İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İnebolu Hurdacı Telefonu

İnebolu Hurdacı Telefonu

Hursan Metal şirketimiz ile Kastamonu çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İnebolu bölgesinin her tarafında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz. Normalde İnebolu hurdacı firmaları içerisindeyiz. Lakin İnebolu merkezinde de hizmetler veriyoruz. Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi alıyoruz. Kastamonu İnebolu merkezinde İnebolu hurdacı firması olarak İnebolu merkezi çevresinde hizmet ediyoruz.

Güncel İnebolu hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaktayız. Her nevi hurda alıyoruz. Kastamonu İnebolu bölgesinin yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız.

İnebolu merkezinin her tarafında hurda ve az kullanılmış eşyalar alım satımı için nakit ödemeler yapmaktayız. Kastamonu geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir.

Tonajlı miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kastamonu hurdacı firmalar içerisindeyiz. İnebolu hurdacı işletmeleri içinde öncü işletmesiyiz.

İnebolu Hurdacı Firma

İnebolu hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. İnebolu etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Kastamonu ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi İnebolu 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sadece İnebolu bölgesinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz. İnebolu bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Korozyona uğramış plastik ve metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. İnebolu hurdacı olarak Kastamonu ilinin her yerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenin taşınması için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz.

Ülkemizde yılda 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, 24 milyon ton ev tipi atık çöplere gidiyor. Bu malzemelerin %27’sini plastik hurdası, %4’ünü metal hurdası, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde onikisini hurda camlar benzeri hurdalardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden boşa gidiyor. Boşa giden atıklar yurdumuza 1 milyar beş yüz milyon Türk Lirası zarar vermektedir. geri dönüşümcüleri ülkemizin zararına olan bu tutarın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmek amacıyla emek sarf ediyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurdalar geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji miktarı karbon emisyonunun doğaya ve iklime zarar vermesinin önüne geçiyor.

Kastamonu İnebolu Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Bir metalin ocaklardan çıkartılıp hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha azdır.

Geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaç tanesi çok gibi gözükse de artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaya devam ediyor. Hurda metallerin geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki madenleri çocuklarımıza aktarıyoruz.

İnebolu Hurdacı Telefon Numarası

İnebolu hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer almaktadır. Bu yüzden hurda fiyatı talep etmek amacıyla operatörlerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İnebolu hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir.

Krom Hurdası Alım Satımı

Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Kastamonu İnebolu krom hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı bölümümüzü dolaşmak iyi gelir. Oldukça sert bir maden olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

İnebolu Hurda Sarı Pirinç Alımı

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Kastamonu İnebolu hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yapmaktadır. Burada yayınlanan Kastamonu İnebolu hurda sarı pirinç ton fiyatları günceldir. Hurda sarı içerikli metini okuyun. İnebolu ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Hursan Metal şirketimiz tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir. Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla bir hurda yoktur. Bu sebeple İnebolu sarı hurdası alanlar içindeyiz.

İnebolu Hurda Kurşun Alımı

Kastamonu ile İnebolu kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Bu sitede yayımlanan İnebolu çatı minare kurşunu ton fiyatları güncellenmiştir. Kurşun cevheri mavimsi renkli şekliyle göze çarpar. Hurda kurşun alan yerler bölümünü ziyaret etmek iyi gelir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Kurşun metali en eski madendir.

İnebolu Kablo Hurda Alan En Yakın Yerler

Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar için değerinin üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Kastamonu İnebolu bakır kablo kg fiyatı güncellenmiştir. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. İlaveten çok damarlı hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki İnebolu hurdacı firmayız. . Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kastamonu İnebolu genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni sebebiyle hurdacılık yapanlar için kıymetlidir. Satıcılarda hızlıca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli makaleyi okuyabilirsiniz.

Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bizi arayabilir. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. İnebolu ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. İnebolu hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız.

İnebolu Çinko Hurdası Alımı

İnebolu etrafında hurda çinko alıyoruz. Burada yer alan Kastamonu İnebolu hurda çinko levha fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı gönderisini inceleyiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

İnebolu Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

İnebolu içinde bakır hurdası almaktayız. Bu sayfadaki İnebolu soyma bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Kastamonu İnebolu bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

İnebolu bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır sitemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan İnebolu hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

İnebolu Hurda Demir Alım Satımı

İnebolu ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Anlık hurda demir ton fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı hakkında bilgi almak amacı ile sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurdacı firmamız İnebolu ilçe genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Demir, dünya genelinde bol miktarda satılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Kastamonu İnebolu demir kilo fiyatı dün güncellendi. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar sayfamızı gezmek iyi gelir. Unutmayın ki her türlü pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız.

Sac Hurdası Alan Hurdacı

Hurda sac alıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. İnebolu ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, ton fiyatı istemek amacı ile.

İnebolu Hurda Alım Satımı

Kastamonu İnebolu hurdacı firma olan Hursan Metal hurdacılık her türlü hurda atık alıyor. Hurda raf alımı için kapınıza gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı çinko, çatı minare kurşunu, hurda bakır, kablo hurdası, alüminyum hurda,demir hurda ve sarı alırken fiyatlar uygulamaktayız. İnebolu hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedef edindik. İnebolu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metallerin fiyatı düşebilir. Hurda zamak, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi amaç edindik.

İnebolu Alüminyum Hurdası Alanlar

Sayfamızda yayınlanan İnebolu hurda alüminyum kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz. İnebolu ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımında tartımı gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Kastamonu İnebolu alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı istiyoruz. Hurda satanların desteğiyle her gün yenilikler üretiyoruz.

Bize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme veriyoruz. Her tür alüminyum hurda nakit alınır.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu İnebolu raf hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Raf hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek için içeriğinin linkine tıklayınız. İnebolu 2. el hurda raf fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan fabrikalar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçilen yeniden farksız 2.el raf satışı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren İnebolu Hurdacı

7/24 İnebolu hurdacı firması olan şirketimiz ile zamana takılmadan sektöre hizmet ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 2001 senesinden bu günlere değin hurdacılık ile hizmet veriyoruz.

İnebolu Akü Hurdası Alanlar

Arabalarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunuyor. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Akü hurda fiyatları bağlantısının olduğu linke tıklayın. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için değerlidir. Zamanla enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz.

İnebolu Karton Hurdası Alımı

Avantajlı fiyata hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. İnebolu kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız ile çalışarak kırpıntı kağıt, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Hurda kağıt alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İnebolu hurda kağıt ve karton kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan özenle müşterilerimize normalden daha yüksek miktarda kazanım elde etme avantajı veriyoruz.

İnebolu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylıca gezilmesi gerekir. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Daha önce çok sayıda fabrika sökümü ihalelerini aldık.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında ünlü olduk. İnebolu fabrika söküm işi gerekli aletlere sahip olmanın deneyimine sahibiz. Profesyonel bir şekilde fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz.

Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima İnebolu ilçesinde en fazla satılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda kombi alanlar içindeyiz. İnebolu etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

İnebolu Hurda ve Moloz Nakliyesi

İnebolu hurdacı Hursan Metal tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımında anlaşmaya göre bina molozlarının nakliyesi itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Molozlar İnebolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen araziye dökülür.

İnebolu Hurdacı Sitesi

Hemşehrilerimize yaşanabilir bir Kastamonu ve daha çok yaşanılır İnebolu bırakmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. İnebolu hurdacılar sitesindeki dükkanımız aracılığı ile atık hurda alım satımı işine başladık. İnebolu OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

İnebolu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç pompası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış öğrenci yurdu vs binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan nalburlardan almış olduğumuz

Plastik Hurda Alanlar

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kastamonu şehri İnebolu ilçesinin tümünden hurda abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. İnebolu plastik hurda alım satımı yapanlar arasında öncü İnebolu hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İnebolu plastik ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Avantajlı fiyatlarla hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Güncel Anlık İnebolu Hurda Fiyatları

Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak sebebiyle bize ulaşmanız gerekiyor. İnebolu hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları her saat değişiklik göstermektedir. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında pazar fiyatlarından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz.

Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Dolayısıyla hurda nikel alınırken elimizden geldiğince özenli çalışmalıyız. Kastamonu ile İnebolu nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

İnebolu İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanılmış olan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan iyi fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için güncel fiyat vermekteyiz. Geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alan hurdacı konulu sitemizi gezebilirsiniz Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak sebebi ile firmamıza ait numaraları arayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, patron masası, çalışma koltuğu temin edilir. Piyasasından ekonomik fiyatlara kullanılmış, 2. el salon takımları satıyoruz.

Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Elbette size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ara sıra İnebolu çevresinde araba hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, kazalı hurda otomobil, hurda motor vebenzeri hurdalara fiyat sormak için arayabilirsiniz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

En Yakın İnebolu Hurdacı

İnebolu en yakın hurdacı firması hizmeti ile her cins hurda eşya alımında adresinize geliyoruz. İnebolu hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile konumdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Dolayısıyla size en yakın hurdacı firma İnebolu genelinde servis veriyoruz. Hursan Metal firmamızla İnebolu bölgesinde her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız.

İnebolu Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri bedelsiz yerine getiriyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken belirtilen tedbir önlemleri Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek ev ve işyerlerinin gerektiği bir biçimde yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri her cinste hurda malzemeyi satın almaktayız.

İnebolu Hurda Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacıyız. Her türde yeniden farkı olmayan 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatları sunmaktayız.

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Bu dönemde şeffaf ve renkli kırılmış araba camı, meyve suyu şişesi türlerde cam hurdalar oldukça fazla bulunabiliyor. Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert yapıdaki sıvı maddeleri muhafaza eden amorf yumuşak olmayan malzemeye verilen adıdır. İnebolu yakınlarında cam hurda alan yerler içindeyiz.

0 (535) 043 31 17