İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Honaz Hurdacı Telefon Numarası

Honaz Hurdacı Telefon Numarası

Honaz hurdacı firmaları içinde lider konumdayız. Honaz bölgesi çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. Hurdacı olarak her çeşit hurda malzemenizi alıyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile Honaz bölgesinde hizmet veriyoruz. Denizli Honaz merkezinin tümünde 2.el eşya ve hurda malzemeler alım satımı için peşin ödeme yapıyoruz. Honaz merkez hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Denizli geri dönüşüm firmaları arasındaki Hursan Metal profesyonel devam ediyor. Günlük Honaz hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız. Şu anda Honaz hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte Honaz merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Denizli hurdacısı olarak Honaz merkezinin tümünde hizmet ediyoruz.

Her çeşit hurda satışı nedeniyle arayın. Honaz merkezde yıllardır yaptığımız gibi hurda alım satımı için profesyonel ekip gönderiyoruz.

Denizli Honaz Hurdacı Firma

Honaz hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Honaz ilçesinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı sebebiyle numaralarımızı aramalısınız. Denizli merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Honaz sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Honaz ilçesinde değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Honaz merkez mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Honaz hurdacı firması olarak Denizli ilçelerinde her tür hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın transferi için en yakınınızdaki hurda alım elemanlarımızı yönlendiriyoruz.

Honaz Hurdacı Numarası

Honaz adresten her türde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Denizli Honaz hurdacı numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Boşa zaman geçirmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakite çevirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Honaz Kablo Hurda Alan Firma

İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Honaz kablo fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Kablo hurdası alanlar içerikli konuya bir göz atabilirsiniz. Honaz hurdacısı olarak özellikle antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz.

Kapıdan antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası alıyoruz. Kullanılış alanlarına göre yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Bunun yanısıra hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Honaz ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Denizli Honaz bölgesinde bolca toplanan 50% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Hurda kablolar içerdiği bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem arz eder.

Denizli Honaz hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alımında tecrübeye sahibiz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasasından yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Honaz hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Honaz Çinko Hurdası Alımı

Sayfamızdaki Denizli Honaz çatı söküm çinkosu fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatı paylaşımına göz gezdirmeniz mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı için arayın. Honaz çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Honaz Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Dolayısıyla Honaz sarı hurdası alım satımı yapan firmayız. Hursan Metal tüm bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası almaktadır. Sayfamızdaki Honaz sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç metini inceleyin.

Honaz hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Aslını söylemek lazım ise sarı hurda olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Honaz genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Honaz Krom Hurdası Alan Firmalar

Gayet sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar paylaşımımızı okuyunuz. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Buradaki Denizli Honaz hurda krom kg fiyatını kayıt olanlara her gün gönderilmektedir.

Honaz Hurda Sac Alımı

Sac hurda alıyoruz. Kiler tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Honaz Denizli bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile.

Honaz Hurda Alan Yerler

Tonajlı sarı hurda, ve çinko, kurşun, bakır, kablo hurdası, alüminyum hurda,hurda demir satanlara özel fiyat listeleri sunmaktayız. Honaz hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Denizli Honaz ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi hurda malzeme alımı yapıyor. Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurda, hurda çelik alan Honaz hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak sürekli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Honaz yerinden hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Hurda malzemeleri hemen nakite çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece metallerin değerini düşürüyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Hurda sarı alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alanlar içerisindeyiz.

Honaz Hurda Bakır Alan Fabrikalar

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Honaz hurda bakır fiyatları için arayın. Kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Honaz bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Honaz hurdacı telefon numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bu sayfadaki Honaz bakır ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı gönderilmektedir. Denizli Honaz bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Honaz Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri olan metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun fiyatları paylaşımımızı okursanız mükemmel olacaktır. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Denizli ile Honaz kurşun hurdası alımı için yüksek fiyat listesini verdiğimiz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Honaz çatı minare kurşunu fiyat listesini grubumuzdakilere her gün yollamaktayız.

Honaz Hurda Alüminyum Alanlar

Sitemizdeki Denizli Honaz alüminyum hurda ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Denizli Honaz hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. Honaz ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Sizin yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz.

Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda almaktayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız.

Demir Hurdası Alım Satımı

Honaz ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderimize bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Demir hurdası, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Honaz hurda demir fiyatları güncelliğini koruyor.

Bildiğiniz gibi her türlü demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan için nakit ödeme yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalemize kesinlikle bir göz atmalısınız. Hursan Metal Honaz bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

7/24 Hizmet Veren Honaz Hurdacı

Nerdeyse iki bin on dokuzdan beri hurdacılıkla hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Honaz hurdacı firması olarak hafta sonu bile konumuza gelmekteyiz. Yılların verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Honaz Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz. Denizli Honaz bölgesinde %95 ve 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Honaz nikel hurda alıyoruz.

Honaz Hurda Kumaş Alım Satımı

Denizli Honaz çevresinin tamamında gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz. Hurda parça kumaş alıyoruz. Spot nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alımlarında peşin para ödeme yapılır.

Parti malı hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk alımı için aşağıdaki numaraları çok geçmeden aramalısınız. Denizli Honaz kilosuyla hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfada yayımlanan Honaz kumaş hurdası kg fiyatını telegram grubu üyelerine her gün yollanmaktadır.

Honaz 2.el Endüstriyel Ekipmanı Alanlar

Kısa süreliğine kullanılan bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi yemek ocağı, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, krom dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemek için siz çok değerli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

En Yakın Honaz Hurdacı

Hursan Metal olarak Honaz ilçesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Honaz hurdacı firma firmamız ile konumdan hurda alım ve satım hizmetleri vermeye başladık.

Honaz en yakın hurdacı deposu hizmetiyle her tür hurda eşya ticareti amacı ile adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alan yer Honaz bölgesinde servis veriyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Honaz etrafında yıkılan elbiseci binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, kapı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan nalburlardan satın aldığımız Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı makinesi, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Güncel Honaz Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında piyasasından yüksek fiyat teklifleri uyguluyoruz. Honaz hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada her saat değişiyor. Daha doğru hurda demir fiyatları yazıyı inceleyebilirsiniz

Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Fırsat oldukça Honaz etrafında hurda araç alım satımı yapıyoruz.

Fakat hurda otomobil trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, yük vagonu, hurda motor .

Honaz Bina Yıkımı

Aynen fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Hurda bina yıkım işi yapıyoruz. Honaz kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken dairelerin yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri ücretle almaktayız.

Plastik Hurdası Alım Satımı

En avantajlı fiyatlarla beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen alım satım işleri yapıyoruz. Denizli ve Honaz ilçesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

Honaz plastik hurda alanlar içerisinde öncü firmayız. Buradaki Honaz naylon hurdası ton fiyatını isteyene ücretsiz yollanmaktadır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Honaz Klima Hurda Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Honaz bölgesinde çok alınan hurda malzemeler içindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Honaz etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun.

Honaz Moloz Dökümü

Fabrika yıkımından sonra sözleşmeye göre molozun nakliyesi itinayla tarafımızca yapılıyor. Honaz hurdacı tarafından alınacak her çeşit hurdanın bizlere ait depolama alanına taşınması bedelsiz yapılır. Molozlar Honaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce imzalanan kararlar ile planlanan moloz bırakma yerlerine naklediliyor.

Honaz İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla kapanan iş yerlerinden satın aldığımız hurda çelik raf, ürün reyonları, market rafı hurdası, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir 2.el market rafı satıyoruz. Sitemizde yer almakta olan Denizli Honaz çıkma raf ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurda alan yerler paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. Hurda raf Honaz satışı yapmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Hurda Akü Alım Satımı

Hurda akü içinde bulunan kurşunlu sıvı nedeni ile hurdacılar için kıymetlidir. Akü hurda fiyatları gönderisine göz atmanız pişman olmayacaksınız. Dolayısı ile depomuz vb. kendine ait geri dönüşüm fabrikası olanlar sulu ve kuru akü alımı yapan tesisler içindedir. Akü diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında bulunur. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz.

Honaz Hurdacı Sitesi

Her hali ile yaşanabilir bir Denizli Honaz yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Honaz OSB hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türlü malzemelerin ticaretini yapmıyoruz. Honaz hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiziz vasıtasıyla hurdacılık işleri yapıyoruz.

Hurda Cam Kırığı Alan Firma

Bu dönemde şeffaf kola şişesi, otomobil camı vs. cam hurdası bulunuyor. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik amorf sert maddelerdir. Honaz çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız.

Honaz Hurda Kağıt Alanlar

Hurda kağıt, karton almak için geliyoruz. Sayfamızda yayınlanan Honaz hurda kağıt fiyat listesi güncellenmiştir Piyasanın üstünde liste fiyatlarıyla kağıt bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alanlar içerisindeyiz. Bölgenin tümünde beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde satıcılara daha çok miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Honaz Denizli kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki Hursan Metal ile kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatları sorabilirsiniz.

Honaz Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir on binlerce fabrika sökümü ihalesini tamamladık. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Fabrika sökülürken önce yıkılacak binanın detaylıca dolaşılması gerekir. Denizli Honaz fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Jeneratör Hurda Alanlar

2.el jeneratör satan firmalar içinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alıyoruz. Bozuk hurda jeneratör, elektrik trafosu alan firmayız alım satımında peşin para ödemeler yapmaktayız.

2.el Ev Eşyası

2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masaları, personel koltuğu alıyoruz. Çok az kullanılmış olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuklarınız kapınıza gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alımı yapan firma başlıklı makaleye erişebilirsiniz Ederinden uygun fiyatlara temiz biçimde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan, 2. el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Sıfırdan farksız 2. el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadı ile telefonlarımızı arayabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17