İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Hacılar Hurdacı Firma

Hacılar Hurdacı Firma

Hacılar merkezinde hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları ticareti yapıyoruz. Hacılar hurdacı firma olarak Hacılar merkezinin çevresinde her çeşit hurda alıyoruz. Aslında Hacılar hurdacı firmasıyız. Lakin Hacılar merkezinde de hizmetler veriyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Kayseri Hacılar merkezinde hizmet veriyoruz. Kayseri geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Hacılar hurdacısı olarak her nevi hurda eşyayı almaktayız.

Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Kayseri hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alımında profesyoneliz. Hacılar hurdacı firmaları içinde lider konumdayız.

Güncel Kayseri Hacılar hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hacılar şehir merkezinde hurda metal dönüşümü yapan firmayız. Hacılar genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere profesyonel ekip gönderiyoruz.

Hacılar Hurdacıları

Hacılar merkezindeki mahallelerde hizmet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı nedeniyle iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Hacılar hurdacısı olarak Kayseri bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Hacılar hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kayseri Hacılar merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Kayseri merkezinin sempatik ilçesi Hacılar sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Kayseri Hacılar ilçesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yurdumuzda her yıl yirmi altı milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Çöplere atılmış olan malzemelerin yüzde 4’ünü maden hurdaları, %43’ünü kağıtlar, %27’sini plastikler, %12’sini camlar oluşturuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin %82’si dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye zararı 1.5 milyar TL tutmaktadır. Hurdacı firmalar çöpe giden bu harcamanın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışıyoruz.

Hacılar Hurdacı Numarası

Hacılar hurdacılık her çeşit hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Hacılar hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda fiyatı öğrenmek üzere bizleri aramanız gereklidir. Boş yere zaman geçirmeden arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz.

Hacılar Hurda Krom Alan En Yakın Firma

Oldukça sert bir maden olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Burada yayımlanan Hacılar hurda krom fiyatlarını isteyene ücretsiz yollamaktayız.

Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Hurda krom alanlar gönderisine bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Hacılar Hurda Sarı Alan Hurdacı

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri kıymetli hurda eşyalar arasında sayılabilir. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş alımında en iyi fiyatı uyguluyor. Hacılar ilçesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu nedenle Hacılar sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Kayseri Hacılar hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Sitemizde bulunan Hacılar sarı pirinç hurdası kg fiyatı anlık güncellenmektedir. Kesin bilgiye ulaşmak amacıyla hurda pirinç sarı alan hurdacı metini inceleyin. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

Kurşun Hurda Alımı

Kayseri Hacılar kurşun hurda almak için en yüksek fiyatları sunduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Hacılar hurda Cami kurşunu fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı nedeni ile yetkili personelimizi tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz. Metal kurşun en eski madenlerdendir. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Hacılar Hurda Kablo Alanlar

Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her türde hurda kablo alan alan Hacılar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hacılar hurda kablo alıyoruz. Hacılar çevresinde çoğunlukla toplanan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Daha doğru sitemizdeki kablo hurdası alanlar konuyu okuyabilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Hacılar ttr kablo hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz.

Üstelik hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. Kayseri Hacılar hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alım satımı için piyasasının üstünde fiyatları biz veriyoruz.

Kapıdan enya kablo hurdası, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar iletişim kurabilirsiniz. Kayseri Hacılar hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Hurda kablo telindeki bakır sebebiyle hurdacılar için önemlidir.

Hacılar Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hacılar etrafında hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Hacılar çinko levha ton fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. Çinko hurda alımı konusunda bilgi edinmek için konusunun olduğu linke tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satımı için arayabilirsiniz.

Hacılar Bakır Hurda Alanlar

Buradaki Kayseri Hacılar hurda bakır fiyatlarını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Kayseri Hacılar hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hacılar bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hacılar içinde hurda bakır alıyoruz.

Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Bakır hurdası alan Hacılar hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Hurda Demir Alımı

Hurdacı firmamız Hacılar genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her nevi pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz.

Güncel anlık demir hurda ton fiyatı istemek sebebiyle hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımına kesinlikle göz atabilirsiniz. Hacılar ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde en çok satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Hacılar 1.sınıf hurda demir fiyatlarını arzu edene her gün gönderiyoruz.

Hacılar Sac Hurdası Alan Firma

Ek bina çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac bulunuyor. Kayseri Hacılar ilçesinin her yerinden sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile.

Hacılar Hurda Alan Firmalar

Kayseri Hacılar ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her türlü ikinci el eşya alımı yapıyor. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda kağıt almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı sarı ve demir, hurda bakır, kurşun hurdası, hurda kablo, çinko, alüminyum alımına özel fiyatlar sunmaktayız. Hacılar hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Hacılar adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zararınızı önlemek amacı ile hurda malzemeleri geç kalmadan nakit paraya çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece malzemenin değeri düşüyor.

Hacılar Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu sitede yayınlanmış olan Hacılar alüminyum kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda alüminyum alan hurdacı metini ziyaret edin. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Firmamıza güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Kayseri Hacılar alüminyum hurda alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz.

Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Hacılar ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken tartımları istediğiniz yerde yapmaktayız. Müşterilerimizin desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz.

Ek olarak alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

Hacılar İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Sitemizdeki Kayseri Hacılar 2.el market rafı ton fiyatları güncellendi. Raf hurda fiyatı yazısını inceleyiniz. Hacılar 2.el hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle batan kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, hurda market rafı, orta reyonlar, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen yeni gibi 2.el raf hurdası satıyoruz.

7/24 Açık Hacılar Hurdacı

7/24 hizmet veren Hacılar hurdacı firması olarak yirmi dört saat atık hurda malzeme alımı yaparız. Bu sürenin verdiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına yirmi yedi yıldan bu yana hurdacılık yapan işletmeye sahibiz.

Hurda Akü Alan Firmalar

Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. Akü hurdası alımı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bu sebep ile Hursan Metal Geri Dönüşüm ve benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme imalathanesi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir. Taşıtlarda enerji kaynağı kullanılır.

Hacılar Kağıt Hurda Alımı

Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak alıyoruz. Hacılar kağıt hurdası alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Sayfamızda yayınlanan Hacılar hurda kağıt kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Hacılar kağıt hurdası alanlar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası fiyatları sorabilirsiniz. İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcılara çok daha fazla miktarda kazanma olanağı yöneltiyoruz.

Hacılar Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Hacılar fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü olduk. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenli bir biçimde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Yıllardır yüzlerce fabrika yıkım ihaleleri gerçekleştirdik. Fabrika sökerken yıkılması arzu edilen fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekmektedir.

Hacılar Hurda Klima Alan Firmalar

Hacılar ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Hacılar ilçesinde en çok satılan hurdalar arasında yer alır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Hacılar Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işleri itina ile yapılır. Yıkım molozu Hacılar Belediyesi tarafından önceden bildirilen alana dökülür. Hacılar hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınacak tüm hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

Hacılar Hurdacılar Sitesi

Hacılar hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımızın iş birliği ile sektöre hizmet ediyoruz. Hacılar sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Olduğundan yaşanılır bir Kayseri Hacılar için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın alımını gerçekleştirmiyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte batan satıcılardan satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci vs binalardan çıkma yeni gibi 2.el pencereler, mutfak dolapları, kapı alım satımı yapıyoruz.

Hurda Plastik Alanlar

Hacılar plastik hurdası alan yerler içerisinde bulunan Hacılar hurdacısıyız. Bu sayfadaki Hacılar hurda naylon kg fiyatını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Kayseri il Hacılar ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası fiyatı öğrenmek için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata pet şişe hurdası, market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Anlık Hacılar Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretlerinde borsa fiyatlarından fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz. Hacılar hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı her saat değişmekte. Sitemizde bulunan hurda fiyatları yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Anlık hurda fiyatlarına ulaşmak nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

Nikel Hurdası Alımı

Bu ilçede %99 nikel şablon ve %95 şablon nikel hurda, turbo nikel hurda, anot nikel hurda alımında piyasanın üzerinde kilo fiyatı veriyoruz. Hacılar nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alımı yapılırken mümkün olduğunca dikkatli hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

Hurda Beyaz Eşya

Sıfır gibi 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile bize ait numaralarla etkileşimde bulunarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Çok makul fiyatlara sıfır ve ikinci el ev eşyaları satabilirsiniz. Az kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi adresinizden almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapanlar hakkında bilgi yazılmış makalemizi okuyabilirsiniz Sahibinden satılık öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu alınır.

Hacılar Araç Hurdası Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Hacılar etrafında hurda araba alım hizmeti vermekteyiz.

Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda araba alımı konusunda yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda vagon, motor hurdası .

En Yakın Hacılar Hurdacı Firma

Hacılar hurdacı şirketi arasındaki personelimiz ile konumdan her çeşit hurda atık alım satımı yapıyoruz. Hacılar en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her türlü hurda eşya ticareti nedeniyle adresinize gelmekteyiz. Bu nedenle size en yakın hurdacı Hacılar genelinde servis ediyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Hacılar ilçesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Hacılar Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm yüzünden yenilenmesi gereken evlerin uygun biçimde inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Yıkım hurdaları bina yıkım işi yapıyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her türlü hurdanızı satın alıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı Firma

2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan şirketler arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör satıyoruz.

Hacılar Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi tutan organik olmayan katı bir malzemedir. Hacılar etrafında cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf kırık otomobil camı, kola şişesi şeklinde hurda cam bulunabilmektedir.

0 (535) 043 31 17