İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İslahiye Hurdacı Telefon Numarası

İslahiye Hurdacı Telefon Numarası

Hurdacı olarak hurda malzemeler değerinde alıyoruz. İslahiye merkezi çevresinde temiz kullanılmış eşya ve hurda alıyoruz. İslahiye hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

İslahiye hurdacı firma olarak İslahiye ilçesinin hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Anlık Gaziantep İslahiye hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız.

Şu anda Gaziantep İslahiye hurdacı depoları içindeyiz. Lakin Gaziantep İslahiye merkezinde de hizmetler veriyoruz. Hursan Metal firmamız ile İslahiye bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Gaziantep hurdacısı olan Hursan Metal hizmetinizdedir. Gaziantep İslahiye merkezinde hurdacı firmasıyız.

Gaziantep İslahiye genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Yüksek tonajlı miktarda hurda eşya satımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Gaziantep hurdacısı firmalar arasındayız.

İslahiye Hurdacı Firmalar

İslahiye hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Gaziantep İslahiye çevresinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü karton hurdası satışı yapmak amacıyla iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Gaziantep merkezinin sempatik ilçesi İslahiye öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Gaziantep İslahiye ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İslahiye hurdacı firması olarak Gaziantep ilçelerinde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemeleriniz için adresinize en yakın konumda bulunan hurda nakliye personellerimizi göndermeye devam ediyoruz. İslahiye genelinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğini kurtarıyoruz.

Gaziantep İslahiye Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaktan kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi uzun sürer. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurda metalin geri dönüşümü %90 çok az az olacaktır.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Doğal kaynakların miktarı bellidir. Bazıları yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla tüketimde artmaktadır. Hurdaları geri dönüştererek ihtiyacımız olan metallerin korumayı başarabiliriz. Böylece madenleri geleceğe aktarıyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Madenlerin geri dönüşümünde harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklimlere zarar vermesini önlemektedir.

İslahiye Hurdacı Telefonu

İslahiye adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda atık fiyatları sormak nedeni ile bizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Gaziantep İslahiye hurdacı numarası bu sayfanın içinde hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

İslahiye Krom Hurda Alımı

Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda ton fiyatı paylaşımına göz atmak istersiniz. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki İslahiye krom fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız.

İslahiye Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

İslahiye hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Hursan Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretinde liderlik etmektedir. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Gaziantep İslahiye sarı pirinç ton fiyatını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Anlık sitemizdeki hurda pirinç sarı metini inceleyebilirsiniz. İslahiye ilçenin tümünde sarı hurda alıyoruz.

Bu sebep ile İslahiye hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı deniliyor. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda türü yoktur. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir.

İslahiye Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alım satımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. İslahiye Gaziantep hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Gaziantep İslahiye hurda kurşun kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu biliniyor. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alımı yapıyoruz.

İslahiye Hurda Kablo Alımı

Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo alıyoruz. Güncel sayfamızdaki hurda kablo yazıyı inceleyin. Hurda kablolar telindeki bakır oranı sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Gaziantep İslahiye ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alım satımında uzmanız.

İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki İslahiye hurda bakır kablo kg fiyatı güncellenmiştir. Lakin hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında en güncel fiyat teklifini teklif ediyoruz. Gaziantep İslahiye ilçesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir.

Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki İslahiye hurdacı firmayız. . Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılıyor. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Etrafta çoğunlukla ele geçen 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin parayla ödüyoruz. Gaziantep İslahiye hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satanlar bize ulaşın. Tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

İslahiye Çinko Hurda Alım Satımı

Gaziantep, İslahiye çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki İslahiye hurda çinko levha ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatı bölümünü gezmek iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

İslahiye Bakır Hurdası Alım Satımı

İslahiye içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. İslahiye bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alımı yapılır. Bakır hurdası alan İslahiye hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Burada yayınlanan İslahiye soyma bakır hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Gaziantep İslahiye hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz.

İslahiye Hurda Demir Alan Firma

Hursan Metal İslahiye genelinde hurda demir alımı yapıyor. Bildiğiniz üzere her cins demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri için nakit para ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün linkine tıklayınız. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatları gönderisine kesinlikle bir göz atın. Demir, dünya genelinde en çok alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizde yayımlanan İslahiye extra demir hurda kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. İslahiye etrafında tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz.

İslahiye Hurda Sac Alımı

Veranda tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac vardır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. İslahiye ilçesinin her yerinden hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı istemek sebebi ile.

İslahiye Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İslahiye yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Hurdanızı geç kalmadan satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin değeri düşüyor.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan İslahiye hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda krom almak için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Gaziantep İslahiye hurdacı firma olan Hursan Metal her çeşit hurda atık alıyor. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurda, alüminyum, çinko hurda, toplama demir, kurşun ve hurda sarı alımına özel piyasanın üzerinde fiyat listesi uyguluyoruz. İslahiye hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz.

İslahiye Alüminyum Hurdası Alımı

Ek olarak alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Firmamıza güven duyanların sayesinde her geçen gün büyüyoruz. İslahiye ilçesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımları sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Gaziantep İslahiye alüminyum hurda alanlar içinde fark yaratıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki İslahiye alüminyum ton fiyatını isteyenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Daha detaylı bloğumuzda bulunan alüminyum alan hurdacılar yazıyı okuyun.

2.el Raf Hurdası

Sitemizdeki Gaziantep İslahiye hurda raf fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Hurda raf alan yerler yazımızı incelemelisiniz. Raf hurdası İslahiye satışı yapmak amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen mandıralardan temin ettiğimiz reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafları, demir raflar, çelik raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan İslahiye Hurdacı

1999 yıllarından beri hurdacılık faaliyetleriyle hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Bu sürenin verdiği deneyimler vasıtasıyla gelişen teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan İslahiye hurdacı firması dükkanımız aracılığıyla zamana takılmadan açığız.

İslahiye Akü Hurdası Alanlar

Bir müddet sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denir. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren suları ayrıştırıldığından kıymetlidir. Otomobillerde enerji ihtiyacı sebebi ile bulunur. Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolanan enerji deposudur. Hurda akü alımı gönderisine bakmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır.

Kağıt Hurda Alanlar

Bölgede kitap, defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra hassasiyetle satıcılara ederinden fazla kazanma şansı takdim ediyoruz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Sayfamızdaki İslahiye hurda kağıt ve karton fiyatları güncellendi İslahiye kağıt hurdası alan yerler içerisindeki işletmemiz sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz.

İslahiye Fabrika Bozumu

İslahiye fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Öncelikle yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca dolaşılarak gerekli araç ve gereçlerin seçilmesi doğru olur.

Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay değildir. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihalelerini başarıyla gerçekleştirdik.

Klima Hurda Alanlar

İslahiye ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. 2.el Klima İslahiye ilçesinde en çok alınan hurdalar içerisindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

İslahiye Moloz Dökümü

Yıkım molozu İslahiye Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alana naklediliyor. Yıkımdan sonra sözleşmeye bağlı olarak molozun taşıma işleri titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

İslahiye Hurdacılar Sitesi

Bizden sonrakilere güzel bir Gaziantep İslahiye yaratmak için çok çalışıyoruz. İslahiye hurdacılar sitesindeki firmamızla hurda ticareti hizmetleri ediyoruz. İslahiye OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türden atıkları alıyor değiliz.

İslahiye İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca iflas eden esnaflardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç makinesi 2.el iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan yurt vs. binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolabı, pencere satıyoruz.

Plastik Hurdası Alan Yerler

Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Gaziantep ve İslahiye ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurda, plastik abs, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası almaktayız.

İslahiye hurda plastik alımı yapanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Sitemizdeki İslahiye plastik kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İslahiye Anlık Hurda Fiyatları

İslahiye hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi piyasada saat başı değişmekte. Sayfamızdaki hurda sarı fiyatları yazıyı ziyaret edin Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda ticareti yaparken ton fiyatından yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek için bize ulaşın.

Nikel Hurdası Alanlar

Bu yüzden nikel hurdası taşınırken gayet özen ile çalışılmalıdır. Özellikle %99 şablo nikel hurdası – %95 nikel şablon, nikel turbo, anot nikel hurdası alımında piyasasından yüksek kg fiyatı sunuyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Gaziantep ile İslahiye hurda nikel alıyoruz.

İslahiye 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Titiz kullanılan 2. el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinası alan hurdacı firma başlıklı paylaşımını gezebilirsiniz Kullanılmış öğrenci masası, büro mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. İslahiye Gaziantep ilçesinin her yerinden yeni gibi, 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

İslahiye Hurda Otomobil Alan Yerler

Elbette size hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. İslahiye hizmet veriyoruz. Ancak hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araba, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde İslahiye bölgesinde hurda araba alıyoruz.

En Yakın İslahiye Hurdacı Telefon Numarası

En yakın İslahiye hurdacı servisi ile hurda eşya nakliyesi yapmak amacıyla adresinize gelmekteyiz. Hursan Metal hurdacılık olarak İslahiye bölgesinde her türde hurda alırız. İslahiye hurdacı bünyesindeki personelimizle yerinden hurda alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurda alanlar İslahiye etrafında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

İslahiye Bina Yıkımı

Çıkacak hurda bina yıkımı yapıyoruz. Üstteki fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi tüm hurda eşyayı almaktayız. Kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılacak dükkanların istendiği şekilde yapılması sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm önlemler

Jeneratör Hurda Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasında en iyi yerlerdeniz. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alım satımı yapıyoruz.

Cam Hurda Alım Satımı

İslahiye ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı madde tutan amorf yumuşak olmayan malzemelerin adıdır. Genelde rengarenk araba camı, soda şişesi şeklinde hurda cam bulunabilmekte.

0 (535) 043 31 17