İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Harmantepe Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Harmantepe Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Avrupa yakası Harmantepe mahallesinin tamamında hurda eşyalar ve az kullanılmış eşyalar alımı için hurdaların bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz Güncel İstanbul Kağıthane Harmantepe hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz. Normalde İstanbul Kağıthane firmasıyız. Elbette ki Harmantepe mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Her türlü hurda alımında deneyime sahibiz.

İstanbul Kağıthane Harmantepe hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hursan Metal adıyla Kağıthane Harmantepe mahallesi çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul hurdacıları içerisindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Harmantepe mahallesinde hurda metal dönüşümü yapan firmayız.

Harmantepe hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemeyi adresten almaktayız İstanbul Kağıthane ilçesi etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz Harmantepe mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

Kağıthane Harmantepe Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Kağıthane hurdacısı olarak Avrupa yakası genelinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Kağıthane genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Harmantepe hurdacı telefonu mu arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizde! İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Kağıthane merkezine bağlı, Harmantepe mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Harmantepe mahalle genelinde bir firma olarak hurda alım satım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime ve çevreye verdiği zararın önüne geçiyor.

Kağıthane Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metallerin ocaktan çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. En baştan hammadde üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 daha azdır.

Doğal kaynakları korur. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bazı metaller yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla insanların tüketimide artıyor. Hurda madeni geri dönüştürmek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere saklayabiliriz.

Yurdumuzda yıllık 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 24 milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Çöplere atılan atık malzemenin yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde on ikisini cam hurdası, yüzde 4’ünü hurda metal, %43’ünü kağıtlar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu kıymetli malzemelerin dörtte 5’i boşa gitmektedir. Boşa giden malzemeler yurdumuza zararı 1.6 milyar ₺ tutmaktadır. Hursan Metal çöpe giden bu harcamanın mümkün olduğu kadarını ülke bütçesine kazandırmak amacıyla çalışmaktayız.

Harmantepe Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Kağıthane Harmantepe mahallesi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içinde yer almaktadır. Kağıthane Harmantepe hurdacı iletişim numarasını not ediniz Kağıthane Harmantepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak üzere mobil hattımızı arayabilirsiniz. Hemen arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın.

Harmantepe Mahallesi Hurda Sac Alanlar

Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Harmantepe ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, oluklu sac hurdası hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru, satışı nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapan şirketler içerisindeyiz. Elimizde her türde 2. el trapez sac hurda vardır.

Harmantepe mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Kağıthane bölgesinde alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken tartımı sizinle yapmaktayız. Sizin sayesinde her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek alıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Şirketimize duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı yazıya bir göz atın. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. İstanbul Kağıthane Harmantepe hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme yapıyoruz.

Harmantepe Hurda Krom Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Harmantepe mahallesinde krom hurda satışı için arayın Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası fiyatları bağlantısına tıklamalısınız.

Harmantepe Mahallesinde Hurda Alım Satımı

Hurda antimon zamak, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Hep beraber kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı hedef edindik. Harmantepe mahallesinde adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içindedir. İstanbul Kağıthane Harmantepe mahallesi etrafındaki hurdacılar arasında olan aynı zamanda İstanbul’da hurda alanlar içindeki Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alıyor. Hurda Kumaş alan yerler arasındayız. Kağıthane Harmantepe mahallesinde hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda kurşun alımı için adresinize gelmekteyiz.

Harmantepe Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için telefon numaramıza iletişim kurabilirsiniz. Harmantepe yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın.

Harmantepe Hurda Kurşun Alanlar

Harmantepe mahallesinde hurda kurşun için konumunuza geldiğimiz yerlerdendir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu alırız.

Harmantepe Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

Bunların yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı sırasında en yüksek fiyatları gönderiyoruz. Çünkü sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Adresten antikron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası almaktayız.

İstanbul Kağıthane Harmantepe mahallesi hurdacı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Kağıthane Harmantepe mahallesinde ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satmayı dileyenler bize ulaşın. Etrafta bolca ele geçen %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablo alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden yüksek teklifler sunuyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Kağıthane Harmantepe hurdacı arayanlar için buradayız.

Kablo alan hurdacılar hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Harmantepe mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, antikron kablo, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem arz eder.

Harmantepe Mahallesi Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Harmantepe mahallesi çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Firmamız Kağıthane Harmantepe mahallesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor.

Güncel hurda demir kilo fiyatı öğrenmek amacı ile fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her türde pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. Hurda demir, yeryüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir.

Harmantepe Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda isminde hurda cinsi varolmamıştır. Sitemizde bulunan sarı pirinç alan hurdacılar içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Harmantepe mahallesinin tamamında hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Ek olarak sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri kıymetlidir. Hursan Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda bronz alımında piyasaya hakimdir. Bu nedenle Kağıthane Harmantepe hurda sarı alanlar içindeyiz. Kağıthane Harmantepe hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor.

Harmantepe Hurda Bakır Alım Satımı

Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Kağıthane Harmantepe bakır hurdası alan yerler arasındayız. Harmantepe içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. İstanbul Bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Kağıthane Harmantepe hurdacı telefonunu kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Harmantepe mahallesi bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

7/24 Alo Harmantepe Mahallesi Hurdacı

Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla araç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. İki bin üçden buyana geri dönüşümde hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Harmantepe mahallesinde hurdacı firması olarak 7/24 hurda metal alıyoruz.

Harmantepe Hurdacılar Sitesi

Kağıthane Harmantepe halkına temiz bir Kağıthane Harmantepe mahallesi oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Harmantepe mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkânımızın vasıtası ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Yalnızca bu türlü hurda malzemelerinizi alıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Kağıthane Harmantepe Mahallesi Hurda Fiyatları

2021 hurda fiyatları konulu makaleye göz atabilirsiniz En doğru kilo fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın. Kağıthane Harmantepe hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri her saat değişiklik göstermektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında pazar fiyatlarından daha fazla kilo fiyatları veriyoruz.

Harmantepe Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar içerisinde en yakın firmayız. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alıyoruz.

Harmantepe Mahallesi Hurda Raf Alanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Kağıthane Raf hurda alanlar raf hurdası konusunda bilgi almak amacı ile sayfasının linkine tıklamalısınız. Çoğunlukla kapanan aktarlardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda raf Kağıthane Harmantepe satışı yapmak sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Harmantepe Mahallesi Hurdacı Firması

Kağıthane Harmantepe hurdacı firma içindeki çalışanlarımız ile bildirdiğiniz adresten hurda almaya devam ediyoruz. Bu şekilde sizlere en yakın hurdacı Kağıthane Harmantepe genelinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Kağıthane Harmantepe mahallesi çevresinde hurda almaktayız. En yakın Harmantepe mahallesi hurdacı deposu hizmetlerimizle her nevi hurda eşya alımında yerinize gelmekteyiz.

Harmantepe Hurda Klima Alım Satımı

Klima hurdası Kağıthane Harmantepe çevresinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kağıthane Harmantepe mahallesi etrafında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. 2. El Kombi alan firmalar arasındayız.

Harmantepe Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Kağıthane Harmantepe hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak her cins hurdanın bizlere ait depoya taşınması ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliye işleri itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozları Kağıthane Belediyesi Fen işlerince önceden bildirilen alana naklediliyor.

Harmantepe Fabrika Sökümü

İstanbul, Harmantepe fabrika sökümü işleri yapıyoruz. İşe başlamadan önce yıkılması teklif edilen iş yerinin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde başarılı bir yerdeyiz. Sektörde bol miktarda fabrika bozum ihalelerini aldık. Yıkım işi yapanların anlattığı biçimde kolay olmamıştır. Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

Harmantepe Mahallesi Otomobil Hurdası Alanlar

Elbette sizlere araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Fakat araba hurdası trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen römork, kazalı araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri, hurda motor vebenzeri hurda araçların kilo fiyatını öğrenmek için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ara sıra Kağıthane Harmantepe çevresinde hurda araç alım hizmeti vermekteyiz.

Harmantepe Mahallesinde Nikel Hurda Alan Firma

Dolayısıyla nikel hurdası alım satımı yapılırken gayet özenli davranılmalıdır. Bu bölgede turbo nikel, anot hurda nikel, %95 hurda nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Harmantepe mahallesi genelinde hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir.

Harmantepe Mahallesinde Cam Hurda Alımı

Harmantepe mahallesinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Son zamanlarda şeffaf içecek şişesi, oto camı vb. hurda cam cinsleri tonlarca alıyoruz. Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı koruyan amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir.

Harmantepe Mahallesinde Akü Hurda Alanlar

Akü hurdaları barındırdığı kurşun bulunduran suları nedeni ile oldukça kıymetlidir. Dolayısıyla Hursan Metal gibi işletme içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapan tesisler arasındadır. Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolayan cihazdır. Uzun zaman sonra ömrünü tamamlamış haline gelen bataryalara hurda akü denmektedir. Akü hurda fiyatları makalemize göz atmalısınız. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı sıkça bulunuyor.

Harmantepe Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Aynen fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen gibi tüm hurda malzemeyi almaktayız. Kentsel dönüşüm nedeniyle kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin en baştan yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımlarda istenilen tedbir önlemleri

Harmantepe İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz. Yıkılan depo benzeri binalardan çıkma yeni ayarında ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca iflas eden depolardan satın aldığımız

Harmantepe Plastik Hurda Alanlar

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Harmantepe mahallesinde plastik hurda alım satımı yapanlar içinde olan hurdacı firmasıyız. En güncel fiyata mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız.

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır. İstanbul ve Harmantepe mahallesinde abs plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

Harmantepe Mahallesinde Kağıt Hurda Alanlar

Piyasanın üstünde kilo fiyatları ile kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, karton bardak alan yerler içerisinde en iyi kilo fiyatını sunmaktayız. Kağıt hurdası alımı için geliyoruz. İstanbul Kağıthane Harmantepe mahallesinde hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki Hursan Metal ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası satımı yapabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyetle satıcıya daha çok kâr etme olanağı veriyoruz.

Harmantepe İkinci El Ev Eşyası

İstanbul Kağıthane Harmantepe içinde yeni gibi ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz. Kısa süreliğine 2el olarak satılabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi nakit ücret ile satın alıyoruz. Her türlü 2. el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek nedeni ile telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası bulunur.

0 (535) 043 31 17