İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kapaklı Hurdacı

Kapaklı Hurdacı

Tekirdağ Kapaklı meydanında yakınlarında hurdacıları içerisindeyiz. Anlık Kapaklı hurda fiyatlandırma ile alım yapmaktayız. Tekirdağ Kapaklı hurdacı firması olarak hurda eşyaları alıyoruz. Şu an Kapaklı hurdacı şirketleri içerisindeyiz. Bununla birlikte Kapaklı merkezinde de hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda satışı için arayabilirsiniz. Hursan Metal şirketimizle Kapaklı hizmetimize devam ediyoruz. Kapaklı hurdacı depoları içinde lider konumdayız. Tekirdağ hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Hursan Metal avantajlı devam ediyor.

Kapaklı merkezinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla çağırdığınız adrese uzman ekip göndermekteyiz. Tonajlı hurda satımında yüksek fiyat sunuyoruz. Tekirdağ hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Tekirdağ Kapaklı merkez hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. Kapaklı merkezinin çevresinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya almaktayız.

Kapaklı Hurdacı Firma

Kapaklı hurdacı olarak Tekirdağ genelinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenizin taşınması için yerinize en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her çeşit hurda kablo satışı yapmak amacı ile iş yerimizi kaydedebilirsiniz.

Kapaklı bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek hepimizin geleceğine yarar sağlamaktayız. Kapaklı hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. Kapaklı içerisinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Tekirdağ şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Kapaklı ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Tekirdağ Kapaklı ilçesinde değil, bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Kapaklı Hurdacı Telefon Numarası

Kapaklı hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetleri sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Bu sebep ile hurda fiyatları sormak için telefon numaramızı aramalısınız.

Kapaklı hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Hemen telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile atık hurdaları satın.

Kapaklı Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı makalemizi gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Sitemizde paylaşılan Kapaklı krom ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Kapaklı Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Yüksek tonajlı sarı, ve çinko hurda, kurşun hurdası, hurda bakır, hurda kablo, alüminyum,ekstra demir satanlara özel piyasadan daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Kapaklı hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Kapaklı ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her nevi ikinci el eşya alıyor. Kapaklı kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metalin piyasa kıymetini düşürmektedir. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda bakır alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız.

Kapaklı Hurda Alüminyum Alımı

Tekirdağ Kapaklı alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizdeki Tekirdağ Kapaklı hurda alüminyum kg fiyatını telegram grup üyelerine her gün gönderiyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlığıyla yazılmış içeriğe göz gezdirebilirsiniz Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Sizin yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Kapaklı ilçesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı için tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel Kapaklı hurdacısıyız. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Kapaklı Hurda Sarı Alım Satımı

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı hurda denmektedir. Kapaklı ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç almaktayız. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda diye hurda türü yoktur. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Hursan Metal şirketi tüm bu çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Kapaklı hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Bu yüzden Kapaklı hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Kapaklı sarı pirinç hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sayfamızda bir süre önceden yazılan hurda sarı pirinç alan yerler konuya göz atın.

Kapaklı Kablo Hurda Alanlar

Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan daha yüksek teklifler veriyoruz. Ayrıca fare yemez hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Kapaklı ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Hurda kablo içindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder.

Müşterilerde sıklıkla bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında en iyi fiyatları veriyoruz.

Kapaklı bölgesinde TTR kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın.

Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Kapaklı hurdacı arayanlar için buradayız. Daha geniş bloğumuzda bulunan hurda kablo alan hurdacı yazıya göz atın. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Tekirdağ Kapaklı hurda bakır kablo ton fiyatları her an güncellenmektedir. Yerinden antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Tekirdağ Kapaklı hurdacısı Hursan Metal özellikle elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları alıyoruz.

Hurda Çinko Alımı

Kapaklı, Tekirdağ ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Kapaklı çatı söküm çinkosu kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Kapaklı Hurda Bakır Alanlar

Kapaklı bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Bakır alan Kapaklı hurdacı firmamızı tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda alanlar içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler alanında geniş bilgilendirme mevcut. Bu sayfadaki Kapaklı hurda bakır ton fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak yolluyoruz. Tekirdağ Kapaklı hurda bakır alan yerler arasındayız. Kapaklı genelinde bakır hurdası alıyoruz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır.

Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderimize göz atarsanız pişman olmazsınız. Güncel demir hurda fiyat listesi için fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça çıkarılan metaller içerisinde yer alır. Bu sayfadaki Tekirdağ Kapaklı ekstra demir hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Firmamız Kapaklı genelinde demir hurdası alımı yapıyor. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alım satımı yapılır. Kapaklı ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kapaklı kurşun hurdası alım satımı için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Tekirdağ Kapaklı kurşun hurda fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alırız. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımına mutlaka göz atabilirsiniz.

Sac Hurda Alan Hurdacılar

Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda yeni ürün gibi 2.el trapez sac mevcuttur. Kapaklı ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatları öğrenmek amacıyla. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan Kapaklı hurdacıyız alırken en iyi fiyatı biz sunuyoruz.

En Yakın Kapaklı Hurdacı Telefonu

Kapaklı en yakın hurdacı hizmetleri ile her cins hurda almak nedeniyle gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Dolayısıyla müşterilere en yakın hurda alan yerler Kapaklı çevresinde hizmet ediyoruz. Hursan Metal olarak Kapaklı ilçesinin tamamında her çeşit hurda alıyoruz. Kapaklı hurdacı sitesi bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile kapıdan hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Kapaklı Karton Hurdası Alımı

derinden çok kilo fiyatıyla kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kullanılmış gazete alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. Kapaklı kağıt hurdası alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Tekirdağ Kapaklı karton hurda ton fiyatlarını isteyenlere her gün gönderiyoruz Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız extra özenle hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasa değerinden yüksek miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Kapaklı hurda kağıt alan yerler içerisindeki şirketimiz sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kapaklı İkinci El Hurda Raf

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle yenilen baharatçılardan aldığımız market rafları, çelik raf hurdaları, orta reyonlar, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kapaklı hurda raf kilo fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Hurda raf alımı bölümümüzü dolaşmalısınız. Kapaklı 2.el raf hurdası alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kapaklı Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Günümüzde şeffaf araba camı, süt şişesi çeşitlerinde cam hurda çeşitleri bulunuyor. Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan su muhafaza eden amorf sert maddelerdir. Kapaklı etrafında cam hurda alanlar içerisinde bulunmaktayız.

Plastik Hurdası Alanlar

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. En avantajlı fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen almaktayız.

Kapaklı plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde bulunan Kapaklı hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayımlanmış olan Kapaklı hurda plastik fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırılmaktadır. Tekirdağ il Kapaklı bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren alım satımı yapıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Kapaklı Hurda Fiyatları

Kapaklı hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar an be an güncelleniyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatlarından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. En güncel bilgiye ulaşabilmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Anlık hurda alüminyum fiyatları içerikli konuyu ziyaret edin

Kapaklı Otomobil Hurdası Alanlar

Kapaklı hizmetlerimize devam ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Kapaklı çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Fakat hurda araç trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak parçalanmış araç hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları, hurda vagon, hurda motor için arayabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Kapaklı Hurdacı Firması

7/24 Kapaklı hurdacı dükkânımız aracılığı ile zamana takılmadan işimizin başındayız. Neredeyse yirmi sekiz seneden bu yana geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. Yılların sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Kapaklı 2. El Mutfak Aletleri Alımı

Kullanılmış krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Endüstriyel restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri, restorant tipi 3 gözlü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi depolarımızı ziyarete davet ediyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Parti malı gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Kapaklı kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

Sayfamızda yer almakta olan Kapaklı kumaş hurdası kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Tekirdağ Kapaklı etrafında jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımları için bulunduğunuz adrese ekiplerimizi göndermekteyiz.

Spota düşmüş hurda mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Tekirdağ Kapaklı ilçesinde hurda kumaş firesi almaktayız.

Kapaklı Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımlarda bilinen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurdayı satın alıyoruz. Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kapaklı kentsel dönüşüm nedeniyle kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin istenildiği şekilde yapılması sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz.

Akü Hurda Alımı

Aküler başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolayan cihazdır. Akü hurdası alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Kapaklı hurdacısı ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapar. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denmektedir. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvılar nedeniyle değerlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor.

Kapaklı Fabrika Bozumu

Başlamadan önce yıkılacak mülkün etraflıca gezilerek uygun ekipmanın hazırlanması çok daha doğrudur. Sektöre girdiğimizden bu yana sayısız fabrika yıkım ihalesini gerçekleştirdik. Profesyonel bir biçimde fabrika söküyoruz. Kapaklı fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay sayılmaz.

Kapaklı 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış elbiseci binalarından çıkarılan hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden depolardan satın almış olduğumuz Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, boya tabancası az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood bulunur.

Nikel Hurdası Alan Fabrikalar

Hurda nikel zehirli olabilir. Bu bölgede %99 hurda nikel şablon ile %95 şablo nikel hurdası, anot nikel, nikel turbo alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz. Kapaklı nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken mümkün olduğunca özenli çalışmalıyız.

Kapaklı 2.el Ev Eşyası

Kapaklı yeni ve ikinci el kanepeler satabilirsiniz. Kısa zaman kullanılan ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebi ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. 2.el patron masaları, büro ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunmaktadır. Titiz kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alanlar konusunda bilgi içeren paylaşımımızı okuyunuz

Kapaklı Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kapaklı etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası Kapaklı ilçesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir.

Kapaklı Moloz Dökümü

Molozlar Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan yere nakledilir. Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozların taşıma işleri titizlikle firmamız tarafından yapılıyor.

Kapaklı Hurdacı Sitesi

Her hali ile yaşanır bir şehir yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Kapaklı organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türlü hurdalarınızı alıyor değiliz. Kapaklı hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuz aracılığı ile hizmet ediyoruz.

0 (535) 043 31 17