İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Orhantepe Hurdacı

Orhantepe Hurdacı

Hali hazırda Kartal firmasıyız. Elbette ki Kartal Orhantepe mahallesinde de hizmet veriyoruz. Anadolu yakası Orhantepe mahallesinde hurda ve ikinci el ev eşyaları ticareti yapmaktayız Hursan Metal olarak İstanbul Kartal mahallesinde hizmet veriyoruz. Günlük Kartal Orhantepe hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz.

Orhantepe hurdacısı olarak hurda eşya almaktayız Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Kartal Orhantepe mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lider konumdayız.

Kartal bölgesinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç gönderiyoruz İstanbul Kartal merkezindeki Orhantepe mahallesi hurdacı firması olarak Orhantepe mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan Hursan Metal hizmetinizdedir. Kartal Orhantepe mahallesi hurdacısıyız. Her türlü hurda satmak için bizi arayabilirsiniz.

Kartal Orhantepe Mahallesi Hurdacı Firma

Orhantepe mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak bütün vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Orhantepe hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Kartal Orhantepe bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Orhantepe mahallesi çevresinde hurda alan yerler içindeyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı tatlı mahallesi Orhantepe 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sadece İstanbul Kartal Orhantepe bölgesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kartal hurdacı firması olarak Anadolu yakasının tümünde her nevi hurda çeşidi alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı nedeniyle hatlarımızı tuşlamalısınız.

Yurdumuzda 1 sene içinde yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Boşa giden malzemelerin yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde 12’sini cam, %4’ünü madenler oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu değerli malzemelerin yüzde yetmiş beşi çöplere gidiyor. Bu atıklar ülkemizin geçtiğimiz her yıl 1 milyar beş yüz elli milyon ₺ zararına yol açmaktadır. Hursan Metal benzeri firmalar çöpe atılan bu paranın mümkün olduğu kadarını kurtarmak için çaba sarf etmekteyiz.

Orhantepe Hurdacı Telefonu

Orhantepe Mh hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler arasındadır. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak nedeni ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. İstanbul Kartal Orhantepe Mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içinde bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

Orhantepe Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Burada yer almakta olan İstanbul Kartal Orhantepe mahallesinde hurda çinko levha ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda çinko alanlar gönderimizi incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. Kartal Orhantepe yakınlarında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası fiyatları gönderisine göz atmak istersiniz.

Orhantepe Hurda Krom Alan Firmalar

Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Krom hurdası alan yerler yazımızı incelerseniz harika olacaktır. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatı konusunda bilgi almak için linkine tıklayınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası ticaretiyle ilgileniyoruz.

Orhantepe Bakır Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Orhantepe yanık bakır hurdası ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. İstanbul Kartal Orhantepe bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır alan Orhantepe mahallesi hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Bakır alan hurdacılar içeriğimizde geniş bilgilendirme mevcut. Orhantepe bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alanlar içindeyiz. Orhantepe mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

Orhantepe Hurda Alan Firma

Orhantepe yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Elinizdeki hurdaları gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda metalin değerleri düşüyor. Hurda bakır alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alan Orhantepe mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı, ve çinko hurdası, kurşun hurda, bakır hurda, kablo, alüminyum hurdası,inşaat demiri alımlarında fiyat listesi uygulamaktayız. Orhantepe hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Orhantepe mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor.

Büyük imalathanelerden imalat artığı hurdası alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kırpıntı malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Şantiyelere hurda konteynerı bırakıyoruz.

Orhantepe Kablo Hurdası Alım Satımı

Genel olarak alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Orhantepe mahallesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satanlar hemen arayın.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Her türde hurda kablo alan alan Orhantepe hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablo tellerindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir. Ek olarak tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı yaparken ederinin üzerinde öneriyoruz. Orhantepe hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları alımı için yerinize geliyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılıyor. Üstelik hurda fare yemez kablolar fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Kartal Orhantepe bakır kablo kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul kablo hurda alanlar içerikli yazıyı okuyabilirsiniz. Orhantepe hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Çünkü Hursan Metal olarak yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Etrafta sıklıkla edinilebilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Orhantepe Hurda Kurşun Alımı

Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda alım satımı paylaşımımıza bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız.. İstanbul Anadolu yakası Kartal Orhantepe kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Orhantepe hurda Cami kurşunu ton fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Kurşun metali eski madenlerdendir. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi hurda kurşunu alım satımı yapıyoruz.

Orhantepe Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Orhantepe mahallesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Daha geniş sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. Bu yüzden Orhantepe sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız.

Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. İstanbul Kartal Orhantepe mahallesi hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor. Pirinç hurdalar halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri vardır. İstanbul Kartal Orhantepe mahallesi hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor.

Orhantepe Alüminyum Hurda Alımı

. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Orhantepe bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını sizinle birlikte yapmaktayız. Kartal Orhantepe alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz.

Bize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası ticareti yapıyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır.

Orhantepe Sac Hurdası Alımı

Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Orhantepe Kartal mahallesinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Orhantepe Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alan hurdacı firma sayfamızı ziyaret ederseniz şahane olur. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Orhantepe demir ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Orhantepe mahallesinin tüm sokaklarında tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

Güncel hurda demir kilo fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı demir hurda konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Hurdacı firmamız Orhantepe mahalle genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Sizinde bildiği gibi her nevi pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız.

Orhantepe Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde yük asansörleri, boya makinesi, harç pompası, alçı makinesi ikinci el seyyar iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Yıkılmış depo benzeri binalardan çıkma sıfır ayarında 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, kapı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bunun ile birlikte iflas eden nalburlardan aldığımız

Orhantepe Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Her türlü az kullanılmış 2.el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Kullanılmayan jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Orhantepe Mahallesinde Hurdacı Firması

Nerdeyse iki bin beş senelerinden beri geri dönüşümde hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Orhantepe mahallesinde hurdacı firması olan şirketimizle gece gündüz geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Geçen senelerin sağladığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Orhantepe Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Aynı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kartal Orhantepe mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılması gereken evlerin istendiği bir şekilde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurdayı ücreti karşılığında satın alıyoruz.

Orhantepe Hurda Cam Alan Hurdacı Firmalar

Günümüzde şeffaf oto camı, meyve suyu şişesi şekillerinde hurda camlar bulunabiliyor. Kartal Orhantepe mahallesinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf oto camı, meyve suyu şişesi şekillerinde hurda camlar bulunabiliyor.

Orhantepe Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. İstanbul il Orhantepe mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurda fiyatları edinmek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Orhantepe plastik hurdası alan yerler içinden öne geçmeyi başaran Orhantepe hurdacı firmasıyız. Bu sitede bulunan İstanbul Kartal Orhantepe plastik ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz

Orhantepe Mahallesi İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alımı sayfamızı incelerseniz muhteşem bir iş yapacaksınız. Sitemizdeki Orhantepe Mahallesi 2.el market rafı kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Raf hurda alan hurdacı firmalar gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda raf Orhantepe fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile buradaki telefona ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan dükkânlar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafları arasından seçilen kullanılabilir olan 2.el market rafı satan firmalar arasındayız.

Orhantepe Fabrika ve Makine Sökümü

Orhantepe mahallesi fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacılar içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Uzun süredir onlarca fabrika yıkımı ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Evvela sökülecek binanın detaylı biçimde dolaşılması gerekir.

Orhantepe Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Orhantepe etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Orhantepe bölgesinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içindedir. İkinci el kombi alan yerler içindeyiz.

Orhantepe Moloz Dökümü

Orhantepe hurdacı tarafından alınan tüm hurda eşyanızın depomuza taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınması itina ile tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozu Kartal Belediyesi tarafından alınan kararlar ile bildirilen yere nakliyesi yapılıyor.

Orhantepe Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurda alım satımı bölümüne göz atın. Hurda aküler barındırdığı kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası fiyatları paylaşımımıza göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Dolayısıyla Orhantepe hurdacı benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar sulu ve kuru akü alan yerler arasındadır. Araçlarda elektrik kaynağı kullanılabiliyor.

Orhantepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Geleceğe temiz bir İstanbul Kartal Orhantepe yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin alımını yapmıyoruz. Orhantepe hurdacılar sitesindeki dükkânımızın aracılığı ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Orhantepe Hurda Kağıt Alımı

Karton hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Orhantepe hurda kağıt ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız Bölgenin her yerinde kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere değerinden daha yüksek miktarda kazanma avantajı iletiyoruz. Daha fazla fiyatlarla karton bardak hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alıyoruz. İstanbul Kartal Orhantepe kağıt hurda alan yerler içindeki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Orhantepe Hurda Fiyatları

Doğru kilo fiyatına erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Yeni hurda fiyatları başlıklı makaleye bir göz atın Orhantepe Mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken uygulanılan fiyatlar Orhantepe piyasasında her dakika değişmekte. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken piyasasından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz.

En Yakın Orhantepe Hurdacı Firma

Hursan Metal olarak Orhantepe bölgesinde hurda malzeme alımı işi yapmaktayız. Orhantepe hurdacı firması olan firmamızla kapıdan hurda malzeme alım satım hizmeti veriyoruz. Bu haliyle size en yakın hurdacı Orhantepe etrafında servisler ediyoruz. Orhantepe en yakın hurdacı hizmetiyle hurda metal tartmak için yerinize geliyoruz.

Orhantepe Nikel Hurda Alan Yerler

Bu sebep ile nikel hurdalar alımı yapılırken çok özenli hareket etmeliyiz. Bu bölgede %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurda alım satımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Orhantepe nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir.

Orhantepe Mahallesinde Araba Hurdası Alan Hurdacı

Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı araç hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Orhantepe çevresinde otomobil hurdası alıyoruz.

Orhantepe 2.el Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alımı

Temiz durumda buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alımı yapıyoruz. İkinci el tabak ısıtma makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el retoran mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü mekap, sanayi tipi aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, salata reyonları ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletini görmek amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

Orhantepe Mahallesi Kumaş Alanlar

Parti malı top kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alıp satmaktayız. Orhantepe çevresinde hurda parça kumaş alım satımı yapılır. Kiloyla pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayın. İstanbul Kartal Orhantepe mahallesinin tamamında gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında dilediğiniz konuma geliriz. Orhantepe kilosu ile hurda kumaş alan yerler arasındayız. Burada yayımlanan Orhantepe kumaş hurdası ton fiyatları günceldir.

Orhantepe İkinci El Ev Eşyası

2.el öğrenci koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece temin edilir. Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı sormak nedeniyle bizlerituşlayabilirsiniz. En makul fiyatlarla sıfır gibi, 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinesi fiyatları başlıklı gönderimizi ziyaret ediniz

0 (535) 043 31 17