İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Hurda Sarı

Hurda Sarı

Hurda sarı alımı yapıyoruz. Sarı pirinç hurdası alım satımı hakkında tüm hizmetlerimizi buradan anlatacağız. İstanbul’da hurda sarı alan hurdacı firma arayanlara avantajlı hizmetler sunuyoruz.

Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Sarı hurda, dayanıklı bir karışım olup alaşımında pirinç, çinko ve bakır vardır. Sarı hurdada bir diğer önemli özellik kolay şekil almasıdır. Sarı hurda değerli metaller sınıfındandır. Diğer hurda fiyatları ile kıyaslandığında daha yüksektir. Sarı hurda iletkenlik yapıda olması , kolay şekil alması, aşınmadan etkilenmemesi gibi nedenlerle tercih edilir.  Arz talebe göre de sarı hurdası fiyatları belirlenir. Sarı hurda geri dönüşümde kullanılan ürünlerdendir. Hediyelik eşyalar ya da süs eşyaları başta olmak üzere kuyumculuk sektöründe, inşaat sektöründe kullanım oranı yüksektir. Değerlendirme alanları fazla olduğu için de sarı hurdası fiyatları günlük olarak belirlenir.

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları; hurdanın temiz olmasına ve içeriğindeki bakır ve çinkoya göre değişme gösterir. Aynı zamanda çeşitlerine göre de fiyatlandırmaya tabidir. Kilogram üzerinden hesaplanma yapılır. Metal borsası kapsamında belirlenen bir fiyat politikası vardır.

Hurdacılık sektöründe deneyimimiz, uzman çalışanlarımızla hurdalarınızın bulunduğu adrese gelir ve işlemlerimizi yaparız. İşlemlerimiz hurdanın keşfinin yapılması, miktarının belirlenmesi ve fiyatının iletilmesi şeklinde ilerler. Anlaşma sonrasında hurdalar araçlarımızca toplanır ve size ödemesi yapılır. Sonuç olarak siz hurdalarınızdan kurtulurken; çevre ve doğa da kendisine zarar verecek olan metallerden  kurtulmuş olur.

Hurdalar bilinmelidir ki; durdukları yerde sadece değer kaybı yaşatır. Hurdaların profesyonel bir şekilde işlemden geçmemesi hali taşınmasından, yüklenmesine, atılmasına kadar ciddi bir zaman kaybıdır. Üstelik geri dönüşüme uygun olan hurda çöpte ziyan hale gelecektir. Bizimle irtibat kurduğunuz takdirde uzman personellerimiz adresinize gelerek hurdalarınıza ait bilgileri ve hurda bedelini iletir. Her türlü hurda malzemeleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz. En yüksek hurda fiyat listelerimiz ile tanışmanız için bir telefon uzağınızdayız.

“Hurda Sarı” hakkında 2 yorum

  1. Geri bildirim: Polatlı Hurdacı – HURSAN

  2. Geri bildirim: Nurhak Hurdacı Yerinden Hurda Alımı – HURSAN

Yorumlar kapalı.

0 (535) 043 31 17