İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » H.Edip Adıvar Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

H.Edip Adıvar Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

İstanbul Şişli H.Edip Adıvar mahallesinin her tarafında hurda eşyalar ve kullanılmış eşyalar ticareti yapıyoruz İstanbul Şişli merkezinde H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı firma olarak H.Edip Adıvar mahallesinin çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Şu anda Şişli firmasıyız. Bununla birlikte H.Edip Adıvar mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hursan Metal adıyla Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. H.Edip Adıvar hurdacı olarak her türlü hurda eşyanızı almaktayız

Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Şişli H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncü geri dönüşüm şirketiyiz.

Güncel İstanbul Şişli H.Edip Adıvar hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaktayız. Şişli H.Edip Adıvar hurda dönüşümü yapan şirketiz. Şişli bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle çağırdığınız adrese ekiplerimizi göndermekteyiz

Şişli H.Edip Adıvar Mahallesi Hurdacıları

İstanbul Şişli hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde her nevi hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle bizi kaydedebilirsiniz. Şişli mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Şişli H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı mı arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul merkezinin gelişen ilçesi Şişli merkeze bağlı, H.Edip Adıvar mahallesi sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. İstanbul, Avrupa Yakası H.Edip Adıvar mahalle genelinde firma olarak geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufunu sağlıyor. Metallerin madenlerden çıkartılıp işlenmesi uzun süren bir iştir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın geri dönüşümü yüzde 90 daha az olacaktır.

Şişli Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olur. Metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan düşük enerji bu emisyonun çevreye ve iklime zararının önüne geçmektedir.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Yer altı kaynakları sınırlı miktardadır. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da nüfus ile birlikte tüketimde her gün artmaya devam ediyor. Hurdaları geri dönüştürmek doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Böylece yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

Türkiye’de senelik 100.000 ton hastane atığı, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu malzemelerin %4 kadarını metaller, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, %43’ünü hurda kağıtlar, yüzde 12’sini cam oluşturuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Bu atıklar Türkiye’ye 1.57 milyar Türk Lirası zarar veriyor. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına olan bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışmaktadır.

H.Edip Adıvar Hurdacı Telefonu

İstanbul Şişli H.Edip Adıvar hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Avrupa yakası Şişli ilçesindeki H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı Hursan Metal irtibat numaralarını not ediniz İstanbul Şişli H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde kolayca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi talep etmek nedeniyle firmamızı aramanız gereklidir. Boş yere zaman harcamadan arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

H.Edip Adıvar Çinko Hurdası Alımı

H.Edip Adıvar mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan yerler paylaşımımızı okuyabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

H.Edip Adıvar Hurda Bakır Alımı

İstanbul Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan yerler alanında daha detaylı bilgi var. H.Edip Adıvar genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. H.Edip Adıvar bakır hurdası fiyat listesi için bizi arayınız. Soyma bakır hurdası, Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Şişli H.Edip Adıvar hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadına varın.

H.Edip Adıvar Hurda Alan Yerler

Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Zamak hurda, kalay hurdası, çelik hurdası alan Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedef edindik. Şişli H.Edip Adıvar mahallesi etrafındaki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür hurda atık alım satım hizmeti veriyor.

Hurda paslanmaz alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. H.Edip Adıvar mahallesinde kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır.

H.Edip Adıvar Kablo Hurdası Alımı

İçerisindeki tellerin türüne göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler metni inceleyin. Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

İstanbul Şişli H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına öncülük ediyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo elinde olanlar bize ulaşın.

Hurda kablo tellerindeki bakır sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Etrafta hızlıca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Şişli H.Edip Adıvar hurdacı arayanlar için buradayız. .

Çünkü Hursan Metal ismiyle sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Ayrıca enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyatları teklif ediyoruz. H.Edip Adıvar mahallesi hurdacısı Hursan Metal her türlü iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antikron kablo alım satımı için adresinize geliyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

H.Edip Adıvar Mahallesi Hurda Demir Alımı

Hursan Metal İstanbul Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Hurda demir, yeryüzünde en fazla alım satımı yapılan metaller içindedir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Şişli Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız.

Anlık demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her nevi pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır. H.Edip Adıvar etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

H.Edip Adıvar Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpıyor. Şişli Kurşun hurda alanlar makalemizi gezmek iyi gelecektir.. İstanbul, Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde hurda kurşun almak için en iyi fiyat listesini sunduğumuz yerlerdendir.

H.Edip Adıvar Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Sarı hurdası alanlar hakkında yazılmış metini okuyun. Şişli H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Dolayısıyla Şişli H.Edip Adıvar hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. H.Edip Adıvar mahallesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Hursan Metal bahsettiğimiz hurdaların yanında hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor.

Aslında sarı hurdası adında hurda çeşidi yoktur. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metali yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

H.Edip Adıvar Hurda Krom Alanlar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. H.Edip Adıvar mahallesinde krom hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı hemen arayın Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. İstanbul Krom hurda alımı bölümünü dolaşmak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

H.Edip Adıvar Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

Hurda sac alıyoruz. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Depolarımızda sıfırdan farksız 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Şişli H.Edip Adıvar mahallesinde sac hurda levha, sac varil hurda, oluklu sac hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak için.

H.Edip Adıvar Alüminyum Hurda Alımı

Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Şişli bölgesinde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımı sizinle birlikte yapıyoruz.

. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. İstanbul Şişli H.Edip Adıvar alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz.

Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

H.Edip Adıvar Mahallesi Hurda Kağıt Alan Hurdacılar

Karton, kağıt hurdası almaktayız. İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok miktarda kazanım elde etme şansı yöneltiyoruz. derinden çok hurda kağıt fiyatları ile kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, bristol hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yaparız. H.Edip Adıvar mahallesinde hurda kağıt alan yerler içerisindeki iş yerimiz ile iletişim kurarak karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

H.Edip Adıvar İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurdası alan hurdacılar linkine tıklayın. Özellikle kapatılan mağazalardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, orta reyonlar, mağaza rafları, market rafı hurdası içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el hurda raf satan firmalar içindeyiz. Raf hurdası Şişli H.Edip Adıvar satın almak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan H.Edip Adıvar Mahallesi Hurdacı

Neredeyse iki bin altı yılından bu günlere geri dönüşüm faaliyetleri ile hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan H.Edip Adıvar mahallesinde hurdacı iş yerimiz aracılığı ile zamana takılmadan hurda eşya alıyoruz. Sektörün verdiği tecrübe aracılığıyla sektörün teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz.

H.Edip Adıvar Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Şişli H.Edip Adıvar en yakın hurdacı firma ismiyle hurda alım satımı için yerinize çalışanlarımızı yolluyoruz. H.Edip Adıvar mahallesi hurdacıları içinde istihdamındaki personelimiz ile yerinizden hurda malzeme alım ve satım hizmeti veriyoruz. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar H.Edip Adıvar mahallesi mahallesinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Hursan Metal firmamızla Şişli H.Edip Adıvar bölgesinde hurda malzeme alımı işi yapmaktayız.

H.Edip Adıvar Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken evlerin tekrar inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş penceler, çıkma parkeler gibi tüm hurdaları alıyoruz. Yıkım sırasında gerekli iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında yaptığımız üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işleri yapıyoruz.

H.Edip Adıvar Mahallesi Nikel Hurda Alımı

Özellikle anot hurda nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar taşınırken elimizden geldiğince dikkat ile çalıŞmalıyız. Şişli H.Edip Adıvar nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

H.Edip Adıvar Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda alımı yaparken ton fiyatından yüksek fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Doğru fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda fiyatları 2021 hakkındaki içeriğe göz gezdirebilirsiniz Şişli H.Edip Adıvar mahallesi hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı günlük değişmekte.

H.Edip Adıvar Hurda Akü Alım Satımı

Otomobillerde enerji ihtiyacı sebebi ile kullanılıyor. Akü hurdaları barındırdığı kurşunlu akü suyu ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Bu neden ile depomuz gibi işletme içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

H.Edip Adıvar İkinci El Eşya

Kullanılmış büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları satıyoruz. Sıfırdan farkı olmayan ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak sebebiyle bizlere ait çağrı merkezi numaraları ile irtibata geçerek sorular sorabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan mobilyaları evinize gelerek satın alıyoruz. Şişli H.Edip Adıvar mahallesi içinde yeni, 2. el mobilyalar satabilirsiniz.

H.Edip Adıvar Klima Hurda Alım Satımı

Klima hurdası Şişli H.Edip Adıvar çevresinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. H.Edip Adıvar mahallesi yakınlarında klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı fimayız.

H.Edip Adıvar Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Hursan Metal tarafından alınacak her çeşit hurdaların iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Şişli Belediyesi’nce bildirilen alana taşınır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının taşıma işleri titizlikle yapılmaktadır.

H.Edip Adıvar Hurda Cam Alanlar

H.Edip Adıvar Mahallesinde Plastik Hurda Alan Yerler

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. H.Edip Adıvar mahallesinde plastik hurda alan firmalar içinde olan hurdacı firmasıyız. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. İstanbul ve H.Edip Adıvar mahallesinde hurda jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı için bize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz.

Şişli H.Edip Adıvar Mahallesi Araç Hurdası Alanlar

Bazı dönemlerde Şişli H.Edip Adıvar yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Şişli H.Edip Adıvar hurda alımında hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, motor hurdası . Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

H.Edip Adıvar 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas eden esnaflardan aldığımız Bazı projelerde alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörü, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış yurt vb. binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan hurdacı firmalar içindeyiz.

H.Edip Adıvar Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Şişli H.Edip Adıvar mahallesi fabrika sökümü işi uzun yılların deneyimine sahibiz. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Sektöre girdiğimizden bu yana onlarca fabrika söküm ihaleleri yerine getirdik. Başlamadan önce yıkımı istenen imalathanenin etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların ayarlanması gereklidir. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

H.Edip Adıvar Hurdacı Sitesi

Şişli H.Edip Adıvar hurdacılar sitesi onbirinci blok içerisinde bulunan dükkânımızla atık hurda alımı ve satımı işiyle sektöre girdik. Sadece bunları alıyor değiliz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Bizden sonrakilere daha yaşanabilir bir Şişli H.Edip Adıvar oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

H.Edip Adıvar İkinci El Jeneratör Alan Firmalar

Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan şirketler arasındayız.

0 (535) 043 31 17