İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Harmancık Hurdacı

Harmancık Hurdacı

Bursa Harmancık hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Bursa geri dönüşüm firması olan firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Bursa Harmancık merkezinde az kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme alım satımı için eşyanın tutarını nakit ödüyoruz. Bursa Harmancık merkez hurdacı firması olarak hurda eşya alım hizmetleri vermekteyiz. Normalde Harmancık hurdacı firmalar arasındayız. Lakin Harmancık merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Her türlü hurda alıyoruz. Harmancık hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız. Hursan Metal ismiyle Bursa Harmancık hurda çeşitleri alıyoruz. Güncel Harmancık hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Yüksek tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımlarında piyasadan yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Bursa hurdacı firmalar içindeyiz. Harmancık merkezde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle profesyonel ekip göndermekteyiz. Harmancık şehir merkezinde geri dönüşüm tesisleri içindeyiz.

Harmancık Hurdacıları

Harmancık hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. Harmancık etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi kurşun hurdası satışı nedeniyle hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz. Bursa şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Harmancık sürekli hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sırf Bursa Harmancık için değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Harmancık merkezindeki mahallelerde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Harmancık hurdacısı olarak Bursa ilinin tamamında her çeşit hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Harmancık Hurdacı Telefon Numarası

Harmancık adresten hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetleri yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Boşa zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Bursa Harmancık hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Harmancık Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Harmancık hurdacısı olarak genellikle antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ancak hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında ederinin üzerinde öneriyoruz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Harmancık hurdacı arayanlar için buradayız. Harmancık hurda kablo alanlar arasındayız. Harmancık hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Tonajlı hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Harmancık fare yemez kablo fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Etrafta bolca ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Kullanılış yerlerine göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alanlar konulu makaleye bir göz atın. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacı firmalar için önem arzeder. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle biliniyor. Hurda kurşun fiyatı hurda kurşun hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Kurşunun hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu alımı yapıyoruz. Harmancık kurşun hurdası alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Harmancık çatı minare kurşunu fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz.

Harmancık Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Dolayısıyla Harmancık sarı hurdası ticareti yapanlardanız. Bursa Harmancık hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapıyor.

Bu sayfadaki Harmancık hurda sarı pirinç fiyat listesi günceldir. Hurda sarı alanlar içerikli yazıyı okuyabilirsiniz. Bu işi yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Etrafta kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir.

Hursan Metal bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Harmancık bölgesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Gerçekte hurda sarı adında bir hurda varolmamıştır.

Harmancık Hurda Alanlar

Harmancık adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurda malzemeleri hiç zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece malzemenin piyasa kıymetini düşürüyor. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda çelik almak amacıyla biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Fire hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurdası, kurşun hurda, bakır hurda, kablo hurda, hurda alüminyum,demir alırken fiyatlar uyguluyoruz. Harmancık hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Harmancık geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü karton hurdası alım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

Harmancık Alüminyum Hurda Alımı

Sayfamızdaki Harmancık alüminyum fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Müşterilerimizin destekleriyle sürekli büyüyoruz. Harmancık bölgesinde alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alımında tartımları güvenilir şekilde yapmaktayız. Bununla birlikte alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek Harmancık hurdacısıyız. Bursa Harmancık hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

Harmancık Krom Hurdası Alan Hurdacılar

316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın. Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Harmancık krom kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımını ziyaret etmek iyi gelecektir. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor.

Demir Hurdası Alan Yerler

Hursan Metal Harmancık ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Hurda demir, yeryüzünde en çok satılan madenler arasındadır. Bu sitede paylaşılan Bursa Harmancık toplama demir hurdası fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazısına göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Hatırlatmak isteriz her türden demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Harmancık ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları edinmek sebebi ile Harmancık hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Harmancık Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Harmancık içinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Harmancık hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Harmancık bakır hurda fiyatları için arayın.

Sayfamızdaki Harmancık hurda bakır ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Bursa Harmancık bakır hurdası alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

Harmancık Hurda Sac Alımı

Harmancık Bursa çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Harmancık Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Harmancık nikel hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Bursa, Harmancık etrafında hurda çinko alıyoruz.

Kumaş Hurdası Alım Satımı

Hurda parça kumaş alıyoruz. Harmancık çevresinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımları için yerinize ekip göndermekteyiz. Parti malı parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alımında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız.

Kiloyla spot kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, örme kumaş alımı için telefonlarımızı hemen arayın. Harmancık kiloyla tartıp kumaş hurda alan yerler içerisinde en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Buradaki Harmancık hurda kumaş fiyat listesini saat başı göndermekteyiz.

Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alanlar

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alınır. Endüstriyel tipte ikinci el restoran ekipmanları almaktayız. 2. El tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi kuzine, hücreli aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemeniz için alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz.

Harmancık Bina Yıkımı

Üst taraftaki makalede bahsettiğimiz fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vs. her cinsten hurda malzemeyi ücretle satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Harmancık kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek binaların yeniden yapılması amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Güncel Anlık Harmancık Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurda ticaretlerinde öteki Harmancık hurdacı firmalarından yüksek fiyatlar öneriyoruz. Harmancık hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi her saat değişiklik göstermektedir. Güncel krom hurdası fiyatları hakkındaki içeriğe bir göz atın En doğru kilo fiyatlarına erişmek sebebi ile irtibata geçebilirsiniz.

Harmancık Otomobil Hurdası Alanlar

Elbette size araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Harmancık hurda alımında hizmet veriyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, yük vagonu, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz. Bazen Harmancık etrafında otomobil hurdası alım hizmeti vermekteyiz.

Hurda Akü Alım Satımı

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan hurdacılar konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu yüzden bizim gibi işletme içerisinde geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Arabalarda enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Biraz müddet sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denmektedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır.

İkinci El Raf Fiyatları

Burada yer alan Harmancık ikindi el raf hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Raf hurdası alan hurdacı firmalar makalemize kesinlikle göz atın. Harmancık 2.el raf hurdası satışı yapmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen toptancılar tarafından satılan mağaza rafları, market rafı hurdaları, orta reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el market rafları satıyoruz.

Harmancık Cam Hurdası Alanlar

Özellikle renkli çıkma araç camları, süt şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri baya fazla alınıyor. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde koruyan inorganik sert malzemelerdir. Harmancık genelinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood mevcuttur. Ayrıca batmış nalburlardan edindiğimiz Yıkılmış depo binalarından ayırılan yeni gibi ikinci el pencereler, mutfak dolapları, kapı alan firmalar içerisindeyiz.

Harmancık Hurda Karton Alan Firmalar

Daha fazla ton fiyatı ile kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapan yerler içindeyiz. Harmancık kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Harmancık karton hurdası alımı yaptığımız alanlar içinde yer alır. Bu yazıda yayınlanan Harmancık hurda kağıt ve karton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz gönderilmektedir İlçede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra özen ile satıcıya piyasa değerinden daha yüksek oranda kazanma imkanı sunuyoruz.

7/24 Hizmet Veren Harmancık Hurdacı Firma

Yılların bahşettiği kurumsallaşmalarla çağın teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 1995 senesinden bugüne hurdacılık faaliyetlerinde sizlere hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Harmancık hurdacı şirketimiz yardımıyla zamana takılmadan atık hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Harmancık Fabrika Sökümü

Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. İşe başlamadan önce yıkımı arzu edilen mülkün detaylıca dolaşılması gerekmektedir.

Uzun zamandır binlerce fabrika bozum ihalesini aldık. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık. Profesyonelce fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz. Harmancık fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz.

Harmancık 2. El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Sanayi tipi yeni gibi ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

Harmancık Hurdacı Sitesi

Gençlere şimdiden daha yaşanır bir Harmancık yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Harmancık hurdacılar sitesi 1. blok içerisinde bulunan dükkanımız iş birliğiyle geri dönüşümde sektöre hizmet ediyoruz. Harmancık oto sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Hurda Plastik Alan Firma

Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır.

Harmancık plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden öne çıkan Harmancık hurdacısıyız. Sayfamızdaki Harmancık plastik kg fiyatı güncellenmiştir. Bursa ile Harmancık ilçesinin tamamından jelatin hurda, abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Nikel Hurdası Alanlar

Bursa Harmancık çevresinde %95 ile %99 şablon nikel, anot hurda nikel, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları toplanırken oldukça hassasiyet ile davranılmalıdır. Bursa ile Harmancık nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Harmancık Klima Hurdası Alımı

Harmancık bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Klima hurdası Harmancık çevresinde oldukça fazla alınan hurdalar içerisindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Harmancık Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Harmancık Belediyesi Fen işlerince önceden bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımından sonra sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliyesi güvenli bir şekilde araçlarımızla yapılıyor.

En Yakın Harmancık Hurdacı Telefon Numarası

Harmancık hurdacı şirketi içinde çalışan personelimizle yerinden hurda malzeme alım ve satım hizmetleri veriyoruz. Harmancık en yakın hurdacı firma servisiyle her cinsten hurda alıp satarken yolladığınız konuma ekiplerimizi yolluyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Harmancık bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Harmancık çevresinde hurda satımı yapıyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

Kısa bir süre kullanılmış 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart fiyatı sormak nedeniyle bizleri tuşlayabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, bilgisayar masası, öğrenci koltuğu satıyoruz. Harmancık etrafında yeni gibi, 2.el ev eşyası alabilirsiniz. Titizlik ile 2. el piyasasında satılabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi yerinize gelerek değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat verilmektedir. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla buzdolabı hurdası alımı yapan firma konusunda bilgi yazılan içeriğini ziyaret edin

0 (535) 043 31 17