İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Karaburun Hurdacı Telefon Numarası

Karaburun Hurdacı Telefon Numarası

İzmir Karaburun ilçesinde hurda malzeme değerlerini sormak sebebi ile hurdacı telefonlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. İzmir Karaburun hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya alışverişinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İzmir hurdacı olarak Karaburun bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

En iyi İzmir Karaburun hurda fiyat listeleri ile hizmet ediyoruz. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. Hursan Metal firmamızla hizmet veriyoruz. Memleketin her ilinden, hurda alıyoruz.

İzmir Karaburun Hurdacı Firma

Karaburun hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İzmir Karaburun etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı için telefon numaramızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İzmir ilinin tatlı ilçesi Karaburun 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Karaburun ilçesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Karaburun genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine fayda sağlıyoruz. Karaburun hurdacı firması olarak İzmir genelinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın nakliyesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz.

Yurdumuzda her sene 100.000 ton tıpsal atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, 24 milyon ton evsel atık atılmaktadır. Boşa giden malzemelerin %4’ünü metal malzemeler, yüzde onikisini hurda cam türevleri, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların %80’i dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler ülkemizin senede 1 milyar beş yüz altmış milyon TL zararına yol açmaktadır. Bizim gibi hurdacılar boşa atılan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Karaburun Hurdacı Telefonu

İzmir Karaburun hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Hemen arayın anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Karaburun hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Dolayısıyla hurda satmak sebebiyle mobil hattımızı aramalısınız.

Karaburun Hurda Krom Alanlar

201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar sayfamızı okumalısınız. Yapısından dolayı oldukça sert olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Karaburun krom hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Karaburun Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, bakır, hurda kurşun,çinko hurda, hurda sarı ve hurda demir alımlarında Karaburun piyasasından daha fazla fiyat teklifleri vermekteyiz. Karaburun hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Hurda bakır alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Karaburun ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her nevi karton hurdası alım hizmeti veriyor. Karaburun adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı geç kalmadan nakite çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın piyasadaki kıymetinin inmesine sebep olmaktadır. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Karaburun hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Karaburun Hurda Alüminyum Alımı

Karaburun ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken tartımları müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Sayfamızdaki İzmir Karaburun alüminyum kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Sitemizde bulunanalüminyum alan hurdacı konuyu okuyun. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak alan firmayız.

Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. İzmir Karaburun hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün büyüyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır.

Karaburun Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda denmektedir. Gerçekte hurda sarı adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Karaburun ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Hursan Metal bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Sizinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Dolayısıyla Karaburun sarı hurdası alım satımı yapanlardanız.

Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurdalar içerisinde sayılabilir. Sitemizdeki İzmir Karaburun pirinç sarı kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Karaburun hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Karaburun Hurda Kablo Alanlar

Çünkü sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Hurda kablo tellerindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılar için önemlidir. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Karaburun ilçesinde kablo hurdası alıyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Müşterilerde çoğunlukla ele geçen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımında nakit para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Karaburun hurda bakır kablo fiyatlarını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İzmir Karaburun ilçesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz.

Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Ek olarak tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken en iyi fiyatı teklif ediyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Karaburun hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İzmir Karaburun hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız.

İlaveten fare yemez hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Karaburun Çinko Hurdası Alım Satımı

Karaburun, İzmir çevresinin her yerinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Karaburun çinko levha fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda çinko alan hurdacılar konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Karaburun Bakır Hurdası Alanlar

Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alım faaliyetleri veriyoruz. Karaburun genelinde bakır hurda alıyoruz.

Karaburun bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Karaburun hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Buradaki Karaburun soyma bakır hurdası kg fiyatı dün güncellendi. İzmir Karaburun hurda bakır alan yerler arasındayız.

Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Hurda bakır sayfamızda geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Karaburun Demir Hurdası Alım Satımı

Hurda demir, dünya genelinde en çok çıkarılan madenler arasında yer almaktadır. Sitemizde yayımlanmış olan İzmir Karaburun ekstra demir hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Hursan Metal İzmir Karaburun ilçesinde hurda demir ticareti yapıyor. Karaburun ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türden pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alımı yapılır.

Karaburun Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun metali en eski madenlerdendir. İzmir, Karaburun hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Karaburun çatı minare kurşunu fiyatları sürekli güncellenmektedir. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk için iyi fiyat veriyoruz.

Karaburun Hurda Sac Alanlar

Karaburun İzmir etrafında hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatları öğrenmek sebebi ile. Sac hurdası alıyoruz. Depomuzda her türde 2. el trapez sac bulunuyor. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Karaburun Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz.

En Yakın Karaburun Hurdacı

Hursan Metal şirketimizle Karaburun bölgesinde hurda satımı yapıyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurda alan yer Karaburun ilçesinde hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Karaburun hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile arzuladığınız sokaktan her tür hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın Karaburun hurdacı deposu ismi ile hurda tartımı yapmak sebebiyle yerinize geliyoruz.

Karaburun Hurda Karton Alanlar

İzmir Karaburun hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki şirketimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satabilirsiniz. Avantajlı fiyata peçete hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alıyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı için konumunuza geliyoruz. Sayfamızdaki İzmir Karaburun karton hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz Bölgenin her yerinde okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde satıcıya çok daha yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz.

Karaburun İkinci El Hurda Raf

Buradaki İzmir Karaburun 2.el raf ton fiyatını abonelerimize her gün göndermekteyiz. Hurda raf alımı bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası Karaburun alım satımı nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. Genelde raflarını yenileyen fabrikalardan elde ettiğimiz teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir ikinci el raf satıyoruz.

Karaburun Cam Hurdası Alım Satımı

Genellikle şeffaf ve renkli otomobil camları, soda şişesi biçiminde cam hurda cinsleri bulunabiliyor. Cam saydam yada yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi suları koruyan amorf ve organik olmayan sert malzemeye verilen adıdır. Karaburun yakınlarında cam hurda alan firmalar arasındayız.

Karaburun Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Karaburun plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizde yer alan İzmir Karaburun hurda naylon ton fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz En ideal fiyatlarla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı ile ilgileniyoruz.

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. İzmir şehri Karaburun bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz.

Karaburun Güncel Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında daha fazla ton fiyatı öneriyoruz. Güncel hurda fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Karaburun hurdacı firmalar arasında hurda alımı yaparken uygulanılan ton fiyatları günlük değişmekte. Yeni demir hurdası fiyatları hakkındaki metini okuyabilirsiniz

Karaburun Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Karaburun bölgesinde hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz. Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, hasarlı araç hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Karaburun Hurdacı

7/24 hurda alan Karaburun hurdacı olan şirketimizle zaman farketmeden açığız. Geçen senelerin verdiği kurumsallaşmalar ile makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan ikiden buyana hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz.

Karaburun 2. El Restaurant Malzemesi Alımı

Çok kısa bir süre kullanılan sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alımı yapıyoruz. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü mekap, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom davlumbaz, krom evye, krom küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını yakından görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel mutfak aletleri alıyoruz.

Karaburun Hurda Kumaş Alan Yerler

Spot gabardin kumaş, hurda örme, pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Spot hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, hurda mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş alıp satıyoruz. Karaburun çevresinde hurda kumaş almaktayız. Bu sayfadaki İzmir Karaburun kumaş hurdası ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Karaburun kilosuyla kumaş hurda alan yerler içinde en yüksek fiyatı vermekteyiz. Karaburun ilçesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımında arzu ettiğiniz konuma ekibimizi gönderiyoruz.

Karaburun Bina Yıkımı

Karaburun kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış binaların gerektiği şekilde inşa edilmesi için yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vb. tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı yapılırken bilinen tüm güvenlik önlemleri Bir üstte fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

Karaburun Akü Hurda Alanlar

Kullanımdan sonra kullanılmayacak duruma düşen bataryalara akü hurdası denmektedir. Arabalarda enerji ihtiyaçları için sıkça kullanılır. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran sıvı sebebi ile geri dönüşüm için kıymetlidir. Akü hurdası fiyatı sayfamıza göz atmalısınız. Dolayısıyla depomuz benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur.

Karaburun Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan sökülecek mülkün detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli ekipmanların seçilmesi uygun olur. Güvenlice fabrika söküyoruz. Fabrika yıkanların dediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde öncü bir yerdeyiz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihaleleri aldık. Karaburun İzmir fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz.

Karaburun 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan edindiğimiz Yıkılmış elbiseci binalarından satın alınan yeni ayarında 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler satıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, harç mikseri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya tabancası 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Karaburun Hurda Nikel Alım Satımı

İlçe genelinde %95 – %99 şablon nikel, anot nikel hurdası, turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdalar alındığında elden geldiğince özen ile davranmalıyız. İzmir ile Karaburun hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Karaburun 2.El Eşya

Piyasadan fiyata çok az kullanılmış ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi kapınızdan yüksek fiyata alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası için piyasasının üstünde fiyat veriyoruz. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı içeriğimizi inceleyin Temiz ofis büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları stok hakkında bilgi almak için telefonlarımızı arayın. Her türlü 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla numaralarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Karaburun Klima Hurdası Alan Hurdacı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Karaburun etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Klima hurdası Karaburun bölgesinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan firmalar içindeyiz.

Karaburun Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Karaburun Belediyesi tarafından bildirilen moloz bırakma alanlarına taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak bina molozunun nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır.

Karaburun Hurdacı Sitesi

Siz dostlarımıza yaşanılır bir Karaburun oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Karaburun hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımız ile hurdacılık yapıyoruz.

Sırf bu atıkların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17