İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

İstanbul Kadıköy hurdacı depoları içerisinde öncüyüz. Hursan Metal şirketimizle İstanbul Kadıköy merkezinde hizmet veriyoruz. İstanbul Kadıköy merkez hurdacı firma olarak Kadıköy ilçesinin her tür hurda alımı yaparız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Kadıköy bölgesinde hurdacısıyız.

İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Güncel İstanbul Kadıköy hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz.

Şu an Kadıköy hurda alım depoları içerisindeyiz. Fakat İstanbul Kadıköy merkezinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Kadıköy merkezi çevresinde hurda malzemeler ve az kullanılmış ofis mobilyası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Kadıköy etrafında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle profesyonel ekip gönderiyoruz.

İstanbul Kadıköy Hurdacı Firma

Kadıköy hurdacısı olarak İstanbul ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için çevrenizdeki hurda nakil çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Kadıköy bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin faydalanması için çalışıyoruz. Kadıköy’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Kadıköy merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul merkezinin hızla değişen ilçesi Kadıköy 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kadıköy ilçesinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz.

Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun doğaya zararının önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaçı yeterli olsada artan nüfus ile beraber insanların tüketimide artmaya devam etmektedir. Atık metalleri geri dönüşümü ihtiyacımız olan madenlerin korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltı madenlerini gelecek nesillere aktarmaktayız.

Kadıköy Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metal cevherlerinin madenden çıkartılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Sıfırdan hammadde üretmek için oldukça çok enerji harcanmaktadır. Hurda malzemenin dönüştürülmesi %90 çok az az olacaktır.

Kadıköy’de Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Kadıköy yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kadıköy hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Kadıköy Kablo Hurdası Alımı

Adresten hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ayrıca enya kablo hurdaları, tek damar kablolar, çok damarlı kablo alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyatları gönderiyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı nedeni ile hurdacı firmalar için önem arz eder.

Kullanıldığı biçimlere göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu çeşitleri vardır. İstanbul Kadıköy hurda alım firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz.

Kadıköy ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Kadıköy hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Kesin sitemizdeki hurda kablo metni okuyun. Ek olarak alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılıyor.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Satıcılarda kolayca toplanan %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kadıköy’de hurda deposu arayanlara güvenilir hizmet ediyoruz. . İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Buradaki Kadıköy fare yemez kablo ton fiyatı daima güncelleniyor.

Hurda Kurşun Alanlar

Kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söylenmektedir. Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Kadıköy kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Bu yazıda yayımlanan Kadıköy hurda Cami kurşunu kilo fiyatı 10 günde bir güncelleniyor. Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alımı yazısına bir göz atarsanız şahane bir şey yapmış olursunuz.

Kadıköy Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Gerçekte sarı hurdası diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. Bu nedenle Kadıköy hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul Kadıköy hurda fabrikası olarak her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Kadıköy ilçenin tümünde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yer almakta olan Kadıköy hurda sarı pirinç fiyatlarını talep edenlere saat başı gönderilmektedir. Sarı pirinç alan hurdacılar içeriğiyle paylaşılmış içeriği ziyaret edin. Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri kıymetli hurda malzemeler içerisinde sayılır.

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş alımında lider konumdadır.

Kadıköy Hurda Alan Firma

Kadıköy kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zararı önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları zaman harcamadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece metallerin değerinin inmesine sebep olmaktadır. Hurda çelik almak amacıyla bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Hep birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Tonajlı hurda sarı ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken piyasasının üstünde fiyat listeleri uyguluyoruz. Kadıköy hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız. İstanbul Kadıköy ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her çeşit hurda alıyor.

Kadıköy Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. İstanbul Kadıköy alüminyum hurdası alan firmalar arasında öncüyüz.

Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Sayfamızdaki Kadıköy alüminyum kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. alüminyum hurda alanlar içerikli konuyu inceleyin Hurdasını satanların yardımıyla her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Kadıköy ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz.

Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar paylaşımımızı incelemelisiniz. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Kadıköy krom tank hurdası ton fiyatı günceldir.

Hurda Demir Alım Satımı

Firmamız Kadıköy bölgesinin her yerinde hurda demir ticareti yapıyor. Hurda demir, yer kabuğunda en çok satılan metaller arasındadır. Buradaki Kadıköy 1.sınıf hurda demir kilo fiyatı güncellendi. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Demir hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her çeşit demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız.

Kadıköy çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bölümümüzü okusanız mükemmel olacaktır.

Kadıköy Bakır Hurda Alanlar

Kadıköy bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Buradaki İstanbul Kadıköy hurda bakır fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İstanbul Kadıköy bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır.

Kadıköy içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Kadıköy geri dönüşüm fabrikası telefonunu şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz.

Hurda Sac Alanlar

Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alımı yapıyoruz. Hali hazırda her türlü ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. İstanbul Kadıköy ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz.

Çinko Hurdası Alımı

İstanbul, Kadıköy bölgesinin her yerinden hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Kadıköy çinko levha fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satmak için arayabilirsiniz.

Kadıköy Kumaş Hurdası Alan Hurdacılar

Kiloyla hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satmak için firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Parti malı hurda penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alımlarında peşin para ile ödeme yapmaktayız. Kadıköy ilçesinde hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Bu sayfadaki Kadıköy kumaş hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Kadıköy kilosuyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz. İstanbul Kadıköy çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alımı için yolladığınız adrese ekibimizi gönderiyoruz.

Kadıköy 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

İyi durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi yemek ocağı, krom paslanmaz salata dolapları, krom davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, aspiratör vb. endüstriyel mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız.

Kadıköy Bina Yıkımı

Aynı fabrika sökümünde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı yapılırken belirtilen tüm tedbirler Kadıköy kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek dükkanların uygun bir biçimde yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler gibi her türden hurda malzemeleri piyasa fiyatına almaktayız.

Anlık Kadıköy Hurda Fiyatları

Kadıköy hurdacı firma olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında saat başı değişmekte. Sitemizdeki hurda fiyatları konuyu ziyaret edin Doğru kilo fiyatına ulaşmak için bize ulaşmanız gerekiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken öteki hurdacı firmalardan özel ton fiyatı teklif ediyoruz.

Akü Hurdası Alımı

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bulunuyor. Hurda akü alan yerler makalesini okusanız güzel olacaktır. Bu sebep ile firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir. Biraz müddet sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denir. Akümülatör başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır.

2.el Raf Satanlar

Genelde raflarını yenileyen kuruyemişçilerden aldığımız market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası içinden seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Kadıköy çıkma raf fiyatları 6 günde bir güncellenmektedir. Raf hurdası alanlar yazısını gezmek iyi gelir. Raf hurdası Kadıköy satışı yapmak amacı ile sitede yazan numaraya ulaşabilirsiniz.

Kadıköy 2.El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından bir süreliğine kullanılmış alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile kapanan fabrikalardan satın aldığımız Kadıköy bölgesinde yıkılmış lokanta binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz.

Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Piyasadan fazla fiyatlarla peçete hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak hurdası alıyoruz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesentle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanç elde etme avantajı takdim ediyoruz. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Kadıköy karton hurdası kilo fiyatını whatsapp hattımızda hızlı bir biçimde paylaşıyoruz Kadıköy İstanbul kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Hursan Metal verdiği hizmetler ile toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Kadıköy Hurdacı

Sektörde uzun zaman geçirmenin bahşettiği profesyonellik süreci ile teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Kadıköy hurdacı iş yerimiz aracılığı ile zaman kavramı olmadan hurda metal alıyoruz. Nerdeyse otuz beş seneden beri hurda alımı yapan firmayız.

Kadıköy Fabrika Sökümü

Kadıköy İstanbul fabrika söküm işleri yapıyoruz. Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz.

Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında öncü bir yerdeyiz. Sektörde binlerce fabrika bozumu ihalesini gerçekleştirdik. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak mülkün detaylıca incelenmesi gerekir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Kadıköy 2. El Jeneratör Alan Hurdacı

Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan firmayız için yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Kadıköy Hurdacılar Sitesi

Kadıköy hurdacılar sitesindeki dükkânımızın aracığıyla atık hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Kadıköy organize sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Çok daha temiz bir İstanbul ve daha yaşanılır Kadıköy oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bu atıkların alımını gerçekleştirmiyoruz.

Kadıköy Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir. İstanbul ile Kadıköy bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, hurda abs plastik, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alıyoruz.

Kadıköy plastik hurda alan firmalar arasında olan firmayız. Bu sayfadaki İstanbul Kadıköy naylon hurdası kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri vardır.

Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası içinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirlidir. İstanbul Kadıköy genelinde %95 , 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo, anot nikel hurda alıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alınıp satılırken gayet hassasiyet ile davranmalıyız. Kadıköy nikel hurdaları alıyoruz.

Kadıköy Klima Hurda Alan Hurdacılar

Klima hurdası Kadıköy çevresinde en fazla satılan hurda malzemeler içinde yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Kadıköy çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Kadıköy Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Kadıköy Belediyesi tarafından bildirilen moloz bırakma alanlarına dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozlarının taşınması titizlikle yapılmaktadır.

En Yakın Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurda ekibimiz ile adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alan yer Kadıköy çevresinde servisler veriyoruz. Kadıköy en yakın hurdacı deposu adı ile hurda eşya alıp satarken deponuza uzman personel yolluyoruz. Hursan Metal şirketimizle Kadıköy bölgesinde hurda alırız.

0 (535) 043 31 17