İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İnönü Hurdacı

İnönü Hurdacı

İnönü çevresinde hangi hurdaları aldığımızı öğrenmek amacı ile 7/24 yetkili personellerimize iletişim kurmanız yeterlidir. Güzel yurdumuzun tüm illerinde, her nevi hurda alımı yapıyoruz. İnönü hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda malzeme alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Eskişehir hurdacı firmalar içerisindeyiz. Güncel İnönü hurda piyasa fiyat listeleri ile malzemelerinizi alıyoruz. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Bütün hizmet alanlarımızı buradan erişebilirsiniz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile hurda çeşitleri alıyoruz.

İnönü Hurdacısı

İnönü bölgesinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yarar sağlamaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile hizmet numaralarımızı aramalısınız. İnönü hurdacı firması olarak Eskişehir bölgesinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için uygun hurda nakliye ekiplerimizi gönderiyoruz. İnönü hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Eskişehir İnönü etrafında benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Eskişehir merkezinin hızla büyüyen ilçesi İnönü öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İnönü için değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Eskişehir İnönü Geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bazıları yeterli miktarda bulunsada nüfus ile beraber tüketimde artmaktadır. Hurda metalin geri dönüşümü ana kaynağı kurtarır. Böylelikle yeraltındaki kaynakları gelecek döneme saklayabiliriz.

Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Cevherlerin ocaklardan çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. En baştan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok az azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Metallerin geri dönüşümünde harcanılan düşük enerji emisyonun iklimlere zarar vermesinin önüne geçiyor.

Türkiye’de bir yılda 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 25 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 27’sini plastikler, yüzde oniki’sini cam türevleri, yüzde dördünü metaller, yüzde kırk üçünü kağıtlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu paha biçilmez malzemelerin yüzde yetmiş beşi yok oluyor. Çöpe atılan atıklar senede Türkiye’yi 1.5 milyar TL zarara uğratmaktadır. Hurdacı firmalar boşa giden bu miktarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek için çalışıyoruz.

İnönü Hurdacı Numarası

Eskişehir İnönü yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Eskişehir İnönü hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayın yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak nakit para kazanabilirsiniz. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebi ile cep telefonumuzu aramalısınız.

İnönü Sac Hurda Alımı

İnönü çevresinde sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edip yüksek gelir elde edebilirsiniz. Hali hazırda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurdası alanlar içindeyiz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır.

İnönü Hurda Bakır Alımı

İnönü bakır hurdası fiyatları için operatörlerimizi arayın. Hurda bakır alan İnönü hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfada bulunan İnönü hurda bakır ton fiyatını dileyenlere günlük göndermekteyiz. Eskişehir İnönü bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. İnönü içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır.

İnönü Hurda Kurşun Alımı

Metal kurşunun eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar yazısını incelerseniz şahane olur. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda için özel fiyat sunuyoruz. Eskişehir ili İnönü kurşun hurdası alım satımı hizmeti verdiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Eskişehir İnönü kurşun hurdası ton fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz.

İnönü Hurda Alan Firma

İnönü adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Böylece hurdaların kıymeti düşüyor. Antimon zamak hurda, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda kağıt alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan yerler arasındayız. Tonajlı çinko hurdası, kurşun, hurda bakır, kablo hurdası, alüminyum,hurda demir ve sarı alırken piyasasının üstünde fiyat listesi veriyoruz. İnönü hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Eskişehir İnönü hurdacı firma olan Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

İnönü Çinko Hurda Alımı

Buradaki İnönü çatı söküm çinkosu kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alanlar bağlantısına tıklayın. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satışı yapmak için arayın. İnönü bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

İnönü Krom Hurdası Alanlar

310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı sayfamıza kesinlikle bir göz atın.

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki İnönü hurda krom tank ton fiyatlarını dileyenlere günlük ulaştırılmaktadır. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor.

İnönü Sarı Hurdası Alan Yerler

Bu sebep ile İnönü hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Aslında sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası almaktadır. Bu sayfadaki Eskişehir İnönü sarı pirinç kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda pirinç sarı başlığıyla paylaşılmış metini okuyun. İnönü hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapıyor.

İnönü ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

İnönü Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Eskişehir İnönü alüminyum hurda alan yerler arasında öncüyüz. Bize hurda satanların destekleriyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sayfamızda bulunan İnönü hurda alüminyum kilo fiyatı güncelliğini koruyor. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. İnönü ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı yaparken tartımı teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alıyoruz.

İnönü Demir Hurdası Alanlar

Demir hurdası, dünya genelinde çokça satılan madenler içerisindedir. Buradaki İnönü 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı bağlantısına tıklayın.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar demir hurdası konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Hursan Metal Geri Dönüşüm Eskişehir İnönü genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Sizinde bildiği gibi her tür demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan alım satımı yapılır. İnönü çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

İnönü Hurda Kablo Alanlar

İnönü bölgesinde çoğunlukla edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Eskişehir İnönü hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında deneyimliyiz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Fakat enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda kablolar alan alan İnönü hurdacı firmayız. Ayrıca çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Eskişehir İnönü ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içinde değerinde ton fiyatını biz veriyoruz. Daha geniş bilgi için hurda kablo konuya göz atın. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için kıymetlidir.

Yerinden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İnönü hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızda yayınlanan Eskişehir İnönü bakır kablo kg fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz.

Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

İnönü Plastik Hurdası Alanlar

En avantajlı fiyatla şeffaf naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alım satım işleri için yerinize gelmekteyiz. Eskişehir ve İnönü bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, hurda abs plastik, polistren, jelatin hurdası satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İnönü plastik hurda alanlar içerisinden ön planda olan İnönü hurdacısıyız. Sayfamızdaki İnönü plastik hurdası ton fiyatı anlık güncellenmektedir Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İnönü Karton Hurdası Alan Yerler

Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İnönü hurda karton ve kağıt fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz İnönü kağıt hurda alan firmalar içerisindeki firmamız ile çalışarak kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyata peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, kullanılmış gazete alımı yapan depolar içerisindeyiz. Bölgenin tümünde renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle satıcılara daha çok kazanma avantajı iletiyoruz.

İnönü Hurda Akü Alanlar

Arabalarda enerji ihtiyaçları amacı ile sıkça kullanılmaktadır. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Yoğun kullanımdan sonra kullanılmaz haline düşen aküye hurda akü deniliyor. Hurda akü içerdiği kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir. Akü hurda alan hurdacı firmalar gönderisine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme tesisi olan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar.

İnönü Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi çıkacak hurdalar karşılığı binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. tüm hurda eşyayı satın alıyoruz.

İnönü kentsel dönüşüm alanında eskimiş ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tedbir önlemleri

İnönü Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İnönü fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Yıkım yapanların söylediği gibi kolay bir iş olmamıştır. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozum ihalesi aldık. Profesyonel şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı olduk. Sökümden önce sökülecek taşınmazın detaylıca dolaşılması gerekiyor.

İnönü 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda alçı mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası 2.el demir iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılan lokanta ve benzeri binalardan çıkarılan yeni ayarında ikinci el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan depolardan edindiğimiz

İnönü 2.el Restaurant Aletleri Alanlar

İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi set üstü ocak, dinlendirici, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depomuza davet etmekteyiz. 2.el bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz.

İnönü Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Buradaki İnönü kumaş hurdası ton fiyatını isteyenlere bedelsiz yollamaktayız. Spota düşmüş hurda gabardin kumaşı, hurda örme, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş satmak için telefon numaramızı şimdi arayın. Eskişehir İnönü çevresinde hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımında belirttiğiniz adrese ekiplerimizi gönderiyoruz. İnönü kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Kumaş hurdası alıyoruz. Kiloyla dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alıp satıyoruz.

İnönü Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip suları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Bu dönemde renkli süt şişesi, otomobil camı türlerde hurda cam çeşitleri bulunabiliyor. İnönü ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasında bulunuyoruz.

İnönü Nikel Hurda Alım Satımı

Bu bölgede anot nikel hurdası, nikel turbo, %95 şablon nikel – %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikel alınırken mümkün olduğunca özen ile davranılmalıdır. Eskişehir İnönü nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

İnönü Hurdacı Sitesi

İnönü hurdacılar sitesindeki firmamızla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz. Her haliyle yaşanır bir Eskişehir İnönü yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan her miktarda hurdanızı alıyoruz.

İnönü İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sayfamızda yayımlanmış olan İnönü 2.el raf kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Raf hurdası alımı linkine tıklamalısınız. İnönü 2.el raf hurdası satmak sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen depolar tarafından satışa sunulan hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar, reyonlar, teşhir rafları içinden seçilen yeniden farksız 2.el raf hurdası satıyoruz.

İnönü Hurda Klima Alım Satımı

İnönü bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima İnönü çevresinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

İnönü Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar İnönü Belediyesi Fen işlerince planlanan arazilere dökülüyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle anlasmamıza göre molozların nakliyesi itinayla yapılır.

En Yakın İnönü Hurdacı Firma

İnönü hurdacı olan firmamızla yerinden her türlü hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu yöntem ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler İnönü bölgesinde hizmet veriyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamızla İnönü genelinde her türde hurda malzeme satımı yapıyoruz. En yakın İnönü hurdacı hizmetlerimizle hurda eşya alım satımında ayağınıza güvenilir personel yolluyoruz.

7/24 Açık İnönü Hurdacı

Nerdeyse 29 senedir hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. 7/24 hurda alan İnönü hurdacı firması olarak günün her saatinde açığız. Bu sürenin bahşettiği tecrübeler süreci ile gelişen tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İnönü Hurda Jeneratör Alan Firma

Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar arasındayız. Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru işletmeyiz.

İnönü Beyaz Eşya Hurdası

Kullanılmış büro ofis mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası temin edilir. Her çeşit 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, anakart almak maksadıyla telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip yemek odası takımlarınızı adresinizden iyi fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat sunuyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi paylaşılan içeriğimizi ziyaret ediniz Eskişehir İnönü ilçesinin tamamında yeni gibi ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz.

İnönü Hurda Fiyatları

İnönü hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde uygulanılan kilo fiyatı her dakika değişmekte. Sitemizdekihurda fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımı yaparken piyasasından daha fazla ton fiyatı teklif ediyoruz. En doğru ton fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

İnönü Araba Hurdası Alanlar

Elbette sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazen İnönü çevresinde araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, ağır hasarlı araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

0 (535) 043 31 17