İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Karabük Yenice Hurdacı

Karabük Yenice Hurdacı

Yenice hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Yenice merkezinin tümünde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımı yapıyoruz. Yenice meydanında olduğu gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz. Yenice hurdacı firma olarak Yenice ilçesinin hizmet ediyoruz. Karabük hurdacıları içindeki Hursan Maden avantajlı devam ediyor.

Güncel Karabük Yenice hurda fiyatları ile hurdacılık yapıyoruz. Normalde Yenice hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Karabük Yenice merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Karabük Yenice çevresinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız.

Hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Hursan Maden adıyla Yenice hizmetimizi sürdürüyoruz. Her nevi hurda alıyoruz. Toptan alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Karabük hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Karabük Yenice Hurdacı Firma

Yenice hurdacı firması olarak Karabük bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için çevrenizdeki hurda taşıma ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit bakır hurdası satmak nedeniyle numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Yenice genelinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak halkımızın faydası için çalışıyoruz. Yenice hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Yenice etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Karabük merkezinin hızla değişen ilçesi Yenice gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Karabük Yenice etrafında değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Yurdumuzda yıllık yirmi 5 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan atık malzemenin yüzde 27’sini plastikler, %4’ünü metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kartonlar, %12’sini cam türleri benzeri atıklardan oluşuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan atıklar Türkiye’ye 1 milyar altı yüz kırk milyon Türk Lirası zarar vermektedir. Hursan Maden gibi Karabük Yenice hurdacıları ülkemizin zararına giden bu miktarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek için emek vermekteyiz.

Karabük Geri dönüşüm doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bir kaçı yeterli gibi gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaya devam ediyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarır. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek dönemlere aktarabiliriz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açar. Geri dönüşümdeki tüketilen düşük enerji bu emisyonun iklime zararının önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Bir cevherin madenlerden çıkartılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az azdır.

Yenice Hurdacı Telefon Numarası

Karabük Yenice hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında hızlıca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Yenice hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda malzeme fiyat listesi sormak amacıyla numaralarımızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Hurda Krom Alanlar

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Yenice krom kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alım satımı sayfamızı dolaşmalısınız. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Yenice Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Sayfamızdaki Karabük Yenice alüminyum hurda fiyat listesini isteyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Kesin hurda alüminyum yazıyı okuyun. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için telefonlarınızı bekliyoruz.

Ayrıyeten alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Yenice ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel alımı için tartımları güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz.

Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Karabük Yenice alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan hurdacıyız.

Yenice Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Hurdacı firmamız bu hurdaların yanında sarı hurda hurda bronz araiş ticaretinde piyasaya hakimdir. Aslında hurda sarı adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Yenice ilçesinin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Haliyle Yenice sarı pirinç hurdası alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızda yayımlanan Karabük Yenice hurda sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar konulu konuyu okuyun. Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı ismiyle bilinir. Karabük Yenice hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Yenice Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Sitemizdeki kablo hurdası alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Yenice ilçesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ek olarak hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatları teklif ediyoruz.

İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Burada yer almakta olan Yenice hurda bakır kablo ton fiyatı güncellendi. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Yenice hurdacı firmayız. Hurda kablo içindeki bakır nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Satıcılarda bolca toplanan 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini elden ödüyoruz.

Karabük Yenice hurdacısı Hursan Maden her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İlaveten hurda çok damarlı kablolar alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor.

Karabük Yenice hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar hemen bizi arayabilir. Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar almaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından yüksek teklifler sunuyoruz.

Yenice Çinko Hurda Alanlar

Karabük, Yenice ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Karabük Yenice çatı söküm çinkosu kg fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz. Çinko hurdası ton fiyatı linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için firmamızla irtibata geçin.

Sac Hurdası Alanlar

Kiler tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yenice ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı istemek sebebiyle. Hali hazırda her çeşit 2. el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alıyoruz.

Demir Hurda Alımı

Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda bulunabilen metaller içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Yenice demir hurda fiyatları güncelliğini koruyor. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları talep etmek amacıyla fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alanlar yazımıza bakmak isteyebilirsiniz.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı makalesine bir göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Yenice ilçesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Hatırlatmak isteriz her nevi demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için nakit para ödeme yapıyoruz. Yenice ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Yenice Hurda Alım Satımı

Yenice adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin fiyatının inmesine neden olur. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır hurdası, hurda demir, kablo, çinko hurda,hurda sarı, ve kurşun hurdası satanlara özel yükseltilmiş fiyat listesi veriyoruz. Yenice hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda atık almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Karabük Yenice hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Maden her tür ikinci el eşya alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Yenice Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda sökümü yapıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun kilo fiyatı gönderisine bir göz atmak istersiniz. Yenice kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki Yenice kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere güncel olarak göndermekteyiz.

Yenice Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgi var. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Yenice bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Sitemizde paylaşılan Karabük Yenice hurda bakır kg fiyatını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz. Karabük Yenice hurda bakır alan yerler arasındayız. Yenice bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan Yenice hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Cam Hurdası Alım Satımı

Yenice genelinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir. Bu dönemde renkli ve şeffaf otomobil camı, gazoz vb. hurda cam bulunabilmekte.

Yenice Akü Hurda Alımı

Zamanla atıl haline gelen bataryalara hurda akü denir. Akü içerdiği kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde enerji deposu bulunmaktadır. Akü hurda alan yerler bölümüne göz atmak istemelisiniz. Bu sebep ile bizim gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolanan cihazdır.

2.el Ev Eşyası

2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, öğrenci masası, çalışma koltuğu satın almak amaçlı bizi arayın. Titizlik ile 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını evinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası alımı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış olan yazıyı inceleyiniz Yeniden farksız 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak maksadıyla numaralarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Yenice çevresinde az kullanılan ve ikinci el ev eşyaları satıyoruz.

Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yenice bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. 2.el Klima Yenice bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız.

Yenice Moloz Dökümü

Molozlar Yenice Belediyesi’nce daha önce bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun nakliyesi güvenli bir şekilde firmamızca yapılıyor. Yenice hurdacı Hursan Maden tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanın depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Yenice Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu bölgede anot nikel hurda, %99 nikel şablon ve %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken çok dikkatle davranmalıyız. Yenice nikel hurda alıyoruz.

Yenice İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alımı öncülük ettiğimiz işlerdendir. Çoğunlukla restorasyon yapan fabrikalardan temin ettiğimiz teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2.el market rafı satanlar içindeyiz. Bu yazıda yayınlanan Yenice ikinci el raf fiyatlarını günlük yollamaktayız. Raf hurda alan hurdacılar hakkında bilgi bir şey öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Raf hurdası Yenice satışı yapmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yenice Hurda Kumaş Firesi Alan En Yakın Yerler

Tonajlı hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda top kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıp satıyoruz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Sayfamızdaki Yenice hurda kumaş fiyatları güncellenmiştir. Yenice kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alanlar içinde en yüksek fiyatı vermekteyiz. Yenice bölgesinde jesica kumaş, hurda şifon, hurda süprem, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında arzu ettiğiniz yere personellerimizi göndermekteyiz.

Yenice İkinci El Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, tezgah alıp satmaktayız. Sanayi tipi ikinci el restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, evye, küvet, krom yemek dilendiricileri, endüstriyel ocaklar vb kafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Kullanılmış çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler buradaki telefon numaralarını arayabilir.

Yenice İkinci El Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır.

Yenice Hurda Araba Alan Yerler

Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Yenice etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek yük vagonu, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş otomobil hurdası, motor hurdası gibi hurdalara fiyat almak için hemen arayın.

En Yakın Yenice Hurdacı

Hursan Maden hurda alım firması olarak Yenice ilçesinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. En yakın Yenice hurdacı firma hizmetlerimizle hurda metal almak sebebiyle adresinize gelmekteyiz. Yenice hurdacı firma olan firmamız ile kapınızdan hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurdacı Yenice ilçesinin her sokağında servis ediyoruz.

Yenice Fabrika Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Yenice fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun süredir binlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Başlamadan önce yıkımı teklif edilen binanın incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araçların seçilmesi gereklidir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında lider olduk.

Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

En ideal fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Karabük ve Yenice ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurda, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı yapıyoruz.

Yenice plastik hurdası alanlar arasında lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Yenice plastik kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırmaktayız. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

Yenice Kağıt Hurdası Alımı

Avantajlı fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak, gazete hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz. Yenice karton hurda aldığımız alanlar içerisindedir. Sayfamızdaki Yenice karton hurda ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük yolluyoruz Yenice hurda kağıt alan yerler içindeki şirketimiz ile ticaret yaparak toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlikle müşterilerimize daha çok kazanç elde etme şansı veriyoruz.

Yenice 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte iflas eden nalburlardan aldığımız Müteahhitlerce bir blok yapımında kullanılmış alçı sıva mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi 2.el demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılan ev vb. binalardan elde edilmiş kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolapları satan firmalar arasındayız.

7/24 Açık Yenice Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan yedi yılından beri hurdacılık yaparak yirmi dört saat hizmete devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Yenice hurdacı olan firmamız ile haftanın yedi günü çalışıyoruz. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşma aracılığı ile makine sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Yenice Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri her türden hurdayı almaktayız. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek dükkanların en baştan inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri

Yenice Anlık Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken diğer Yenice hurdacılarından fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. En güncel ton fiyatına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın. Geniş bloğumuzda bulunan anlık hurda alüminyum fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz Yenice hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı Yenice pazarında her saat değişmektedir.

Yenice Hurdacılar Sitesi

Yenice hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım dükkânımızla hurdacılık işi yapıyoruz. Yalnızca bu türden hurdalarınızın alımını yapmıyoruz. Yenice sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir Yenice oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17