İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İhsangazi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

İhsangazi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Kastamonu İhsangazi ilçesi İhsangazi merkez hurdacı firma olarak İhsangazi ilçesinin hizmet veriyoruz. İhsangazi merkezi bölgesinde 2.el eşyalar ve hurda almaktayız. Hurdacı firması olarak hurda malzemeler nakit alıyoruz. Hali hazırda Kastamonu İhsangazi hurdacı firmasıyız. Ancak İhsangazi merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

İhsangazi etrafında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Her nevi hurda alımında lider konumdayız. Anlık Kastamonu İhsangazi hurda fiyatlandırma ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Kastamonu İhsangazi genelinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle çağırdığınız yere kadar araçlarımızı gönderiyoruz.

Hursan Metal şirketimiz ile Kastamonu bölgesinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kastamonu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Kastamonu geri dönüşüm firması olan Hursan Metal hizmetinizdedir. İhsangazi hurdacı depoları arasında lideriz.

İhsangazi Hurdacı Firma

İhsangazi merkez ve mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. İhsangazi hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Kastamonu İhsangazi merkezinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Kastamonu şehir merkezine bağlı naif ilçesi İhsangazi ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İhsangazi için değil, bütün ilçelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İhsangazi hurdacı olarak Kastamonu ilinin tümünde her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın yüklenmesi için konumuza en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her çeşit kablo hurdası satmak amacı ile mobil hatlarımızı rehberinize ekleyebilirsiniz.

İhsangazi Hurdacı Telefon Numarası

İhsangazi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. İhsangazi adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak üzere telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

İhsangazi çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, satmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şu anda yeni ürün gibi 2.el trapez sac var. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

İhsangazi Hurda Bakır Alımı

Bakır alan İhsangazi hurdacı şirketimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. İhsangazi hurda bakır fiyat listesi için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kastamonu İhsangazi bakır hurdası kg fiyatını talep edenlere bedelsiz yollanmaktadır. Kastamonu İhsangazi bakır hurda alan yerler arasındayız.

İhsangazi içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası alanlar içerisindeyiz.

İhsangazi Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir. İhsangazi Kastamonu hurda kurşun aldığımız ilçelerdendir. Sitemizdeki İhsangazi hurda Cami kurşunu kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yapıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renkli biçimiyle göze çarpar. Kurşun hurda alan hurdacı linkine tıklayın.

İhsangazi Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı amaç edindik.

İhsangazi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek için biriktirdiğiniz hurdaları gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların piyasa kıymetini düşürüyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve hurda sarı alımında fiyat listesi sunuyoruz. İhsangazi hurda alanlar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız. Hurda çinko alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İhsangazi ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her türlü hurda alım satım hizmeti veriyor.

Çinko Hurda Alımı

İhsangazi çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu yazıda yayınlanmış olan İhsangazi çinko hurdası fiyat listesini kayıt olanlara saat başı göndermekteyiz. Çinko hurdası kilo fiyatı çinko hurdası konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

İhsangazi Krom Hurda Alımı

Sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma makalemize bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızda yayınlanan Kastamonu İhsangazi krom tank hurdası kilo fiyatı günceldir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

İhsangazi Sarı Hurdası Alanlar

Kastamonu İhsangazi hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Sayfamızdaki İhsangazi sarı pirinç hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alanlar metni ziyaret edin. İhsangazi ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alımıyla iştigal ediyor.

Aslında sarı hurda diye hurda cinsi varolmamıştır. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı hurda deniliyor. Bu sebep ile İhsangazi sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

İhsangazi Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Buradaki İhsangazi alüminyum hurda fiyatları güncellendi. Sitemizde bulunanalüminyum alan hurdacı yazıyı ziyaret edin. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Bize hurda satanların sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz. İhsangazi ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı yaparken tartımı müşterinin yanında yapmaktayız. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda ticareti amacıyla arayın.

Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan firmayız. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası alıyoruz. Kastamonu İhsangazi alüminyum hurdası alanlar içinde lideriz.

Demir Hurdası Alım Satımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma bölümümüze göz atmak istersiniz. Bildiğiniz üzere her türden demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alırız. İhsangazi ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Firmamız İhsangazi bölgesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Güncel anlık demir hurdası fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatları linkine tıklayınız. Hurda demir, yer yüzünde en çok alınıp satılan madenler arasında yer almaktadır. Bu sitede yayımlanan İhsangazi demir kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

İhsangazi Hurda Kablo Alımı

İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki İhsangazi ttr kablo hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda kablo alan yerler içerikli makaleyi okuyun. Kastamonu İhsangazi hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız.

Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Genelde alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar alımında anlık fiyatı teklif ediyoruz. Çünkü yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. İhsangazi kablo hurdası almaktayız. Satıcılarda kolayca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı sebebiyle kablo hurdası alan yerler için önem arz eder.

Kastamonu İhsangazi bölgesinde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satacak olanlar bizi arayabilir.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İhsangazi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Plastik Hurda Alımı

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Kastamonu ve İhsangazi bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İhsangazi plastik hurda alan firmalar içinde olan İhsangazi hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İhsangazi plastik ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz.

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

İhsangazi Karton Hurdası Alanlar

Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İhsangazi hurda kağıt kilo fiyatını kayıt olanlara her gün gönderilmektedir Yüksek liste fiyatıyla kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Bölgenin tamamında defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra özenle satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Kastamonu İhsangazi hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız Hursan Metal yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

İhsangazi Akü Hurda Alımı

Aküler diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Akü hurdası alanlar yazımızı incelemek iyi gelir. Bu neden ile depomuz vb. şirket bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içindedir. Akü hurdası içindeki kurşunlu sıvı sebebi ile hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

İhsangazi Bina Yıkımı

Üstteki makalede ifade ettiğimiz fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm güvenlik önlemleri İhsangazi kentsel dönüşümü gerçekleşmede eskimiş apartmanların en baştan inşa edilmesi için yıkımını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

İhsangazi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünden önce yıkılması arzu edilen fabrika binasının etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Uzun zamandır on binlerce fabrika söküm ihalelerini tamamladık.

Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. İnsanların anlattığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenli şekilde tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. İhsangazi fabrika söküm işi yapıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan iş yeri binalarından çıkma yeni ayarında 2. el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç pompası ikinci el demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Birde batmış nalburlardan satın almış olduğumuz

İhsangazi 2.el Lokanta Aletleri Alanlar

2. El krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Sanayi tipi 2.el mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz. 2. El krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü ocak, endüstriyel aspiratör, çelik davlumbaz, krom evye, küvet, paslanmaz krom dinlendirici vs lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemek için sizleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

Kumaş Alımı

Toptan gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş satmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alımında nakit parayla ödeme yapılır. Hurda kumaş almaktayız. Sayfamızdaki İhsangazi kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. İhsangazi kilosu ile hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Kastamonu İhsangazi ilçesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz konuma geliyoruz.

Cam Hurdası Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam genellikle sert bir yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. İhsangazi yakınlarında cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli oto camı, cam şişe türde cam hurda cinsleri oldukça fazla alımıyla iştigal ediyoruz.

İhsangazi Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikel alındığında elden geldiğince dikkat ile çalışmalıyız. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. İhsangazi nikel hurdaları alıyoruz. Kastamonu İhsangazi genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 ile %99 şablon nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz.

İhsangazi Hurdacı Sitesi

Her hali ile güzel bir şehir oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. İhsangazi organize sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. İhsangazi hurdacılar sitesindeki depomuzun yardımı ile hurdacılık işi yapıyoruz.

İhsangazi İkinci El Raf Fiyatları

Sayfamızdaki İhsangazi ikindi el raf hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurda ton fiyatı gönderimize bir göz gezdirmeniz mükemmel olacaktır. Raf hurdası İhsangazi almak sebebiyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan mağazalardan elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafı hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satan firmalar arasındayız. Hurda depo rafı alıyoruz.

İhsangazi Klima Hurda Alımı

İhsangazi ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası İhsangazi bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik hurdaları içindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

İhsangazi Moloz Nakliyesi

Molozlar İhsangazi Belediyesi’nce bildirilen moloz bırakma alanlarına nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozunun nakliyesi itinayla yapılır. İhsangazi hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır.

En Yakın İhsangazi Hurdacı Numarası

Hursan Metal olarak İhsangazi genelinde hurda alırız. En yakın İhsangazi hurdacı ismiyle her tür hurda metal alım satımında yolladığınız konuma gelmekteyiz. İhsangazi hurdacı şirketi firmamızla dilediğiniz adresten hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı İhsangazi etrafında servis sunmaktan gurur duyarız.

7/24 Açık İhsangazi Hurdacı Firması

Bildiğiniz üzere bin dokuz yüz doksan dokuzdan bu zamana değin hurdacılık ile hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 açık İhsangazi hurdacı şirketimiz yardımı ile gece gündüz sektörde çalışmaktayız. Sektörde uzun süre geçirmenin bahşettiği deneyimle alet sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

İhsangazi İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

2.El Eşya

İhsangazi sıfır, 2. el ev mobilyaları satıyoruz. Titiz kullanılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi kapınıza gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alan hurdacılar başlıklı sitemize bakın İkinci el patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları alıyoruz. Sıfır gibi 2. El buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak nedeniyle numaramız aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

İhsangazi Anlık Hurda Fiyatları

İhsangazi hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı saat başı değişmektedir. Doğru fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken daha fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz.

Araç Hurdası Alan Yerler

Elbette sizlere hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. İhsangazi hizmet veriyoruz. İmkan buldukça İhsangazi yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araç, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, yük vagonu, hurda motor . Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

0 (535) 043 31 17