İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kabadüz Hurdacı Firma

Kabadüz Hurdacı Firma

Ülkemizin dört bir tarafından, hurda alıyoruz. Ordu Kabadüz etrafında hurda eşyalarınızın resmini ulaştırmak nedeni ile çağrı merkezimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Kabadüz hurdacı firmasıyız. Tam zamanlı Kabadüz hurda fiyat listeleri ile malzemelerinizi alıyoruz. Eşi benzeri olmayan geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Lider olduğumuz tüm faaliyetlere buradan erişebilirsiniz.

Hursan Geri Dönüşüm firmamızla hurda alım satımı yapmaktayız. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ordu hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Ordu Kabadüz Hurdacı Firmalar

Kabadüz hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Kabadüz çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her çeşit sarı hurdası satmak sebebi ile bizi tuşlayabilirsiniz. Ordu şehir merkezine bağlı naif ilçesi Kabadüz gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Ordu Kabadüz etrafında değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz. Kabadüz hurdacı olarak Ordu bölgesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın alımı için müsait araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Kabadüz mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz.

Kabadüz Hurdacı Numarası

Kabadüz her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak nedeniyle bizi aramanız gereklidir. Boş yere zaman harcamadan arayın en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Kabadüz hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Kabadüz Demir Hurda Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma gönderisine göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi öğrenmek sebebiyle Kabadüz hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı linkine tıklayabilirsiniz. Demir, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan madenler arasındadır. Buradaki Ordu Kabadüz demir hurdası fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Hurdacı firmamız Kabadüz bölgesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Unutmayın ki her türde demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapılır. Kabadüz ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Kabadüz Hurda Alan Firma

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda karton almak amacıyla adresinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Ordu Kabadüz geri dönüşüm firması Hursan Geri Dönüşüm her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır, demir hurda, hurda kablo, hurda çinko,sarı hurdası, ve çatı minare kurşunu alımlarına özel piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunmaktayız. Kabadüz hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Kabadüz adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman harcamadan nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin kıymetini düşürmektedir. Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Kabadüz Çinko Hurdası Alanlar

Bu yazdıda yayınlanmış olan Ordu Kabadüz hurda nikel ton fiyatını saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda alımı linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Kabadüz ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Kabadüz Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır hurdası alanlar alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Kabadüz hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Kabadüz içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Kabadüz hurda bakır fiyatları için arayın. Buradaki Ordu Kabadüz bakır kg fiyatı az önce güncellenmiştir. Ordu Kabadüz bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz.

Kabadüz Sarı Hurda Alanlar

Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğu için hurda sarı olarak anılmaktadır. Ordu Kabadüz hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Sitemizdeki Ordu Kabadüz hurda sarı pirinç ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli metne bir göz gezdirebilirsiniz. Kabadüz ilçesinin her yerinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Hursan Geri Dönüşüm tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alımında öncüdür. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Aslını demek gerekirse sarı hurda adında bir hurda bulunmamaktadır. Bu yüzden Kabadüz sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

Kabadüz Sac Hurdası Alımı

Veranda tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac hurda var. Sac hurdası alanlar arasındayız. Kabadüz etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, ticareti sebebiyle arayınız.

Kabadüz Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşunun eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda fiyatı makalemize bakmak istersiniz.

Kabadüz hurda kurşun aldığımız bölgeler içerisindedir. Buradaki Kabadüz hurda Cami kurşunu fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi hurda kurşunu için yüksek fiyat uyguluyoruz.

Kabadüz Kablo Hurda Alanlar

Kabadüz ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Kablo hurdası içindeki bakır sebebiyle hurdacı firmalar için önem taşır. Kablo hurda alanlar içeriğiyle yazılmış yazıyı inceleyebilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Kabadüz hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Ordu Kabadüz hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo alımı yapıyoruz. Kabadüz ilçesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve birde dışındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Kabadüz bakır kablo ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo için değerinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir. Bundan başka hurda çok damarlı kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ordu Kabadüz etrafında sıklıkla bulunan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası alırken anında nakit ödeme yapıyoruz.

Kabadüz Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Oldukça sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Ordu Kabadüz hurda krom fiyatlarını whatsapp grup üyelerine ücretsiz ulaştırmaktayız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Kabadüz Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Kabadüz bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımında tartımı sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacıyız. Hurda satanların sayesinde daha hızlı büyüyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Buradaki Kabadüz alüminyum hurdası fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Sitemizdekihurda alüminyum alan yerler konuya göz gezdirebilirsiniz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Ordu Kabadüz alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır.

Kabadüz İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market ve benzeri binalardan elde edilen sıfır ayarında 2.el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan nalburlardan aldığımız İnşatlarda boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Kabadüz Hurdacı Firma

7/24 Kabadüz hurdacı iş yerimiz sayesinde zaman farketmeksizin hurdacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Sizlerin bahşettiği profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. Okuduğunuz üzere on altı yıldır hurda hurda alım satımı yapıyoruz.

Kabadüz Hurda Araba Alanlar

Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek parçalanmış araç hurdası, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, vagon hurdası, hurda motor . Bazen Kabadüz çevresinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Kabadüz Kağıt Hurda Alım Satımı

Kağıt hurdası alım satımı için adresinize geliyoruz. Sitemizdeki Kabadüz hurda karton kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor Kabadüz hurda kağıt alan firmalar içindeki Hursan Geri Dönüşüm hizmetleriyle toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasadan fazla kilo fiyatı ile hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alıyoruz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özenle size piyasadan yüksek kâr elde etme olanağı veriyoruz.

Kabadüz Hurda Fiyatları

Kabadüz hurdacı firmalar tarafından hurda alırken kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında anlık değişiyor. En güncel ton fiyatına erişmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında diğer hurdacı firmalardan fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Sitemizdekianlık hurda fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz

Kabadüz Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikeller taşınırken elimizden geldiğince dikkatli davranılmalıdır. Nikel hurda zehirli olabilir. Ordu ve Kabadüz nikel hurda alıyoruz. Bu bölgede anot nikel hurda, nikel turbo hurda, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel alım satımında en doğru fiyatı sunuyoruz.

Kabadüz Hurda Cam Alım Satımı

Çağımızda renkli cam şişe, araba camları cinslerde hurda camlar bulunuyor. Kabadüz yakınlarında cam hurda alanlar içerisindeyiz. Çağımızda renkli cam şişe, araba camları cinslerde hurda camlar bulunuyor.

Kabadüz Hurda Beyaz Eşya

2. El bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları satıyoruz. Piyasasından makul fiyatlarla kullanılmış ve ikinci el mobilya satıyoruz. Çok az kullanılan 2.el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuklarınız peşin para ile yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı firma konulu makalemizi inceleyin Her çeşit 2. el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile cep telefonumuzla etkileşime geçebilirsiniz.

Kabadüz 2. El Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Her türlü yüksek kw ikinci el jeneratör satıyoruz.

Kabadüz Hurda Akü Alım Satımı

Taşıtlarda enerji ihtiyaçları için kullanılır. Uzun müddet sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Hurda akü kilo fiyatı içeriğinin linkine tıklayınız. Dolayısı ile şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren akü suyu nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir.

Kabadüz 2.el Mutfak Aletleri Alımı

İşyerimize mevcut olan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi ocak, yemek dilendiricileri, krom davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi 2.el restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri almaktayız. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak kurutma makinesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan yerler bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz. İyi durumda buz makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz.

Kabadüz Hurda Kumaş Alımı

Kilosuyla hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satmaktayız. Ordu Kabadüz etrafında parça kumaş hurdası almaktayız. Kiloyla ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı vakit kaybetmeden arayın. Kabadüz ilçesinin tamamında parça gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliriz. Kabadüz kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızdaki Kabadüz hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz.

Kabadüz Hurda Plastik Alımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatla mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Kabadüz plastik hurda alanlar içinden ön planda olan Kabadüz hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Kabadüz naylon hurdası kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz Ordu şehri Kabadüz ilçesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurda satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Kabadüz Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her türden hurda malzemeleri alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek evlerin yenilenerek yapılması amacı ile yıkım işini sağlıyoruz.

Kabadüz Hurdacı Sitesi

Kabadüz hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım iş yerimizle hurda alım servisi ediyoruz. Kabadüz halkına olması gerektiği gibi güzel bir Ordu ve şimdiki halinden yaşanılır Kabadüz yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Yalnızca bu çeşit hurdalarınızı alıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Kabadüz Fabrika Bozumu

İlk önce yıkılacak fabrika binasının detaylıca dolaşılarak gerekli ekipmanların hazırlanması uygun olur. Kabadüz fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Yıkımla uğraşanların söylediği şekilde kolay değildir. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika yıkım ihalesi aldık. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık.

Kabadüz Hurda Raf Alanlar

Çoğunlukla batan mağazalardan satın aldığımız orta reyonlar, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, hurda mağaza rafları, demir raflar içlerinden seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizdeki Kabadüz hurda çelik raf fiyat listesi güncellendi. Raf hurda fiyatları yazısına bir göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Raf hurdası Kabadüz satışı yapmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

Kabadüz Klima Hurda Alan Firmalar

Kabadüz çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Kabadüz çevresinde çok alınıp satılan hurdalar arasında yer alıyor. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kabadüz Moloz Dökümü

Yıkım molozu Kabadüz Belediyesi Fen işlerince daha önce belirlenen alanlara nakledilir. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre molozun taşınma işleri itina ile personellerimizce yapılıyor.

En Yakın Kabadüz Hurdacı

En yakın Kabadüz hurdacı deposu hizmeti ile hurda metal alımında deponuza gelmekteyiz. Kabadüz hurdacı firması içindeki çalışanlarımızla istediğiniz adresten hurda alımına devam ediyoruz. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Kabadüz etrafında servisler vermekten mutluluk duyarız. Hursan Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Kabadüz etrafında hurda malzeme alıyoruz.

0 (535) 043 31 17