İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Pınarbaşı Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Pınarbaşı Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Pınarbaşı ilçesinin etrafında hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Güncel Pınarbaşı hurda fiyatlandırmasıyla alım hizmeti veriyoruz. Kayseri hurdacıları içerisindeki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Şu anda Pınarbaşı hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Pınarbaşı merkezinde de hizmetler veriyoruz. Pınarbaşı merkezinde hurda malzeme ve kullanılmış ofis mobilyaları alımında malzemelerin değerini diğer firmalardan iyi fiyatlar ile ödemekteyiz.

Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Pınarbaşı şehir merkezinin yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz. Hurdacı olarak hurdalarınızı en yüksek fiyata alıyoruz. Her nevi hurda alımında lider konumdayız.

Kayseri Pınarbaşı merkez hurdacı firması olarak Pınarbaşı ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Toptan hurda eşya alımında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Kayseri hurdacı olarak Pınarbaşı bölgesinde hizmet veriyoruz. Pınarbaşı meydanında olduğu gibi hurda alımı sebebiyle ekiplerimizi göndermekteyiz. Pınarbaşı hurdacı firmalar içerisinde en en güncel hizmeti veren firmayız.

Kayseri Pınarbaşı Hurdacı Firma

Pınarbaşı hurdacı firması olarak Kayseri ilinin her yerinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda malzeme için müsait araçlarımızı göndermekteyiz. Pınarbaşı merkez mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda atık satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Pınarbaşı hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kayseri Pınarbaşı çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Kayseri merkezinin tatlı ilçesi Pınarbaşı ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Pınarbaşı çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yurdumuzda yıllık olarak yirmi altı milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık atılıyor. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde kırk üçünü kartonlar, %27’sini plastikler, %12’sini hurda cam türleri, yüzde dördünü maden hurdaları gibi malzemelerden oluşuyor. Maatteessüf, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Bu atıkların piyasa değeri 1 milyar beş yüz milyon ₺’dir. Hursan Metal Geri Dönüşüm ülkemizin zararına giden bu harcamanın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Pınarbaşı Hurdacı Telefonu

Pınarbaşı yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacı ile firmamızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Kayseri Pınarbaşı hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Pınarbaşı Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alımı yapıyoruz. Pınarbaşı etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, bizi tercih etmelisiniz. Depomuzda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac bulunmaktadır. Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Pınarbaşı Hurda Bakır Alan Firmalar

Pınarbaşı içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Pınarbaşı hurda bakır kilo fiyatını dileyenlere saat başı yollanmaktadır. Kayseri Pınarbaşı bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alan hurdacıyız.

Pınarbaşı bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Pınarbaşı hurdacı firmamızı hemen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk satışı nedeni ile iletişim alanındaki numaraları rayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Kayseri Pınarbaşı kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Buradaki Pınarbaşı hurda Cami kurşunu fiyat listesi güncellenmiştir. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Yer yüzünde cevher şeklinde çıkarılan metal kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Pınarbaşı Hurda Alanlar

Yüksek tonajlı sarı ve çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, bakır, kablo hurda aldığımızda yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Pınarbaşı hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep beraber kârlı hurda alışverişi yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı prensip edindik. Pınarbaşı kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdanızın kıymetini düşürüyor.

Pınarbaşı ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda malzeme alıyor. Hurda demir almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda Çinko Alanlar

Pınarbaşı bölgesinin her yerinden hurda çinko alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Pınarbaşı çinko hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Çinko hurdası alım satımı makalesine kesinlikle bir göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Pınarbaşı Hurda Krom Alanlar

Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Pınarbaşı krom hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacılar makalesine göz atın. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Pınarbaşı Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası almaktadır. Pınarbaşı bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

Bu yüzden Pınarbaşı sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Kayseri Pınarbaşı hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

Pirinç metaline bazı yörelerde renginden ötürü sarı hurda denilmektedir. Sayfamızdaki Pınarbaşı hurda sarı kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Daha güncel bilgi amacıyla hurda sarı pirinç alan hurdacı yazıya bir göz atın. Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla bir hurda varolmamıştır.

Pınarbaşı Alüminyum Hurda Alımı

Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Bize güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Kayseri Pınarbaşı hurda alüminyum alan firmalar arasındayız.

Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Pınarbaşı ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel alımı için tartımları profesyonelce yapıyoruz. Bize hurda satanların destekleriyle her gün deneyim kazanıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için aramanızı diliyoruz.

Her tür alüminyum hurdası alınır. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Bu sayfadaki Kayseri Pınarbaşı alüminyum fiyat listesi güncellendi.

Pınarbaşı Hurda Demir Alımı

Güncel demir hurdası ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazısına göz atmak isteyebilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar linkine tıklayın.

Hurda demir, yer kabuğunda en fazla satılan madenler içindedir. Buradaki Kayseri Pınarbaşı demir ton fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderiyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alırız. Hurdacı firmamız Pınarbaşı genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Pınarbaşı ilçesinin tüm mahallelerinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

Pınarbaşı Kablo Hurdası Alanlar

Satıcılarda kolayca edinilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pınarbaşı hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. . Pınarbaşı ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Kablo alan hurdacı hakkındaki metne göz atın. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo elinde olanlar şimdi arayın. Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır.

İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Pınarbaşı ttr kablo hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Kayseri Pınarbaşı genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Pınarbaşı hurdacı firması olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Yerinden tek damar hurda kablo almaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Bunun yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken anlık fiyatı gönderiyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız ile sadece hurda alımıyla iştigal etmiyoruz.

Plastik Hurdası Alan Yerler

En avantajlı fiyatla kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alım satımı yapmaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Pınarbaşı hurda plastik alan firmalar içerisinden ön planda olan Pınarbaşı hurdacısıyız. Buradaki Pınarbaşı hurda plastik kg fiyatı güncellendi. Kayseri şehri Pınarbaşı bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pınarbaşı Karton Hurda Alım Satımı

Daha fazla fiyata kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak alımı yapmaktayız. Pınarbaşı kağıt hurdası alımı yaptığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Pınarbaşı hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını arzu edene günlük ulaştırmaktayız Pınarbaşı kağıt hurda alan firmalar içindeki iş yerimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli satışı yapabilirsiniz. Bölgede kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında uyguladığımız ekstra titizlikle müşterilerimize değerinden daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz.

Pınarbaşı Hurda Akü Alımı

Akü diğer adıyla batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan hurdacı firma gönderimize göz atmalısınız. Dolayısıyla bizim vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunan depolar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Bir zaman sonra şarj olmaz akülere akü hurdası diyoruz. Araçlarda enerji kaynağı sıkça kullanılmaktadır.

Pınarbaşı Bina Yıkımı

Pınarbaşı kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenecek ev ve işyerlerinin uygun biçimde imar edilmesi için yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri her türden hurda eşyayı ücreti karşılığında alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda önem verilen tüm tedbirler Çok önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Pınarbaşı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kayseri Pınarbaşı fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Sektörde on binlerce fabrika yıkım ihaleleri yerine getirdik. Güvenlice fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı konumdayız. Evvela yıkılacak fabrikanın incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin seçilmesi uygundur.

2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile işi bırakmak zorunda kalan satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılan ardiye binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur.

Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

2. El endüstriyel tip restoran mutfağı aletleri alıyoruz. İkinci el tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, salata ve meze reyonları ve benzeri lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak aletlerini görmek için alıcıları depomuza davet ediyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kilosuyla hurda nevresim kumaşı parçası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız. Pınarbaşı ilçesinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Kiloyla pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı vakit geçirmeden arayın. Pınarbaşı ilçesinde şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Pınarbaşı kiloyla tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizdeki Pınarbaşı kumaş hurdası fiyat listesini dileyene ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Kırık Cam Hurda Alanlar

Pınarbaşı çevresinde cam hurda alanlar içerisindeyiz. Cam tam veya yarısaydam genelde sert ve kırılgan bir yapıda olan su koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan malzemeye verilen adıdır. Genelde rengarenk oto camları, soda ve gazoz şişesi çeşitlerinde cam hurdaları bulunuyor.

Pınarbaşı Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdaları alınırken elden geldiğince hassasiyet ile çalışmalıyız. Kayseri ve Pınarbaşı hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu ilçede turbo nikel, anot hurda nikel, %99 hurda nikel şablon ile %95 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir.

Pınarbaşı Hurdacılar Sitesi

Pınarbaşı OSB hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Pınarbaşı hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızın iş birliğiyle hurdacılık yapıyoruz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir şehir için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu tür malzemelerin geri dönüşümünü yapmıyoruz.

2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla iflas eden fabrikalardan temin ettiğimiz teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raflar, mağaza rafları, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz kullanılabilir 2.el raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Pınarbaşı hurda raf fiyat listesini whatsapp grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Pınarbaşı raf hurdası alımı nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır.

Pınarbaşı Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Pınarbaşı bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima Pınarbaşı bölgesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Pınarbaşı Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra antlaşmamıza göre bina molozlarının taşınması itinayla yapılır. Pınarbaşı hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan her cins hurdaların şirketimize ait fabrikaya yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Pınarbaşı Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen alanlara boşaltılıyor.

En Yakın Pınarbaşı Hurdacı Numarası

Pınarbaşı en yakın hurdacı firması hizmeti ile hurda eşya alırken yerinize geliyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Pınarbaşı bölgesinde hurda alıyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Pınarbaşı çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Pınarbaşı hurdacıları arasında bünyesinde çalışan personelimizle yerinden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var.

7/24 Açık Pınarbaşı Hurdacı Firması

Sektörün verdiği profesyonellikler süreciyle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Pınarbaşı hurdacı dükkânımız aracılığı ile haftanın yedi günü hurda metal alım satımı yapmaktayız. İki bin on dörtden bugüne değin geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

2. El Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında nakit para ödemeler yapmaktayız.

Beyaz Eşya Hurdası

Pınarbaşı içerisinde sıfır ve 2. el kanepeler alabilirsiniz. Kısa bir zaman 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi dilediğiniz konuma gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar hakkında detaylı bilgi paylaşılmış yazıya ulaşın

İyi durumda ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. İkinci el büro ofis mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası stok hakkında bilgi edinmek için telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Güncel Pınarbaşı Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Pınarbaşı hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı her saat değişiklik gösteriyor. Hatırlatmakta fayda görüyoruz tonajlı hurda alım satımında öteki firmalardan yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz.

Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Pınarbaşı çevresinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, çekme belgeli hurda otomobil, motor hurdası satışı için hemen arayın.

0 (535) 043 31 17