İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kargı Hurdacı Telefon Numarası

Kargı Hurdacı Telefon Numarası

Kargı şehir merkezinin çevresinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Güncel Kargı hurda fiyatlandırma ile alım yapıyoruz. Çorum hurdacı firmalar arasındaki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Aslında Kargı hurdacı firmasıyız. Lakin Çorum Kargı merkezinde de hizmet vermekteyiz. Çorum Kargı merkezi etrafında kullanılmış eşya ve hurda almaktayız.

Hursan Metal firmamız ile Çorum Kargı hizmetimize devam ediyoruz. Kargı hurdacısı olarak hurda eşyanızı alıyoruz. Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz.

Kargı hurdacı firma olarak Kargı merkezi bölgesinde hurda alıyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya ticaretinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Çorum hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Kargı çevresinde olduğu gibi hurda alımı için bulunduğunuz yere uzman ekip göndermekteyiz. Kargı hurdacı işletmeleri arasında lideriz.

Çorum Kargı Hurdacı Firmalar

Kargı merkezde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın yararı için çalışıyoruz. Kargı hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kargı etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Çorum şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Kargı gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çorum Kargı etrafında değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Kargı hurdacısı olarak Çorum ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için müsait hurda nakliye ekibimizi göndermeye devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü çinko hurdası satmak sebebiyle mobil hatlarımızı tuşlamalısınız.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken harcanan düşük enerji bu emisyonun iklimlere zarar vermesini önlüyor.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yer altı kaynakları sınırlıdır. Bazıları çok gözükse de artan nüfusla beraber tüketimde her gün artıyor. Atık madeni geri dönüşümü doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metallerin madenden çıkarılarak işlenmesi zordur. Ham maddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdanın dönüştürülmesi üretimde tüketilen enerjiden yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Kargı Hurdacı Telefonu

Kargı yerinden her türde hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Çorum Kargı hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak peşin para kazanabilirsiniz.

Kurşun Hurdası Alımı

Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan hurdacılar sayfasının linkine tıklayınız. Kargı kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Kargı hurda Cami kurşunu kg fiyatını arzu edene saat başı yollanmaktadır. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurdası alıyoruz. Kurşunun eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

Krom Hurdası Alanlar

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Çorum Kargı krom fiyatları daima güncelleniyor. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüzü ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır.

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz. Oldukça sert bir maden yapısıyla zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Kargı Hurda Alan Yerler

Kargı yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin değerini düşürüyor. Hurda kablo alımı için kapınıza gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Hep birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik.

Çorum Kargı geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Tonajlı kurşun hurda, demir, çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurda ve hurda sarı alırken fiyat listesi sunuyoruz. Kargı hurda alanlar içinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

Kargı Sac Hurda Alımı

Sac hurda alımı yapanlar arasındayız. Elimizde tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Kargı etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, ticareti sebebiyle arayabilirsiniz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Kargı Çinko Hurda Alanlar

Buradaki Kargı çatı söküm çinkosu kg fiyatı güncellendi. Çinko hurda alımı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satışı yapmak için arayabilirsiniz. Çorum, Kargı bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Kargı Alüminyum Hurda Alımı

Sayfamızdaki Çorum Kargı hurda alüminyum kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. Bize güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Çorum Kargı alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Müşterilerimizin sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz. Kargı ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda Kargı hurdacısıyız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava almaktayız.

Kargı Hurda Demir Alanlar

Kargı ilçesinde demir hurdası alımı yapıyor. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Kargı extra demir hurda kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları sayfamızı inceleyiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit ödeme yapmaktayız. Kargı çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi istemek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamıza göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz.

Kargı Bakır Hurdası Alım Satımı

Kargı bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapılır. Sitemizdeki Kargı bakır fiyatlarını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Çorum Kargı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kargı bölgesinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alan Kargı hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Kargı Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Kargı bakır kablo kg fiyatını whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile her gün paylaşıyoruz. Müşterilerde hızlıca toplanan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini anında ödüyoruz. Her yerden hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kargı hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu alımı için adresinize geliyoruz.

Tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo borsası yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çorum Kargı hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alımına öncülük yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kargı hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz. Çorum Kargı ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor. İlaveten hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası için arayabilirsiniz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alımı esnasında ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı yazıyı ziyaret edin. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo satmayı dileyenler bize ulaşın. Kablo hurdaları telindeki bakır oranı sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır.

Kargı Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firma

Aslına bakarsanız sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Dolayısıyla Kargı sarı hurdası alanlar içindeyiz.

Kargı ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Kargı pirinç sarı fiyatlarını whatsapp grubuna güncel olarak yollanmaktadır. Hurda pirinç sarı alan yerler başlıklı metini ziyaret edin. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Kargı hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

Kargı hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden dolayı sarı hurda deniliyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Hurda Cam Alanlar

Kargı ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içinde faaliyet göstermekteyiz. Bu dönemde şeffaf oto camları, soda ve gazoz şişesi türde hurda camlar bulunabilmekte. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri koruyan organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir.

Plastik Hurdası Alımı

Kargı hurda plastik alım satımı yapanlar içinde olan Kargı hurdacısıyız. Buradaki Çorum Kargı plastik fiyatları günceldir. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Çorum il Kargı ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. En ideal fiyatla hurda mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı ile ilgileniyoruz.

Hurda Nikel Alan Yerler

Nikel hurda içeriğinde arsenik olduğundan zehirlidir. İlçe genelinde %95 ile %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Kargı hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alım satımında elimizden geldiğince özen ile çalışmalıyız.

Kargı Hurda Klima Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Kargı çevresinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız. Kargı çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun.

Kargı Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Kargı Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen araziye nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra antlaşmaya göre molozların nakliyesi itina ile firmamızca yapılıyor.

Karton Hurda Alanlar

Piyasanın üstünde fiyata hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kargı hurda karton kağıt ton fiyatları güncellendi Kargı Çorum hurda kağıt alan firmalar içindeki iş yerimiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz. Bölgenin her yerinde defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle sizlere çok daha fazla kazanma olanağı iletiyoruz.

Kargı İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alanlar

2.el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Temiz durumda otel tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgahlar, tezgah altı dolap, pizza dolapları alıyoruz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom küvet, paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü mekap ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletini incelemeniz amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el restoran mutfağı ekipmanları almaktayız.

Kargı Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacılar

Toptan hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı hemen arayın. Çorum Kargı kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız.

Sitemizdeki Kargı kumaş hurdası kg fiyatını isteyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Kargı etrafında jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliriz.

Spota düşmüş hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda kumaş topu, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası için nakit parayla ödeme yapmaktayız. Kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır.

Kargı 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca kapatılan nalburlardan satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir kaç inşaat yapımında kullanılmış yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz. Kargı ilçesinde yıkılan lokanta binalarından ayırılan hala kullanılabilir ikinci el kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz.

Kargı Bina Yıkımı

Kargı kentsel dönüşüm olsun olmasın kısmen yıkılmış iş yerlerinin gerektiği biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. her türden hurda eşyayı almaktayız. Üst tarafta fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

En Yakın Kargı Hurdacı Firma

En yakın Kargı hurdacı deposu ismi ile hurda tartımı yapmak amacı ile adresinize araç yolluyoruz. Bu neden ile atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Kargı genelinde servisler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Hursan Metal firmamızla Kargı genelinde her türde hurda malzeme almaktayız. Kargı hurdacı sitesi olarak yerinizden her cins hurda almaya başladık.

Kargı İkinci El Hurda Raf

Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Buradaki Kargı hurda raf ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz yolluyoruz. Raf hurda fiyatları raf hurda hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Kargı 2.el raf hurdası satmak nedeni ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde batan şarküteriler tarafından satılan hurda mağaza rafları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Kargı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İlk önce yıkılacak imalathanenin detaylıca gezilmesi gerekir. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Kargı fabrika söküm işleri yapıyoruz. Güvenlice tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Hurdacıların bahsettiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

7/24 Hurda Alan Kargı Hurdacı

Tam 28 yıldan bu yana hurdacılık yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Kargı hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü sektörde çalışıyoruz. Sektörde uzun yıllardır Kargı hurdacı olmanın bahşettiği güvenle alet sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

İkinci El Eşya

Yeniden farksız 2.el derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadıyla telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Kargı bölgesinde yeni gibi ve 2.el oturma grupları satabilirsiniz. İkinci el öğrenci masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları alımı nedeniyle yüksek fiyattan ödemeler yapıyoruz. Kısa bir zaman kullandığınız 2.el olarak satılabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı evinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alımı hakkında bilgi yazılan makalemizi inceleyin

Hurda Akü Alımı

Hurda akü içindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra kullanılmayacak haline düşen akülere hurda akü denilmektedir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında bulunur. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü alım satımı sayfamızı ziyaret ederseniz muhteşem olur. Dolayısıyla Kargı hurdacı benzeri fabrika içinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içindedir.

Kargı Hurdacılar Sitesi

Kargı hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizle atık hurda geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Kargı organize sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sizlere her haliyle iyi bir Çorum ve daha güzel Kargı bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Hurda jeneratör alan Kargı hurdacıyız alırken en iyi fiyatı sunuyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alıyoruz.

Araba Hurdası Alan Firmalar

Ara sıra Kargı bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Kargı hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, parçalanmış hurda otomobil, hurda motor . Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Anlık Güncel Kargı Hurda Fiyatları

Güncel fiyatlara erişmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Kargı hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde kullanılan fiyat listesi her saat güncelleniyor. Şundan fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda alırken öteki Kargı hurdacılardan daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

0 (535) 043 31 17