İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum

Alüminyum hurdası alıyoruz. İstanbul’da hurda alüminyum alımı için en geç 1 saat içerisinde yerinize geliyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hurda alüminyum satışı için firmamızı arayabilirsiniz. Hurda alüminyum alan hurdacı firma olarak tonajlı alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurdası, oldukça yumuşak bir türdür ve havayla temas ettiğinde, meydana gelen oksit renginin gümüşümsü bir renk almasına neden olur. İşlenebilmesi kolay bir üründür ve birçok alanda yaygın olarak kullanılır. Hafif ve dayanıklı bir ürün olması nedeni ile evlerde, havacılık ve inşaat sektörü gibi alanlarda kullanımı yaygın olan bir üründür.

Alüminyum kullanımı yaygın olan bir üründür ve birçok evde tencere, tabak, kova, tava ya da çaydanlık olarak bulunabilmektedir. Bu türde yer alan alüminyumun değeri diğer çeşitlere göre biraz daha az olabilir. Alüminyum hurdası yıkılmış binalar, restore edilen alanlarda bulunabileceği gibi kapı ve cam çerçevelerinde çıkma profil olarak bulabilmek de mümkündür.  

Alüminyum Hurdası Fiyatları

Alüminyum hurdası fiyatları için en yüksek fiyat tarifesi ile hizmet sunan firmamız, hurdalarınızdan iyi bir kazanç elde etmenizi istediğinden, hurdalarınızı değerinde satın almaktadır. Alüminyum fiyatları belirlenirken, alüminyumun boyalı ya da boyasız olması ve çeşitleri fiyatta değişikliğe neden olabilir ve en iyi gelir tel alüminyum hurda türünün satış işlemiyle elde edilebilir.

Hurda haline gelmiş, alüminyum ofset matbaa kalıplarını da en yüksek hurda fiyat tarifesi üzerinden satış işlemleriyle iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Alüminyum hurdası fiyatları değişebileceğinden, en güncel fiyatlardan haberdar olabilmeniz için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir, satışını yapmak istediğiniz hurdalarınız bulunması halinde, kayıt işlemi oluşturarak satışınızdan en iyi geliri elde edebilirsiniz.

Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Alüminyum hurdası alan hurdacı firmaları arasında yer alan firmamız, her türlü alüminyum hurda çeşitlerini satın alarak geri dönüşüm tesisine işlenmesi amacı ile göndermektedir. Hurdalarınız için en iyi fiyat seçeneğini sunan firmamız, birçok alanda yaygın şekilde kullanılan alüminyum hurdalarını toplayarak, geri kazandırılmasını sağlamakta, böylelikle ekonominin gelişmesi için önemli oranda destek vermektedir.

Satın aldığımız ve dönüşüme gönderdiğimiz alüminyum çeşitleri arasında jant alüminyum, tel alüminyum, çatı alüminyum gibi ömrünü tamamlamış her tür hurda çeşitleri yer almaktadır. Alüminyum hurdası alan hurdacı firmamız, her türlü kullanım ömrünü tamamlamış hurda çeşidini satın aldığından, elinizde satışını gerçekleştirmek istediğiniz alüminyum bulunması halinde firmamızı 7/24 arayarak kayıt işlemi oluşturabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17