İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kemah Hurdacı Telefon Numarası

Kemah Hurdacı Telefon Numarası

Kemah merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Hali hazırda Kemah hurdacı firmasıyız. Elbette ki Erzincan Kemah merkezinde de hizmet vermekteyiz. Erzincan Kemah hurdacı firma olarak her türlü hurda alıyoruz.

Kemah çevresinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere araçlarımızı göndermekteyiz. Erzincan Kemah hurdacı firmaları arasında lideriz.

Kemah hurdacı firması olarak hurda malzeme alıyoruz. Kemah merkezinde hurda eşyalar ve kullanılmış eşya için malzemenin ederini nakit ödüyoruz. Hursan Metal şirketimizle Erzincan Kemah merkezine yakın konumlarda hizmetimize devam ediyoruz.

Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık Kemah hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Erzincan hurdacı olarak Kemah merkezinin her yerinde hizmet ediyoruz. Erzincan geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetinizdedir.

Kemah Hurdacıları

Kemah merkez mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlığın geleceğini korumaktayız. Kemah hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Erzincan Kemah çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Erzincan ilinin en yaşanılası ilçesi Kemah 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Erzincan Kemah ilçesinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kemah hurdacısı olarak Erzincan bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanızın nakliyesi için orada bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her türlü hurda satışı sebebiyle numaralarımızı aramalısınız.

Türkiye’de her sene 24 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan eşyalar, %4 kadarını maden hurdası, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde 12’sini cam hurdası türevleri oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu paha biçilmez malzemelerin %75’i çöplere gitmektedir. Çöpe atılan atıklar ülkemize 1.5 milyar TL zarar veriyor. Hursan Metal benzeri geri dönüşüm firmaları boşa giden bu miktarın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurdalar geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji bu emisyonun iklime ve çevreye zararının önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Yeryüzünde bulunan yeraltı kaynaklarının miktarları bellidir. Bazı madenler yüksek miktarda gibi gözükse de nüfus ile beraber insanların tüketimide her geçen gün artmaya devam ediyor. Atık madenlerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan metalleri kurtarmamızı sağlar. Bu sayede madenleri gelecek nesillere aktarabiliriz.

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metal cevherlerinin yeraltından kazılarak işlenmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanır. Hurdanın dönüştürülmesi %90 daha azdır.

Kemah Hurdacı Numarası

Kemah hurdacılık hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasında yer alıyor. Bu sebep ile hurda satmak sebebiyle operatörlerimizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Kemah hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

Kemah Krom Hurda Alanlar

Yapısı itibariyle gayet sert olduğu için zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Erzincan Kemah krom tank hurdası fiyat listesini telegram grubumuza katılarla paylaşmaktayız.

Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı gönderisine göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Kemah Hurda Alan Firma

Kemah adresten hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdanızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların fiyatının düşmesine sebep olur. Erzincan Kemah ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her çeşit hurda atık alıyor.

Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve hurda sarı alırken fiyat listesi uyguluyoruz. Kemah hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda çelik alımı için evinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar arasındayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Kemah Hurda Alüminyum Alan En Yakın Firmalar

Sayfamızda yayımlanan Kemah hurda alüminyum kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Erzincan Kemah hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Bununla birlikte alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Bize duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı istiyoruz. Kemah ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Sizlerin yardımıyla her gün profesyonelleşiyoruz.

Kemah Hurda Sarı Pirinç Alan En Yakın Firma

Pirinç metaline halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Bu neden ile Kemah sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri değerli hurdalar içerisinde sayılmaktadır.

Buradaki Kemah sarı pirinç hurdası fiyat listesini dileyene bedelsiz yollanmaktadır. Hurda pirinç sarı alan yerler hakkında paylaşılmış konuyu okuyabilirsiniz. Erzincan Kemah hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Hursan Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alım satımı yapıyor.

Kemah bölgesinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Kemah Kablo Hurdası Alımı

Ayrıca enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Erzincan Kemah hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Kemah ilçesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmak isteyenler şimdi arayın. Müşterilerde hızlıca bulunan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Kemah hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz.

Kablo hurdası alanlar hakkındaki içeriğe göz atabilirsiniz. Erzincan Kemah hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde yer almakta olan Kemah hurda bakır kablo ton fiyatlarını talep edenlere günlük gönderiyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıklıkla kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılar için önem taşır.

Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Kemah hurda çinko levha fiyatlarını dileyenlere saat başı yolluyoruz. Çinko hurdası alan yerler içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için whatsapp hattımıza iletişim kurabilirsiniz. Kemah bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Kemah Bakır Hurda Alım Satımı

Hurda bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgilendirme mevcut. Kemah içinde hurda bakır alıyoruz. Bakır alan Kemah hurdacı telefonunu hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır. Sitemizdeki Erzincan Kemah bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Erzincan Kemah hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Kemah bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Demir Hurda Alan Hurdacılar

Kemah ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatları edinmek nedeniyle Kemah hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Kemah ilçe genelinde hurda demir alımı yapmaktadır. Demir hurdası, Kemah bölgesinde bol miktarda bulunabilen madenler içerisindedir. Sitemizdeki Kemah demir fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapılır.

Kemah Hurda Kurşun Alım Satımı

Dünyada cevher halinde bulunan kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda alım satımı bölümümüze bir göz atın. Kemah hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Buradaki Erzincan Kemah hurda kurşun kg fiyatı dün güncellenmiştir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için özel fiyat veriyoruz. Kurşunun en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

Hurda Sac Alımı

Hurda sac alıyoruz. Elimizde sıfırdan farksız 2. el trapez sac bulunuyor. Veranda tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kemah etrafında sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz.

2. El Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alımında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacıyız.

En Yakın Kemah Hurdacı

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Kemah ilçesinin yakınlarında her tür hurda eşya satımı yapmaktayız. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Kemah etrafında servisler ediyoruz. Kemah hurdacı içindeki çalışanlarımızla adresinizden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. En yakın Kemah hurdacı firması servisiyle hurda ticareti amacı ile deponuza geliyoruz.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Erzincan Kemah kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki iş yerimiz ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda karton koli fiyatları öğrenebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla kuşe kağıt hurda, hurda peçete, gazete hurdası, bristol hurda, karton bardak hurdası alım satımı yapan yerler içindeyiz. Hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Erzincan Kemah hurda kağıt ve karton fiyat listesi biraz önce güncellendi Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle müşterilerimize çok daha yüksek kâr elde etme olanağı veriyoruz.

Kemah 2.el Raf Satanlar

Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Kemah 2.el raf ton fiyatı haftada bir güncelleniyor. Raf hurdası alan yerler bölümümüzü ziyaret etmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Kemah hurda raf satışı yapmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan kuruyemişçiler tarafından satılan hurda çelik raf, demir raflar, orta reyonlar, teşhir rafları, hurda market rafı içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el market rafları satıyoruz.

Kemah Cam Hurdası Alımı

Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvıları tutabilen amorf katı bir malzemedir. Genelde rengarenk soda şişesi, sökülmüş oto camı vs. cam hurdalar bulunmaktadır. Kemah ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler arasındayız.

Kemah Plastik Hurdası Alanlar

Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapmaktayız. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kemah hurda plastik alan yerler içinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki Erzincan Kemah plastik ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Erzincan şehri Kemah ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, hurda polistren kristal satışı yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Kemah Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken borsadan daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Anlık hurda fiyat listesine ulaşabilmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Kemah hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları piyasada her an değişkenlik göstermektedir. Hurda fiyatları içerikli metne göz atın

Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Tabiki de sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak römork, hasarlı hurda araç, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor . Zaman zaman Kemah yakınlarında hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz.

7/24 Hurda Alan Kemah Hurdacı

Neredeyse otuz dört yıldır hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sürenin sağladığı kurumsallık aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kemah hurdacı olarak zaman farketmeksizin atık hurda ticareti yaparız.

Kemah Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapmaktayız. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi ocaklar, dinlendirici, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak malzemesini görebilmeniz amacı ile sizleri depomuza davet etmekteyiz. 2. El çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir.

Kemah Hurda Kumaş Alım Satımı

Tonajlı hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim hurdası, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. Erzincan Kemah ilçesinin her bölgesinde parça kumaş hurdası almaktayız. Defolu hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Kemah ilçesinin tümünde parça gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında çağırdığınız adrese geliriz. Kemah kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içinde en iyi fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz. Bu sayfadaki Kemah hurda kumaş kg fiyatını günlük gönderiyoruz.

Kemah Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler Tıpkı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden yıkılması gereken dükkanların uygun şekilde yapılması sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler vs. her türde hurda malzemeyi satın almaktayız.

Kemah Akü Hurda Alanlar

Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunabiliyor. Atıl aküler içerisindeki kurşunlu suyu nedeniyle kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Hurda akü alan yerler sayfamızı incelerseniz şahane olacaktır. Bu sebeple Erzincan Kemah hurdacı gibi firma içinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir. Akümülatör diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolayan cihazdır.

Kemah Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kemah fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Yıkımla uğraşanların dile getirdiği gibi kolay sayılmaz. Fabrika sökerken yıkılacak iş yerinin detaylıca dolaşılarak uygun projenin ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında nam saldık. Güvenli bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Sektörde çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri tamamladık.

İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan depo binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2. el pencereler, mutfak dolapları, kapı alıyoruz. Dolayısıyla kapatılan nalburlardan satın almış olduğumuz

Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Bu sebep ile hurda nikeller alınıp satıldığında çok özen ile hareket edilmelidir. Bu bölgede anot nikel, %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Kemah nikel hurdaları alıyoruz.

2.El Eşya

Sıfırdan farksız 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle bizi tuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış öğrenci masası, ofis mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı alıp satıyoruz. Kemah içerisinde kullanılmış ve 2. el koltuklar satıyoruz. Kısa bir zaman kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi adresinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için buzdolabı hurdası fiyatı konulu paylaşımımızı okuyabilirsiniz

Klima Hurdası Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kemah etrafında klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız. 2.el Klima Kemah bölgesinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Kemah Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Kemah Belediyesi tarafından daha önce belirlenen arazilere boşaltılır. Bina yıkımı sonrasında sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla yapılır. Kemah hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınacak her nevi hurda metallerin depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılır.

Kemah Hurdacılar Sitesi

Kemah hurdacılar sitesindeki tesisimiz aracığıyla hizmet veriyoruz. Sırf bu türlü hurdanızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Kemah organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan her nevi hurdanızı alıyoruz. Olması gerektiği gibi temiz bir şehir için sürekli çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17