İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Karaçoban Hurdacı

Karaçoban Hurdacı

Türkiye’nin istediğiniz ilinde, hurda alımı yapıyoruz. Karaçoban şehir merkezinde hurda malzemenizin resimlerini yollamak için gece gündüz firma numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Tonajlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum ticaretlerinde yüksek fiyat sunuyoruz. Erzurum hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Anlık Karaçoban hurda piyasası listesi ile hizmet veriyoruz. Diğerlerinden farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz. Hursan Metal firmamızla hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. En tecrübeli Karaçoban hurdacı firma olarak adresinize gelebiyoruz.

Erzurum Karaçoban Hurdacıları

Karaçoban hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Karaçoban çevresinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit kablo hurdası satmak için hatlarımızı tuşlamalısınız. Erzurum şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Karaçoban öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Erzurum Karaçoban etrafında değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Karaçoban genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğini kurtarmaktayız. Karaçoban hurdacı olarak Erzurum ilinin her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurda atıklarınız için en yakın hurda alım aracımızı göndermekteyiz.

Karaçoban Hurdacı Telefon Numarası

Karaçoban hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda atık fiyatı öğrenmek üzere telefonumuzu aramalısınız.

Karaçoban hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Karaçoban Demir Hurdası Alım Satımı

Güncel demir hurda kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alanlar bölümüne mutlaka göz atın. Hurda demir, yer yüzünde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Karaçoban extra demir hurda kilo fiyatı güncellendi. Karaçoban etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Hursan Metal Erzurum Karaçoban bölgesinin tamamında demir hurdası ticareti yapıyor.

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma bölümünü okuyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz.

Karaçoban Krom Hurda Alım Satımı

Sert yapısıyla zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Erzurum Karaçoban hurda krom fiyatlarını talep edenlere saat başı yollamaktayız.

Karaçoban Hurda Bakır Alanlar

Karaçoban içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Buradaki Erzurum Karaçoban soyma bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Erzurum Karaçoban hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız.

Karaçoban bakır hurda fiyat listesi için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Karaçoban hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Karaçoban Kurşun Hurda Alımı

Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu fiyat listesi öğrenmek sebebiyle çağrı merkezlerimizi rayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Kurşun metalinin kullanılan eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renkli haliyle göze çarpar. Hurda kurşun alım satımı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Karaçoban kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Erzurum Karaçoban hurda Cami kurşunu kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

Karaçoban Çinko Hurdası Alan Firmalar

Sitemizdeki Erzurum Karaçoban çinko levha kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacı gönderisine göz gezdirirseniz şahane olacaktır. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Erzurum, Karaçoban çevresinin tamamında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Karaçoban Hurda Alan Firmalar

Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Karaçoban yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla topladığınız hurdaları hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdanızın piyasasının inmesine neden olmaktadır.

Hurda inşaat demiri almak için kapınıza gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Erzurum Karaçoban hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı kablo hurda ve bakır, hurda alüminyum, sarı, çinko hurdası, demir, hurda kurşun aldığımızda yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Karaçoban hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Karaçoban Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Erzurum Karaçoban hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Karaçoban ilçesinin tamamında sarı hurdası alımı yapıyoruz. Haliyle Karaçoban sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı hurda olarak anılmaktadır. Ayrıca kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Buradaki Karaçoban sarı pirinç kg fiyatını kayıt olanlara saat başı yolluyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler içerikli makaleye bir göz atın. Karaçoban hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda ticareti yapıyor. Doğruyu demek lazımsa sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur.

Karaçoban Hurda Kablo Alım Satımı

Karaçoban hurdacısı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller sebebiyle hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan pahalı fiyatlar veriyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Karaçoban hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Erzurum Karaçoban fare yemez kablo kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Bununla birlikte tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablolar için değerinin üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılıyor. Karaçoban kablo hurdası alan firmayız. Etrafta çoğunlukla ele geçen 30% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar bizimle iletişime geçin.

Hurda kablo alan yerler hakkındaki içeriği inceleyebilirsiniz. Kapıdan hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Erzurum Karaçoban hurdacısı Hursan Metal her çeşit antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız.

Karaçoban Hurda Alüminyum Alanlar

Bu sayfadaki Karaçoban hurda alüminyum ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Sayfamızdakialüminyum alan hurdacılar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Erzurum Karaçoban hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda almak için telefonunuzu diliyoruz. Karaçoban bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında tartımı sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz.

Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda almaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız.

Karaçoban Sac Hurda Alan Firmalar

Sac hurdası alıyoruz. Depolarımızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Karaçoban ilçesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, trapez, galvanizli boru, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

Karaçoban Hurda Plastik Alım Satımı

Erzurum ile Karaçoban ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe alımı ile ilgileniyoruz.

Karaçoban hurda plastik alan yerler içerisinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Burada bulunan Erzurum Karaçoban hurda naylon kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırılmaktadır Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Karaçoban 2.el jeneratör Alanlar

Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz için en iyi fiyatla ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Karaçoban 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Bu sayfadaki Karaçoban 2.el market rafı fiyat listesini abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firma linkine tıklayabilirsiniz. Karaçoban 2.el raf hurdası satın almak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan şarküterilerden elde ettiğimiz orta reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafları, hurda demir raflar, çelik raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafları satışı yapıyoruz.

Karaçoban Akü Hurda Alımı

Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Arabalarda elektrik ihtiyaçları sebebi ile kullanılır.

Akü hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Bu sebeple Karaçoban hurdacısı şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan işletmeler sulu ve kuru akü alımı yapabilir. Akü içindeki kurşunlu akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası denilmektedir.

Karaçoban Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenilir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika söküm ihalelerini başarılı bir şekilde yerine getirdik. Karaçoban Erzurum fabrika söküm işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk. Yıkım yapanların dediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Fabrika sökümünde önce yıkımı istenen taşınmazın etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araçların hazırlanması doğru olur.

Anlık Güncel Karaçoban Hurda Fiyatları

Karaçoban hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında her dakika değişmektedir. Anlık hurda fiyatları konulu konuya göz gezdirebilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasasından fazla ton fiyatları veriyoruz. Doğru fiyata ulaşmak nedeni ile bize ulaşmanız gerekiyor.

Karaçoban 2.el Restaurant Aletleri Alımı

Kullanılmış bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restorant tipi kuzine, krom meze dolapları, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, aspiratör vb. kafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte ikinci el cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar alımı yapmaktayız.

Karaçoban Kumaş Hurdası Alım Satımı

Erzurum Karaçoban ilçesinin tümünde jesica kumaş, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Erzurum Karaçoban çevresinde hurda kumaş firesi alım satımı yapılmaktadır. Kilosuyla poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, parça kumaş hurda, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alımlarında nakit ödeme yapılır.

Toptan ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak için aşağıdaki telefon numarasını zaman kaybetmeden aramalısınız. Karaçoban kilosu ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Sayfamızdaki Karaçoban kumaş hurdası ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

Karaçoban Karton Hurdası Alanlar

Kağıt, karton hurda alıyoruz. Burada yayımlanan Karaçoban hurda karton kağıt fiyatlarını telegram grubu üyelerine her gün ulaştırıyoruz Karaçoban kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki Hursan Metal yardımıyla kırpıntı kağıt hurda, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satışı yapabilirsiniz. Avantajlı fiyata peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik ile müşterilerimize daha çok kazanç etme şansı veriyoruz.

En Yakın Karaçoban Hurdacı Telefonu

Karaçoban en yakın hurdacı firması hizmetiyle hurda metal alımında adresinize geliyoruz. Hursan Metal firmamızla Karaçoban çevresinde hurda malzeme almaktayız. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Karaçoban bölgesinde hizmet ediyoruz. Karaçoban hurdacı şirketi olan firmamızla konumdan hurda almaya devam ediyoruz.

Karaçoban Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Karaçoban nikel hurda alıyoruz. Bu ilçede %99 şablon nikel hurdalar , %95 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken elden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır.

Karaçoban Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı gerçekleştirilirken istenilen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüm nedeniyle kısmen yıkılmış apartmanların gerektiği biçimde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülmüş kapılar, hurda pimapen gibi tüm hurdayı satın alıyoruz.

Karaçoban Hurda Araba Alan Hurdacı

Karaçoban hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Karaçoban yakınlarında hurda araba alıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı araba hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, hurda çeki demiri, hurda vagon, motor hurdası alıyoruz.

Karaçoban Hurdacı Sitesi

Sevenlerine olması gerektiği gibi yaşanır bir Karaçoban bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Karaçoban hurdacılar sitesi içindeki firmamızın iş birliği ile atık hurda malzeme alım satımı işine başladık.

7/24 Hizmet Veren Karaçoban Hurdacı Firması

Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 2016’dan buyana hurdacılık ile hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Karaçoban hurdacı firması olarak gece gündüz sektörde hizmet etmekteyiz.

Karaçoban İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca batmış depolardan almış olduğumuz Yıkılmış fabrika vb. binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2.el kapı, pimapenler, mutfak dolapları satanlar içerisindeyiz. Müteahhitler tarafından çok kısa süreliğine kullanılmış alçı mikseri, yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood bulunur.

Karaçoban İkinci El Ev Eşyası

İyi durumda 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Sahibinden satılık büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası alınır. Kısa bir süre kullandığınız 2el piyasasında satılabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi sunuyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile bulaşık makinesi hurdası alan hurdacılar başlıklı paylaşıma bakabilirsiniz Karaçoban içinde çok az kullanılan, ikinci el masa, sandalye alabilirsiniz.

Karaçoban Klima Hurda Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Karaçoban ilçesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İkinci el klima Karaçoban ilçesinde en çok alımı yapılan hurdalar arasındadır.

Karaçoban Hurda ve Moloz Nakliyesi

Karaçoban hurdacı tarafından alınacak her nevi hurda malzemenin tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre molozun nakliyesi güvenlikle yapılır. Yıkım molozu Karaçoban Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen araziye nakil ediliyor.

Karaçoban Cam Hurdası Alımı

Son zamanlarda renkli sökülmüş oto camları, gazoz ve soda şişesi türlerde hurda cam bulunabilmektedir. Cam tam veya yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıda bulunan su tutabilen amorf sert maddedir. Karaçoban çevresinde cam hurdası alan firmalar arasındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17