İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İnhisar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

İnhisar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

En doğru İnhisar hurda fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Daha önce görmediğiniz hurdacılık faaliyetleri yürütüyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. Bilecik İnhisar ilçesinin etrafında hurdanızın fotoğrafını iletmek amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tonajlı hurda alışverişinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Bilecik hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

İnhisar hurdacı firması olarak bu alanda liderlik etmekteyiz. Türkiye’nin aradığınız bölgesinde, hurda alıyoruz. Hursan Metal ismimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bilecik İnhisar Hurdacıları

İnhisar hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. İnhisar ilçesinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizde her nevi hurda kablo satışı yapmak sebebiyle telefon numaralarımızı aramalısınız. Bilecik ilinin büyüyen ilçesi İnhisar gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Bilecik İnhisar için değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. İnhisar hurdacı firması olarak Bilecik ilinin tümünde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzeme için konumuza en yakın bölgede bulunan hurda alım personellerimizi yönlendirmekteyiz. İnhisar genelinde faaliyet gösteriyoruz. İşi bitmiş madenleri işlemden geçirerek milletimizin geleceğini koruyoruz.

İnhisar Hurdacı Telefon Numarası

İnhisar hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Hemen arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bilecik İnhisar hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatları öğrenmek nedeni ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

İnhisar Kablo Hurdası Alımı

Hurda kablolar içindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. İnhisar ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı sırasında en güncel fiyatı teklif ediyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Kullanılış alanlarına göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan İnhisar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılıyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyat sunuyoruz.

Satıcılarda bolca ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Bilecik İnhisar hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımına liderlik yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki İnhisar hurda kablo kg fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Konumdan enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Bilecik İnhisar hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablolar alım satımı yapmaktayız. Hurda kablo alan yerler hakkındaki makaleye göz atabilirsiniz.

İnhisar Çinko Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Bilecik İnhisar çatı söküm çinkosu fiyat listesi güncellendi. Çinko hurda alan yerler bölümünü okuyabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Bilecik, İnhisar bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

İnhisar Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Sayfamızda yayınlanmış olan Bilecik İnhisar sarı pirinç fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar konulu konuyu ziyaret edin. Bilecik İnhisar hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor.

Bu yüzden İnhisar sarı hurdası alanlar içindeyiz. İnhisar genelinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Hursan Metal bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz alımında öncülük etmektedir.

Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

İnhisar Krom Hurdası Alımı

304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Bilecik İnhisar krom ton fiyatları bugün güncellendi. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma yazımıza bakmak istersiniz. Yapısından dolayı çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor.

İnhisar Sac Hurdası Alanlar

Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alımı yapıyoruz. Elimizde yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Bilecik İnhisar ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek nedeni ile.

İnhisar Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, bakır, toplama demir, kablo, çinko,sarı hurdası, ve kurşun alımında yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. İnhisar hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne geçiyoruz. İnhisar hurdacı firması olan Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. İnhisar adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurda malzemeleri hemen satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu sebep ile metalin fiyatının düşmesine neden olmaktadır. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda atık almak için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

İnhisar Hurda Bakır Alanlar

İnhisar hurda bakır kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayınız. Hurda bakır alanlar yazımızda geniş bilgi var. Bu sayfadaki Bilecik İnhisar soyma bakır hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Bilecik İnhisar bakır hurda alan yerler içindeyiz. İnhisar genelinde hurda bakır alıyoruz. Bakır alan İnhisar hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

İnhisar Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda fiyatları makalesine göz atarsanız pişman olmazsınız. İnhisar Bilecik hurda kurşun alım satımı için adresinize geldiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Bilecik İnhisar çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını her gün yollamaktayız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

İnhisar Alüminyum Hurdası Alımı

Bu sayfadaki İnhisar alüminyum hurda fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. İnhisar ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası alırken hurda tartımını sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu satmak amacıyla arayabilirsiniz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda için peşin ödeme veriyoruz. Bilecik İnhisar hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile saygılar sunarız. Sizlerin sayesinde her gün büyüyoruz.

İnhisar Demir Hurdası Alanlar

Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümümüzü incelerseniz muhteşem bir iş yaparsınız. Firmamız İnhisar bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. İnhisar ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklamalısınız. Demir, dünyada en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sayfamızda yayınlanan İnhisar inşaat demiri ton fiyatını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz.

7/24 Hurda Alan İnhisar Hurdacı Firması

Sizlerin kazandırdığı özgüven süreci ile çağın teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 İnhisar hurdacı firması dükkanımız yardımıyla günün her saatinde hurda malzeme ticareti yaparız. 1998 senesinden bugünlere değin hurdacılıkla hizmetimizi sunuyoruz.

İnhisar Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurda zehirleyebilir. İnhisar hurda nikel alımı yapıyoruz. İlçe genelinde %95 hurda nikel şablon , %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurda alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdası taşınırken mümkün olduğunca özenli davranmalıyız.

İnhisar Kumaş Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Bilecik İnhisar hurda kumaş ton fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz. Toptan spot kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceket kumaşı, hurda eteklik, hurda örme satışı yapmak için bizi hemen aramalısınız. Bilecik İnhisar ilçesinde gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliyoruz. İnhisar kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatı vermekteyiz.

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

İnhisar 2. El Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Temiz kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. Temiz tabak kurulama makinesi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel retoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

En Yakın İnhisar Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurda alım firması olarak İnhisar ilçesinde hurda satımı yapmaktayız. İnhisar en yakın hurdacı firması ismiyle hurda alıp satarken arzu ettiğiniz yere güvenilir ekip yolluyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler İnhisar ilçesinde hizmetler ediyoruz. İnhisar hurdacısı firmamızla kapınızdan hurda almaya başladık.

İnhisar 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi, alçı mikseri ikinci el portatif, ikinci el plywood alıyoruz. Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalan esnaflardan almış olduğumuz

İnhisar Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında pazar fiyatlarından yüksek fiyatlarla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En doğru hurda fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. İnhisar hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı saatlik olarak değişiyor.

İnhisar Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda yük vagonu, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası satmak için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Bazı dönemlerde İnhisar etrafında hurda otomobil alım hizmeti veriyoruz.

İnhisar Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi her türden hurda eşyayı değerinde satın alıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. Yıkımda önem verilen güvenlik önlemleri İnhisar kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenecek dairelerin yeniden yapılması nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

İnhisar Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. İnhisar hurda plastik alan firmalar içerisinden ön planda olan İnhisar hurda deposuyuz. Buradaki İnhisar naylon hurdası ton fiyatı günceldir En avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Bilecik şehri İnhisar bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

İnhisar Klima Hurdası Alanlar

İnhisar ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima İnhisar bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

İnhisar Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların nakliye işi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozları İnhisar Belediyesi Fen işleri tarafından planlanan alana boşaltılıyor. İnhisar hurdacı tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların işyerimizi yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

İnhisar 2.el Raf Satanlar

Hurda raf demiri alımı deneyimli olduğumuz alanlardandır. Özellikle kapanan baharatçılar tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafları içinden seçilen yeniden farksız duran 2. el hurda raf satıyoruz. Sayfamızdaki Bilecik İnhisar ikindi el raf hurdası kilo fiyatını abonelerimize her gün gönderilmektedir. Raf hurdası alımı paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. İnhisar 2. el raf hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

İnhisar Akü Hurda Alan Yerler

Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolayan depolardır. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından hurdacılar için değerlidir. Hurda akü alan yerler akü hurdası konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Bu nedenle şirketimiz ve benzeri firma içinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir.

Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunmaktadır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryalara hurda akü denir.

İnhisar Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanılır bir İnhisar oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. İnhisar hurdacılar sitesi beşinci blok içerisindeki tesisimiz aracılığı ile hurdacılık işleri yapıyoruz.

İnhisar Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Genellikle şeffaf ve renkli kırık araba camları, cam şişe vs. hurda cam bulunabiliyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle kırılgan yapıya sahibi suları tutan inorganik amorf katı maddedir. İnhisar çevresinde cam hurdası alan yerler arasındayız.

İnhisar Hurda Kağıt Alımı

İnhisar Bilecik hurda kağıt alan yerler içerisindeki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak, hurda gazete alan yerler içerisindeyiz. Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle satıcılara daha çok kazanç elde etme şansı takdim ediyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki İnhisar karton hurda fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz

İnhisar Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İnhisar fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Öncelikle yıkıma hazırlanan fabrika binasının titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider bir yerdeyiz. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkım ihaleleri aldık. Hurdacıların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce fabrika söküyoruz.

İnhisar 2. El Jeneratör Alanlar

Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatları sunmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi yerlerdeniz. Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör satılır.

İnhisar 2.El Eşya

Piyasadan fiyatlara yeni, 2. el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Temiz kullanılmış büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları alıp satıyoruz. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını konumunuza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi alan hurdacı firma konulu içeriğimizi okuyabilirsiniz Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 (535) 043 31 17