İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İspir Hurdacı Hurda Alımı

İspir Hurdacı Hurda Alımı

Erzurum İspir bölgesi etrafında hurda eşyalarınızın görüntülerini yollamak amacıyla günün her vaktinde en yakın ekibimize irtibat kurmanız yeterlidir. Türkiyemiz’in tüm ilçelerinde, hurda alıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Erzurum hurdacı firmalar arasındayız.

Hursan Metal firmamız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. En iyi Erzurum İspir hurda fiyatları ile malzemelerinizi alıyoruz. Daha önce görmediğiniz profesyonel faaliyetlerimizi sunuyoruz. Bütün hizmetlerimize bu alandan ulaşabilirsiniz. İspir hurdacı firması olarak hurda almak için geliyoruz.

Erzurum İspir Hurdacıları

İspir hurdacısı olarak Erzurum ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda eşyanızın alımı için uygun hurda taşıma ekiplerimizi gönderiyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü çinko hurdası satmak için şirketimizi arayabilirsiniz.

İspir mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin faydalanması için çalışıyoruz. İspir hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İspir bölgesinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Erzurum şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi İspir daimi hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca Erzurum İspir etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Yurdumuzda senelik 100.000 ton tıpsal atık, 25 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde dördünü maden hurdası, %43’ünü kağıtlar, yüzde oniki’sini hurda camlar oluşturuyor. Maatteessüf, bu kıymetli malzemelerin dörtte beşi yok oluyor. Bu atıkların değeri 1.55 milyar ₺’dir. Geri dönüşümcüler ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden gelen kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktadır.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Geri dönüşümdeki harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklimlere zararının önüne geçiyor.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaçı yeterli olsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaktadır. Hurda madenin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan metalleri korumamıza katkı sağlar. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere saklıyoruz.

İspir Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Cevherlerin yeraltından çıkartılarak işlenmesi uzun sürer. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdanın dönüştürülmesi %90 çok az az olacaktır.

İspir Hurdacı Telefon Numarası

Erzurum İspir adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Erzurum İspir hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatları talep etmek sebebiyle bizi aramanız yeterlidir.

İspir Sac Hurda Alımı

Depolarımızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac bulunuyor. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. İspir çevresinin her yerinden sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, alım satımı amacı ile arayınız. Şantiye çatısı kaplamak için kullanılabilir.

İspir Hurda Bakır Alımı

İspir bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alanlar sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Burada paylaşılan Erzurum İspir soyma bakır hurdası ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Erzurum İspir bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. İspir içerisinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alan İspir hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alan hurdacıyız. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapılır.

İspir Kurşun Hurdası Alım Satımı

Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alırız. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Erzurum İspir kurşun hurda alımıyla uğraştığımız yerler içindedir. Buradaki Erzurum İspir kurşun hurdası ton fiyatlarını dileyenlere bedelsiz ulaştırmaktayız. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda fiyatı yazısına göz gezdirmek istersiniz.

İspir Hurda Alanlar

Hurda zamak, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Hep birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. İspir adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Zararınızı önlemek için topladığınız hurdayı hemen elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğrar. Bu sebepten metallerin değerinin düşmesine neden olmaktadır.

Hurda atık alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

İspir hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi hurda alım satımı yapıyor. Tonajlı alüminyum hurda, hurda bakır, inşaat demiri, kablo, çinko hurda,sarı, ve hurda kurşun alırken fiyat listeleri uyguluyoruz. İspir hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz.

İspir Çinko Hurdası Alımı

İspir ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızda yayınlanan İspir hurda çinko levha fiyatları daima güncelleniyor. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımızı incelemek öğrenmenizi sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

İspir Krom Hurdası Alımı

304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı bölümümüzü şahane olur. Yapısından dolayı gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki İspir krom kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

İspir Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Aslında hurda sarı adıyla hurda türü yoktur. Bu sebeple İspir sarı pirinç hurdası alım satımı yapmaktayız.

İspir genelinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Bu sayfadaki Erzurum İspir hurda sarı pirinç fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir. Detaylı sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacılar metine göz atabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. İspir hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Hursan Metal şirketi tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğu için hurda sarı denmektedir. Hurda satanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri hurda sarı türleri vardır.

İspir Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

İspir ilçesinin tümünde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımı için tartımı istediğiniz yerde yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz. Bu sayfadaki İspir alüminyum hurdası fiyatları ayda bir güncellenmektedir. Sitemizde bulunan hurda alüminyum alan hurdacı içeriğe bir göz atabilirsiniz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası İspir hurdacı firmasıyız.

Her türden alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız. Erzurum İspir alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde her gün profesyonelleşiyoruz. Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz.

İspir Demir Hurdası Alım Satımı

İspir etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel hurda demir fiyat listesi edinmek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler paylaşımını okuyabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek için linkine tıklayın. Unutmayın ki her türden demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapmaktayız. Hurda demir, yeryüzünde çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Buradaki İspir demir hurdası fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Firmamız İspir genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

İspir Kablo Hurdası Alımı

Erzurum İspir ilçesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı metne göz atabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeniyle hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Erzurum İspir hurdacı firması olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları, antigron kablo alım satımı yapmaktayız. Tonajlı hurda kablo alımında piyasasından yüksek fiyat veriyoruz. Ek olarak fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan İspir hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. İçindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Erzurum İspir hurda bakır kablo fiyat listesi anlık olarak güncelleniyor. İspir ilçesinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda kolayca ele geçen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz.

İspir Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. İspir plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Bu sayfadaki İspir hurda plastik fiyat listesi her dakika güncellenmektedir Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Erzurum ve İspir ilçesinin tamamından abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyata mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapıyoruz.

İspir Kağıt Hurdası Alım Satımı

Erzurum İspir kağıt hurdası alan yerler içerisindeki şirketimiz ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası fiyatı edinebilirsiniz. Bölgenin tümünde defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile hurda ticareti yapmak isteyenlere daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz.

Ederinden fazla fiyata kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Hurda kağıt, karton alımı için adresinize geliyoruz. Sayfamızdaki İspir hurda kağıt fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz

İspir Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Yoğun kullanımla atık duruma düşen akülere hurda akü diyoruz. Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile hurdacılar için değerlidir. Akü hurdası kilo fiyatı makalesini ziyaret edebilirsiniz. Dolayısı ile depomuz benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme imalathanesi olan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında kullanılmaktadır.

İspir Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. İspir kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenmesi gereken apartmanların yenilenerek imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurdanızı alıyoruz.

İspir Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrikaların sökümünü gerçekleştiriyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde ünlü olduk. Yıllardır yüzlerce fabrika sökümü ihalesini gerçekleştirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. İspir fabrika söküm işi yapıyoruz. İşe başlamadan önce yıkılacak imalathanenin detaylı şekilde incelenmesi gerekir.

İspir İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan depolardan aldığımız Yıkılmış ev binalarından sökülen sıfır ayarında ikinci el çelik kapı, mutfak dolabı, pencereler alan firmalar içindeyiz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası az kullanılmış portatif, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz.

İspir 2.el Restoran Ekipmanları Alım Satımı

Temiz kullanılan otel tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. 2. El endüstriyel tip lokanta mutfağında kullanılan aletleri alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz yemek dilendiricileri, krom davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, aspiratör ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak aletini görmek amacıyla sizi depomuza davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan firmalar firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz.

İspir Parça Kumaş Alım Satımı

Erzurum İspir bölgesinin her yerinde hurda kumaş almaktayız. Erzurum İspir bölgesinin her tarafında hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında belirttiğiniz adrese geliyoruz. Tonajlı parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımı yapmaktayız.

Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. İspir kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alan yerler arasındayız. Buradaki İspir kumaş hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz.

İspir Cam Hurdası Alımı

Bu dönemde renkli otomobil camı, süt şişesi ve benzeri hurda cam bulunmaktadır. İspir etrafında cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Bu dönemde renkli otomobil camı, süt şişesi ve benzeri hurda cam bulunmaktadır.

İspir Nikel Hurda Alımı

Hurda nikel içinde arsenik olduğundan zehirli olabilir. İspir hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede nikel turbo hurda, anot nikel, %95 ve %99 şablon nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alımında oldukça dikkatli davranmalıyız.

İspir Hurdacı Sitesi

Çocuklara iyi bir Erzurum ve çok daha yaşanabilir İspir bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bu malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. İspir hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı dükkanımızla hurdacılık yapıyoruz.

İspir 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla resterasyon yapan aktarlar tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, market rafları, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Sitemizdeki Erzurum İspir hurda çelik raf kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklayın. Hurda raf İspir almak sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

İspir Klima Hurda Alanlar

İspir ilçesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima İspir bölgesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

İspir Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu İspir Belediyesi’nce belirlenen alanlara taşınır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla yapılır.

En Yakın İspir Hurdacı Numarası

Hursan Metal hurdacılık olarak İspir etrafında hurda satımı yapmaktayız. İspir en yakın hurdacı firma hizmeti ile her türden hurda alıp satarken gönderdiğiniz konuma deneyimli personel yolluyoruz. İspir hurdacıları içinde içinde çalışan ekiplerimiz ile adresinizden her çeşit hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu haliyle sizlere en yakın hurdacı İspir genelinde hizmet veriyoruz.

7/24 Hurda Alan İspir Hurdacı

İki bin dokuzdan bugüne hurdacılığa hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşma vasıtasıyla alet parkurumuzu geliştirerek artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren İspir hurdacı olarak cumartesi pazar bile sektöre hizmet vermekteyiz.

İspir Jeneratör Hurda Alanlar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

İspir 2.el Ev Eşyası

2. El büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu alımı için yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. Titiz kullandığınız 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi adresinize gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat teklifi verilmektedir. Daha geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alan hurdacı firma başlıklı sayfamıza ulaşın En ekonomik fiyatlara yeni, 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. Her türlü 2. el derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Anlık İspir Hurda Fiyatları

Güncel akü hurdası fiyatları hakkındaki makaleyi inceleyin En doğru hurda fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız gereklidir. İspir hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listeleri anlık güncellenmektedir. Bir defa daha söylemekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken ton fiyatından daha fazla fiyatlar uyguluyoruz.

İspir Hurda Araba Alanlar

Elbette sizlere araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde İspir bölgesinde hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz. Evrak işi olmayan çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda vagon, trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

0 (535) 043 31 17