İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İbradı Hurdacı Adresten Hurda Alımı

İbradı Hurdacı Adresten Hurda Alımı

İbradı hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Yurdun arzu ettiğiniz ilçesinde, hurda alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Antalya hurdacısı olarak İbradı ilçesinde hizmet ediyoruz.

Tam zamanlı İbradı hurda fiyatları ile avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetleri buradan öğrenebilirsiniz. Antalya İbradı ilçesinin yakınlarında hurda malzemelerinizin değerlerini öğrenmek amacı ile ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz. Hursan Maden ismimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Antalya İbradı Hurdacı Firma

İbradı hurdacısı olarak Antalya ilçelerinde her tür hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her tür inşaat demiri hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

İbradı genelinde hurda alım hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. İbradı hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Antalya İbradı bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunuyoruz. Antalya şehir merkezine bağlı değişen ilçesi İbradı gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Antalya İbradı çevresinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

İbradı Hurdacı Telefonu

İbradı hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi istemek amacı ile firmamızı aramanız yeterlidir.

Antalya İbradı hurdacı telefonu bu sayfanın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

İbradı Hurda Krom Alan Hurdacı

Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki İbradı hurda krom tank fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı gönderisini okumak iyi gelecektir.

Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

İbradı Sac Hurda Alanlar

Kış bahçesi tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. İbradı ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz.

İbradı Demir Hurda Alanlar

İbradı ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı edinmek için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar makalemizi okursanız şahane olur.

Firmamız İbradı ilçesinin tamamında hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı yazımıza göz bakmanız iyi olacaktır. Bildiğiniz gibi her türlü demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapan firmayız. Demir, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler içerisinde yer alır. Sayfamızdaki İbradı ekstra demir hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

İbradı Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki İbradı bakır fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Antalya İbradı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. İbradı bakır hurda fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. İbradı bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan İbradı hurdacı telefon numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

İbradı Hurda Alanlar

Antalya İbradı hurdacı firma olan Hursan Maden her tür hurda demir alım hizmeti veriyor. Hurda bakır alımı için yerinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımlarında yükseltilmiş fiyat listesi vermekteyiz. İbradı hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne geçiyoruz.

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. İbradı yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zarar etmemek için hurda eşyalarınızı hemen paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdaların kıymetleri düşebilir. Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

İbradı Hurda Alüminyum Alan Yerler

Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alan firmayız. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda satışı yapmak için arayın. Antalya İbradı alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızda yayınlanan İbradı alüminyum hurdası ton fiyatını arzu edenlere günlük göndermekteyiz. Kesin sayfamızda önceden paylaşılmış hurda alüminyum alanlar metne bir göz atın. Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. İbradı bölgesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz.

İbradı Çinko Hurda Alan Firmalar

Antalya, İbradı çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki İbradı nikel hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alım satımı bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

İbradı Hurda Kurşun Alımı

Antalya ili İbradı kurşun hurda alımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Antalya İbradı hurda Cami kurşunu fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alım satımı yapıyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurdası kilo fiyatı bölümünü okumak iyi gelecektir. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor.

İbradı Kablo Hurda Alım Satımı

Yerinden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. İbradı hurdacı firması olarak her nevi antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu alımı için adresinize geliyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Antalya İbradı hurda kablo ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çünkü sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Piyasada hızlıca ele geçen %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini kapınızda ödüyoruz. İbradı ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

Detaylı bilgiye sahip olmak için kablo alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz. Antalya İbradı hurda kablo alan yerler içindeyiz. Ayrıca enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için anlık fiyat listesini vermekteyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz.

Kablo hurdaları telindeki bakır oranı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Üstelik çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satanlar hemen bizi arayabilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan İbradı hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet veriyoruz. .

İbradı Sarı Pirinç Hurda Alımı

İbradı hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz alım satımında en doğru fiyat listesini uyguluyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki İbradı hurda sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün ulaştırmaktayız. Detaylı sayfamızda bulunan sarı hurda alanlar konuyu okuyun. İbradı bölgesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Bu nedenle İbradı hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

Anlık Güncel İbradı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içerikli içeriğe bir göz atın İbradı hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları günlük güncellenmektedir. En güncel hurda kilo fiyatına erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatlarından daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz.

İbradı Kırık Cam Hurda Alımı

Cam saydam yada yarısaydam genelde kırılgan bir yapıdaki su koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. İbradı çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız. Günümüzde renkli soda şişesi, oto camı vb. cam hurdası bulunabilmekte.

İbradı İkinci El Ev Eşyası

Her türlü ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait cep numaralarla irtibata geçerek dilediğinizi sorabilirsiniz. Kısa süre 2el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan mobilyaları konumunuza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alımı konulu makalemizi inceleyiniz Sahibinden büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu almak amaçlı bize ait telefonları aramanız yeterli olacaktır. İbradı ve çevresinde sıfır gibi, ikinci el yatak odası tk. satabilirsiniz.

İbradı Kumaş Alan Firmalar

İbradı etrafında hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, şifon kumaş, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yolladığınız adrese gelecek ekiplerimiz var. Kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spot parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alıyoruz.

Spot pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş satmak amacı ile aşağıdaki numaraları şimdi arayınız. Antalya İbradı kiloyla hurda kumaş alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Antalya İbradı kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz.

İbradı Kullanılmış Lokanta Ekipmanları Alan Firma

Kullanılmış tabak ısıtma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satanlar buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Çok kısa bir süreliğine kullanılmış olan buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar, bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. İkinci el endüstriyel tip restaurant mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

İbradı Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda araba, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda vagon, motor hurdası . Bazı dönemlerde İbradı etrafında hurda araba alıyoruz.

İbradı Nikel Hurda Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Bu sebeple hurda nikeller alım satımında oldukça dikkat ile davranmalıyız. Antalya İbradı nikel hurdası alıyoruz. Bu bölgede turbo nikel, %95 şablon nikel hurda ile %99 nikel şablon, anot hurda nikel alıyoruz.

İbradı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrika sökümleri yapıyoruz. İbradı fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde öncü bir yerdeyiz. Yıkımla ilgilenenlerin söylediği gibi kolay bir işlem değildir. Sektöre girdiğimizden beri onlarca fabrika bozumu ihalesini tamamladık. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek iş yerinin detaylıca incelenmesi gerekir.

İbradı İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte işi bırakan nalburlardan edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç mikseri, alçı sıva mikseri, boya makinesi 2.el iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan market binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alımı yapıyoruz.

7/24 Açık İbradı Hurdacı

Yılların sağladığı profesyonellikler vasıtası ile araç gereç parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz üzere bin dokuz yüz doksan dörtden beri hurda alım satımında size hizmet veriyoruz. 7/24 açık İbradı hurdacı olan firmamızla hafta sonu dahil hurda malzeme alıyoruz.

İbradı Hurda Plastik Alımı

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Antalya şehri İbradı ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. İbradı hurda plastik alanlar içinde lider konumdaki İbradı hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İbradı hurda plastik ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırıyoruz İyi fiyata mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı için bildirdiğiniz adrese gelebiliriz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

İbradı Klima Hurdası Alanlar

İkinci el klima İbradı çevresinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. İbradı bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

İbradı Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itinalı bir şekilde tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları İbradı Belediyesi’nce alınan kararlarla planlanan yere naklediliyor. İbradı hurdacı Hursan Maden firmamız tarafından alınan tüm hurdanın depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılır.

En Yakın İbradı Hurdacı

İbradı hurdacısı arasındaki ekiplerimiz ile adresten hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Hursan Maden hurdacılık olarak İbradı ilçesinin yakınlarında hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetle atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler İbradı çevresinde servis veriyoruz. En yakın İbradı hurdacı servisi ile her cinsten hurda ticareti nedeni ile yerinize profesyonel ekip yolluyoruz.

İbradı Bina Yıkımı

Bina yıkımında önem verilen tedbir önlemleri İbradı kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenmesi gereken binaların uygun şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı bedelsiz yerine getiriyoruz.

İbradı Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içindeyiz. Endüstriyel yeni ürün gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

İbradı Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. İbradı hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizin iş birliğiyle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Daha fazla güzel bir Antalya İbradı yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

İbradı Kağıt Hurdası Alanlar

İbradı hurda kağıt aldığımız yerler arasında yer alıyor. Buradaki Antalya İbradı karton hurda kilo fiyatı günceldir Yüksek hurda kağıt fiyatlarıyla hurda karton bardak, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alıyoruz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle size daha çok miktarda kazanım etme imkanı sunuyoruz. İbradı kağıt hurda alıp satanlar arasındaki iş yerimiz hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz.

İbradı Hurda Raf Alanlar

Genelde resterasyon yapan dükkanlar tarafından satışa sunulan teşhir rafları, market rafı hurdası, reyonlar, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız. Sayfamızda yayınlanan İbradı hurda çelik raf fiyat listesi güncellendi. Raf hurda alım satımı gönderimize bir bakmak istemelisiniz. Raf hurdası İbradı satışı yapmak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

İbradı Akü Hurdası Alanlar

Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunabiliyor. Akü başka deyişle batarya bir nevi enerji depolanan cihazdır. Zamanla enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurda alımı sayfamızı şahane bir iş yapacaksınız. Bu sebep ile şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alan tesisler içindedir. Hurda akü içerdiği kurşunlu suyu nedeniyle geri dönüşüm firmaları için değerlidir.

0 (535) 043 31 17