İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İznik Hurdacı

İznik Hurdacı

İznik bölgesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. İznik etrafında yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla çağırdığınız yere geliyoruz. Güncel İznik hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz.

Bursa İznik hurdacı firmaları arasında lideriz. Bursa geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Hursan Metal şirketimiz ile Bursa İznik hizmet veriyoruz. Bursa İznik ilçesi İznik merkez hurdacı firma olarak İznik ilçesinin her nevi hurda alıyoruz.

Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. İznik merkezinin tümünde hurda ve ikinci el eşya alımı için hurdaların ederini peşin ödüyoruz. Toptan hurda alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bursa hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. İznik hurdacısı olarak hurdalarınızı yüksek fiyatlarla alıyoruz. Normalde Bursa İznik hurdacı firmasıyız. Lakin Bursa İznik merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Bursa İznik Hurdacıları

İznik merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her tür inşaat demiri hurdası satışı amacıyla numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. İznik hurdacı olarak Bursa bölgesinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenin transferi için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. İznik hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Bursa İznik içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Bursa ilinin değişen ilçesi İznik 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca Bursa İznik ilçesinde değil, bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz.

İznik Hurdacı Numarası

Bursa İznik hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın. Bursa İznik hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içinde yer alır. Dolayısıyla hurda atık satmak için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

İznik Sac Hurdası Alımı

Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hurda sac alıyoruz. İznik ilçesinin her yerinde hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, alım satımı için arayın. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

İznik Krom Hurda Alan Hurdacı

Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Bursa İznik krom ton fiyatları sürekli güncelleniyor. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler makalemize mutlaka bir göz atabilirsiniz.

İznik Hurda Çinko Alanlar

İznik bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Bursa İznik çinko hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma paylaşımımızı dolaşmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satmak için arayabilirsiniz.

İznik Hurda Alımı

Hurda çinko alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. İznik hurdacı firma olan Hursan Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor.

Yüksek tonajlı alüminyum, bakır hurda, hurda demir, kablo hurda, çinko,sarı, ve kurşun hurdası alımlarına özel yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. İznik hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. İznik kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurda malzemeleri şimdi nakit paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değerini düşürmektedir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

İznik Alüminyum Hurda Alanlar

Sitemizdeki İznik alüminyum hurdası kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla her gün büyüyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için telefonlarınızı diliyoruz.

İznik ilçesinin tamamında hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası alım satımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle sonsuz teşekkürler. Bursa İznik alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın.

İznik Hurda Bakır Alımı

Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgi var. Buradaki Bursa İznik bakır hurdası kilo fiyatı daima güncelleniyor. Bursa İznik bakır hurda alan yerler arasındayız. İznik içinde bakır hurdası almaktayız. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz.

antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır. İznik bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan İznik hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

İznik Kablo Hurdası Alan Firmalar

Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile sırf hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Piyasada hızlıca ticareti yapılan 30% bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıyeten fare yemez kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. İznik ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Her yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Ek olarak tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alım satımında en iyi fiyatı vermekteyiz.

İçerisindeki telin türüne bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Sitemizde yer alan Bursa İznik bakır kablo ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. İznik ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içinde piyasanın üstünde ton fiyatını vermekteyiz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İznik hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Daha güncel bilgi için kablo hurda alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. İznik hurdacısı olarak genellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları alımı için adresinize geliyoruz.

İznik Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bursa İznik hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Hursan Metal şirketi bu çeşitlerin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki İznik hurda sarı pirinç ton fiyatını dileyenlere günlük yolluyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar konulu metne göz atın. İznik ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Bu neden ile İznik sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Aslında sarı hurdası isminde hurda cinsi yoktur. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri yekün tutan hurda eşyalar arasında sayılmaktadır.

İznik Kurşun Hurdası Alanlar

Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyat veriyoruz. İznik kurşun hurdası için en iyi fiyatı sunduğumuz ilçelerden biridir. Buradaki İznik hurda kurşun fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerdendir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renktedir. Hurda kurşun ton fiyatı bölümümüze göz bakınırsanız şahane bir şey yapmış olursunuz.

İznik Demir Hurda Alımı

Demir, yeryüzünde bol miktarda bulunan metaller içindedir. Burada yayımlanan İznik demir ton fiyatını talep edenlere güncel olarak yollamaktayız. Anlık demir hurda ton fiyatı istemek sebebi ile şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı makalesine mutlaka göz atmalısınız.

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı yazısını incelemek iyi gelecektir. İznik bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her türlü pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı için peşin ödeme yapmaktayız. İznik çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz.

İznik Akü Hurdası Alanlar

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile iş yerimiz gibi kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır.

İznik Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenilir biçimde fabrika söküyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz.Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında lider bir konumdayız. Sektöre girdiğimizden beri çok sayıda fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Fabrika sökümünde önce sökülecek taşınmazın etraflıca gezilerek uygun aletler ve araçların seçilmesi doğru olur. Bursa İznik fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İznik çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima İznik çevresinde çok satılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

İznik Moloz Döküm Yerleri

İznik hurdacı tarafından alınan her nevi hurdanın şirketimize ait depolama alanına nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları İznik Belediyesi’nce planlanan arazilere naklediliyor. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titiz bir şekilde yapılır.

İznik Hurda Jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satanlar arasında en iyi işletmeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için en iyi fiyatları vermekteyiz.

İznik Kumaş Hurdası Alan Firma

İznik ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında adresinize geliyoruz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı penye kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, hurda parti kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alıp satıyoruz.

Toptan gabardin kumaş, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. İznik kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içinde en iyi fiyatı veriyoruz. Buradaki İznik hurda kumaş ton fiyatını kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir.

İznik 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

2.el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, dinlendirici, sanayi tipi set üstü mekap vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri işyerimize davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alınır. 2. El endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de sizlere hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, yük vagonu, hasarlı otomobil hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde İznik bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte kapatılan satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılmış market vb binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva karıştırma makinesi, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır.

İznik Hurdacılar Sitesi

İznik organize sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Olması gerektiği gibi iyi bir İznik için haddinden fazla çalışıyoruz. İznik hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızın aracılığı ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu tür atıkların ticaretini yapmıyoruz.

İznik İkinci El Ev Eşyası

İkinci el çalışma masaları, ofis büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunmaktadır. Çok az 2.el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı adresinizden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alımı konusunda bilgi yazılan paylaşımı okuyabilirsiniz İyi durumda 2. El derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi edinmek amacı ile cep telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Değerinden makul fiyata sıfır ve 2.el ev mobilyası satın alabilirsiniz.

Plastik Hurdası Alan Firma

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İznik plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayımlanan İznik hurda plastik fiyatlarını grubumuzda hızlı bir şekilde paylaşıyoruz. En güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda poşet, mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Bursa şehri İznik bölgesinin her yerinden jelatin, abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikel alınırken oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz. Bursa İznik hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Bu ilçede anot hurda nikel, hurda turbo nikel, %95 ile %99 şablon nikel alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz.

En Yakın İznik Hurdacı Firma

İznik hurdacı sitesi arasındaki ekiplerimizle kapıdan her cins hurda eşya almaya başladık. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı İznik ilçesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak İznik bölgesinde hurda malzeme alırız. İznik en yakın hurdacı hizmetlerimizle her türlü hurda malzeme alıp satarken adresinize işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz.

7/24 Hizmet Veren İznik Hurdacı Firması

Bu sürenin sağladığı güvenle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 1995 senesinden bugünlere değin hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık İznik hurdacı firması olan firmamızla zaman farketmeksizin iş yerimizdeyiz.

İznik Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım sırasında istenilen iş güvenliği önlemleri İznik kentsel dönüşüm alanında yenilenecek dairelerin tekrar inşaatının yapılması nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdayı satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

Hurda Karton Alım Satımı

İlçede hurda okul kitabı, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla size değerinden daha fazla kâr etme olanağı veriyoruz. Avantajlı kağıt fiyatı ile kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, kağıt bardak alıyoruz. İznik kağıt hurda alan firmalar içindeki şirketimiz sayesinde toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Hurda karton alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Bursa İznik hurda karton kg fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz

İznik 2.el Hurda Raf

Hurda depo rafı alıyoruz. Genelde kapatılan depolar tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafları arasından seçtiğimiz kullanılabilir olan 2.el raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki İznik 2.el market rafı ton fiyatını kayıt olanlara her gün yollanmaktadır. Hurda raf alan hurdacı firmalar linkine tıklayınız. İznik hurda raf almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Güncel Anlık İznik Hurda Fiyatları

İznik hurdacı hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri hızlı bir şekilde değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatlarından fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Daha geniş hurda kablo fiyatları konuyu okuyabilirsiniz En doğru hurda fiyatına ulaşabilmek sebebi ile bizi arayın.

Cam Hurda Alım Satımı

Bu dönemde şeffaf süt şişesi, araç camı vs. hurda cam bulunabiliyor. İznik çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Bu dönemde şeffaf süt şişesi, araç camı vs. hurda cam bulunabiliyor.

0 (535) 043 31 17