma mikseri ikinci el iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış depo vs binalardan çıkarılan sıfır gibi ikinci el pencere, kapı, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Kemer Hurdacı Firması

Sektörde uzun senelerdir Kemer hurdacısı olmanın verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 37 yıldan bu yana hurdacılık yapıyoruz. 7/24 hurda alan Kemer hurdacı olarak zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet vermekteyiz.

Kemer Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenilen tedbir önlemleri Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kemer kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş dükkanların yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası ve benzeri her türden hurda malzemeyi almaktayız.

Anlık Kemer Hurda Fiyatları

Kesin sitemizdeki anlık krom hurdası fiyatları metine göz atabilirsiniz En doğru kilo fiyatına erişmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla ton fiyatı öneriyoruz. Kemer hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi Kemer borsasında saat başı güncellenmektedir.

Kemer Hurdacı Sitesi

Kemer hurdacılar sitesi sekizinci blokta bulunan dükkanımız vasıtasıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Sadece bu çeşitlerdeki eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Çevreci dostlara her haliyle temiz bir Antalya Kemer bırakmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Kemer yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17