İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kazım Karabekir Mahallesi Hurdacı

Kazım Karabekir Mahallesi Hurdacı

İstanbul Ümraniye ilçesi Kazım Karabekir mahallesi hurdacı firması olarak Kazım Karabekir mahallesi etrafında hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle Kazım Karabekir mahallesinin her caddesine kadar uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Ümraniye geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Aslında Ümraniye firmaları arasındayız. Fakat Kazım Karabekir mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Her türlü hurda satmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

İçerik Göster

Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurdacı depoları içinde öncüyüz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Güncel İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz. Kazım Karabekir mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız İstanbul Kazım Karabekir mahallesinde hurda malzeme ve az kullanılmış ev eşyaları alım satımında eşyanın tutarını nakit ödemekteyiz Hursan Metal adıyla İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz.

Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesi Hurdacısı

Kazım Karabekir hurdacı firması mı arıyorsunuz? İstanbul Anadolu Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit kağıt hurdası satışı yapmak için numaralarımızı tuşlamalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Ümraniye merkezinin, Kazım Karabekir mahallesi sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir mahalle genelinde bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ümraniye hurdacı olarak Anadolu yakasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Ümraniye mahallelerinde faaliyet veriyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin ana sebebidir. Madenlerin geri dönüşümünde tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun iklime ve doğaya zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının sınırı bellidir. Bir kaçı çok gibi gözükse de artan nüfusla tüketimde artmaktadır. Hurda metali geri dönüştererek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları geleceğe saklıyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufunu sağlıyor. Metallerin madenden çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi oldukça pahalıdır. Ham maddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Türkiye’de yıllık olarak yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöpe gidiyor. Çöplere giden atıkların yüzde dört kadarını metaller, yüzde onikisini cam, %43’ünü kağıt türevleri, yüzde 27’sini plastik hurdaları oluşturmaktadır. Malesef, bu atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Bu atıkların değeri 1.55 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Hurdacı firmalar boşa giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Kazım Karabekir Hurdacı Numarası

Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz mahalleler içinde yer alıyor. Anadolu yakası Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurdacı irtibat numaralarını unutmayınız Şimdi telefonumuzu arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurdacı numarası sitemizin altında hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle iş yerimizi aramalısınız.

Kazım Karabekir Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alımı yapmaktadır. Müşterilerde hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabilir. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır. Aslında hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır. Kazım Karabekir bölgesinde sarı pirinç hurdası almaktayız.

Sizlerinde öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Sayfamızda bulunan pirinç sarı alan hurdacılar konuyu okuyun.

Haliyle Ümraniye Kazım Karabekir hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz. Kazım Karabekir hurdacı firmamız bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımı yapıyor.

Kazım Karabekir Hurda Demir Alanlar

Bildiğiniz üzere her tür demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en fazla alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Güncel hurda demir kilo fiyatları edinmek sebebiyle hemen arayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Ümraniye Hurda demir alan hurdacı gönderimize bakınmak isteyebilirsiniz. Kazım Karabekir mahallesinin tümünde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor.

Kazım Karabekir Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ederiz.

Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için telefon etmenizi diliyoruz.

Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapan firmayız. Ümraniye bölgesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alımında hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. . Müşterilerimizin sayesinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz.

Kazım Karabekir Hurda Alım Satımı

Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi çevresinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi hurda raf alıyor. Hurda kurşun alımı için kapınıza gelmekteyiz.

Zamak hurdası, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı ticaret yaparak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Kazım Karabekir mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içindeyiz. Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Kazım Karabekir Kurşun Hurdası Alan Firma

Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Cevher şeklindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkar. Kurşun metalinin en eski madenler arasında olduğu bilinmektedir. Cami kurşunu, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alımı yapıyoruz.

Kazım Karabekir Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alan Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurdacı iş yerimizi şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Kazım Karabekir bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Antikron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir mahallesinde hurda bakır alan yerler arasındayız.

Kazım Karabekir genelinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz.

Kazım Karabekir Mahallesi Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Kazım Karabekir mahallesinde hurda krom satışı için telefon numaramızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alanlar makalemize göz atmalısınız.

Kazım Karabekir Çinko Hurda Alımı

Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için firmamıza iletişim kurabilirsiniz. Kazım Karabekir mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alımı paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız.

Kazım Karabekir Sac Hurda Alımı

Şu anda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda vardır. Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Kazım Karabekir mahallesinin her yerinde hurda sac onduline, sac varil hurda, oluklu sac hurdası galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, ticareti nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Kazım Karabekir Hurda Kablo Alımı

Her yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası alıyoruz. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Kazım Karabekir mahallesi mahallesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır.

Kazım Karabekir mahallesi mahallesinin tümünde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kazım Karabekir mahallesi hurdacı firması olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron kablo hurdası alım satımı için adresinize geliyoruz. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası piyasasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Kablo hurdası içerdiği bakır teller nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablo alan Ümraniye Kazım Karabekir hurdacı firmayız. Bunların yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında en iyi fiyat listesini vermekteyiz. Piyasada hızlıca ele geçen %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz.

Hurda kablo alan hurdacı başlıklı makaleyi okuyun. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Bir de alüminyum kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo, karışık kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin.

Kazım Karabekir 2.el Raf Satanlar

Kazım Karabekir 2.el hurda raf satışı yapmak nedeniyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan butiklerden aldığımız hurda çelik raf, demir raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Ümraniye Hurda raf kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız.

Kazım Karabekir Mahallesinde Karton Hurda Alımı

Karton, kağıt hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Ümraniye Kazım Karabekir kağıt hurda alanlar içindeki firmamız hizmetleri ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak alan yerler içindeyiz. İlçede renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan titizlikle hurda satıcılarına piyasa değerinden yüksek miktarda kazanma avantajı veriyoruz.

En Yakın Kazım Karabekir Mahallesi Hurdacı

Ümraniye Kazım Karabekir en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile hurda eşya alıp satmak için adresinize gelmekteyiz. Hursan Metal hurdacılık olarak Ümraniye Kazım Karabekir mahallesinin etrafında hurda malzeme alırız. Kazım Karabekir hurdacı firma içindeki personelimiz ile arzu ettiğiniz mekandan her türlü hurda alım satımı hizmetimiz var. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi mahallesinde servisler vermekten onur duyarız.

Kazım Karabekir Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir fabrika sökümü deneyime sahibiz. Sektöre girdiğimizden beri yüzlerce fabrika söküm ihalesini aldık. Yıkım yapanların anlattığı şekilde kolay bir işlem değildir. Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık. Fabrika sökerken yıkılacak tesisin titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların seçilmesi gereklidir.

Kazım Karabekir Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Kazım Karabekir mahallesinde plastik hurdası alan firmalar içinde olan hurdacı firmasıyız. İstanbul Kazım Karabekir mahallesinde abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren satmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyata pet şişe hurdası, hurda market poşeti, eski damacana mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alımı yapmaktayız.

Kazım Karabekir Mahallesi Hurda Cam Alım Satımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı madde muhafaza eden organik olmayan sert maddelerdir. Kazım Karabekir mahallesinde cam hurda alan hurdacılar içerisinde yer alıyoruz. Son zamanlarda renkli araç camları, cam şişe şeklinde hurda camlar bulunabilmektedir.

Kazım Karabekir İkinci El Ev Eşyası

Kazım Karabekir mahallesi bölgesinde az kullanıldığı bilinen, ikinci el oturma grupları satıyoruz. Kısa süre kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. 2. El büro ofis mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası adetli olarak bulunur. Her çeşit 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart satın almak amacı ile firmamıza ait telefon numaralarını tuşlayarak irtibat kurarak ihtiyacınız olan eşyanın elimizde hazırda olup olmadığını sorabilirsiniz.

Kazım Karabekir Mahallesinde Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Ümraniye Kazım Karabekir mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. İkinci el klima Kazım Karabekir çevresinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Kazım Karabekir Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozun taşınması titizlikle yapılır. Yıkım molozları Ümraniye Belediyesi’nce bildirilen alana nakil ediliyor. Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurdacı tarafından alınacak her nevi hurdaların firmamıza ait depolama alanına taşınması ücretsiz yapılıyor.

Kazım Karabekir Mahallesinde Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyet ile çalıŞmalıyız. Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede anot nikel hurda, nikel turbo hurda, %95 nikel şablon , %99 hurda nikel şablon alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz.

Kazım Karabekir Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan şirketler içindeyiz. 2. el jeneratör satanlar arasında en iyi işletmeyiz.

Ümraniye Kazım Karabekir Hurda Fiyatları

Kazım Karabekir mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi saat başı değişkenlik göstermektedir. En doğru hurda kilo fiyatına erişmek amacıyla bizi arayın. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatından fazla fiyata hurda alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Kazım Karabekir Mahallesi Hurdacı

Tam yirmi beş yıldan beri geri dönüşüm yapıyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı güvenle araç gereç sayımızı arttırarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kazım Karabekir mahallesi hurdacı olan firmamız ile haftanın yedi günü hurdacılık sektöründe hizmet vermekteyiz.

Kazım Karabekir Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas eden depolardan satın almış olduğumuz Kazım Karabekir çevresinde yıkılan fabrika binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi ikinci el demir iskele, plywoon hurda mevcuttur.

Kazım Karabekir Mahallesi Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm önlemler Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası benzeri tüm hurdayı piyasa fiyatına alıyoruz. Kazım Karabekir kentsel dönüşümü sebebi ile eskimiş dairelerin istenildiği biçimde yapılması sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz.

Kazım Karabekir Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale düşen bataryalara hurda akü deniliyor. Akü hurda alımı gönderisine göz bakmanız pişman olmazsınız. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları nedeni ile sıkça bulunabiliyor.

Hurda akü içerdiği kurşun içeren suyu sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Bu neden ile iş yerimiz vb. şirket içinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan hurdacılar arasındadır.

Ümraniye Kazım Karabekir Hurda Araç Alanlar

Bazı dönemlerde Ümraniye Kazım Karabekir çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Kazım Karabekir hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Evraklarla zaman kaybettirmeyen kazalı otomobil hurdası, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, yük vagonu, motor hurdası . Pek tabi size hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Fakat hurda otomobil trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Kazım Karabekir Hurdacılar Sitesi

Kazım Karabekir mahallesi hurdacılar sitesi 2. bloktaki dükkânımızın iş birliği ile hizmet ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Daha fazla iyi bir İstanbul Ümraniye Kazım Karabekir yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu türde malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun.

0 (535) 043 31 17