İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sanayi Mahallesi Hurdacı Firma

Sanayi Mahallesi Hurdacı Firma

Sanayi mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Avrupa yakası Kağıthane Sanayi genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz Güncel Kağıthane Sanayi hurda fiyatlandırmayla alım yapmaya devam ediyoruz.

Sanayi mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde en iyi şirketiyiz. İstanbul hurdacısı içindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Hursan Metal olarak İstanbul Kağıthane Sanayi çevresinde hizmet veriyoruz. İstanbul Kağıthane Sanayi mahallesi hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Kağıthane Sanayi mahallesi bölgesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda eşyalar için eşyanızın tutarını nakit ödüyoruz Tonajlı alımlarda İstanbul Kağıthane Sanayi piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. Sanayi hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Şu anda İstanbul Kağıthane firmasıyız. Fakat Kağıthane Sanayi mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Sanayi Mahallesi Hurdacı Firma

İstanbul Kağıthane hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Sizlerde her tür hurda sarı satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Sanayi genelinde faaliyet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin faydası için çalışıyoruz. Sanayi hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Sanayi içerisinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Sanayi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Kağıthane Sanayi çevresinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Kağıthane mahallesinin her yerinde ve Sanayi mahallesinde hurda ve ikinci el eşya alan firmalar arasındayız.

Ülkemizde yılda 100 bin ton tıbbi atık, yirmi beş milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin %4’ünü metal hurdası, %27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde on ikisini hurda cam türleri oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu değerli atıkların dörtte 5’i boşa gidiyor. Boşa giden atıklar ülkemize 1 milyar beş yüz milyon Türk Lirası zarar veriyor. Hursan Metal ülkemizin zararına olan bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Sanayi Hurdacı Telefonu

İstanbul Kağıthane Sanayi mahallesi adresten hurda alımı her türde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda malzeme fiyatı öğrenmek için iş yerimizi aramanız gereklidir. İstanbul Kağıthane Sanayi Mahallesi hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

Sanayi Mahallesi Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sanayi yakınlarında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Kağıthane Hurda çinko alımı çinko hurda konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Bu sayfadaki İstanbul Kağıthane Sanayi çinko levha fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda çinko alan yerler yazısına kesinlikle göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Sanayi Hurda Bakır Alan Firmalar

Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Sanayi yanık bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. İstanbul Kağıthane Sanayi hurda bakır alan yerler içindeyiz. Sanayi genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sanayi Mahallesinde bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayınız. Hurda bakır alan Sanayi hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Sanayi Hurda Alan Yerler

Hurda zamak, makina artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Sanayi mahallesi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi nakite çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece metalin piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. İstanbul Kağıthane Sanayi geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Hursan Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurda, bakır, demir hurdası, kablo hurda, çinko hurda, hurda kurşun aldığımızda fiyatlar sunmaktayız. Sanayi hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı ilke edindik. Hurda demir alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

İmalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alımı yapıyoruz. Kırpıntı hurda malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara konteyner vermekteyiz.

Sanayi Mahallesinde Kablo Hurda Alanlar

Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Her yerden hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Ek olarak çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaktadır.

İstanbul Kağıthane Sanayi mahallesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alım satımına öncülük yapıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızda paylaşılmış olan Sanayi hurda kablo ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Satıcılarda çoğunlukla edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşinen ödüyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Daha kesin bilgi için bilgi için Kağıthane hurda kablo yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Kağıthane Sanayi hurdacı firması olarak her çeşit antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapmaktayız. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler hemen arayın. Hurda kablolar içerisindeki bakır teller yüzünden kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır.

İstanbul Kağıthane Sanayi mahallesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Sanayi mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Lakin tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı için piyasanın üstünde fiyatı teklif ediyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz.

Sanayi Demir Hurdası Alım Satımı

Sanayi mahalle genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alanlar paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan için peşin para ödeme yapıyoruz.

Güncel demir hurda fiyatları edinmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı incelemelisiniz. Sanayi etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Demir hurdası, dünyada bol miktarda kullanılan metaller içindedir. Buradaki Sanayi extra demir hurda kilo fiyatını abonelerimize her gün yolluyoruz.

Sanayi Kurşun Hurdası Alımı

Sanayi mahallesinde hurda kurşun alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Buradaki Sanayi çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını isteyene günlük gönderiyoruz. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle öne çıkar. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu alırız. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir.

Sanayi Sarı Pirinç Hurdası Alan Firma

Hursan Metal bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretinde en iyi fiyat bilgisini uyguluyor. Sanayi mahallesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz. Bu nedenle Sanayi sarı hurdası alanlar içindeyiz. Sarı pirinç hurda alanlar konulu konuyu inceleyin. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Aslında sarı hurda adında hurda cinsi varolmamıştır.

Pirinç metali yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. İstanbul Kağıthane Sanayi hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı yapmaktadır.

Sanayi Mahallesinde Hurda Krom Alanlar

201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom fiyatı paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Hurda krom alımı makalemize bir göz bakınırsanız mükemmel olur. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Sanayi Hurda Sac Alım Satımı

Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Depo tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstanbul Kağıthane Sanayi etrafında hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih etmelisiniz.

Sanayi Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Ek olarak alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Daha doğru hurda alüminyum içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Kağıthane Sanayi alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz.

Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Sanayi bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Sanayi Kağıt Hurda Alım Satımı

Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Sanayi hurda karton kağıt fiyatlarını isteyenlere her gün yollanmaktadır Bölgede renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına daha çok oranda kazanım etme imkanı yöneltiyoruz. Sanayi Mahallesinde hurda kağıt alan yerler arasındaki firmamız hizmetleri ile kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatları isteyebilirsiniz.

Sanayi 2.el Raf Satanlar

Bu sayfadaki Sanayi Mahallesinde ikinci el market rafı ton fiyatları on üç günde bir güncelleniyor. Raf hurda alımı bölümümüze göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Hurda raf Sanayi satmak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Kağıthane Raf hurda alanlar makalesini incelerseniz güzel olacaktır. Çoğunlukla iflas eden kuruyemişçilerden satın aldığımız reyonlar, çelik raf hurdaları, market rafları, demir raflar, teşhir rafları içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2.el raf satıyoruz.

7/24 Açık Sanayi Mahallesinde Hurdacı Firması

2006 senesinden bu günlere dek hurdacılık ile hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin bahşettiği profesyonellikle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Sanayi hurdacı olarak gece gündüz çalışıyoruz.

En Yakın Sanayi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Sanayi mahallesinin yakınlarında her çeşit hurda eşya alıyoruz. Böylece sizlere en yakın hurdacı firma Sanayi genelinde hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Sanayi hurdacıları arasında bünyesindeki personelimiz ile adresten hurda malzeme alımı yapıyoruz. Sanayi en yakın hurdacı deposu adı ile her nevi hurda nakliyesi yapmak amacıyla arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

Sanayi Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım esnasında belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken evlerin yenilenerek imar edilmesi nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Sanayi Nikel Hurdası Alım Satımı

İlçe genelinde nikel turbo hurda, %99 şablo nikel hurdası – %95 şablon nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alımı yapılırken mümkün olduğunca hassas hareket etmeliyiz. İstanbul Kağıthane ile Sanayi mahallesi hurda nikel alımı yapıyoruz.

Anlık Güncel Sanayi Hurda Fiyatları

Sanayi hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları saat başı güncellenmektedir. Anlık bilgiye ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Hurda fiyatları başlığıyla yazılmış konuya göz atın Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz.

Sanayi Mahallesinde Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda akü içindeki kurşun içeren suları sebebi ile kıymetlidir. Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Biraz süre sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denmektedir. Akü hurdası kilo fiyatı hurda akü hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Hurda akü alan yerler paylaşımımızı incelerseniz iyi olur. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunuyor.

Sanayi Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

İstanbul Kağıthane Sanayi mahallesinin tamamında sıfır ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki mobilyaları yerinizden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alan hurdacı firma konusunda bilgi paylaşılmış olan içeriğimizi okuyunuz Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile bizlere ait numaralarla iletişimde bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. 2.el ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu alımı nedeniyle ücreti yüksek fiyattan ödemekteyiz.

Sanayi Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Sanayi mahallesi çevresinde en çok alınan hurda eşyalar içerisindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Sanayi bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir.

Sanayi Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Sanayi hurdacı tarafından alınacak her türlü hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Molozlar Kağıthane Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce planlanan alana nakliyesi yapılıyor.

Sanayi Mahallesi Cam Hurdası Alan Firmalar

Kağıthane Sanayi yakınlarında cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf kola meşrubat şişesi, kırık oto camları benzeri cam hurdası tonajlı alınıyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan bir yapıya sahip sıvı geçirmeyen organik olmayan katı bir maddedir.

Sanayi Plastik Hurdası Alanlar

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen alıyoruz.

Sanayi plastik hurda alım satımı yapanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki Sanayi naylon hurdası fiyat listesi günceldir İstanbul şehri Sanayi bölgesinin tamamından plastik abs, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Sanayi Araç Hurdası Alan Firmalar

Sanayi hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Sanayi çevresinde hurda araba alım satım hizmeti vermekteyiz. Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, motor hurdası .

Sanayi Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapanan nalburlardan satın aldığımız Yıkılmış öğrenci yurdu vs. binalardan çıkarılan yeni gibi ikinci el kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Sanayi Fabrika Söküm İşleri

Hurdacıların anlattığı gibi kolay olmamıştır. Uzun süredir çok sayıda fabrika yıkım ihaleleri gerçekleştirdik. Sanayi Mahallesinde fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak binanın detaylı biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız.

Sanayi Hurdacılar Sitesi

Hemşehrilerimize her haliyle temiz bir Sanayi yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sanayi hurdacılar sitesi 7. blok içerisindeki tesisimiziz iş birliği ile hizmet veriyoruz. Sadece bu çeşit hurdaların alım satımını yapmıyoruz.

Sanayi Hurda Kumaş Alım Satımı

Defolu hurda parti kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş hurdası, spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alım satımı yapmaktayız. Sanayi bölgesinin tamamında hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı satışı yapmak için firmamızı çok geçmeden arayınız. SanayiMahallesi bölgesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında adresinize geliriz. İstanbul Kağıthane Sanayi kiloyla kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bu sitede yayımlanmış olan Sanayimahallesi kumaş hurdası ton fiyatını saat başı yollamaktayız.

Sanayi 2.el Endüstriyel Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak kurulama makinesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el lokanta malzemeleri alıyoruz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, paslanmaz krom salata dolapları, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza davet ediyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalı tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alınır.

Sanayi Jeneratör Hurda Alanlar

2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız için en iyi fiyatları sunuyoruz.

0 (535) 043 31 17