İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güzelyurt Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Güzelyurt Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Güzelyurt hurdacı firması olarak Güzelyurt ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Anlık Güzelyurt hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaktayız. Hurdacı firması olarak hurda malzemenizi değerinde almaktayız. Aksaray Güzelyurt merkezinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası almaktayız. Aksaray geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor.

Güzelyurt hurdacı şirketleri arasında lider işletmesiyiz. Aksaray Güzelyurt meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz.

Hursan Metal adıyla Aksaray Güzelyurt bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Her nevi hurda satmak sebebiyle iletişime geçin. Şu an Güzelyurt hurdacı firmasıyız. Fakat Aksaray Güzelyurt merkezinde de hizmetler veriyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda Aksaray Güzelyurt fiyatlarından yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Aksaray hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güzelyurt etrafında hurda dönüşümü yapan fabrikayız.

Güzelyurt Hurdacısı

Güzelyurt hurdacı olarak Aksaray bölgesinde her çeşit hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda atıklar için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Güzelyurt genelinde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri eriterek bütün insanların geleceğini koruyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak sebebiyle numaramızı kaydedebilirsiniz. Güzelyurt hurdacısı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Güzelyurt ilçesinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Aksaray merkezinin gözde ilçesi Güzelyurt gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Aksaray Güzelyurt için değil, her ilçede hizmet veriyoruz.

Türkiye’de senelik 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık atılmaktadır. Ortaya çıkan malzemelerin yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde 12’sini cam türleri, %4 kadarını maden hurdaları, %43’ünü kağıtlar benzeri atıklardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu paha biçilemeyen atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu atıklar her yıl yurdumuzu 1.5 milyar Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Hursan Metal çöpe atılan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmek için çalışmaktadır.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Bir madenin madenden yeryüzüne çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi külfetli bir işlemdir. İşlenebilir hammaddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın geri dönüşümü yüzde 90 çok az az olacaktır.

Geri dönüşüm yöntemleri doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaçı yüksek miktarda gibi gözüksede artan nüfusla tüketimde her geçen gün artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan kaynakları kurtarır. Böylece yeraltı madenlerini gelecek nesillere aktarmaktayız.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açar. Metallerin geri dönüşümünde harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun çevreye vereceği zararın önüne geçmektedir.

Güzelyurt Hurdacı Numarası

Güzelyurt her tür hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak için iş yerimizi arayabilirsiniz.

Aksaray Güzelyurt hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında hızlıca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz.

Hurda Krom Alanlar

Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Güzelyurt hurda krom ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar bölümümüzü okusanız iyi bir şey yaparsınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz.

Güzelyurt Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Hursan Metal şirketi tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. Güzelyurt ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alıyoruz. Bu neden ile Güzelyurt sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Güzelyurt hurdacı depomuz her nevi hurda alımı için adresinize geliyor.

Bu sayfadaki Güzelyurt hurda sarı ton fiyatları güncelliğini koruyor. Geniş bilgi amacıyla sarı hurda alanlar makaleyi inceleyin. Doğruyu söylemek lazım ise hurda sarı olarak geçen bir hurda varolmamıştır.

Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri kıymetlidir. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Güzelyurt Hurda Kurşun Alan En Yakın Firma

Kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu düşünülmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renkli haliyle göze çarpar. Kurşun hurda fiyatları konusunda bilgi almak için sayfasının linkine tıklayınız.

Güzelyurt hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu yazıda yayımlanan Aksaray Güzelyurt çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare söküm kurşunu, Cami sökümü hurda kurşun için iyi fiyatlar veriyoruz.

Güzelyurt Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Güzelyurt hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Hurda kablo içindeki bakır teller nedeni ile hurdacılar için önem taşır. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında en yüksek fiyatları gönderiyoruz.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Piyasada çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler şimdi arayın. Güzelyurt hurdacı firması olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Genelde yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Çünkü Hursan Metal olarak sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Aksaray Güzelyurt bölgesinin her yerinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında liderlik ediyoruz. Güzelyurt ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içinde piyasasının üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Bir de fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Kablo hurdası alanlar başlıklı metine göz atabilirsiniz. İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Aksaray Güzelyurt hurda bakır kablo fiyatlarını telegram grubuna günlük yollamaktayız. Konumdan hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Çinko Hurdası Alanlar

Bu sayfadaki Güzelyurt hurda çinko kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı firmalar bölümünü okusanız iyi olur. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Aksaray, Güzelyurt çevresinin her yerinde hurda çinko alıyoruz.

Güzelyurt Hurda Bakır Alımı

Güzelyurt içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Güzelyurt hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz.

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılan Aksaray Güzelyurt bakır hurdası fiyat listesini telegram grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Aksaray Güzelyurt bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır alan Güzelyurt hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her çeşit demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalemize göz atmak istemelisiniz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı edinmek nedeni ile hemen arayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar makalesini dolaşmalısınız. Demir, yer yüzünde en fazla bulunan madenler içerisindedir. Buradaki Aksaray Güzelyurt demir fiyatlarını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Firmamız Güzelyurt genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Güzelyurt ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz.

Güzelyurt Hurda Sac Alan Yerler

Şu anda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Depo çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız. Güzelyurt Aksaray etrafında sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı yapmak için arayınız.

Güzelyurt Hurda Alan Firma

Güzelyurt adresten hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenin piyasa değerini düşürüyor. Hurda alüminyum alımı için yerinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı ilke edindik. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Aksaray Güzelyurt hurdacı firma olan Hursan Metal her tür hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı inşaat demiri, bakır hurdası, hurda kurşun, kablo, çinko, sarı hurda ve hurda alüminyum aldığımızda yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Güzelyurt hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

Güzelyurt Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bunun ile birlikte alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası satışı için iletişime geçebilirsiniz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Aksaray Güzelyurt hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant alım satımı yapıyoruz. Buradaki Aksaray Güzelyurt alüminyum hurda kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Güzelyurt ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum profil alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan firmayız.

İkinci El Raf Fiyatları

Burada yer alan Aksaray Güzelyurt çıkma raf ton fiyatlarını whatsapp grubu üyelerimize her gün yollamaktayız. Raf hurdası fiyatı paylaşımımıza göz bakınırsanız iyi olur. Güzelyurt 2.el hurda raf alım satımı amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen iş yerleri tarafından satılan hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları arasından seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el market rafı satan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır.

7/24 Hizmet Veren Güzelyurt Hurdacı Firma

Sizlerin kazandırdığı deneyimlerler teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık 33 senedir hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. 7/24 hurda alan Güzelyurt hurdacı firması olan şirketimizle haftasonu dahil hurda eşya alıyoruz.

Güzelyurt Hurda Akü Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik kaynağı kullanılır. Akü içindeki kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler bölümüne bir göz atmak istemelisiniz. Dolayısıyla bizim vb. kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar arasındadır. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Zamanla atık duruma gelen bataryalara akü hurdası deniliyor.

Kağıt Hurda Alım Satımı

derinden çok fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, gazete hurdası, karton bardak hurdası alımı yaparız. Güzelyurt Aksaray hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız Hursan Metal yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent sayesinde hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz. Güzelyurt kağıt hurdası aldığımız alanlar arasındadır. Sitemizde yayımlanan Güzelyurt kağıt hurdası fiyatlarını arzu edene her gün ulaştırmaktayız

Güzelyurt Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde lider bir yerdeyiz. Sökümden önce yıkımı yapılacak tesisin incelikle gezilmesi gerekiyor. Güzelyurt Aksaray fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Uzun süredir çok sayıda fabrika sökümü ihalesini tamamladık.

Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Güzelyurt bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Güzelyurt çevresinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. İkinci el kombi alanlar içindeyiz.

Güzelyurt Moloz Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Güzelyurt Belediyesi’nce belirlenen yere taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

Güzelyurt Hurdacı Sitesi

Güzelyurt hurdacılar sitesi içindeki hurda dükkanımız aracılığı ile hurda eşya ticareti işleriyle piyasada öncüyüz. Güzelyurt oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Siz dostlarımıza her hali ile yaşanabilir bir şehir oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Güzelyurt 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapatılan satıcılardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz. Güzelyurt bölgesinde yıkılmış ev binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Güzelyurt Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Aksaray il Güzelyurt ilçesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin satışı yapmak için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatla hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alıyoruz.

Güzelyurt plastik hurda alımı yapan firmalar içinde lider konumdaki Güzelyurt hurdacısıyız. Bu sayfadaki Aksaray Güzelyurt naylon hurdası kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Güzelyurt Anlık Hurda Fiyatları

Güncel fiyatlara erişmek amacıyla bizi arayın. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında ton fiyatlarından yüksek ton fiyatları teklif ediyoruz. Güzelyurt hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

Güzelyurt Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bu ilçede anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda alıyoruz. Aksaray Güzelyurt hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel toplanırken çok özen ile davranmalıyız. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir.

İkinci El Eşya

Değerinden fiyatlara yeni gibi, 2. el ev mobilyası satabilirsiniz. Temiz 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası fiyatı konulu paylaşımımıza göz atınız Kullanılmış büro mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası elimizde devamlı temin edilir. Çok az kullanılan ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile firmamıza ait telefonları arayarak irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Güzelyurt Araba Hurdası Alan Firma

Elbette sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, trafikten çekme belgesi olan hurda araç, motor hurdası için hemen arayın. İşten fırsat oldukça Güzelyurt yakınlarında araç hurdası alıyoruz.

En Yakın Güzelyurt Hurdacı Numarası

Güzelyurt en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her cins hurda alım satımında yerinize deneyimli personel yolluyoruz. Güzelyurt hurdacı olan firmamız ile konumuzdan hurda alımına devam ediyoruz. Hursan Metal firmamızla Güzelyurt etrafında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Güzelyurt ilçesinde servis veriyoruz.

Güzelyurt Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vb. her türden hurda eşyayı ücretle alıyoruz. Üst konuda anlattığımız fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken dairelerin tekrar imar edilmesi sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken istenen tüm tedbirler

Güzelyurt Hurda Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alanlar arasındayız. Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör bulunur.

Kırık Cam Hurda Alan Yerler

Güzelyurt etrafında cam hurda alan yerler arasındayız. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutan organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Çağımızda şeffaf cam şişe, araç camı türlerde cam hurdası yüklü miktarda geri dönüştürülüyor.

0 (535) 043 31 17