İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kordonboyu Hurdacı Hurda Fiyatları

Kordonboyu Hurdacı Hurda Fiyatları

Kartal Kordonboyu mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız. Kordonboyu mahallesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Kordonboyu hurdacı firması olarak hurdalarınızı yerinden alıyoruz Hursan Metal şirketimiz ile Anadolu Kartal Kordonboyu çevresinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. İstanbul Anadolu yakası Kordonboyu mahallesinde kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar alımı yapıyoruz Kartal Kordonboyu mahallesi hurdacı firması olarak Kordonboyu mahallesinin tümümünde hizmet ediyoruz.

İstanbul hurdacısı arasındaki firmamız hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. Anlık Kartal Kordonboyu hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Aslında İstanbul Kartal firmasıyız. Bununla birlikte Kartal Kordonboyu mahallesinde de hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Kordonboyu bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Her nevi hurda satışı için iletişime geçin. İstanbul mahallesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alım satımı için dilediğiniz yere araçlarımızı göndermekteyiz

Kartal Kordonboyu Mahallesi Hurdacı Firma

Kordonboyu hurdacı mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Kordonboyu çevresinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sürekli büyümekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı sempatik mahallesi Kordonboyu gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kordonboyu mahallesinde değil, her yerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Kordonboyu bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Kartal merkezinde ve Kordonboyu mahallesi çevresinde her cins hurda malzeme alan firmalar arasında en iyi firmayız. İstanbul Kartal hurdacı olarak Anadolu yakasında hurdacılık yapıyoruz.

Profesyonel bir İstanbul Kartal geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla tüketimde her geçen gün artıyor. Atık madenlerin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmaktadır. Böylece madenleri gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlar. Cevherlerin ocaktan kazılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Hurda madenin geri dönüşümü yüzde 90 çok az az olacaktır.

Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olur. Hurda metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime zarar vermesini önlüyor.

Ülkemizde her sene yirmi 5 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan bu malzemelerin %4’ünü madenler, yüzde oniki’sini cam, yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurda malzemeler gibi hurdalardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu atıkların %82’si dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Boşa giden atıklar yılda ülkemizi 1 milyar 5 yüz milyon ₺ zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Kordonboyu Hurdacı Numarası

Kordonboyu Mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu nedenle hurda satmak nedeni ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Kordonboyu hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde kolayca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Kordonboyu Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Kordonboyu çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Demir hurdası, Kordonboyu mahallesi çevresinde bol miktarda bulunabilen metaller içindedir. Buradaki İstanbul Kartal Kordonboyu toplama demir hurdası kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Hurdacı firmamız Kordonboyu bölgesinin tümünde hurda demir alımı ile iştigal ediyor.

Güncel anlık demir hurdası fiyatları için bize ulaşın. Demir hurdası fiyatı gönderimizi incelerseniz iyi bir şey yaparsınız. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı bölümünü ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır.

Kordonboyu Alüminyum Hurdası Alanlar

İş yerimize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz.

Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Kordonboyu mahallesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel alımında tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle sürekli profesyonelleşiyoruz.

Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın. Sitemizde bulunan hurda alüminyum alan yerler metni okuyabilirsiniz.

Kartal Kordonboyu Mahallesi alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz.

Kordonboyu Mahallesi Hurda Sarı Alan Hurdacılar

Kordonboyu mahallenin tümünde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası denmektedir. Bu yüzden Kordonboyu sarı pirinç hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki hurda sarı pirinç makaleyi ziyaret edin. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabiliyor. Hursan Metal hurdacılık tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında öncüdür.

Kordonboyu hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Kordonboyu Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Kordonboyu mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır.

Bakır alan Kordonboyu Mahallesindeki hurdacı şirketimizi acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alan firmayız. Kordonboyu bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Sayfamızda paylaşılmış olan Kordonboyu yanık bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. İstanbul Kartal Kordonboyu hurda bakır alan yerler arasındayız. Kartal Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgi var.

Kordonboyu Kablo Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan daha yüksek teklifler sunuyoruz. Kordonboyu hurdacısı Hursan Metal her çeşit hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Lakin tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablolar için piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz. İstanbul Kartal Kordonboyu mahallesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Kartal Kablo alan hurdacı hakkındaki makaleye göz gezdirebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz.

İstanbul Kartal Kordonboyu bölgesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımına liderlik yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Piyasada hızlıca toplanlanan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Burada bulunan Kordonboyu fare yemez kablo fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz.

Çünkü Hursan Metal firmamız ile sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Kordonboyu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo satanlar şimdi arayın. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem taşır. Konumdan hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz.

Kordonboyu Mahallesi Hurda Krom Alanlar

Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası alımı makalemizi dolaşmalısınız. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atın. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Kordonboyu Mahallesi Hurda Kurşun Alımı

Kordonboyu hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz mahallelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Kartal Kordonboyu çatı minare kurşunu kg fiyatı sürekli güncelleniyor. Kurşun eski madendir. Dünyada cevher halinde çıkarılan kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle öne çıkar. Kurşun hurda alan hurdacı gönderisine göz atmalısınız.. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası alıyoruz.

Kordonboyu Hurda Alan Hurdacı

Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Kordonboyu mahallesi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenizin pazar payındaki değerinin düşmesine neden olur. Kordonboyu mahallesi hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Büyük imalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası alımı yapmaktayız. Kırpıntı hurdaları biriktirmenize imkan sağlamaktayız. Üretim yerlerine ve inşaat şantiyelerine hurda konteynerı getiriyoruz.

Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımına özel fiyatlar sunmaktayız. Kordonboyu hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Kordonboyu Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Sitemizde bulunan İstanbul Kartal Kordonboyu hurda çinko fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Çinko hurdası alan hurdacılar yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satımı için arayın. Kordonboyu çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız.

Kordonboyu Sac Hurdası Alanlar

Kordonboyu ve çevresinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru, alımı için arayınız. Depomuzda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alıyoruz. Veranda tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Anlık Kordonboyu Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatından özel kilo fiyatları teklif ediyoruz. Kordonboyu hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar her an değişmektedir. En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bize ulaşın. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış makaleye bir göz atın

Kordonboyu Hurda Beyaz Eşya

Yeniden farksız 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak nedeniyle numaramız aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinası alanlar konulu makalemizi okuyunuz Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, sekreter masası, sekreter koltukları mevcuttur. Kordonboyu bölgesinin tümünde sıfır gibi, 2.el mobilya satın alabilirsiniz.

Kordonboyu Hurdacılar Sitesi

Sizlere daha yaşanılır bir İstanbul Kartal Kordonboyu bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurdaların alım satımını yapıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Kordonboyu hurdacılar sitesi 2. blok içindeki hurdacı dükkanımızın sayesinde geri dönüşümde hizmet ediyoruz.

Kordonboyu 2. El Jeneratör Alan En Yakın Hurdacılar

Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satışı için arayın. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi yerlerdeniz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında peşin ödeme yapıyoruz.

En Yakın Kordonboyu Hurdacı Numarası

Hursan Metal hurda alım firması olarak Kordonboyu etrafında her çeşit hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Kordonboyu en yakın hurdacı firması servisi ile hurda eşya alıp satarken yolladığınız konuma geliyoruz. Kordonboyu hurdacıları arasında olan firmamızla yerinizden hurda alımı yapıyoruz. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Kordonboyu mahallesinin etrafında hizmetler veriyoruz.

Kordonboyu Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında çok özen ile çalışmalıyız. İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel alıyoruz. Hurda nikel arsenik içerir. İstanbul Kartal ve Kordonboyu nikel hurdaları alıyoruz.

Kordonboyu Mahallesi Akü Hurdası Alımı

Biraz müddet sonra enerji depolamaz aküye hurda akü diyoruz. Akü hurdası alımı yazısına bakmak istersiniz. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren akü suyu sebebiyle oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri fabrika içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alan yerler içindedir. Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu kullanılmaktadır.

Kordonboyu 2.el Raf Hurdası

Sitemizdeki İstanbul Kartal Kordonboyu hurda raf fiyat listesini üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Raf hurdası fiyatı yazısını incelemek raf hurdası konusunda bilgi edinmenizi sağlayabilir. Kordonboyu ikinci el hurda raf satın almak sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle iflas eden mandıralar tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, çelik raflar, market rafları, ürün reyonları, hurda demir raflar arasından seçilen yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız. İstanbul Raf hurda kilo fiyatı makalemize kesinlikle göz atmalısınız.

Kordonboyu Klima Hurdası Alım Satımı

Kordonboyu mahallesi çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Kordonboyu mahallesinde çok alınan elektronik hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kordonboyu Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Kartal Belediyesi Fen işleri tarafından belirlenen moloz bırakma alanlarına taşınır. Bina yıkımı sonrasında anlaşmaya göre molozun taşıma işleri itinayla yapılmaktadır. Kordonboyu hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların tesisimize taşıma işleri bedelsiz yapılır.

7/24 Hurda Alan Kordonboyu Hurdacı Firması

Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı profesyonellikle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam on iki yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 Kordonboyu hurdacı olan şirketimizle hafta sonu bile hurda eşya alıyoruz.

Kordonboyu Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alan Firmalar

İşyerimize mevcut olan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi yemek ocağı, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, evye, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini görmek için sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El endüstriyel tip lokanta malzemeleri almaktayız. Çok kısa bir süre kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. 2.el tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kordonboyu Mahallesinde Araç Hurdası Alanlar

İmkan oldukça Kordonboyu çevresinde otomobil hurdası alıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan vergiden düşürülmüş hurda otomobil, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası, hurda vagon, hurda motor . Tabiki de size otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Kordonboyu Mahallesinde Bina Yıkılır

Bir üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri benzeri her cinsten hurdayı satın alıyoruz. Kordonboyu mahallesi kentsel dönüşüm yüzünden yenilenecek apartmanların istendiği bir şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz.

Kordonboyu Fabrika Sökümü

Başlamadan önce yıkımı yapılacak imalathanenin incelikle gezilerek uygun ekipman ve projenin hazırlanması doğru olur. İstanbul Kartal Kordonboyu fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Bu nedenler fabrika yıkımı gerçekleştiren firmalar içinde başarılı olduk. Profesyonel şekilde fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Sektörde çok sayıda fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Yıkımla ilgilenenlerin anlattığı biçimde kolay bir işlem olmamıştır.

Kordonboyu Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla batan nalburlardan almış olduğumuz Yıkılan fabrika binalarından çıkma kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz.

0 (535) 043 31 17