İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İliç Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

İliç Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

İliç hurdacı firmalar arasındayız. Günlük İliç hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. Erzincan, İliç hurdacısıyız. Erzincan hurdacısı olarak İliç ilçesinde hizmet ediyoruz.

Hursan Metal ismiyle hizmetimizi sürdürüyoruz. Her nevi hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz.

İliç Hurdacı Firmalar

İliç hurdacı olarak Erzincan ilinin tümünde hurda alımı yapıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit kurşun hurdası satmak sebebi ile iş yerimizi tuşlamalısınız.

İliç mahallelerinde faaliyet veriyoruz. İliç hurdacı firma mı arıyordunuz? Erzincan şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi İliç ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Madenlerin geri dönüşümünde tüketilen düşük enerji emisyonun doğaya ve iklime zarar vermesinin önüne geçiyor.

İliç Geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynaklarının miktarları bellidir. Bri kaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaktadır. Atık metali geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek nesillere aktarabiliriz.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Cevherlerin madenlerden çıkartılarak hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurdaların dönüştürülmesi 90/100 çok daha az olacaktır.

Yurdumuzda senelik olarak yirmi 6 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Çöpe atılan atıl malzemelerin yüzde dört civarını metal malzemeler, yüzde 43’ünü karton hurdaları, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde 12’sini cam oluşturuyor. Malesef, bu atıkların yüzde yetmiş beşi boşa gidiyor. Çöpe atılan malzemeler bir yılda Türkiye’yi 1.55 milyar ₺ zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

İliç Hurdacı Telefonu

Erzincan İliç hurdacılık hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Erzincan İliç hurdacı telefon numarası sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak amacı ile mobil hattımızı arayabilirsiniz.

İliç Krom Hurdası Alım Satımı

201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki İliç krom tank hurdası kilo fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı makalemize bir göz atmalısınız. Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor.

İliç Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik. İliç yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir.

Hurda bakır alımı için kapınıza gelmekteyiz. Hurda zamak, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

İliç ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Fire hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. İliç hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

İliç Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Her türlü alüminyum hurdası alınır. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, alüminyum radyatör alıyoruz. Erzincan İliç alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. İş yerimize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda satanların yardımıyla sürekli büyüyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. . Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. İliç ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

İliç ilçesinin her yerinde sarı hurdası alıyoruz. Bu sebeple İliç sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Gerçekte hurda sarı diye hurda türü bulunmamaktadır. Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri vardır. İliç hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Daha güncel bilgi öğrenmek amacıyla hurda sarı konuyu inceleyin. Hursan Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticareti yapıyor.

İliç Kablo Hurda Alan En Yakın Yerler

Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki İliç hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İliç ilçesinin tümünde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alım satımında uzmanız. Ek olarak enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımında en iyi fiyat listesini biz veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satanlar şimdi arayın. İçerisindeki telin madenine göre ve dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir.

Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Erzincan İliç bölgesinde bolca edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz.

Genel olarak yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Konumdan tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Bundan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan fazla fiyat listesi sunuyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder.

Erzincan İliç ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. İliç hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi antigron kablolar, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo konuya göz atın.

İliç Hurda Çinko Alanlar

Çinko hurdası fiyatları makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. İliç etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

İliç Hurda Bakır Alanlar

İliç hurda bakır fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayın. Soyma bakır hurda, Hurda antikron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alıyoruz.

Bakır hurdası alan İliç hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alımı yapıyoruz. İliç içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Erzincan İliç hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacı yazımızda geniş bilgilendirme mevcut.

İliç Demir Hurda Alanlar

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları talep etmek nedeniyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar yazısını ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı sayfamıza bir göz atmak istemelisiniz.

Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda çıkarılan metaller içindedir. Unutmayın ki her çeşit demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alımı yapılır. Firmamız İliç ilçe genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. İliç ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

İliç Kurşun Hurdası Alımı

İliç kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası alırız. Metal kurşunun hala kullanılan en eski bir maden olduğu biliniyor. Kurşun hurdası alan hurdacılar içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Kurşun hurda fiyatı makalesini dolaşmak konusunda bilgiye erişmenizi sağlar.

İliç Hurda Sac Alım Satımı

Ek bina tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. İliç bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Hurda sac alanlar arasındayız. Depolarımızda kullanılmamış 2. el trapez sac var.

İliç 2. El Jeneratör Satanlar

Bozuk jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın işletmeyiz. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör alınır, satılır.

En Yakın İliç Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal şirketimizle İliç etrafında her türde hurda malzeme satımı yapıyoruz. İliç hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile konumuzdan hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz.

En yakın İliç hurdacı servisiyle her cinsten hurda malzeme alıp satmak nedeni ile ayağınıza araçlarımızı yolluyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurda alan yer İliç ilçesinde hizmetler veriyoruz.

İliç Karton Hurdası Alımı

İlçenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle size daha yüksek miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz. İliç Erzincan kağıt hurdası alan yerler içerisindeki iş yerimiz ile irtibata geçerek toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli fiyatları isteyebilirsiniz. İliç kağıt hurda aldığımız yerler içinde yer almaktadır. Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz.

İliç İkinci El Raf Hurdası

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen dükkânlar tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2.el raf hurdası satanlar içindeyiz. Hurda raf fiyatları paylaşımına göz atabilirsiniz. İliç 2.el hurda raf almak sebebiyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

İliç Kırık Cam Hurda Alımı

Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan katı bir malzemedir. Genellikle şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, oto camı türlerde cam hurda bulunabilmektedir. İliç etrafında hurda cam alanlar arasındayız.

İliç Plastik Hurdası Alan Firmalar

Erzincan il İliç bölgesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda fiyatları öğrenmek sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. İliç plastik hurdası alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan İliç hurdacısıyız.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda naylon poşet, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası almaktayız.

İliç Anlık Hurda Fiyatları

Kesin fiyata erişmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarlı hurda ticaretlerinde piyasadan yüksek ton fiyatı sunuyoruz. İliç hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı her an değişiklik gösteriyor.

İliç Hurda Otomobil Alanlar

Tabiki de sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. İliç hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman İliç yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan parçalanmış hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri, hurda vagon, hurda motor . Fakat araç hurdası vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan İliç Hurdacı Firması

Nerdeyse 32 seneden beri hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren İliç hurdacı olarak haftanın yedi günü işimizin başındayız.

İliç Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri Bina yıkım hurdaları bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. İliç kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenecek evlerin uygun bir biçimde imar edilmesi için yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. her cins hurda malzemeleri alıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

İliç Akü Hurdası Alımı

Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden değerlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı kullanılmaktadır. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurda fiyatı hurda akü konusunda bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla bizim gibi şirket içerisinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale gelen akülere akü hurdası denmektedir.

İliç Fabrika Sökümü

Yıkımla ilgilenlerin söylediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. İlk önce yıkımı teklif edilen fabrikanın detaylı bir şekilde gezilerek gerekli araç ve gereçlerin seçilmesi gerekmektedir. Yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalesini tamamladık.

İliç fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde başarılı bir yerdeyiz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

İliç İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılmış ardiye vs. binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere alım satımı yapıyoruz. Ayrıca iflas etmek zorunda kalmış iş yerlerinden almış olduğumuz

İliç Nikel Hurdası Alımı

Bu sebep ile nikel hurdası alınırken mümkün olduğunca hassas hareket edilmelidir. İliç nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir. Erzincan İliç genelinde anot nikel hurda, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 hurda nikel şablon, turbo nikel alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

İliç İkinci El Eşya

Yeni gibi 2.el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak maksadı ile telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. 2. El büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları satıyoruz. Titizlikle kullanılmış olan 2el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını kapınızdan satın alıyoruz. İliç ilçesinde temiz kullanılmış ve 2. el masa, sandalye satabilirsiniz.

İliç Klima Hurda Alımı

İkinci el klima İliç bölgesinde en fazla alınan hurda malzemeler arasında yer alır. İliç çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

İliç Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları İliç Belediyesi’nce belirlenen yerlere taşınır. Yıkımdan sonra antlaşmaya göre bina molozlarının nakliye işleri güvenle firmamızca yapılıyor. İliç hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurda malzemenin firmamıza ait depolama alanına nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

İliç Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. İliç hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımızın sayesinde hurda malzeme alım satımı işlerine başladık. Sırf bu hurdalarınızın alımını yapıyor değiliz. Vatandaşlarımıza daha iyi bir Erzincan İliç bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17