İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Karataş Hurdacı Hurda Alımı

Karataş Hurdacı Hurda Alımı

Adana Karataş hurdacı olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Karataş meydanının yakınlarında hurda metal dönüşümü yapan fabrikayız. Anlık Karataş hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Adana Karataş merkezindeki Karataş hurdacı firması olarak Karataş merkezinin çevresinde her cins hurda alımı yapmaktayız.

Şu an Karataş hurdacı firmaları içerisindeyiz. Ancak Karataş merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile Adana merkeze bağlı ilçelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Karataş merkezinin tümünde 2.el ev eşyası ve hurda ticareti yapmaktayız. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile Adana merkeze bağlı ilçelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Karataş çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla Karataş ilçesindeki her yere kadar gelmekteyiz.

Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Adana hurdacısı olarak Karataş bölgesinde hizmet veriyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Karataş hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız.

Karataş Hurdacı Firma

Karataş hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Karataş içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her türlü hurda satışı sebebiyle iş yerimizi arayabilirsiniz. Adana merkezinin sempatik ilçesi Karataş öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sırf Adana Karataş etrafında değil, tüm illerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Karataş meydanında hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Karataş hurdacısı olarak Adana ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için en yakın hurda nakil ekiplerimizi göndermekteyiz.

Karataş Hurdacı Telefonu

Adana Karataş hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıkla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Adana Karataş hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu sebep ile hurda atık fiyatı öğrenmek nedeniyle bizleri arayabilirsiniz. Boş yere süre geçirmeden telefonumuzu arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Karataş Hurda Çinko Alım Satımı

Karataş, Adana ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Karataş hurda çinko fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firmalar linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin.

Karataş Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan hurdacılar alanında daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Karataş genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Karataş hurdacı telefonunu tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Karataş hurda bakır kilo fiyatı bugün güncellendi. Adana Karataş bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz.

Karataş bakır hurda fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

Karataş Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Karataş alüminyum hurda fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı gönderilmektedir. Alüminyum hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış metne göz atabilirsiniz Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek alıyoruz. Karataş ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için aramanızı beklemekteyiz. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Adana Karataş alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bize verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli tecrübe kazanıyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel ticareti yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

Demir Hurda Alan Hurdacı

Karataş ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderisini incelerseniz iyi bir şey yaparsınız. Güncel anlık demir hurda fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır.

Bildiğiniz üzere her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alırız. Hurda demir, yer yüzünde en çok satılan madenler içerisindedir. Buradaki Adana Karataş demir hurdası fiyat listesi her ay güncelleniyor. Hurdacı firmamız Karataş bölgesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor.

Karataş Hurda Alan Firma

Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak sürekli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Karataş yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı hiç zaman harcamadan paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metalin pazar payındaki değerinin düşmesine sebep olmaktadır.

Hurda paslanmaz almak amacıyla kapınıza kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Karataş geri dönüşüm firması Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, bakır hurda, kurşun hurda,çinko hurda, sarı ve demir alımında fiyat listesi uyguluyoruz. Karataş hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

Sac Hurda Alımı

Adana Karataş ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Şu anda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunuyor.

Karataş Krom Hurda Alımı

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Karataş krom hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler sayfasının olduğu linke tıklayın. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Karataş Kablo Hurda Alan Firma

Karataş ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içinde değerinde fiyatları biz veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Karataş hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü firmamız yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Karataş ttr kablo hurdası fiyat listesini dileyene bedelsiz ulaştırılmaktadır. Karataş çevresinde çoğunlukla edinilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz. Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurdacı firmalar için önem teşkil eder. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz.

Karataş hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında deneyime sahibiz. Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satacak olanlar bize ulaşın.

Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Karataş hurdacı firması olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu almaktayız. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Karataş Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurdası alım satımında piyasaya hakimdir. Piyasada hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan hurda sarı denmektedir.

Bu sebeple Karataş hurda sarı alanlar içindeyiz. Karataş ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Bu sayfadaki Adana Karataş pirinç sarı kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacı makaleyi okuyun. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Adana Karataş hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Karataş Kurşun Hurdası Alanlar

Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alanlar gönderisini okumak isteyebilirsiniz. Metal kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. Adana ve Karataş kurşun hurda için depoladığınız yere geldiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Karataş kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı yapmak nedeni ile bizi arayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Hurda Akü Alan Firmalar

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile kullanılabiliyor. Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alanlar konusunda bilgi almak amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayın. Dolayısı ile Karataş hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapar. Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içinde en iyi işletmeyiz.

7/24 Hizmet Veren Karataş Hurdacı

7/24 hizmet veren Karataş hurdacı firması olarak cumartesi pazar bile hurda alımı yapmaktayız. Bahsettiğimiz üzere otuz yedi senedir geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. Sektörün verdiği deneyimlerler makine sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

Karataş Hurdacı Sitesi

Karataş organize sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu tür hurdalarınızı alıyor değiliz. Şimdiki halinden yaşanır bir Adana Karataş yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Karataş hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimiz vasıtasıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

Karataş Hurda Otomobil Alan Firmalar

Karataş hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Karataş bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, çekme belgeli otomobil hurdası, hurda motor .

En Yakın Karataş Hurdacı Numarası

En yakın Karataş hurdacı servisiyle hurda eşya alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Karataş ilçesinin etrafında hurda alımı yapmaktayız. Dolayısı ile müşterilere en yakın hurdacı firma Karataş etrafında servisler ediyoruz. Karataş hurdacısı olan firmamız ile dilediğiniz yerden hurda malzeme almaya başladık.

Cam Hurdası Alım Satımı

Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzemenin adıdır. Karataş etrafında hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Çağımızda renkli otomobil camları, gazoz vs. cam hurda çeşitleri tonajlı geri dönüştürülüyor.

Karataş İkinci El Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

2. El endüstriyel tip lokanta aletleri alımı yapıyoruz. Temiz durumda çöp sıyırmalı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, bakır davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Temiz krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilir.

Karataş Kumaş Alım Satımı

Hurda kumaş firesi alıyoruz. Yüksek tonajlı iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Karataş çevresinde hurda jesica, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında yerinize gelmekteyiz. Parti malı hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı hemen arayınız.

Sayfamızdaki Karataş hurda kumaş ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Karataş kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Karataş İkinci El Ev Eşyası

Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, sekreter masası stoğu sormak amacı ile firmamızı aramanız yeterlidir. Çok uygun fiyatlarla titizlikle kullanılmış olan ve 2. el koltuk satın alabilirsiniz. Çok az ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi kapınızdan almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alan firma başlıklı sitemizi gezebilirsiniz Her türlü 2. El buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ait numaralarla irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda inşaat vinci, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda satılıktır. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan esnaflardan aldığımız Yıkılan yurt benzeri binalardan çıkma hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencere satıyoruz.

Karataş Hurda Klima Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Karataş ilçesinde çok alınan elektronik hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Karataş ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

Karataş Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşıma işi titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Karataş Belediyesi tarafından belirlenen alana taşınır. Firmamız tarafından satın alınan her türlü hurda eşyaların firmamıza ait fabrikaya yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan Karataş karton hurdası kg fiyatını arzu edenlere bedelsiz yollanmaktadır Karataş kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz ile iletişime geçerek ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz. İlçede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle size daha yüksek miktarda kazanma şansı veriyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz.

Karataş Hurda Nikel Alım Satımı

Hurda nikel zehirli olabilir. Özellikle %95 şablon nikel – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alımında borsasının üstünde ton fiyatı sunuyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller depolanırken gayet özen ile hareket edilmelidir. Karataş nikel hurdası alıyoruz.

Karataş Hurda Raf Alımı

Özellikle restorasyon yapan elbisecilerden aldığımız çelik raflar, market rafları, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızdaki Karataş 2.el market rafı fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Raf hurdası Karataş satmak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Karataş Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenilen güvenlik önlemleri Karataş kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken binaların uygun şekilde inşa edilmesi için yıkım işlerini yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeyi piyasa fiyatına almaktayız. Bina yıkımı hurdaları bina yıkımları yapmaktayız.

Hurda Plastik Alımı

Adana il Karataş ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Karataş plastik hurdası alanlar içerisinde öncü Karataş hurdacı firmasıyız. Buradaki Karataş naylon hurdası kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Karataş Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Karataş Adana fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak tesisin detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması uygundur.

Profesyonelce fabrika söküyoruz. Yıllardır binlerce fabrika yıkım ihaleleri başarıyla tamamladık. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde ünlü olduk.

Karataş Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretinde piyasadan fazla ton fiyatı sunuyoruz. Doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Karataş hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar hurda borsasında her saat değişmekte.

0 (535) 043 31 17