İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Hurda Bakır

Hurda Bakır

Hurda bakır alan yerler arasın en yüksek fiyat teklifleri ile öne çıkıyoruz. Bakır hurdası alımı için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul hurdacı firması mesleğe başladığımız günden bu yana avantajlı hizmetler sunuyoruz. Artık sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin tüm şehirlerinden hurda bakır alımı yapıyoruz. Değişen teknolojiye uyum sağlayarak gelişiyoruz. Hurda bakır alan firmalar ile aramızdaki en büyük farkın işimize duyduğumuz sevgi olduğunu biliyoruz.

Adresten Hurda Bakır Alımı

Bakır hurdası alımı yapan firmamız sayesinde hurdalarınızı kolayca satabilirsiniz. Yerinden hurda bakır alan hurdacılar ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde bulunduğunuz yere 45 dk. içerisinde geliyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz ve eşi benzeri olmayan fiyat tekliflerimizle hizmetinizdeyiz.

Hurda Bakır Alan Hurdacı

Bakır; parlak görünümü ve rengiyle uzun yıllar boyunca insanoğlu tarafından çeşitli alanlarda kullanılmıştır. Kolay işlenebilirliği sebebiyle özellikle çeşitli süs eşyaları yapımında ve kuyumculukta kullanılmıştır. Teknolojinin gelişmeşiyle birlikte iletkenlik oranı keşfedilmiştir.

Fiyatı altın ile kıyaslandığında daha düşük olduğu ve en az altın kadar iletken olduğu için, kablo üretimi dahil bir çok alanda bakır kullanılıyor. İstanbul’da hurda bakır alan hurdacı firmalar arasında bulunan Hursan Metal, her nevi bakır hurdası alımı yapmaktadır.

Hurda Bakır Alan Firmalar

Hurda bakır; hurdacılık sektörü için adeta vazgeçilmez haline gelmiştir. En değerli hurdalar arasında bakır hurdası kıymetli metaller arasındadır. Üretim sektöründe sıkça ihtiyaç duyulan hurda bakır hammadde üretiminde kullanılıyor. Böylece hurda bakır ithalatı yapmak yerine içerideki metaller değerlendiriliyor.

Hurda bakır alan firma olarak Hursan Metal Hurdacılık firmamızı tercih ederek daha yüksek gelir elde edebilirsiniz. Sürümden kazanarak daha çok atık malzemeyi Türkiye ekonomisine kazandırmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalarımızı bu hedef doğrultusunda sürdürüyoruz. Dolayısıyla en güncel ve anlık hurda bakır fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Hurda Bakır Alanlar

Bakır hurdası hurdacıların önem verdiği metaller arasındadır. Hurda bakır kg fiyatı malzemenin alaşım oranına göre değişiklik göstermektedir. Her hurda bakır cinsi için aynı fiyat listesini uygulamak yanlıştır. Hurda bakır alan yerler çeşitlerine göre ayırdıktan sonra alım gerçekleştirmektedir. İstanbul’da hurda bakır ton fiyatı arz talep dengesine göre belirlenmektedir.

Hurda Bakır Çeşitleri

Alaşımındaki oran ve kalitesine göre hurda bakır çeşitlere ayrılmaktadır. Hepsinin fiyatı farklı olsa da birbirine oldukça yakındır.

  • Kırkambar Bakır
  • Soyma Bakır
  • Lama Bakır
  • %98 Külçe Bakır
  • TTR Kırma Bakır
  • Antigron Kırma Bakır
  • Bakır Talaşı

Hursan Metal olarak bünyemizde bulunan geri dönüşüm tesisimizde hurda bakır geri dönüşümü yapıyoruz. Bu nedenle tonajlı hurda bakır alımı için piyasadan yüksek fiyat ödüyoruz. Özellikle soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, %98 külçe bakır hurdası, Antigron kırma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası ve hatta talaş bakır hurdası için hurda bakır piyasası üzerinde teklifler sunuyoruz.

Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Bakır hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz. Geri dönüşümün gelişmesiyle piyasadaki bakır hammadde ihtiyacının büyük bir çoğunluğunu biz karşılıyoruz. Metallerin geri dönüştürülmesi hammadde ihtiyacını azaltarak ekosisteme verilen zararı önlemektedir.

Bir metalin yer altından çıkarılması ve işlenebilir hale getirilmesi oldukça yüksek maliyetlidir. Ayrıca çevreye verilen zarar oldukça yüksektir. Hurda bakırın hammaddeye dönüştürülmesi sıfırdan üretilmesinden düşük enerji harcandığı için daha ekonomiktir.

Hurda Bakır Alım Satımı

Geri dönüşümünü gerçekleştirebileceğimiz her türden hurda malzemeyi almak için çaba sarfediyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesine hizmet verebilecek onlarca farklı konumdaki depo ve yüzlerce eğitimli personelle kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Hurda bakır tel, hurda bakır boru, kızıl talaş hurdası, granür bakır hurdası vb bir çok çeşitte hurda bakır satışı yapmak için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Sarı bakır hurdası ve hurda bronz alımı gibi bir çok alanda hizmet veriyoruz.

Hurda Bakır Fiyatları

Türlerine ve cinslerinde göre bakır hurdası fiyatları arasında farklılık olduğundan bahsetmiştik. Şimdi, İstanbul hurda bakır piyasası içerisinde uygulanan genel fiyat listesi ile karşınızdayız. Hurda bakırın kilo fiyatı ne kadar? Veya hurda bakırın kilosu kaça gidiyor? Meraka edenlerdenseniz aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Soyma Bakır FiyatıSorunuz
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır HurdaSorunuz
Antikron Kırma (Granür) Bakır HurdaSorunuz
Temiz TTR Kırma (Granür) Bakır HurdasıSorunuz
Lama Bakır HurdasıSorunuz
Bakır (Kızıl) Talaş HurdasıSorunuz

Burada yer alan fiyat listesini mümkün olduğunca güncel tutmaya çalışıyoruz. Fakat piyasanın aşırı dalgalandığı bazı dönemlerde yalnızca her malzemenin toplu fiyat listesinin yer aldığı sayfamızı güncelleyebiliyoruz. Benzeri dönemlerde anlık hurda bakır fiyatları sayfamızdan güncel listeye ulaşabilirsiniz.

“Hurda Bakır” hakkında 3 yorum

  1. Geri bildirim: Altıeylül Hurdacı Firma – HURSAN

  2. Geri bildirim: Havran Hurdacı Telefon Numarası – HURSAN

  3. Geri bildirim: Gölbaşı Hurdacı Firması – HURSAN

Yorumlar kapalı.

0 (535) 043 31 17