İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İskilip Hurdacı

İskilip Hurdacı

İskilip hurdacı depoları içerisinde lideriz. Çorum hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir. Çorum İskilip meydanda yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla İskilip uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Normalde İskilip hurdacı firmasıyız. Lakin İskilip merkezinde de hizmet veriyoruz. Çorum İskilip hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmaktayız.

İskilip merkezi etrafında temiz kullanılmış eşyalar ve hurda alımında hurdanızın değerini peşin ödüyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Çorum İskilip etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

Toptan hurda alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çorum hurdacı olarak İskilip merkezinin bütün sokaklarında hizmet veriyoruz. Hursan Metal olarak Çorum İskilip merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük İskilip hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi yerinden almaktayız.

Çorum İskilip Hurdacı Firma

İskilip hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Çorum İskilip merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Çorum ilinin sempatik ilçesi İskilip sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sırf Çorum İskilip bölgesinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İskilip hurdacı firması olarak Çorum ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki atık malzemenizin transferi için size en yakın hurda nakliye ekiplerimizi göndermekteyiz. İskilip merkez ve mahallelerinde hurda alımı hizmetleri sürdürüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Metal hurdalar geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye zarar vermesinin önüne geçiyor.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı çok gibi gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide her geçen gün artmaktadır. Hurda madenleri geri dönüşümü ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylelikle doğal kaynakları gelecek nesillerede aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufunu sağlıyor. Metallerin madenden çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. İşlenebilir hammaddeyi en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Hurdaların geri dönüşümü %90 çok az az olacaktır.

İskilip Hurdacı Telefonu

İskilip hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. İskilip hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Hemen arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak amacıyla telefonumuzu aramanız gereklidir.

İskilip Krom Hurda Alım Satımı

310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları gönderimizi geziniz. Oldukça sert bir metal olduğu için zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki İskilip krom kg fiyatı güncellenmiştir.

Demir Hurdası Alanlar

Firmamız İskilip ilçesinin tamamında hurda demir alımı yapmaktadır. Demir hurdası, dünyada bol miktarda satılan metaller arasındadır. Sayfamızda bulunan İskilip toplama demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alıyoruz.

Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı talep etmek sebebi ile şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazımızı ziyaret edebilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazısına kesinlikle göz atmalısınız. İskilip etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

İskilip Çinko Hurdası Alım Satımı

İskilip bölgesinin her yerinden çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki İskilip çinko hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurda alım satımı yazımıza bakmak istersiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satımı için bize iletişim kurabilirsiniz.

İskilip Sarı Pirinç Hurdası Alımı

İskilip genelinde sarı hurda alıyoruz. Bu yüzden İskilip sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı hurda bronz hurda araiş ticaretinde piyasaya hakimdir. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında bir hurda varolmamıştır. Bu yazıda yer alan Çorum İskilip sarı pirinç fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda sarı içeriğiyle paylaşılmış metine göz gezdirebilirsiniz. Çorum İskilip hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Müşterilerde hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri sıkça bulunur.

Hurda Kurşun Alanlar

Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler bağlantısına tıklayın. Kurşun metalinin kullanılan eski bir maden olduğu söylenmektedir. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurdası fiyat listesi öğrenmek sebebiyle internet sayfamızdaki mobil hatlarımızı arayıp ulaşabilirsiniz. İskilip kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Buradaki İskilip hurda kurşun fiyatlarını arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

İskilip Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. İskilip çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek çok kârlı çıkabilirsiniz. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurda vardır.

İskilip Kablo Hurda Alımı

Çünkü sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan İskilip hurdacı arayanlar için buradayız. Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

İskilip bölgesinin tamamında %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. İçindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki İskilip kablo ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo satanlar hemen bizi arayabilir. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Hurda kablo konulu metini ziyaret edin. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. İskilip ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Çorum İskilip hurdacısı Hursan Metal her çeşit hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo için buradayız. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılık yapanlar için önem arzeder.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan pahalı fiyatlar sunuyoruz. Ayrıca alüminyum hurda kablo için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Etrafta çoğunlukla edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar alımında değerini yerinde ödüyoruz.

İskilip Bakır Hurdası Alım Satımı

İskilip bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan İskilip hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alırken peşin ödeme yapıyoruz. İskilip içinde bakır hurda almaktayız. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Çorum İskilip bakır kg fiyatını abonelerimize saat başı yollamaktayız. Çorum İskilip bakır hurda alan yerler arasındayız.

İskilip Alüminyum Hurda Alanlar

Sizin desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası ticareti için arayın. Çorum İskilip alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. İskilip bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil alırken tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler. Buradaki İskilip hurda alüminyum kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı almak için irtibat kurmanızı istiyoruz. Alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz.

İskilip Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. İskilip adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdalarınızı çok zaman geçirmeden satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürmektedir.

Çorum İskilip hurdacı firma olan Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımında fiyat listesi sunmaktayız. İskilip hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz.

Klima Hurda Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İskilip çevresinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima İskilip ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir.

İskilip Hurda ve Moloz Nakliyesi

İskilip hurdacı tarafından alınacak tüm hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozu İskilip Belediyesi tarafından planlanan araziye nakliyesi yapılıyor.

Nikel Hurda Alanlar

Bu bölgede %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Çorum İskilip nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdaları muhteviyatında kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken gayet dikkatle hareket edilmelidir.

İskilip Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi ücretsiz yapıyoruz. İskilip kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılması gereken apartmanların gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm tedbirler Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler benzeri her cinste hurdayı ücretle alıyoruz.

İskilip Hurdacı Sitesi

Daha fazla temiz bir Çorum ve daha çok yaşanabilir İskilip yaratmak için sürekli çalışıyoruz. İskilip sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurda malzemenizin alımını yapmıyoruz. İskilip hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamız iş birliği ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

Cam Hurda Alımı

Günümüzde renkli içecek şişesi, kırık araç camı benzeri hurda cam türleri çok fazla geri dönüştürülüyor. İskilip ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde renkli içecek şişesi, kırık araç camı benzeri hurda cam türleri çok fazla geri dönüştürülüyor.

İskilip Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerden fırsat buldukça İskilip çevresinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda araba, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

2.el Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alan Hurdacı

İş görecek durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alıp satıyoruz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, aspiratör, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz dinlendirici ve benzeri kafe restoran tipi mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Endüstriyel lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı üç kapaklı dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kumaş Hurdası Alan Firmalar

İskilip çevresinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında belirttiğiniz adrese gelmekteyiz. Çorum İskilip çevresinde hurda parça kumaş alıyoruz. Parti malı nevresim kumaş parçası, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alımında yerinizde ödeme yapmaktayız.

Parti malı ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş, kot kumaşı, pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Çorum İskilip kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki İskilip kumaş hurdası kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

Güncel İskilip Hurda Fiyatları

İskilip hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı yaparken uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında anlık değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken öteki İskilip hurdacılarından daha fazla fiyatlar öneriyoruz. Doğru hurda ton fiyatına ulaşmak sebebiyle bizi arayın.

İskilip 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizdeki İskilip ikindi el raf hurdası fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Hurda raf alanlar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. İskilip 2.el hurda raf satın almak sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, ürün reyonları, teşhir rafları, hurda market rafı içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafı satıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz.

Hurda Karton Alan Hurdacılar

Avantajlı fiyatlarla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alımı yapan firmalar arasındayız. Bölgenin tamamında renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle satıcılara piyasa değerinden yüksek oranda kazanma avantajı veriyoruz. Çorum İskilip kağıt hurda alan firmalar arasındaki firmamız ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. İskilip karton hurda aldığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Çorum İskilip hurda karton ve kağıt fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız

Plastik Hurda Alanlar

Çorum ile İskilip bölgesinin tamamından jelatin hurda, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren fiyatları istemek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz.

İskilip hurda plastik alan firmalar içinde öncü hurdacı firmasıyız. Buradaki İskilip hurda plastik fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

İskilip İkinci El Ev Eşyası

Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. 2.el büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masası satmak isteyenlere ücreti değerinde ödemekteyiz. İskilip içerisinde sıfır, 2. el kanepeler satıyoruz. Kısa bir zaman kullanılmış olan ikinci el olarak satılabilecek durumdaki yemek takımlarını adresinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alan hurdacı konusunda bilgi yazılan gönderimize bakınız

7/24 Açık İskilip Hurdacı

7/24 hizmet veren İskilip hurdacı olan şirketimizle günün her saatinde hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. 2016 yılından bugüne geri dönüşümde hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Yılların verdiği deneyimle araç gereç parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Hurda Akü Alım Satımı

Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Taşıtlarda enerji kaynağı sıkça kullanılıyor.

Bir zaman sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü içinde bulunan kurşunlu sıvı nedeni ile geri dönüşüm için değerlidir. Hurda akü alımı bağlantısına tıklamalısınız. Bu sebep ile Hursan Metal benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir.

En Yakın İskilip Hurdacı Telefonu

İskilip hurdacı içindeki personelimiz ile yerinden hurda malzeme alım hizmetimiz var. İskilip en yakın hurdacı firması ismi ile hurda metal almak nedeni ile deponuza çalışanlarımızı yolluyoruz. Böylece atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler İskilip genelinde servis ediyoruz. Hursan Metal olarak İskilip ilçesinde hurda almaktayız.

Jeneratör Hurda Satanlar

Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmayız.

İskilip İkinci El İnşaat Malzemeleri

İskilip ilçesinde yıkılan apartman binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan depolardan edindiğimiz Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva mikseri, harç karıştırma makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

İskilip Fabrika Bozumu

Fabrika sökümü yapan firmaların söylediği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Fabrika sökümünden önce sökülecek taşınmazın detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor.

İskilip Çorum fabrika söküm işi gerekli ekipmana sahip olmanın deneyimine sahibiz. Profesyonel şekilde fabrika söküyoruz. Yıllardır sayısız fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik.

0 (535) 043 31 17