İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Keçiborlu Hurdacı Hurda Fiyatları

Keçiborlu Hurdacı Hurda Fiyatları

Keçiborlu bölgesinin yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız. Güncel Keçiborlu hurda fiyatlandırma ile alım satım yapmaktayız. Keçiborlu hurdacısı olarak hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Şu anda Keçiborlu hurdacı depoları arasındayız. Fakat Isparta Keçiborlu merkezinde de hizmetler veriyoruz.

Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Hursan Metal firmamızla Keçiborlu merkezine yakın noktalarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Keçiborlu hurdacı firmaları içinde öncü firmayız. Isparta geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir.

Isparta Keçiborlu meydanda yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese gelmekteyiz. Toptan hurda eşya alımında piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Isparta hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Isparta Keçiborlu merkez hurdacı firması olarak Keçiborlu merkezinin etrafında her çeşit hurda alıyoruz. Keçiborlu merkezi etrafında hurda malzemeler ve az kullanılmış eşyalar alım satımında nakit ödemeler yapmaktayız.

Keçiborlu Hurdacı Firmalar

Keçiborlu meydanında hizmet veriyoruz. İşi bitmiş madenleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı nedeniyle numaramızı tuşlamalısınız. Keçiborlu hurdacısı olarak Isparta ilçelerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın nakliyesi için yakında hazır bulunan hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Keçiborlu hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Keçiborlu ilçesinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Isparta şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Keçiborlu gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Keçiborlu bölgesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Keçiborlu Hurdacı Telefonu

Keçiborlu hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Keçiborlu hurdacılık hurda malzeme alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. Bu sebep ile hurda fiyatı talep etmek sebebi ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Keçiborlu Hurda Alanlar

Hurda krom alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Keçiborlu adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Topladığınız hurda malzemeyi çok zaman harcamadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın kıymetini düşürmektedir. Hurda zamak, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaç edindik. Keçiborlu geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor. Tonajlı kablo hurdası ve bakır hurda, hurda alüminyum, sarı hurda, çinko, demir, hurda kurşun aldığımızda yukarısında fiyat listeleri vermekteyiz. Keçiborlu hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Keçiborlu Krom Hurda Alımı

Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Keçiborlu hurda krom kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı paylaşımına bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz.

Keçiborlu Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki Keçiborlu hurda nikel kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Hurda çinko alım satımı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı için arayın. Isparta, Keçiborlu ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Keçiborlu Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Dolayısıyla Keçiborlu sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Sitemizdeki Keçiborlu sarı pirinç fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Güncel sayfamızdaki hurda pirinç sarı konuyu inceleyin. Isparta Keçiborlu hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Keçiborlu hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurda ticaretinde öncüdür.

Keçiborlu ilçesinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. İtiraf etmek lazımsa sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır.

Keçiborlu Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan yerler bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Keçiborlu hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Keçiborlu genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Keçiborlu hurda bakır fiyat listesi için arayın. Sayfamızdaki Keçiborlu bakır hurdası fiyat listesini kayıt olanlara saat başı gönderilmektedir. Isparta Keçiborlu bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru alımı yapıyoruz.

Keçiborlu Demir Hurdası Alım Satımı

Hurda demir, dünyada en çok alınıp satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Keçiborlu ekstra demir hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Keçiborlu çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası fiyat listesi için firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı yazımızı okuyunuz. Keçiborlu şehrinin tümünde demir hurdası alımı yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı makalesine göz atarsanız pişmanlık duymazsanız.

Keçiborlu Kablo Hurdası Alımı

Isparta Keçiborlu ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alan yerler için çok önemlidir. Geniş sitemizdeki kablo alan hurdacılar yazıya göz atın. İlaveten fare yemez hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor.

Yerinden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Keçiborlu hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar için ederinin üstünde fiyatları teklif ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla teklifler veriyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Keçiborlu hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Isparta Keçiborlu hurdacısı Hursan Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo ticareti için buradayız. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve birde dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Keçiborlu bakır kablo kg fiyatını isteyene her gün ulaştırıyoruz. Etrafta sıklıkla edinilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini oracıkta ödüyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez elinde olanlar şimdi arayın.

Keçiborlu Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşunun hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Isparta Keçiborlu hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sitemizde yer alan Isparta Keçiborlu hurda kurşun ton fiyatı güncellenmiştir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşunu hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklayınız.

Keçiborlu Sac Hurda Alım Satımı

Hurda sac alıyoruz. Şu anda deliksiz 2.el trapez sac hurdası var. Keçiborlu bölgesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, fiyatı istemek sebebi ile. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

Keçiborlu Alüminyum Hurdası Alımı

Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek yapmaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Isparta Keçiborlu alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Müşterilerimizin yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız.

Keçiborlu ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alımında tartımları sizinle yapıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. Sitemizdeki Isparta Keçiborlu hurda alüminyum ton fiyatları güncelliğini korumaktadır.

Keçiborlu Güncel Hurda Fiyatları

Tekrar söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Daha kesin sayfamızdaki yeni hurda kablo fiyatları metne bir göz atabilirsiniz Keçiborlu hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında an be an güncelleniyor. Anlık bilgiye erişmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

Keçiborlu İkinci El Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatla ödeme yapmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel sıfırdan farkı bulunmayan 2.el jeneratör alımı için arayabilirsiniz.

Karton Hurda Alanlar

Karton hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Keçiborlu hurda kağıt, karton ton fiyatı günceldir Keçiborlu Isparta hurda kağıt alan hurdacılar içindeki şirketimiz hizmetleriyle ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Bölgede beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız ekstra duyarlılıkla hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Daha fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alan yerler içinde en yüksek ton fiyatını biz sunuyoruz.

Keçiborlu Nikel Hurda Alanlar

Bu sebeple nikel hurdası alımı yapılırken elden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz. Isparta Keçiborlu nikel hurdası alımı yapıyoruz. İlçe genelinde anot nikel hurda, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurda, turbo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerir.

Keçiborlu Hurdacılar Sitesi

Daha çok güzel bir Isparta ve olduğundan güzel Keçiborlu yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Sadece bu malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. Keçiborlu hurdacılar sitesi on birinci blok içerisindeki iş yerimizle atıl hurda eşya ticareti yapıyoruz. Keçiborlu yeni sanayi hurdacıları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Keçiborlu Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı ücreti karşılığında alıyoruz. Keçiborlu kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek dükkanların tekrar yapılması için yıkımını sağlıyoruz.

2. El Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel kuzine, paslanmaz meze dolapları, davlumbaz, evye, küvet, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta ekipmanları alıyoruz. Temiz durumda otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolap, pizza dolabı, tezgahlar alıp satmaktayız. 2. El tabak kurutma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Hurda Kumaş Firesi Alımı

Parça kumaş hurdası alımı yapılır. Keçiborlu çevresinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımları için adresinize geliyoruz. Tonajlı hurda atlet kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alımı yapıyoruz.

Kiloyla gabardin kumaş, hurda örme, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş satmak amacı ile firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Keçiborlu kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Buradaki Isparta Keçiborlu hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz.

En Yakın Keçiborlu Hurdacı Telefonu

Hursan Metal şirketimizle Keçiborlu bölgesinde her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Keçiborlu hurdacı olarak adresten hurda alım satımına devam ediyoruz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Keçiborlu çevresinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız. En yakın Keçiborlu hurdacı ismiyle hurda malzeme tartmak nedeniyle gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

Keçiborlu 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda yük asansörü, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Birde işi bırakan şirketlerden edindiğimiz Yıkılan ardiye ve benzeri binalardan alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz.

Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Keçiborlu ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. İkinci el klima Keçiborlu ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alır. 2.el Kombi alan hurdacılar arasındayız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Keçiborlu Moloz Dökümü

Yıkım molozları Keçiborlu Belediyesi’nce planlanan alana boşaltılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında sözleşmemize göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

Keçiborlu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İnsanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Güvenilir bir biçimde fabrika söküyoruz. Sektörde onlarca fabrika söküm ihalelerini güvenle gerçekleştirdik.

Sökümden önce sökülecek fabrika binasının detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında ünlü olduk. Isparta Keçiborlu fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Akü Hurda Alım Satımı

Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvılar nedeniyle oldukça kıymetlidir. Otomobillerde elektrik kaynağı kullanılıyor. Hurda akü alan yerler akü hurda konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu sebeple depomuz gibi kendi bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere hurda akü denir.

Keçiborlu 2.el Raf Hurdası

Genelde yenilen elbiseciler tarafından satılan hurda çelik raflar, market rafları, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Buradaki Isparta Keçiborlu ikindi el raf hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar makalesine mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda raf Keçiborlu satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Keçiborlu Hurdacı Firması

Tam 31 yıldır hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Sizlerin verdiği kurumsallaşma aracılığı ile araç gereç sayımızı çoğaltarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Keçiborlu hurdacı firması olarak zamana takılmadan hurda eşya alıyoruz.

Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır. Isparta il Keçiborlu bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatı edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Keçiborlu plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Keçiborlu hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Keçiborlu hurda naylon kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır.

Keçiborlu Hurda Araba Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Keçiborlu çevresinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Elbette size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hasarlı otomobil hurdası, çeki demiri hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, yük vagonu, motor hurdası .

İkinci El Ev Eşyası

Yeni gibi 2.el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadıyla telefon numarası vasıtası ile etkileşime geçebilirsiniz. Piyasadan fiyatlara titizlikle kullanılmış ve 2. el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, sekreter masası, çalışma koltukları bulunur. Titizlikle 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası fiyatı başlıklı yazıyı okuyunuz

Cam Hurda Alım Satımı

Keçiborlu genelinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Çağımızda rengarenk meyve suyu şişesi, kırılmış araç camı cinslerde cam hurdası bulunabiliyor. Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan yapıda bulunan sıvıları muhafaza eden organik olmayan katı malzemenin isimdir.

0 (535) 043 31 17